CAR Unica Brno

lucen
11. únor 2009

Berušky, radši jsem založila nové, aby nás nestřihly

teckovanaorchidej
13. zář 2010

NO MOC KRÁSA TO NENÍ, MÁM PO 2 císařských řezech a vícečetní těhu nepřichází v úvahu, budu muset na fetoredukci pokud jedno nezamlkne samo

raduza2
13. zář 2010

@teckovanaorchidej aha tak to chápu proč seš smutná ,je to další problém ☹ ,ale dopadne to doře věřím tomu

raduza2
13. zář 2010

@teckovanaorchidej do kdy budete čekat a byla jsi i u dr.??

raduza2
13. zář 2010

@teckovanaorchidej a co lenca viděli jste se ?? to je otázek že 😀

teckovanaorchidej
13. zář 2010

Lenču jsem potkala mezi dveřmi a stihly jsme akorát úsměv. Počkám do 24. na potvrzení těhu a pak to budu řešit. Jsem ale na hadry, to jsem nečekala 😒 vůbec nevím, co mám dělat 😢

raduza2
13. zář 2010

@teckovanaorchidej to věřím že jsi to nečekala,ale chce to hlavně klid ,přeci jen vědí co děljí .To jdeš na UTZ toho 24.

drndapetka
13. zář 2010

@teckovanaorchidej prosím tě, neboj, hodnota hcg ještě nic neznamená...mě taky řekl Otevřel, že podle hodnoty to vidí na jedno, ale já pořád čekám dvě.....každé stoupá hcg jinak, to nesmíš srovnávat...kdo ti to řekl, že budou dvě?

drndapetka
13. zář 2010

@teckovanaorchidej aha, to jsem netušila....ale mě se to hcg nezdá tedy vysoké.....má stoupat dvojnásob každý 2-3 den, já bych to na dvě děti neviděla.....navíc jsi dnes 20dní po OPPU a to holky z jiných diskzí měly hodnoty nad 1000 a čekají jedno.....zatím nesmutni

drndapetka
13. zář 2010

@teckovanaorchidej já právě myslela, že když jste zaváděli dvě embrijka,že s možností dvojčátek se u Vás taky počítalo 😒

teckovanaorchidej
13. zář 2010

No, zaváděli se dvě s tím, že to druhé je morula, takže II.kat a hlavně jsou má vejce stará a hodně chcípají, takže se spíš počítalo s tím, že to nevyjde. Spíš bych to viděla na rozdělenou Blastičku. Fakt je, že na utz bylo jedno, proto jsem z toho paf. A že by měli být dvě podle hodnoty říkala ta sestra, co mi řekla výsledek. Tak já nevím, třaba jenom trojčím a bude všechno ok.

teckovanaorchidej
13. zář 2010

Jo, jdu na utz 24.9. v 9.00h

raduza2
13. zář 2010

@teckovanaorchidej netrojči a počkej až co řekne dr. přece je fakt že z krve to není 100% 😉

luciiiie
13. zář 2010

@teckovanaorchidej Ahoj, kdo ti říkal, že to vypadá na 2? Zatím se nijak nestresuj a počkej do ultrazvuku, mě to taky tak moc vysoký (jako na 2) nepřipadá....a to jsi dneska byla oficiálně na krvi, jo? Po těch 14-15 dnech od ET. Já byla 18 den a měla jsem hcg kolem 6000 a čekala jsem trojčata. 😕

drndapetka
13. zář 2010

@teckovanaorchidej to se uvidíme toho 24.9 🙂 Já bych měla teoreticky kdybych šla na krev mít už přes tisíc, podle hodnot, co jsme měla minulou středu, takže to bych musela taky čekat dvojičky, ale mudr mi říkal 11.den po ET, že hodnota 189 je jedno dítě, a Ty jsi měla 11.den po ET 109 , myslím, takže neboj, bude určitě jedno-podle mě je blbost , aby se blsatička tak pozdě po ET rozdělila....i když já jsme tedy na tom utz obrázku viděla už předtím dvě-vzpomínáš? a Ty jsi mi psala, že je to to krevní kolagium nebo jak....

teckovanaorchidej
13. zář 2010

@drndapetka jo jo, pamatuju, jestli mě ta sestra zbytečně vystresovala, tak jim tam rozdupu tu dekoraci, co mají na recepci 😠

teckovanaorchidej
13. zář 2010

@luciiiie no sestra, asi mě vyplašila zbytečně, jak tak pozoruju 😠 😠 😠

raduza2
13. zář 2010

@teckovanaorchidej tak už jsi klidnější ?? 🙂

drndapetka
13. zář 2010

@teckovanaorchidej sestra nemá co Ti sdělovat jestli jedno nebo dvě, to neví nikdo, i doktor mi říkal, že se přiklání k jednomu ale nic není jednoznačné, tak nehleď na to, co Ti řekla.....oni mají asi tabulky, ale podle těch se nedá přeci řídit 😠 Jo, rozdupeme jim to tam toho 24.9. všechny 😀

luciiiie
13. zář 2010

@teckovanaorchidej nestresuj, prď na sestru a přinejhorším jim tam pak rozšlapej košíček!

teckovanaorchidej
13. zář 2010

Jo holky, díky, to jsou stresy, rozdupem jim to tam všechno a bude. 😠
😠 Už jsem klidnější, chjo.

teckovanaorchidej
13. zář 2010

@drndapetka Petu, který jsem teda týden, jako ty? Kdy máme datum porodu?
http://www.ivf.ca/duedate.php# podle tohoto odkazu mi to vychází na 17.5.2011

drndapetka
13. zář 2010

@teckovanaorchidej jo, mě vychází skoro všude termín porodu 16.5., dneska jsem začala 6.týden 🙂 To se mi ještě nikdy nepodařilo dojít tak daleko 😵 To je dobrý-my se už teď bavíme o porodu 😀

teckovanaorchidej
13. zář 2010

@drndapetka no máš pravdu, ještě je asi brzy 🙂

drndapetka
13. zář 2010

@teckovanaorchidej zítra taky začneš 6.týden, uvidíš jak Ti tam zítra skočí ta 6tka 🙂 Ach jo, já se tak bojím zítřka 🙄 Necítím vůbec bříško ani prsa, ani blivno mi ráno dneska nebylo....zase trojčím, já vím, ale nemám žádné příznaky...spíš odeznívají.....ať už mám po tom potvrzovacím UTZ jinak mě trefí šlak 😖

raduza2
13. zář 2010

to letí je to až neskutečný že už začínáte 6 tt. 😀

lenceslava
13. zář 2010

Jááááá jsem tady.HodnotU mám 300.Sestry jsem se ptala a říkala že to vypadá na jedno,ale klidně to můžou být dvě.Ultr je 27.9. Mají tam pěkné zmatky,protože mě původně na ultr napsali až na 4.10.(ta mladá blond sestra).Já se pak ještě vrátila do lékárny a Augustová( Jedan z asistentek) se mě ptala jestli přijedeme kvůli výsledkům,Ajá jí říkám jestli i když mám pozitivní test a ona jako že to nééé že mě objedná na ultr a já jí říkám že už jsem a ona že to není nikde napsaný a pak říká 4? to je moc pozde. A objednala mě na toho 27. A trošku tu mladou zdrbla.No kdybych se nevracela do lékárny tak nevím.A když jsem volala na výsledky tak to taky brala ona a říká jooo je to dobrý jste těhotná.Tak mi gratulovala.To je story toto.

raduza2
13. zář 2010

@lenceslava mají v tom trošku chaoz .To je jak když jsme byli s Vodní na stejnej den a hodinu ke tsejnýmu dr. 😀

lenceslava
13. zář 2010

@raduza2 no však jste mohli jít spolu ne? 😉

raduza2
13. zář 2010

@lenceslava jasně dávali by jsme si přednost kdo vyleze dřív na kozu 😀 😀

teckovanaorchidej
13. zář 2010

@lenceslava Jéžiš, já mám dvakrát tolik co ty, bóže, tak to teda bude překvápko 😅

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru