CAR Unica Brno

lucen
11. únor 2009

Berušky, radši jsem založila nové, aby nás nestřihly

lucifirek
26. únor 2009

Jeany,my máme byteček 2+1 ve třetím patře bez výtahu,dům je celý zděný. ☹ Byteček byl hroznej,ale aspoň jsme ho celý zrekonstruovali. Líbi se mi tu,ale časem by byl potřeba větší,ale uvidíme,jak se na nás podepíše krize. Ale je výhoda,že to je taková čtvrť,kde je klid,ale je to asi 3min.chůze od centra a před domem je obchůdek s potravinami,školka a škola. Takže super.

lucifirek
26. únor 2009

Terezko,tak o tom nepochybuj,že bys nemohla. ZVaní jsou všichni,to je samozřejmý,že ano jeany,zuzuzy a luciiie.

lucifirek
26. únor 2009

Tery s těma oblečkama,včera mi kámoška dala pro mojí sestru kabelu hadříků na holčičku,tak jsem si to prohlížela,no krásný teplákovečky a komplety. Fak super.

lucifirek
26. únor 2009

Tery,ty jsi taková zkušená,kdyby dneska čárka nebyla,myslíš,že se ještě do pondělí může ukázat? Nebudu se tím radši teda trápit a počkám na ponděli. Manža tomu pořád věří. Tak sna to tak bude.

lucifirek
26. únor 2009

Jsem hrozná,už mě zase svrbí ruce,potřebovala bych po nich dostat

jeany
26. únor 2009

Luci, jasně, že budeme rádi, když na srazík přijdou všichni co si tu píšeme. Teri a na malou bychom se moc těšili. Osobní pokec je osobní pokec a ty by jsi nám to zpestřila s malou a navnadila nás.
Luci, ještě jsem ti poslala pár fotek. Mrkni, ty pak klidně ještě pošli. Svatební jsem nenašla, ale poslala jsem jiné, aktuální - poslední rok.

jeany
26. únor 2009

Luci, netestuj, budeš se nervovat. Zkus to vydržet do pondělí. Já bych netestovala, ale záleží na tobě.

lucifirek
26. únor 2009

Tery,to vy asi ještě takhle brzo moc ven chodit nemůžete,nebo teď už jo,když taknemrzne?

lucifirek
26. únor 2009

To jo,to bude malá ninuška kolovat z náruče do náruče.
Jeany,určitě si je půjduvečer skouknout, a udělat něco s těma mejma.
Ne nebudu,stejně by tam ta čárka nebyla.

jeany
26. únor 2009

Luci, ale když říkaš, že byteček se ti líbí, to je hlavní. To bys měla dobrý, kousek školka i škola. My máme školku taky kousek, je to na naší ulici, jen do školy dcerka jezdí místní dopravou, pěšky to má asi 25 minut.

zuzuza
26. únor 2009

Děvčata, jsem tu s babinkou 80 tiletou jsem oběhala všechny frcy, koupila pár hadříků, tentokrá jen manželovi:( no a daly jsme kávičku, chuděra bábinka pořádně neví o co jde u ivf, tak jsem ji vše vysvětlila a taky jsem jí na internetu ukázala ty embryjka, jak teď vypadají 😀 , holky, ale mě to pořád vrtá hlavou, jsem se dívala zase na netu, že 48 hodin po oplezení už by měly být 4 buněčný a naše byly 2 buněčný, jen jedno 4, ach jo, su fakt rapl, když mi řekla, že jsou dvou tak to bylo asi tak 44 hodin, nevíte mi poradit???

Jinak do albíčka zkusím večír hodit fotky a vy taky přihoďte, ted jdu vařit křenovku, poprvý 😀

jeany
26. únor 2009

Zatím by Luci nebyla, ale uvidíš a potvrdíš si to v pondělí. Já si jdu ohřát večeři. Dcerka má prázdniny a tak zvládla uvařit polévku ze sáčku. Ještě pak mrknu. 😉

jeany
26. únor 2009

Zuzy, to ti můžu poradit. Ptala jsem se dnes dr, jestli je lepší zavádět třeba 6-8 buněčný nebo moruly nebo blastocysty a na vývoj jaký má být. On mi řekl, že u každého je to jinak a že se nedá říct, jestli je lepší na zavedení 6 buněčné nebo blastocysta. Vysvětlil mi to tak, že všichni jsme se naučili chodit, no a někdo dřív, někdo později a tak je to prý i tohoto. Nezáleží jak se rychle vyvíjí, to tě můžu uklidnit.
V kolik jedeš na Uniku, už to víš?

lenulinka21
26. únor 2009

Holky tak manželova máti má 74let a chápe všechno dost dobře,dokonce se za nám neustále
modlila a dodnes nám vykládá jak od nich z dědiny jsou taky dvojčata a že to určitě
mají taky tím umělým. vždycky se nasměju jak nám to říká 😀 Není zas tak stará škola
ale některé názory jsou fakt????? však to znáte né? 🙂
zuzuza: tedkom jsem se dívala do rozpisu co nám tehdá dali
při odchodu takže 2 den jsme měli 3 embrijka 2-buněčná. Takže to neřeš je to v pořádku. 😉

lucifirek
26. únor 2009

Zuzy ty jsi akční,poslala jsem fotky. To neřeš,nám zaváděli taky jen šestibuněčkná. a víš,co říkala Lenuli.Ale je pravda,že teď se mi hodí,ta knížka o těhotenství,jsou tam fotky embryí vjakémkoli stadiu,tak jsem koukala,jak vypadají,kdy se zavrtávají a tak.

teri81
26. únor 2009

Luciferek,
tak do pondělí se tam ta čárka samozřejmě ukázat může, spíš se to nemůže ukázat tak brzy 😉 ,tak neplaš 😀

jarkabilik
26. únor 2009

jeany hodila jsem ti odkaz na můj profil na seznamu lidé 🙂

zuzuza
26. únor 2009

Super holky, tak jste mě uklidnili, to moje mudr. pořád nějak plaší, zase mi dneska volala a ptala se, jak jsme na tom, tak jí to říkám, ona to 4 bun. je super a ja rikam tak ty ostatni to taky dozenou a ona no tak snad, proste je moc opatrna, nez aby me podporila:(

Lucifirku, jak ze se jmenuje ta kniha o těhu? Taky si ji koupím, napiš mi prosím název a autora, děkuji🙂

Jo a jeany, ještě nevím, kdy tam v sobotu jdem, napíšu zítra, asi mi to řeknou zítra jak budu volat, na kolikátou se chodí na transfery?

Holky a nevíte ještě kolika buněčný se zamražují?

jarkabilik
26. únor 2009

teri ahojky nic se neděje však ještě bude určitě hodně příležitostí,jinak to vždy zkouším jestli se ozveš a jestli zrovna čas je aby jsi odepsala 😉 Jinak ta práce se týká dialyzačních setů které se používají při čištění krve kvůli ledvinám

lucifirek
26. únor 2009

jj,to čekání,to je hrůza,strašně to láká a pak z toho budu akorát na nerva

lenulinka21
26. únor 2009

Zuzi na Et se chodí ráno, dopoledne.My šli na na řadu 9:30.Vůbec si nejsem jistá
ale myslím, že od 6-ti buněčných. protože ty moje zbylé 4 mi nechtěli zamrazit byly 5-ti buněčné. ☹

lucifirek
26. únor 2009
jarkabilik
26. únor 2009

lucifirek a co to 1.vydání co je v tom?

luciiiie
26. únor 2009

Zuzo na transfer jsme jeli zas na půl devátou, ale doktor nestíhal, tak jsme přišli na řadu asi až v deset 🙂

lucifirek
26. únor 2009

ty zuzy já si myslím,že je to jako druhá várka knížek,ne druhý díl,já mám přesně tuhle a je naprosto super,ty fotky,co jsou na obalu,jsou v celé knížce,žádné malůvky,samé opravdové fotky.

jarkabilik
26. únor 2009

lucifirek já myslela právě že to je jako druhy díltak to je v pohodě 😉

jarkabilik
26. únor 2009

Nevím holky jestli jsem vám říkala o te metodě Ludmili Mojžíšové řekla jsem mému gyn. že bych o to měla zájem a on mi řekl že aby to pojištovna proplatila musela bych mít alespon jeden vejcovod a musela by být šance že bych mohla otěhotnět že jinak by to neprošlo.Tak jsem se ptalá alespon kde se to cvičí ale tam prej chtějí spíše doporučení gyn.

teri81
26. únor 2009

Zuzuza, zamražují se asi v jakémkoliv stádiu,ale pokud jsou některá hodně pomalá a "pozadu" za ostatními,tak ti řeknou,že třeba nejsou vhodná zamrazit.
My měli zamražené 6 a 7buněčná po prvnímIVF,ted máme časné blastocysty 😉

luciiiie
26. únor 2009

Jé Jari, já jsem si tě na těch Lidech taky našla 😉

luciiiie
26. únor 2009

Teri taky tě bolelo bříško jak kdybys to měla dostat???

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru