CAR Unica Brno

lucen
11. únor 2009

Berušky, radši jsem založila nové, aby nás nestřihly

irminka
16. dub 2009

Dobrý den nebo ahojte děvčata...
Jmenuji se Irma(32) a jsem z Uherského Ostrohu a včera jsem začala na Unice stimulovat. Jsem zvědavá, jak to všechno dopadne. Po přečtení vašich příspěvků mně připadá, že děvčat, kterým se to nepovedlo je více, ale naděje umírá poslední. Takže já jsem si začala včera píchat Diphereline a cca po několika dnech začnu ještě s menopurem. Manžel včera říkal, že mně to bude píchat, ale já vstávám brzy do práce, tak jsem to zkusila sama a vcelku je to rychlovka. Zatím pohoda, žádné bolesti, uvidíme, co bude za týden....

Tak se mějte hezky a držím všem palce. Ahoj Irma 🙂

jeany
16. dub 2009

Ahoj Irminko, tak dalčí človíček do naší party. Tak tě tu vítám. Jdeš na první pokus, že. Můžeš to být zrovna ty, kdo to tu prolomí a podaří se ti to. 😉 Přeji hodně pevných nervů a také štěstíčka.

irminka
16. dub 2009

Děkuji Jeany, ano jdeme na 1. pokus, uvidíme, jak to dopadne, snad dobře. Mám 11. letého syna, takže jsem v klidu, ale je mně moc líto těch holek, co se snaží o první miminko a nejde to. To se nedivím, když mají nervy v kýblu 😒

jeany
16. dub 2009

A první dítě bylo bez problémů a až teď máte problémy? A v čem je problém? Je to těžké a uvidíš jak to budeš zvládat. Ale zvládnou se to jistě dá, jen někdo to zvládá hůř, někdo líp.

irminka
16. dub 2009

Jo,jo, Ríšánek byl hned první měsíc po vysazení HA a ted po 11.ti letech jsme se dali na druhé mimo a zjistilili mně endometriozu,byla jsem před dvěma mesíci na laparoskopii, kde mně vzali část pravého vaječníku a druhý vyčistili. Včera mně v Unice ekli, že průchodnost je zatím dobrá, manžel má spermíky ok, takže jsem začala stimulovat....No, necháme se přesvědčit

yummick
16. dub 2009

Ahoj holky, všechny vás zdravím. Nestíhám přispívat a čtu jen zběžně, ale hlásím, že od minulého pondělka, 6. dubna, "stimuluju". Já jen lehce a dárkyně si někde užívá. Předpokládaný termín transferu je také 27. dubna (jako Ivčulka, myslím, že jsme se na Unice viděly). Může se to ještě změnit podle toho, jak bude dárkyně reagovat.
Tak držím pěsti všem, ať to tentokrát vyjde.

lenulinka21
16. dub 2009

Irminko vítej holka 🙂

Vem si příklad že mě čekám dvojčatka z Unici 🙂

Yummick: ahojík jdeš na ET nebo KET? 🙂 S Ivculkou sem se osobně setkala
a je to moc fajn holka 🙂 budu vám oběma držet palec.

ostatní zdravíme kluci řádí- a už nemám co na sebe- no mazec ale
koupila jsem si aspon letní halenku xxxl nic jiného na mě neměli 😀

irminka
16. dub 2009

Ahoj Lenulinko21, moc gratuluji.....Snad nám to také vyjde

lucen
autor
16. dub 2009

Ahojky holky moic moc vás zdravím už se vám blíží srázek co určitě se všechny moc těšíte.
Lenulko pozdravuj kluky ode mně. 🙂
Hani jak vy se máte?
Terezko a co ty a tvoje princezna je hodná určitě je že jo?
Peti a co vy už jsme uplně zdraví a nebgo furt malého něco trápí.
Slonecku tebe taky zdravím pokud to tu aspon čteš.
Lopi na tebe pořád myslím a doufám že semka aspon kukneš furt držím moc moc pěstičky.
Lucifirku a co ty jak se vede v práci?
Lucie a ty v práci taky válčíš?
Marci tebe taky zdravím copak dělá váš pesánek labradorek?
Jarkobilik koukám jak ti jde krásně tabulka jsi prostě šikulka a jak se vede tobě už víš kdy jdeš přesně na tu kontrolu?
Jinka všechny ostatní moc zdravím ani vás nemužu všechny vyjmenovat je nás tu totiž hoooodně,ale určitě všem držím pěstičky aby to už konečně vyšlo. 🙂 🙂 🙂

lucen
autor
16. dub 2009

Jo a všechny nové snažilky moc zdravím a přeji hodně uspěchu 😀 😀 😀

lucifirek
16. dub 2009

Ahoj holky,do Bratislavy se docela těším,nikdy jsem tam nebyla.
Ahoj Jani na tanečkách super,teď jsem to strašně zanedbávala. Mě se taky nechtělo,ale bylo to dobré.

lucifirek
16. dub 2009

Ahoj Lucenku,jak se máš ty? Já v prácidobrý,je jí dost a nemám čas nad tím přemýšlet. Myslím nad tím neúspěvchem a soustředěním se na mimi,nad prácí přemýšlet musím 😀 . Těším se na další pokus.
Irminka ahoj,přeju ti hodně štěstí,at se to zadaří. Ty injekce do bříška jsou v pohodě. mě bylo nepříjemných až pár posledních injekcí Diphereline. Ale všechno to vypadá ze začátku hrozně,ale dá se to krásně vydržet a nic to není.

lucifirek
16. dub 2009

Jediné co mě teď trápí je alergie,rýma,oči,kašel. Snažím se to vydržet bez léků,abychom nemuseli další pokus odkládat. Tak snad brzo ty stromy odkvetou.

jarkabilik
16. dub 2009

ahojky holky všechny zdravím i nově příchozí 😉
jeany tak co já, kamarádka co dělá u automatů strojů tam kde dělám tak se vyučila to co já a poradila mi at se zajdu zeptat že k nim příjmají a že se tam člověk tak nenadře takže jsme nelenila a včera jsem zašla za manažerkou co má tuto výrobu na starosti a ta si vzala můj životopis a věnovala mi čas, ptala se co mě vede k tomu že tam chci pracovat tak jsem řekla že k tomu mám vztah a jestli umím na PC což umím a taky jestli mám organizační schopnosti protože to mám psané v životopise, tak jsem řekla že ano že jsem dělala i 4měsíce vedoucí prodejny a že tam taky bylo potřeba organizační schopnosti mít a tak řekla jestli mi bude vadit když budu na jiné směně řekla jsme že nevadí a tak řekla že semnou počítá, pak přišla mistrová a ptala se proč chci přejít a pak mi řekla že mě teda pustí a že koncem dubna mám zajít do kanclu a domluvit se co ajak a že od května nastupuji na směnu B místo C co jsme doted. Tak uvidím co mě tam bude čekat nechám se překvapit 🙂
lucen děkuji za pochvalu 😉 jinak kontrola zatím nevím kdy bude a rozhodně asi letos nehrozí další pokus nejsou peníze ☹

lenulinka21
16. dub 2009

Lucenku: děkujeme za optání kluky jsem ti pozdravila
zrovna před chvílí kopali zase stereo 🙂 a ted je klid.

Lucifírku. taky trpím alergiemi už celá léta každý rok si to
vyžeru bez kapek ani krok a to nemluvím o sečení trávy-brrr 😠

hhaanka
16. dub 2009

Ahoj děvčata.
Jeany, díky za optání, mám se dobře, z nemocnice jsem týden doma, mám ležet, ale cítím se dobře a navíc mi začaly otékat nohy, takže trochu pohybu potřebuju. Ale zase mi tvrdne břicho, když chodím víc, takže se fakt šetřím. Prcek se ozývá, ale otočit se hlavou dolů, to ne, lumpík jeden. Ale je to sranda, jak vystrkuje hlavičku nebo nožičku, přeju to každé z vás!!!

Irminko, mě se povedlo z 1 IVF, ovšem až z 3ketu, takže ono to fakt nemusí dopadnout na poprvé (i když mám hned dvě kamarádky, kterým se zadařilo na poprvé), ale jednou se to prostě povede. Jen klid a trpělivost, nejsi v tom sama.

Mamky, co jste měly otoky nohou, pomáhalo vám něco kromě noh nahoře a odpočinku? Snažím se hodně pít, mlíko, jogorty, masíruju kaštanovým gelem, ale stejně dost bolí...

lenulinka21
16. dub 2009

hhaanka: ahojí tak ses ozvala ufff. 🙂
A co čípek co ti řekli v nemocnici?

prcekpet
16. dub 2009

hhaanka - na ty otoky jsem brala leky, bylo to silene, bud rada, ze nerodis v srpnu jak ja...k tem otokum vedra, i kdyz ted si taky uzivas, co? pockej, jak se ty leky jmenovaly?....ufff ja mam vypadek pameti...vydrz, jdu se kouknout do lekarny 🙂 detralex se jmenuji ty leky, hodne mi pomohly a ulevilo se mi....

ahoj lucenku - maly je uz ok, dnes jsme byli poprve plavat, maly byl plny energie, ja jsem absolutne KO, bazen byl hluboky, takze jsem celou dobu byla na spickach anebo prcka drzela nad prsama....silene

prcekpet
16. dub 2009

vitam Irmu, drz se a bojuj...doufam, ze konecne prolomis smulu, ktera ted holky tady provazi ☹

jarkabilik
16. dub 2009

irminka chceš doplnit do tabulky?

jeany
17. dub 2009

Dobré páteční ráno 😎 Tady je krásně a svítí sluníčko, no prostě paráda.

Hani, tak to je dobře, že jsi v pořádku, už skoro za měsíc budeš mít miminko. Letí to. Já jsem nohy oteklé při prvním těhu neměla, takže neporadím. No vždyť jsem došla taky jen do sedmého měsíce, takže dál to neznám.

Yummick, tak ať ti to vyjde. Moc ti to přeji. Ty jdeš na ET, že. Takže jste v pondělí 27.dubna dvě holky na transfer, tak vám oběma budeme držet pěsti a doufat, že už tu budou jen pozitivní zprávičky. 😉

Jary, tak to by jsi měla dobré, že. Snad i větší plat, Je škoda, když na to nejsou peníze. Já teď splácím a splácím, ale na podzim musím mít našetřeno asi těch 25 000,- To snad nějak zvládneme. Ještě mám 3 vyšší splátky a už to bude lepší, pak už jsou jen běžné. Mně říkali, že bych mohla jít na další pokus v květnu, ale nejsem na to vůbec připravená, potřebuji oddech, ale musím přiznat, že i finančně bysme to hned v květnu nezvládli. Raději teď splatím co mám a až pak na to budu mít, zkusíme to znovu. Je to fakt velmi finančně náročné, když se vezme, že už jsme do toho dali nějakých 50-55 000,- a bude dalších 25 000,- Je to holky fakt síla. Ale co naplat, bojovat se musí, když to naše mimi tak moc chceme.

Ahooj ostatní

mado1
17. dub 2009

Ahoj holky, tak jsem začala se stimulací na KET, myslela jsem, že to nebude tak náročné, ale těch léků, co jsem zase dostala. ☹ Takže za 3 týdny jedeme pro mrazáčky, už se moc těším a nemůžu se dočkat. Jinak mi dělali znovu průchodnost, au au 😖
Finančně to ale naštěstí tak náročné není. Takže holky, je jaro a tentokrát nám to všem musí vyjít! 🙂

lenulinka21
17. dub 2009

mado: ahoj takže jdete do nového boje. to je dobře 🙂
Kolik Vám zbylo mražáčků?

mado1
17. dub 2009

Ahoj Lenuli, máme pět mrazáčků v jednom, takže rozmrazí všechny a zavést necháme dvě (teda pokud aspoň dvě přežijí). Všechny jsou pětibuněčné, takže snad vyberou aspoň jednoho bojovníčka.
Ani nevím, jestli jsou dneska holky na srazu nebo až příští týden? 😅

A co ty, jak se dneska daří klukům?

jarkabilik
17. dub 2009

ahojky holky zdravím všechny 😉 tak my tu máme v Přerově zakaboněno tak snad to nebude celý den 😀
jeany já jsem jakž takž na to zralá ale nevím jak by to bylo když jsem zatím vystresovaná z práce a navíc nevím jestli je uvnitř vše v pořádku takže jsem tak trochu nervozní jestli se tam vše zahojilo,taky jsem nervozní z toho že mi roky utíkají v neděli mi bude 37 a moc času už není,přes zimu se mi to moc nechce riskovat když je člověk více na hromadě s nachlazením a v práci ve které jsem je větší pravděpodobnost něco chytnout protože ti nachlazení jsou bezohlední a neberou si roušky.Když to zhrnu bylo by fajn kdyby se manžel dostal na misi na půl roku a ne jen na měsíc jako záloha,tím pádem by se do toho mohlo jít třeba na jaře.Tak si říkám že to nechám koňovi ten má větší hlavu 😀
mado hodně štěstí 😉

lenulinka21
17. dub 2009

jj Mado jde to ale je to zátěž chodím tak že mě i
důchodce předběhne 😀 bříško tvrdne sem tam jak se mi chce.

ahoj Jaruš tady je taky zataženo-no na prd jdu na srazík s jednou holčinou
co čeká taky dvojky tak se zkulturnuji a fičím.

luciiiie
17. dub 2009

Ahoj holky,
vítám irminku a přeju jí a taky všem co teď v brzké době čeká KET, aby vám to holky vyšlo 😉
Já už mám za sebou první normální mrchu, takže ještě jednu a už zas začínám zobat Marvenol.
Mado1 - ONI ZAS DĚLAJÍ PRŮCHODNOST???? SAKRIŠ...AU AU... 😒 😒 😖
Zuzanka už půjde do práce, to ti poletí Zuzi ani nebudeš vědět jak 😀
Zdravím Lucifírek,Lenulinka 21,Jeany,Jarkabilik,Lucen,Yummick no prostě holky všechny 😀
Mějte se pěkně a užívejte sluníčka....

jarkabilik
17. dub 2009

lenulinka tak to přeji příjemný pokec 😉 to si živě dokáži představit když nosíš dvě miminka 🙂 mě stačilo tehdy jedno byla jsem jak vzducholod a nebylo divu když mladá tolik vážila 😀 navíc jak tak koukám jsi křehčí postavy
luciiie taky zdravím 😉 tak to už se ti pěkně blíží než se naděješ je to tu cubidub 😀

yummick
17. dub 2009

Zdravím a přeju pěkné páteční odpoledne. Tak u nás už prší.

Luciiie - Mně taky dělali průchodnost. Ještě jsem si onehdy říkala, jaké mám štěstí, že mě to minulo.

Koukám, že máme všechny skoro stejný problémy (kromě nedětí) - alergie, nachlazení,... Já bojuju s bolavýma ušima, ale vzhledem k tomu, že už do sebe peru Prednison, ušařka mi další léky nepředepsala, což jsem trošku čekala. Prý to mám vydržet. Tak držím a "modlím se", aby zabral i na uši - že by všelék? 😉

irminka
17. dub 2009

Ahojte děvčata,byla bych ráda, kdyby jste mě zapsaly do tabulky, snad to prolomím a bude se dařit všem......

Možná jsem naivní,ae jak se říká- naděje umírá poslední....

Takže všem přeji hezký víkend a držte se.

Já valím hned z práce za synátorem, hraje fotbalový mistrák, tak to jdu okouknout.

Papík Irminka

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru