CAR Unica Brno

lucen
11. únor 2009

Berušky, radši jsem založila nové, aby nás nestřihly

drndapetka
1. zář 2010

@raduza2 no nakupuji postupně, vlastně budeme mít všechno nové, a do kuchyně je potřeba mraky věcí, kdybych to kupovala naráz, asi by to hodně peněženku bolelo 😀

vodni
1. zář 2010

@drndapetka no nekupto 😀 máš IP

lenceslava
1. zář 2010

klíííííííd.@raduza vypadá to jako proutěné,ale je to z papíru.Obrázek není můj je jen půjčený aby jste viděli jak to může vypadat

lenceslava
1. zář 2010

@drndapeka já tak loni taky nakupovala,jen drobnost. poprvé jsem tam nechala 6000 a podruhé asi 4000.

vodni
1. zář 2010

@lenceslava tedá, ty umíš takových věcí 😕 ty čepky, a teď budeš dělat tohle, jsi šikulka 🙂

lenceslava
1. zář 2010

@vodni no snažím se.

drndapetka
1. zář 2010

@lenceslava ten košík vypadá krásně 🙂 mě by se taky takovej pak do bytu hodil, ale spíš tmavě hnědej 😅

drndapetka
1. zář 2010

@lenceslava jsi šikulka prostě na ruce, to já jsem teda nezdědila...mamka je vyučená pánská krejčí, nedělá to teda, ale ručičky má šikovný, já umím plést jen hladce obrace, uháčkovat řetízek, zaštupovat díru na ponožkách a přišít knoflík...no nevím po kom jsem tak nešikovná 😒 ale zase mi šel odmalička sport a ve škole jsem byla na základce šprtka 😀

lenceslava
1. zář 2010

každý umíme něco no. 😀 @drndapetka tak já ti časem nějaký udělám. 😉

vodni
1. zář 2010

@drndapetka Peťulko, co se ti to objevilo u profilu za zprávu? 😠 Jakýpak negativní myšlenky?! Fuuuj, huš, kšáááá, ať už jsou pryč!!!!!!!!!!!!!!!!! Hrošíčci musí mít klid, aby se těšili na ten devítiměsíční pelíšek 🙂

raduza2
1. zář 2010

@lenceslava tak ten košík je krásnej 😀 zajímavý co lidi všechno nenapadne

drndapetka
1. zář 2010

@vodni no jooo, já rno vstala blbou nohou, teď už je to dobrý 😀 jsem člověk, kterej má rád společnost, rád si povídá a má někoho u sebe, asi mě z té věčné samoty už hrabe 🙄 Včera sice mamka se ségrou na 3 hodinky, ale to moc nepomohlo, a manžel furt v cajku...dneska dojde z bytu až pozdě večer, píchne mi injekci, vysprchuje se nají a jde spát a to je furt dokola, ani čas na sebe nemáme, tak mi je to tak nějak líto 😢

teckovanaorchidej
1. zář 2010

berušky, nekašlu na vás, ani náhodou, dřu jak bobr, ještě tak hodinu a rozpočet bude hotový, pak už jen protokoly a metodiky. Takže mám co dělat, ale aspoň nemyslím na TT. Musím to vědět, asi, abych začala shánět prachy na další pokus a taky v práci se tuze moc zajímají kdy už přijdu. Tak aspoň orientačně.
Zase nakouknu, mějte se pa pa 🙂

teckovanaorchidej
1. zář 2010

@vodni 😝 😝

drndapetka
1. zář 2010

@teckovanaorchidej Ty jsi teda pracovitá včelička 🙂

teckovanaorchidej
1. zář 2010

@drndapetka to víš, prachy budou potřeba 😝 😝 😝

drndapetka
1. zář 2010

@teckovanaorchidej houbelec, nebudou 😉 jedině pak na výbavičku, pokud chceš drahý kočár, aby jsi mohla machrovat 😀

raduza2
1. zář 2010

@teckovanaorchidej další pokus nebudeš potřebovat a penízky jen na výbavičku jak píše Peta 😉

teckovanaorchidej
1. zář 2010

ahojky, hotovo, jdu dělat obídek a pak polední klid, juchů 🙂
Lence - ty jsi ale šikulka šikovná, já bych se zamotala do vlny, oblepila lepidlem, no hrůza 😖 😖 😖 😖 😖
Puboši kupodivu ráno vstali včas a šli celkem v poho, hlavně kámoši, škola je nepodstatná 😉
Petulko, doufám, že už jsi ok??????
Vodni, takový přitulení je někdy skoro lepší než sex, aspoň já mám ten pocit, když tak pak někdy dej vědět, ať najdu ty klíny pod nábytek 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

teckovanaorchidej
1. zář 2010

@raduza2 kéž bys měla pravdu 😉

vodni
1. zář 2010

@teckovanaorchidej 😀 😀 😀

drndapetka
1. zář 2010

Dělám si k obýdku pohankovou kaši, mňam 😉 Má spoustu vitamínků pro hrošíky a určitě zvedne i náladu 😀 Posypu si ji hromadou kakaa a bude fajn 🙂

vodni
1. zář 2010

@teckovanaorchidej určitě kočky mají pravdu 😉 vždyť už jsou prrci v bříšku 😵

vodni
1. zář 2010

@drndapetka dobrůtka 😝

vodni
1. zář 2010

chjo, musím asi zajet na chvíli do práce 😒 zase otravují, že po mně něco chtějí 😠

raduza2
1. zář 2010

@teckovanaorchidej věř tomu a nestresuj ,to ti jen škodí 😉

vodni
1. zář 2010

@teckovanaorchidej jůůů, už to vidím, budou mít tečkovaný dupajdy a @lenceslava jim uháčkuje čapky s orchidejkovým vzorem 😵 😵 😵

drndapetka
1. zář 2010

@vodni já už mám na netu najitou soupravu do porodnice s hrošíkama 😀 😀 😀 už mi asi kape na maják 😀

raduza2
1. zář 2010

Tak to já abych začla hledat s veverkama 😀 manža mě říká že jsem drzá jak lázeňská veverka 😀 😀 😝

vodni
1. zář 2010

přiznávám, že já ji mám taky najitou - s žabkama 😉

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru