CAR Unica Brno

lucen
11. únor 2009

Berušky, radši jsem založila nové, aby nás nestřihly

teckovanaorchidej
17. říj 2010

holky, tak jsme doma řekli puberťákum, že bude mimi, radosti plno a hned vymýšleli jména typu Orbit, Lexa a podobné sračky 😖 😖

vodni
17. říj 2010

@petulka64 Možná ještě pár postřehů:
- někdo říká, že unica je víc "chemická", to ale věc názoru. Vždycky postupují samozřejmě individuálně podle pacientky
- někdo tu psal o vyšších cenách, nemyslím si - v soukromých carech je to plus mínus všude stejné
- před stimulací tady obvykle dávají antikoncepci na měsíc, což připraví vaječníky, aby potom lépe reagovaly
- klasický je dlouhý protokol, když na něj není dobrá reakce, další pokus dávají krátký antagonistický protokol
- po punkci dávají do těhotenského testu injekce agolutinu, v jiných carech dávají hned utrogestan nebo gel crinone. Agolutin jde ale vyměnit buď po několika dnech, nebo když si řekneš, jistě vyjdou vstříc
- po punkci se nasazuje estrofem, ten taky v některých carech nedávají

vodni
17. říj 2010

@teckovanaorchidej Orbit??? 😀 😀 😀 Ale jednoho Lexu jsem znala (Alexandr)

raduza2
17. říj 2010

@vodni no bylo na čase ahojky prdolo 😀

raduza2
17. říj 2010

@teckovanaorchidej jůůů tak to je dobrý ne lepší než kdyby ohrnovali šnupec 😀

vodni
17. říj 2010

@raduza2 jakejpak prdola??? 😅

raduza2
17. říj 2010

@vodni no tak nééé no ale jen tak yaby se neřeklo 😀

raduza2
17. říj 2010

@vodni tak už jsme se tady takle dlouho nepotkali tak mám radost

lenceslava
17. říj 2010

Čau kočky jak to jde? @teckovanorchidej super nápady na jména,Myslím že sourozenci by měli mít právo na výběr jména 😀

vodni
17. říj 2010

@raduza2 😵 četla jsem, že začínáš 4.11. to je skvělý, to já budu chvíli na to začínat s marvelonem 😉

vodni
17. říj 2010

@lenceslava Čau kočko!

raduza2
17. říj 2010

@vodni no jo no týden spoždění tak se to muselo někde ukázat 😀 ,tak to budem jen měsíc od sebe

raduza2
17. říj 2010

@lenceslava ahojyk krásko

lenceslava
17. říj 2010

Holky ale tak to zas nepřehánějte. Zas taková kočka nejsem 😀

raduza2
17. říj 2010

@lenceslava proč ne budeš se červenat 😅 😵

vodni
17. říj 2010

@lenceslava ale jo, všechny jsme kočky, a ty máš doma i kočičáka 😝 - jak se Minoušek má?

lenceslava
17. říj 2010

@raduza2 jj já jsem takový stidlín 😀 @vodni minoušk byl na dva dny na prázdninách u tchýně,ted je jak vyměněnej, hodnej,přítulnej.Jsem zvědavá jak dlouho mu to vydrží.

vodni
17. říj 2010

@lenceslava 😀 asi teď bude sekat latinu, aby zase nemusel pryč 😉 i když... jeden z těch našich vždycky dělá uraženýho, vydrží mu to tak jeden den, ale vždycky dává najevo, že jsme si dovolili moc nechat ho hlídat někým jiným...

raduza2
17. říj 2010

@lenceslava 😀

lenceslava
17. říj 2010

@vodni on tam měl bráchu a nevlastní segru 😀 Takže max by mohl být našvaný že jsme ho odtrhli od kámošů.Ale vyváděli tam jak dobytek 🙂

vodni
17. říj 2010

@lenceslava já bych se skoro bála je dávat k jiným kočkám 😝

lenceslava
17. říj 2010

@vodni proč?? 😨

vodni
17. říj 2010

@lenceslava jsou to neuvěřitelní raubíři 😝 myslím by všechno kolem zdemolovali a jiný kočky přizabili

lenceslava
17. říj 2010

@vodni jo takhle. 😀 No on je mindul tak divoch,chtěla jsem právě aby se trochu vyřádil.

stazina
17. říj 2010

díky, holky, uvidíme jestli se to povede...každopádně jsem to ted smanmžou probrali a on chce prostě nechat azvést jen jedno...dvojčata jsou krásný , ale kdyby se to fakt náhodou povedlo...byla jsem v těhu uplěn nemožná a to ted být nemůžu , když se msuím o kluky postarat..takže jsem se domluvili an jednom a zeptáme se, zda by bylo možné to zbývají opět zamrazit, nebo darovat, nebo já nevím, co ..jen né vyhodit..
Jo a ještě sem se chtěl azeptat..manža musí mít taky pantofle? Já vím, je to blbost, ael já už si to nepamatuju, jak to tehdá bylo...
@teckovanaorchidej tak to je dobře, že měli radost z přírustku🙂a jmna jsou teda fakt super🙂
@petulka 64 - já jsem taky s Unicou spokojená, obačas byl některý s dr. tvrdý ,ale asopn připravil an nejhorší...a unica má prý dobré výsledky, z desítek caru je na prvních místech...držím palce, at se vám povede..

lenceslava
17. říj 2010

@stazina manža dostane návleky.Můj manžel s nima vypochodoval až do auta 😀

stazina
17. říj 2010

@lenceslava díky 😉 tak to byly asi dost slušivé návleky 😀

lenceslava
17. říj 2010

@stazina nevím jestli byli modrý nebo zelený.Tak snad obě barvy manželovi budou vyhovovat 😉

stazina
17. říj 2010

jo, to mu asi budou vyhovovat 😀 hlavně , že nebudou růžový 😀

lenceslava
17. říj 2010

@stazina no na ty jsem se právě ptala a neměli 😉 😀

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru