CAR Unica Brno

lucen
11. únor 2009

Berušky, radši jsem založila nové, aby nás nestřihly

ivule11
6. kvě 2009

JINAK NEVÍM, KDO TO TADY NAPSAL,ŽE V DEN TESTU GYNEKOLOG NEMŮŽE NIC VIDĚT,ALE JÁ SI TO SONO STEJNĚ NECHÁM UDĚLAT A POKUD NIC NEUVIDÍ,TAK AŽ POTÉ TEST. GYNEKOLOG MI ŘEKL,ŽE BY UŽ I ZÍTRA MOHL NĚCO ROZPOZNAT,ALESPOŇ VÁČEK,ALE NEBUDU SPĚCHAT.

lenpes
6. kvě 2009

Ahojky holky,
dlouho jsem tady nebyla a koukám, samé dobré zprávy 🙂 Boncusiku, moc gratuluji a Iwulko moc držím pěsti. Hani, ať už je prcek na světě. Jinak všem krásný den

jeany
6. kvě 2009

Holky, to čekání je zdlouhavý, co. Ani se nedá na to nemyslet, že. Hlavně se opatrujte a nic těžkého nenoste a spíš odpočívejte. 😉

prcekpet
6. kvě 2009

ivule11 - ja psala, ze muj dr. to videl, takze ja Ti to schvaluji, sama jsem se nechala premluvit a ted jsem rada, protoze mam i fotecku s bublinkou

jarunko1 - gratuluji a se zeptam, u Tebe nebyl zadny problem? a mela jsi po porodu MS?

ahoj zlaticka, dneska je venku tak hnusne ☹

prcekpet
6. kvě 2009

ivule11 - zrus si prosim "Caps Lock" - spatne se ctou Tvoje prispevky, dik 😉

lenulinka21
6. kvě 2009

Ahojík holky jdu na Vás mrknout 🙂 🙂

Tak především GRATULUJI Boncusikovi že se konečně zadařilo-svělá zpráva.
taktéž i Jarunce a ajhle klube si jí i druhé mimi 🙂 Holky super 🙂

A co maminka Prcekpet? Co Petříček? Taky ho trápili prdíky? Jako to u kluků bývá.

No já byla včera na KO a dr. byl spokojen až moc. Kluci mají cca každý 900kg a nález
mám dobrý. Tedkom chodím co 2 týdny je to lepší pocit.

Zdravím, Jeany, Luciii, Lucifírka, lenpes, Zuzuzku a vůbec všechny 🙂

jeany
6. kvě 2009

Jé, ahojky Lenuli, už jsi tu dlouho nebyla. Co doma pořád děláš? To je dobře, že kluci jsou v pořádku, už jsou teda pěkně velcí. Dávají ti zabrat, co?

lenulinka21
6. kvě 2009

jj dávají každý si ted oblíbil jednu stranu žeber au au takže buší
do mamky co se dá ale aspon o nich vím 🙂 🙂

Co u tebe nového? Jinač jsem stále doma a je to k dobru protože zase jedna
od nás si šla dneska lehnout do nemocnice(taky s dvojkama) tak uvidím co jí tam řeknou.
Ono to těhu s dvěma není fakt radno podcenovat tak radši nic nedělá ani schody
nevytrám,jen nakoupím drobnosti v obchodě zbytek vozí manžel autem.

jeany
6. kvě 2009

Lenuli, u mě nic nového. Do dalšího boje chci až na podzim, ale Marvelon bych brala už v srpnu. Jinak čekám na ms, ještě jsem ji za duben nedostala. Byla jsem před tím nachlazená a měla problémy, tak myslím, že se to kvůli tomu opozdilo. Ještě počkám co teď v květnu, jinak bych asi šla pak k Dr.

prcekpet
6. kvě 2009

lenulinka21 - nas prdiky netrapily, jak se rika, ze kluci na to hodne trpi...tak ten nas prdi jak se mu za chce 😀 a prdi fakt jak stary chlap 😀

prcekpet
6. kvě 2009

holky, tak maly spi, ja ze neco udelam a zatim sedim u pocitace, konikuju a surfuju po netu, jsem fakt hrozna, ale to fakt jinak nejde, kdyz nemam zpravy ze sveta, jsem to ale zavislak 😀

yummick
6. kvě 2009

Ivule, já sice na zdravce učím, ale angličtinu a češtinu 😀 takže maximálně o tom, kterej autor byl závislák a píchal si 😀 a jak se řekne stříkačka v angličtině 😅 ale věřím tomu, že spousta studentů by si do mě ráda rýpla... 😵

zuzuza
6. kvě 2009

Holky, takže když se po ketu dávají tak silné dávky pregnylu, tak to můe i do výsledku testu test zkreslovat ne? Pregnyl se drží v těle myslím až 14 dní, že? A to jsem po ketu chtěla hned od 8. dne testovat abych se nenervačila zbytečně:(

luciiiie
6. kvě 2009

No Zuzi to je fakt...tak aspoň nebudem moct zas raplit s brzkým testováním 😉

slonecek
6. kvě 2009

Ahojky holky 🙂

všechny vás zdravím.Nedá mi to nereagovat na Boncusika-potkaly jsme se v unice v září a prožívala jsem s ní tiše její neúspěch,protože jsme byly jen pá dní po sobě na ET.A vzhledem tomu co už měla zasebou mě to tenkrát hodně vzalo.Takže také tiše a opatrně gratuluji.

Já byla včera naposledy na kontrole u svého gynekologa mám jen měsíc do porodu takže mě předal na sledování do porodnice kde budu rodit.Zatím mi to asi ještě nedochází takže žádný strach z porodu mě zatím neprovází,ale možná to ve finále příjde...

Všem čekatelkám na test přeji jen //a mám radost,že vás opět bude víc kdo zahají přípravu na ET a KET ať posílíte naše řady.Všem vám to upřímně přeji.

Haance se to pěkně blíží tak už jen pár dní a budeš mít miminko u sebe.

Lenulinka21-pěkně rostete,opatruj se ať co nejdéle vydrží miminka u tebe a ty nemusíš ležet v nemocnici raději ležet jen doma.

Cítím se zatím v normálu i když spaní je to nejhorší z celého dne-dnešní noc byla opět výtečná prochodila jsem jí po bytě páč miminko tlačilo na močák,potom mělo škytavku a vrtělo se tak že jsem nemohla ležet,ale za pár dní si na to ani nevzpomenu a ještě mi to možná bude i chybět.Moc vám všem přeji zažívat tyto nejkrásnější pocity i když kolikrát bolestivé,ale pro nás tady všechny vymodlené.Držte se.

irminka
6. kvě 2009

ahojte děvčata, právě jsme se vrátili z Brna z 1. UTZ, v levém vaječníku mám 14 vajíček, takže v sobotu jdu na OPU. Dr říkal, že nečekal takovou rychlou reakci vaječníků na hormony, takže ani 2.UTZ se dělat nebude a rovnou pod kudlu.

Přeji hezký zbytek dne....

irminka
6. kvě 2009
hhaanka
6. kvě 2009

Ivule, většinou jsme měli tak 8B, naposledy expandující blastocysty. Ale myslím, že vývojová fáze není to zcela nejdůležitější. Úspěch se skládá ze spousty střípků, myslím, že pro mě bylo dobré i načasování – začátek září, žádná velká alergická zátěž, chřipky ještě celkem daleko, takže jsem byla docela klidná, a hlavně při čtvrtým pokusu už jsem spoustu věcí neřešila... Bůh ví, co bylo tím hlavním spouštěčem úspěchu. – Jo a váčky u mě byly vidět přesně 14 dní po ketu. Ale když nejsou, není proč se děsit, je to brzy.

Jinak si možná pamatujete na Stázinu, co jsem chodila, je s dvojkama a už je asi po páté v nemocnici. Teď se začala otvírat, takže si tam poleží tak 3 – 5 týdnů. No byla jsem tam měsíc, a tohle jí nezávidím. Ale prckové rostou jak z vody🙂 Ta byla také úspěšná loni na podzim, takže fakt věřte tomu, že i na vás čeká štěstí dřív nebo později!
Holky, fakt se nepozorujte, většinou je to k ničemu, a „příznaky“ vám způsobují léky.

Zuzo, pregnyl 5000 vydrží v těle prý asi 7 dní, dřív než 11 den dělat test podle mých zkušeností nemá cenu. A i v ten den byla druhá čárka výraznější než další dny – myslím, že výsledek ještě pregnyl ovlivňoval. Druhá pak zůstala, ale bledla, výraznější byla po 20 dni.

lucifirek
6. kvě 2009

Jarunka tak to je krásná zpráva,i když to nebude jednoduché,ale je to krásné. Přeji hodně si. 😉
Boncusík gratuluji. 🙂

lucifirek
6. kvě 2009

Ahoj Lenuli,tak to je krásný,jak jsou kluci už velký,není to žádná sranda,ale musíš to vydržet a těch pár týdnů už uteče,jako voda.
🙂 porodila holčičku Verunku 3,9kga 52cm. Moc jim to závidím,vím,že se to nemá 😒 ale přeju jim to.

Ahoj Slonecek,to jsem ráda,že jsi se ozvala,tak to budes mít mrňouska za chvíli u sebe. NO tak to budeš mít podobný termín porodu,jako sestra,ona ho má na začátek června. To už budu dvojnásobná teta,tak ještě ta mamka 😢 😀 😀 Přeji hodně sil na ty poslední dny,už je to asi dlouhé a nepříjemné,ale stojí to za to ne?

Yummick ty se opatruj,držím pěsti. 😉

Ahoj Hani,ty to vždycky tak dobře a hezky napíšeš. 😉

Irminka,tak to je krásnej počet a to jich ještě určitě dost vyroste.

lucifirek
6. kvě 2009

Ahoj Jeany,tak jak je? U mě teď o trochu lepší. Tento víkend pojedeme do té Bratislavy,tak se docela těším,akorát budeme spát u manželových známých a já takhle nerada někde spím. Ale těším se .
Jak jsem psala už jsem ode dneška teta.
Opravdu si teď užíváme a těším se až někam společně vyrazíme.
Ahoj Zuzuzi,Luciiie,Lenuli,.....

lucifirek
6. kvě 2009

Jé koukám,že se mi smazal část textu.
Psala jsem,že jsem se stala tetou,manželova sestra porodila holčičku Verunku 3,9kg a 52cm.

zuzuza
6. kvě 2009

Brý večer holky, jen nakukuju🙂

Lucifirku, to teda bude mimin kolem tebe co, chápu, že trocha závidíš, já jdu zítra s těhulou na kafe, tak asi taky trocha budu:(

prcekpet
6. kvě 2009

ahoj zlaticka,

jaky byl den? krom hnusneho pocasi?

Irminka - a kdo je Tvuj favorit na Unice, myslim kterej dr.? A proc Ti nebudou delat 2. UTZ? Tomu nerozumim...
lucifirek - taky nemam rada spani u jinych lidi, nejradsi mam svoji postylku 😀

ja chci taky s nekym na kafe...kdo se prida? 😉

prcekpet
6. kvě 2009

jeany - Jani pisla jsem Ti IP

kveta
6. kvě 2009

Lucifirku, Jeany, Zuzuza, držte sa a nezabudnite, že my si užívame /zatiaľ/bezdetnosť. Aj to má svoje čaro... 😕 🙂

Takže neklesajme na duchu, držme sa zubami nechtami ďaleko od smútkov. My sme tie, ktorým bolo dopriané o troška viac voľného času a pokoja bez detského kriku, než sme dúfali. 😉 Tak si to zatiaľ užívajme a nesmúťme. 😵

jarkabilik
7. kvě 2009

ahojky holky přeji hezký den a snad už dnes i slunečný 😉
jarunka jinak moc gratuluji je fajn že to šlo přírodní cestou 😉 a tak hojně

jarkabilik
7. kvě 2009
jarkabilik
7. kvě 2009

lenulinka tak jak tak sleduji kluci se mají pěkně k světu co 🙂 co ty že jsem tě tu dlouho neviděla?

jarkabilik
7. kvě 2009

macinta posledně jsme tě tady zahlédla co ty jak se máš? 🙂

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru