CAR Unica Brno

lucen
11. únor 2009

Berušky, radši jsem založila nové, aby nás nestřihly

luciiiie
23. únor 2009

jo jo Luci, nesmíme se pozorovat a musíme tomu prostě věřit 😉
Holky chtěla jsem se zeptat, dnes jsem byla u zubaře a ptala jsem se ho, jak je to s lokálníma injekcema. Říkal, že to v těhotenství nevadí a že to miminku neublíží, ale nevím, kde se ve mě bere pořád to přesvědčení, že injekce v těhotenství prostě nééé!!!
Našel mi kaz a mám jít za 14 dní a nevím, jestli to bez injekce vydržím..nevíte jak to je?
Dívala jsem se na net a prý to opravdu ničemu nevadí. Tak nevím ☹ Díky za odpověď

lucifirek
23. únor 2009

Já myslím,že by to nemělo vadit,je to jenom lokální.

jarkabilik
23. únor 2009

luciiiie nemělo by to ničemu vadit navíc jsi určitě zubařku informovala o tom co a jak je u tebe nesměla by tě jen rentgenovat kvůli zubům 😉

luciiiie
23. únor 2009

Tak to jsem si oddychla. Fakt jsem si myslela, že se to nesmí..No to mi spadl pan zubař i s kazem ze srdce teda... 😀

jarkabilik
23. únor 2009

lucifirek stačí se jen juknout na ty které mají miminka a které miminka čekají a je jich opravdu hodně v tom přehledu o nás 😉

lucifirek
23. únor 2009

Jary to máš pravdu. Je jích tu dost těhu a dost maminek. Taky se na to těším,až budeme posunuty do té jiné tabulky 😀

jarkabilik
23. únor 2009

luciiiie neboj vždy když někam přijdeš řekneš jak se věci mají a oni už doktoři i v lékárně ví co můžou a co ne

jinak holky je to klasika že se hlídáte jak vám je přeci jen se vnímáte uplně jinak než když se otěhotní normálně bohužel je to to co si musíme každá projít ale určo na pocity nedávejte u každé to je uplně jinak berte to tak jako by jste byli miminkovaté a ono příroda už to za vás zařídí,vím že se to radí lehce ale je lepší mít příjemné dny než dny plné stresu 😉 držte se holky

lucifirek
23. únor 2009

zuzuzy,tak jedna dobrá zprávička,ta holčina ze spolubojovnic,i když krvácela nepotratila a je tam nová těhu.

zuzuza
23. únor 2009

Lucifirku, lucii, holky, to víte že se těším kámošce říkám, že nám zítra vyrobí miminka, máti se pořád ptá, jestli se nebojím a sama čučí jak jsem v pohodě, už jsem si nakoupila i svačinu na zítra a pořád piju a piju jak duha, dneska mám břicho jak balon, ale jak mudr. strašil, že po pregnylu asi bude bolet tak zase nic heh, tak su na zítra zvědavá a jdu čumnout do spolubojovnic🙂

luciiiie
23. únor 2009

Zuza už má i sváču 🙂 Ty jsi éro 🙂 Přeju, ať tě to pak moc nebolí, ale to vydržíš, my to taky vydrželi 😉

zuzuza
23. únor 2009

Jeje lucii to je jasný, se bolesti nebojím, hlavně aby se ty vajucha oplodnily, to bude nerváček pak do toho ETU, no možná mě bolest pupku ani nenechá na to myslet, ty jo ty už máš luci taky třetí den od ETU, to valí, v sobotu to bude tejden a lucifirek skoro 14 dní, a už nám to skončí:(. já tím ted hodně žila, tak doufám, že už budeme pak žít jen lepšíma věcma, vybíráním kočárků a tak🙂

luciiiie
23. únor 2009

Zuzi já taky doufám. Začalo mě bolet břicho, jak kdybych to měla dostat. ☹ Tak nějak začínám mít strach 😒

zuzuza
23. únor 2009

To bude luci jistě zahnizďováníčko, to bys jistě nedostala tak brzo, jistě se tam pěkně zavrtávají!!!!!

jeany
23. únor 2009

Jary, tak přeji štěstíčko na čtvrtek. Pořádně si smlouvu přečti ať tě neoblafnou. Aspoň kdyby ti teď vyšlo toto a pak ta kontrola v nemocnici, abys už mohla tzaky stimulkovat, že. Co doma pořád děláš? Doma je pořád co dělat, že.
Zuzy, tak už se jen jednou vyspíš a bude to. Pak napiš, budeme čekat kolik budeš mít těch vajuch a jak ti bude. Snad dobře, když jsi tak pozitivně naladěná. I když máš tolik vajuch, tak to bude asi náročné, ale přežili ostatní, přežiješ taky. Hlavně budeš zase o krůček dál. Budu na tebe myslet. Neboj, všechno bude dobré.
Luci, já mám taky pořád nafouklé bříško, ale jak jsi psala, že je dobré jíst každý den jogurt. Tak to dodržuji už přes týden a fakt se cítím líp. Luci a věř tomu, že jsi těhu.
Já věřím, že ty i Zuzka i Luciiie budete všichni těhu. No a osobně si myslím, že i mě by se to už mohlo napodruhé podařit. Moc tomu věřím.

zuzuza
23. únor 2009

Děkuji jeany, jsi moc hodná, jasně že hned jak přijedu podám echo, zatím mě ani břicho nebolí , snad nebude ani ohss, věřím, že nebude🙂

jarkabilik
23. únor 2009

jeany ono je stále co dělat rozhodně se nenudím uvidíme co a jak dál až podle rozpisu směn a navíc 13 směn si nemůžu brát dovolenou protože těch 13 směn se budu zaučovat a na to nás zrovna upozornili ještě na školení 🙂 sice mi roky utíkají ale spěchat a něco pokazit taky není dobré 😉

jarkabilik
23. únor 2009

jinak jsem na vás holky moc moc zvědavá a zvláště na to kolik se vám jich zavrtá 🙂

zuzuza
23. únor 2009

Jary taky jsem zvědavá, strašně to letí, ještě před vánoci tak v listopadu to bylo tak daleko, odpočítávala jsem dny do první návštěvy která byla 6. ledna a dívej teď, jaká to byla rychlovka!

jarkabilik
23. únor 2009

zuzuza první návštěvou se to rozjede a pak se člověk nestačí divit že už má miminko v náručí 🙂

lucen
autor
23. únor 2009

Ahojky holky všechny zdravím
Zuzanko na zítra budu držet moc pěstičky at tě to bolí co nejmín a hlavně at máš krásnou urodičku a hlavně kvalitní.už se těším na tvoje zítřejší hlášení.
lucifirku luciiie jak se cítíte doufám že dobře pohladtě si pěkně bříško a pozdravujte.
Jeany tobě se to už taky krátí co přeji at včeličky bolí co nejmín.
ostaní moc moc zdravím a přeji příjemný večer

zuzuza
23. únor 2009

Lucenku, hojky, děkuji za přání🙂 nevíš náhodou lucenku nebo vy ostatní holky, jak má nýt vysoká ta sliznice-endometrium? Já ji mám 9 mm, teď jsem mluvila s moji mudr. a ta říkala, že by měla být u zdravbé ženy tak 15 mm, myslíte, že se to tím agolutinem ještě nažene? Nebo je to fakt málo? Trocha mě to vrtá hlavou:(

lenulinka21
23. únor 2009

DOBRÝ VEČER VŠEM 🙂
zuzuza: na otěhotnění ti stačí i 7mm.9mm je super.

prcekpet
23. únor 2009

ahoj holky,

luciiie - kdyz jsem byla tehu, moje zubarka odmitla davat lokalni anestezii, ze je to zakazane a mohlo by to prcka poskodit, taky jsem mela kaz a "odtrpela" jsem to bez injekce, brala jsem to jako pripravu na porod a musim rict, ze porod byl 1000x lepsi 😀
jinak ze zubare mam panickou hruzu a beru to jako nutne zlo, kdyz k ni jedu je mi cely den zle ☹

vsem bojovnicim / snazilkam drzim pesticky... 😉

zuzuza
23. únor 2009

Lenulinko, tak díky za info, no já nevím, moje mudr. to prostě vidí nějak bledě, není tak optimistická, ale já jí vyvedu brzo z omylu. Taky mi říkala at po transferu těch 14 dní polehávám a já se těšila jak budu ke kamoškám chodit na kafíčka, to mám opravdu 14 dní strávit doma a povalovat se???

lenulinka21
23. únor 2009

musím se zasmát. 14 dní povalovat? to nééé. Já se povalovala tak 4-5dní a pak lehce na procházky
do obchodu atd. Prostě chovat se jako kdybych otěhotněla přirozeně. Takže kafíčko bude a né jedno.

lenulinka21
23. únor 2009

Tvoje dr. je zřejmě dosti pesimistická.

lucen
autor
23. únor 2009

Zuzi narovinu ti řeknu ze já měla 8mm a doktor říkal že je to málo ale že už to nevyženeme a po neuspěchu mi otevřel říkal že sliznice byla malo vyhnaná že měla být víc,a u KET mi doktor říkal že 8mm stačí že se mám na to dívat task že když je mimoděložní těhu tak se plod usadí ve sliztnice tak 1mm a je to pravda takže bud v klídečku bude stačit a ber že do ET ještě povyroste opatruj se kočenko

teri81
23. únor 2009

Holky ahoj!

Fakt se nepozorujte, je to k ničemu,já opravdu necítila vůůůůbec nic, fakt žádnou změnu , já vlastně kdybych neměla pak už břicho,tak nevím,že jsem v tom 😀
Prsa mě nebolely, nic mi nesmrdělo, nic mi nevadilo, ospalá jsem nebyla,prostě normálka jak vždycky.
Sestřičky na Unice by mohly vyprávět,jak jsem volala a knourala,že určitě něco není v pořádku,že se vůbec necítím těhotně a nic mi není (to už po potvrzení UTZ) - no a dneska mám prcka vedle sebe v košíku 🙂

lucifirek
24. únor 2009

Dobré ránko,zdravím všechny. 🙂
Jeany,ty už určitě pracuješ viď.
Tak se musím přiznat,včera jsem si přečetla na tom testu,co mám doma,že se může dělat už 5.den po oplodnění,tak jsem to nevydržela i manža chtěl,abych testla. Byla tam /. Ach jo,samozřejmě jsem to ořvala.
Jsem pitomá neměla jsem to dělat. Já vím,že jsem test dělala 7.den po ET a ještě k tomu večer a hodně jsem pila,takže ta moč byla zředěná. Ale už tomu moc nevěřím. To jsem se tady cachala,že to vydržím. Bohužel.

lucifirek
24. únor 2009

Zuzy,tobě dneska držím palečky,ať vše dobře dopadne a máte hodně vajíček. A těším se odpoledne na dobré zprávy.
Luciiie,jak je tobě,určitě super pocity,že jo. 😉
Musíme si to užívat.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru