CAR Unica Brno

lucen
11. únor 2009

Berušky, radši jsem založila nové, aby nás nestřihly

jarkabilik
23. dub 2009
jarkabilik
23. dub 2009

irminka byla jsem z těch info jelen tak pokud něco jsem blbě pochopila tak dej vědět 😉

irminka
24. dub 2009

ahoj, vše ok, zatím stimuluji, nic nového.......

lucifirek
24. dub 2009

ahojík

jeany
24. dub 2009

Ahoj holky, tak já právě vstávám z postele. Když mám tu dovču, tak jsem si chtěla poležet. Ještě sedím u PC v pyžamu. Posnídám a v půl jedenácté mi jede vlak. Budu v Brně 11.50, tak kdyby náhodou měl vlak malé zpoždění, tak počkejte, jo. Jinak bych někomu napsala sms. Ale doufám, že vlak pojede dle jízdního řádu dobře. Už se holky moc těším. Tak za chvíli ahoojky.

jeany
24. dub 2009

Dívám se jestli ještě někdo napíše a nic. Kolem 10 hod. vyrážím z domu. Už jsem se zkulturnila a oblekla a za chvíli jdu. Tak zatím. 😀

zuzuza
24. dub 2009

Holky, ahojte, mě už se to taky krátí, dávám si dopolední kávičku a v půl 12 zto tady balím a mažu na srazík🙂

lenpes
24. dub 2009

Ahojky holky,
tak večer jsem si nachystala foťák a nemohla ani snout, jak jsem se těšila na dneše. No a dnes jsem místo na srazík vyrazila na pohotovost se zoubkama. Pořád jsem to oddalovala a moc se mi to nevymstilo. Trhali mi moudrák a vytahovali nervy. No hrůza, jsem ráda, že jsem došla domů a dělám výplachy. Takto jsem si dnešek opravdu nepředstavovala. A tak je to se mnou vždycky. Když se na něco těším, nikdy to nevyjde. Doufám, že brzy bude další srazík. Tak všem hezký víkend a holky, ať si pěkně poklábosí na srazíku 🙂

luciiiie
24. dub 2009

Ahoj holky,
koukám, že vám na srazík pěkně vyšlo počasí...užijte si to a pak dejte vědět 😉 pa pa

jarkabilik
24. dub 2009

ahojky holky zdravím všechny 😉
tak co srazík jaký byl? 🙂

irminka
24. dub 2009

ahoj, jsem také moc zvědavá....Počasí vyšlo, takže to muselo být příjemné setkání 🙂

prcekpet
24. dub 2009

ahoj holky,

tak za sebe rikam, ze to bylo krasne stravene poledne a odpoledne 🙂 strasne rychle to uteklo ☹

moc vas holky obdivuju jak jste silne...
predstavte si, jak jsme se rozloucily, volal manzel a nadal mi, ze jak si to predstavuji, ze on nez odjede chce videt syna, ja mela okamzite po nalade a bylo mi pak moc smutno... ☹

lenpes - auuuu zuby jsou fakt svina 😠
jeste ze vas holky mam... 😉
doufam, ze jste vsechny dorazily v poradku....hezky vikend, pokusim se sem v prubehu podivat, ale nevim jak to budu zvladat
papa

prcekpet
24. dub 2009

jj pocasi bylo fajn, akorat pak zacalo foukat a my se schovaly dovnitr restaurace...

ten steak byl ale vyborny zuzi, ze jo 😝 hned bych si ho znovu dala...
kvety sem se zapomnela zeptat co jsi to mela za prilohu, takove koule 😀

jinak dalsi srazik planujeme tak za 3 mesice, urcite bude o vikendu, premyslely jsme, ze vezmeme i nase 1/2 a ti budou nekde hrat fotbalek a my si budeme pekne povidat 😀 videla bych to na nejakou chatu, kde dopoledne prijedeme, nebo kolem obeda...pokecame a vecer zagrilujeme, prespime a na dalsi den se muzeme rozutect, kdo jak bude chtit 😀

co na to zbytek holek?

kveta
24. dub 2009

Ahoj, prcekpet, to boli "francúzske pusinky" a boli to gule z odpaľovaného cesta, aspoň si teda myslím, že tak nejak vyzerá odpaľované cesto. Jo, steak bol fakt skvelý. Celý zrazík sa mi veľmi páčil, dodal mi veľa optimizmu a elánu do ďalšieho boja a niektoré veci z môjho prežívania mi to ozrejmilo. Okrem iného som prišla na to, že keby som nemala tie zdravotné prekážky na ceste k IVF, tak že by som bola omnoho optimistickejšia a to bolo pre mňa dôležité poznanie, lebo už som sama zo seba v poslednom čase nechápala prečo som taká pesimistická, tak dúfam, že ostanem viac na optimistickej nálade. A typ o tom cestovaní cez víkendy bol tiež dobrý: manža práve objednáva víkend s výukou spoločenského tanca na strednom Slovensku... 🙂

Veľmi sa teším na ďalší zraz a dúfam, že nás ešte pribudne. Len tie polovičky budeme musieť nejak zamestnať, aby im nevadilo, že tak veľa kecáme medzi sebou. 😉

kveta
24. dub 2009

Lenpes, to sú zákony schválnosti... to čo sa Ti stalo so zubom. Ale mysleli sme na Teba, čakali Ťa na stanici dlhšie a dúfali, že sa Ti nič vážne nestalo. Opatruj sa.

prcekpet
24. dub 2009

kvety - az budes potrebovat nabit, dej vedet...klidne vyrazim aj s malym, neni to az tak daleko...a v ktere casti bydlis?

jejda, tak ty francouzske pusinky si priste dam, vypadalo to bajecne 😀 jsem rada, ze vam ten steak chutnal, jestli tam pujdeme i priste, dam si dvojitou porci 😀 holt jsem to ale masozravec 😀

kveta
24. dub 2009

Prcekpet, máš IP. 😉

vladis
24. dub 2009

ahojky holky tak srazík byl super už se těším na další moc rada jsem vas poznala
kveta jaka byla cesta domu

kveta
24. dub 2009

Ahoj, Vladis, cesta bola dobrá. Hlavná hrdinka tej knihy, čo som si vo vlaku čítala, stihla otehotnieť tesne za Brnom a deň som zavŕšila s mužom v palacinkárni. Aj ja som rada, že som Vás spoznala.

teri81
24. dub 2009

Ahoj holky,tak ta naše hvězda konečně spí, měla toho dneska dost, jely jsme pak ještě za kamarádkou,tak celej den výletovala 🙂

Sraz byl fakt moc fajn,mrzelo mě,že jsem musela tak brzy odejít ☹ , a nakonec jsem ještě na chlapa čekala 20 minut na hlaváku,tak mě to akorát nasralo 😠

Holky to je dobrej nápad s tím budoucím srazem 😉 ,to bych jela hned.

Lenpes - smůa se zubem a škoda,žes nedojela ☹
Já taky furt odkládám moudrák, měla jsem s ním jít hned po šestinedělí,ale nějak se mi nechce 😒

Tak kočenky dobrou noc a mějte se hezky 🙂

lucifirek
25. dub 2009

Precekpet,steak byl fakt moc dobrý. Celý srazík byl super. 😀
Lenpes,škoda,že jsi nemohla dorazit,čekali jsme tě. Ale příště určitě dorazíš.
Jste holky všechny moc milé. My pak ještě s Jeany zašli do Vaňkovky do jednoho obchůdku,jási tam koupila takovou tuniku a moc se mi líbí,ale byla to rychlovka. Pak jsme si dali na hlaváku limču a jeli domů. Vlakem už jsem dlouho nejela,tak jsem si to opravdu užila,ve Žďáře jsem snad z vlakuvystupovala uplně sama.
Jeany,dorazila jsi v pohodě? 😉

vladka1
25. dub 2009

Ahoj holky, teď jsem si v diskusi na téma "zázraky se dějí"přečetla tenhle příspěvek a chtěla bych vám ho sem zkopírovat....je to dojemné a hlavně povzbudivé....
Snad to nevyzní ode mě blbě, když vám ho sem zkopnu...

Ahoj holky,
dovolte mi, abych se s vámi podělila o můj příběh…V lednu 2005 jsme se začali snažit o miminko, jaká byla naše radost, když jsme v únoru objevila na testu //…jenže se objevilo špinění a lítání po doktorech…HCG bylo stále nízké a hrozila mi revize…nakonec se miminko rozhodlo odejít pryč…Poté jsme opět zkusili miminko a hned se zadařilo, jenže v říjnu 2005, na screeningu vrozených vad ve 12.týdnu se panu doktorovi něco nezdálo se srdíčkem…Diagnoza se potvrdila v 16.týdnu – vývojová vada srdce neslučitelná se životem…Musela jsem miminko porodit a následně jít na revizi…Nevzdali jsem to…Začala jsem s alternativní pomocí, když moje Dr. nic nechtěla podniknout…V červenci 2006 jsme opět otěhotněla, avšak to opět skončilo samovolným potratem, naštěstí bez revize…Rozhodla jsem se jít do centra asistované reprodukce…na nic se nepřišlo, kromě špatného spermiogramu….řekli nám, že jedinou šancí je IVF + ISCI + PDG (60 000,- Kč), jenže já nebyla ztotožněná s tím, že to pomůže, když jsem vlastně těhotněla „bez problémů“…V prosinci 2006 opět samovolný potrat, bez revize…Změnila jsem svou gynekoložku…změnila jsem CAR…navštívila astroložku, která mi řekla, že to proste po 21.4.2007 už vyjde…jenže už jsem v té době byla opět těhu…tentokrát zamlklé těhu v 8.týdnu – následovala revize, a to 2x…Změnila jsme práci,a snažila se oprostit od té touhy mít miminko…V únoru 2008 jsem zjistila, že jsem těhotná, opět se objevilo špinění, do toho jsem dostala chřipku s horečkami, takže jsme měla obrovský strach o miminko…V 9.týdnu jsem začala silně krvácet, tak jsem byla v nemocnici,ale to, co mi řekla astroložka mě drželo nad vodou a já věřila…naštěstí se vše zklidnilo, miminku tlouklo srdíčko a já byla šťastná, ale i nervózní zároveň…Celé těhu jsem prožívala velmi intenzívně, s menšími či většími problémy, a nakonec se nám dne 30.9.2008, po třech hodinách od prvních kontrakcí, přirozenou cestou narodilo vytoužené miminko – Jonáš, s mírami 4,5kg a 53cm…

Hodně štěstí všem, kterým to zatím nevyšlo…naděje opravdu umírá poslední…
B.

jeany
25. dub 2009

Ahoj holy moje, konečně jsem se dostala k PC. Včera mě manža čekal u vlaku a ještě jsme zašli chvilku někam posedět a přišli jsme domů kolem 9 hod., já se umyla a šla hned spát. Byla jsem dost unavená a teď ráno byl blázinec, letěli jsme na poštu a posnídali a teprve teď jsem si chvilku sedla.
Holky sraz se mi moc líbil a jste všechny holky strašně moc fajn. Připadlo mi jako, že se známe dlouho. Sraz mě moc povzbudil a už teď se těším na další. Strašně rychle to uběhlo. Něco naplánujeme.
Já měla cestu taky dobrou, byl to zážitek cestovat po tak dlouhé době sama a vlakem. Ale moc jsem si to užila.
Lenpes, jo čekali jsem na tebe ještě chvíli a pak jsme si říkali, že možná přijdeš rovnou do restaurace, když jsi z Brna a znáš to tam. Tak snad příště. Problémy se zuby taky znám, nic příjemného.

jarkabilik
25. dub 2009

kveta ty jsi z Blavy?

jarkabilik
25. dub 2009

vladka 1 tak sleduji že někdy bývá život trnitý než dojdeme k cíli jinak přeji hodně štěstí a zdraví 😉

jarkabilik
25. dub 2009

jeany tak kolik se vás sešlo nakonec? 🙂

jeany
25. dub 2009

Ahoj Jary, tak nakonec jsme byli: já, Zuzuza, Lucifítrek, Prcekpet, Kveta, Vladis a Teri. Tak nás bylo 7. Příště počítáme i s tebou. 😀 Příště to bude přes víkend, aby vás mohlo víc. Srazík byl moc fajn, jsem ráda, že jsem holky poznala. Všechny jsou moc fajn. Další sraz jsme plánovali tak za 3 měsíce, třeba v červenci.
Jinak jdu zasednou k TV, ale musím do ložnice, protože manža v obýváku sleduje hokej.
Tak dobrou noc 😔

lucen
autor
25. dub 2009

Ahojky kočky je supr že jste si srazík užily já na vás aspon myslela když už jsem tak nemohla být

lucifirek
26. dub 2009

LUcen,příště dorazíš také,ne? Bylo to super, holky jsou skvělý,hezky jsme si popovídali. Těším se zase na příště
Vladka1,ten příběh je opravdu drsnej,ta paní byla moc silná,vůbec si toto nedokážu představit.
Jary budeme se na tebe příště těšit a určitě to naplánujeme tak,že bueme mít víc času na pokec.

zuzuza
26. dub 2009

Brý večer děvčata, tak jsem doma z chaty, cestou jsme jeli přes svitavy, to jsem si vzpomněl na vladis, pak jsem viděla na ceduli Žďár, to jsem si vzpomněla na lucifirka 😀 , na chatě bylo super, dělali jsme dřevo, uteklo to a dnes jsem hin a zítra zase do práce. Holky jste opravdu super. A kluci od vladis a prcka byli úžasní!!!!

Jo a prcku: ptala jsem se v lékárně na ty bobule s vitamínem C a teda dívali se na mě jak na blázna heh, ta paní se ještě ptala kolegyně, co by to mohlo být a na nic nepřišly, tak sjem řekla, že se zeptám na název a přijdu, tak kdyby jsi si vzpomněla 😀 heh byl to zážitek v té lékárně.

Holky a co fotečky??

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru