CAR Unica Brno

lucen
11. únor 2009

Berušky, radši jsem založila nové, aby nás nestřihly

luciiiie
6. bře 2009

Vladko díky, kéž by tam aspoň ten jeden zůstal. ☹

luciiiie
6. bře 2009

Holky já jsem začala krvácet...takže jsem to asi dostala 😢

lucifirek
6. bře 2009

LUciiie to mě moc mrzí,ale zatím to ještě nezvdávej,víš co tu psali holky. 😉

Vladi,tak ten tvůj příběh je taky opravdu drsnej,ani se mi tomu nechce věřit. Ale bohužel i z vlastní zkušenosti vím,že tohle se pořád děje. ☹Ty první spermio jste si dělali nezávisle na unice? Nechápu z čeho Prof.Malý vše posoudil. Je to opravdu k neuvěření.
Docela mi tvůj příběh přidal odvahu a naději. Opravdu zvažujeme konzultaci někde jinde. Všude jim půjde o peníze. A na Unice se určitě domluvíme na pohovor s Dr.Frgalou (ne že by to byl on a mohl za to,ale on se nám sám ozval) a probereme to sním bez servítků a narovinu. PRostě se mi to takhle vůbec nelíbí. Teď mi opravdu připadá,že jim jde jenom o peníze,bohužel všude,nejen tady. A je mi divné,že má každý tak hrozivý spermio. My ho měli sice o něco lepší,ale......
Vladi moc ti děkuji za tvůj příběh. Neznala jsem ho,protože tu jsem krátce. A budeme doufat v dobrý konec.

luciiiie
6. bře 2009

Ale dělala jsem si test a dala bych cokoliv za to, že tam ta čárka prostě je. I když strašně slaboučká, ale je tam..anebo ji chci vidět? ☹

luciiiie
6. bře 2009

Oni říkali, že i kdybych začla krvácet, že to nic neznamená, že se mohlo jedno embryjko pustit... hoooolkýýýýý!!!! proč zrovna já???? 😢

luciiiie
6. bře 2009

Tak proč si píchám ten Agolutin, když jsem to stejně dostala??? No mě asi dnes jebne ☹

lucifirek
6. bře 2009

Luciiie,tak vidíš,že tam tu čárku máš. Tak nejanči. Je to pravda,uvidíš.

luciiiie
6. bře 2009

Tak proč jsem to dostala???

jeany
6. bře 2009

Luciiie, moc ti tu druhou čárečku přeji. Ty jsi teď zase testovala? Kolik těch testů máš, Já si minule koupila jen jeden a počítám, že zase koupím jen jeden.
Holky já jsem hrozná, mám 3 x denně brát Estroferm a dnes jsem si ho vzala ráno, pak ve 12 a na to jsem zapoměla a ve 14 si říkám, vždyť jsem si ho nevzala a tak jsem si ho vzala a pak až sem to spolkla, tak si říkám, že jsem si ho vzala ve 12 hod. Já jsem děsná, musím si to nějak popisovat. Jsem v práci a nemyslím pořád jen na prášky, ale na to abych dobře napsala faktury atd. Trochu se mi motá hlava. Ještě, že budu v pondělí a úterý doma, musím si fakt odpočinout od práce. Vždyť jsem to všechno prošla bez neschopenky a chodila do práce. Už mě to zmáhá. Ještě, že si teď už oddechnu a zvolním tempo. Musím víc myslet na sebe a od zítřka i na mimi co budou u mě.
Tak holky už za chvíli mažu z práce, asi sem ještě pak kouknu.

jeany
6. bře 2009

Holky už se těším zítra na transfer. Jsem zvědavá kolik bude na mrazáčky.
Luciiie, u někoho je to tak, že to dostane a je těhu. Proč to tak je, nevím.

luciiiie
6. bře 2009

Ach jo ☹ Jeany, já testovat už nechtěla, ale když tohle mě tak vyděsilo. Já vím, že jsem hrozná, ale to prostě vydržet nejde. Beztak tam ta čárká není a já ji tam vidím, protože chci. Když to ukážu příteli, tak zas dostanu, proč to dělám, když nemám. To je situace, to je situace 😉 Ale nevzdávám to, jasně, že nééé!!!

lucifirek
6. bře 2009

Luciie,ty jsi říkala,že ti je partner schoval,tak kde jsi je vyškrábala? Však víš,že jsi sama před chvílí řekla,že to může být to druhé embryjko.

Jeany,tak tohle s braní léků znám moc dobře. Když jsem byla doma,tak to bylo v pohodě. Ale jakmile chodím do práce,tak nevím,jestli jsem si hovzala nebo ne. doma jsem si to proto chystala do kalíšku a zařídila si deníček,kde mám tabulku a vždycky si to odškrtnu,když prášky spolknu. V práci jsem si vždycky nastavila na mobilu budík,jinak bych si nevzpomněla. Věřím,že se moc těšíš,je to ten nejhezčí pocit za celou stimulku,kromě toho,když pak najdeš // 😀

lucifirek
6. bře 2009

Luciiie a ty to opravdu zatím nevzdávej. Zatím jsi neprokazatelně těhotná. Jasné 😉

luciiiie
6. bře 2009

Jeany, já s tím estrofermem blbnu úplně stejně 😀 Vždycky si myslím, že jsem si ho vzala a pak ho najdu nachystanej za hodinu. Jako nachystat si ho, to jo, ale sněst, to ne 😉
Na mražáčky určitě bude, uvidíš 😉

luciiiie
6. bře 2009

Lucif já si koupila nový ☹

lucifirek
6. bře 2009

Ty jsi teda potvůrka. S těma lékama si musíte udělat systém. Já to musela udělat taky,jinak bych měla ve všem guláš.

lucifirek
6. bře 2009

Holky kde jste všechny?
😀

kveta
6. bře 2009

Ahojte, tak som si s veľkým záujmom prečítala čo je nové /najmä situáciu u Lucifirka, ktorá sa dosť podobá na tú našu a ktorej je mi veľmi ľúto ☹ / a mám na Vás otázku: mohli by ste napísať aké ste mali vyvinuté embriá v deň ET a hlavne KOĽKÝ deň po OPU bol transfer? Pýtam sa na to preto, lebo nám hovorili, že sa nám pomaly vyvíjali embriá, tak chcem takto zistiť nakoľko boli pomalé oproti ostatným embrijkám.

Tu sú moje údaje: na piaty deň po OPU nám ostalo z trinásť vajíčok, z ktorých sa podarilo oplodniť ICSI jedenásť, päť embrií: jedno bolo časná blastocysta, tri boli kampaktované morulky a jedno 7-bunkové.

Otevřel nám hovoril, že vývin embrijok by mal byť takýto: prvý deň po OPU 2bunkové, druhý deň 4-bunkové, tretí deň 8-bunkové, štvrtý deň: morula, piaty deň: blastula.

Odpovedzte mi, prosím, či to u Vás tak bolo a teda, či naše embrijká boli skutočne na piaty deň opozdené alebo nie. Ďakujem.

K melíru: ja som si ho pre istotu nedávala.

kveta
6. bře 2009

Luciiie, prečítaj si pozorne, čo Ti teraz píšem: Ja som začala krvácať 9. deň po ET a pritom som mala 15. deň ešte dve čiarky na teste. Až potom ma opustilo druhé embrijko. Volala som v ten 9. deň Unicu a oni povedali, aby som si ľahla a vôbec nič nerobila, len ležala a ležala a chodila len na toaletu. Ešte vždy môžeš mať v sebe druhé embrijko, tak sa nerúcaj. Tomu druhému to nepomáha. Zalez na kanape, vezmi do ruky ovládatko od TV a kukaj telku.

lucifirek
6. bře 2009

Kveta,tak koukám,že oni si říkají,co se jim hodí. My měli při ET šestibuněčná embryja,zaváděli nám je 4den po OPU. Při ET nám Gogela řekl,že je to v pořádku,že děti mají i ze čtyřbuněčných,při auditu nám řekl,že byla pomalá. Lenulinka psala,že jí zaváděli osmi a šestibuněčné a ujali se všechny.

luciiiie
6. bře 2009

Kveto díky...fakt moc 😉

kveta
6. bře 2009

Lenulinka mala ale tie osem a 6-bunkové na tretí deň, takže na tretí deň je to ešte zrejme v pohode, keď sú osem a 6-bunkové.
😕

lucifirek
6. bře 2009

tak to fakt nevím,který den to měla Lenuli. Oni ti holky určitě řeknou,at máš přehled,já si ho aspo%n uděám taky 😉

luciiiie
6. bře 2009

Jinak Květo, my měli transfer 5.den po OPU. A měli jsme v den ET 3 embryjka 8buněčná a 2 blastocysty.

zuzuza
6. bře 2009

Hojte holky, Květi, my jsme to měli takto:

takže 1. den po opu jedno dvoubuněčné a 6 ve fázi prvojádra, 2 den jedno 4tyřbuněčné a ostatní dvoubuněčná, 3. den 4 čtyřbuněčné, jedno 5ti buněčné a jedno 7buněčné, to bylo den pžrd ET, už jsem se z toho pomalu hroutila, v sobotu jsme přijeli na ET, přežila 4 embryjka a všechny to dohnaly do stadia moruly kompaktované, tak doufá, že to byl vývoj OK, dvě máme v mrazáku.

Jo holky, dneska sjem myslela, že při tom agolutinu zdechna, to vám byla bolestttt au ještě ted mě to bolí, jinak jden budu volat s moji gyndr. tak jsem zvědavá co mi řekne že bych měla mít zase za příznaky 😀

Luci ten 5. den po opu počítáš už i s dnem opu? jako že den opu je 1. den??Já jsem teda měla ET 5. den i s dnem opu.

luciiiie
6. bře 2009

Jo Zuzko, máme to přece stejně. OPU v úterý a ET v sobotu, hm? Mě bolí břicho.. ☹

lenulinka21
6. bře 2009

Holky, holky moje zlaté my měli PK 3 dny takže ten den byly 6-ti a osmi-buněčné.
Luciiie: ty mě teda překvapuješ a čárka tam je a slabá? jestli krvácíš tak ti zřejmě odešlo
jedno embrijko (to se stává dosti často) a druhé se snad drží. ježiš jen at tam je!!!!!
Já měla 9den po ET slabou čárečku až jsem ji málem hledala na světle u okna 😀 A byla tam
tak tomu taky veř. Předvídala jsem ti dvojky tak bude aspon jedno né?
Měla jsi skvělý vývoj embrijek blastocysty o těch jsem si mohla nechat jen zdát. Takže zachovej klid
a zbytečně se nerozrušuj jsme tady s tebou 🙂

Holky dneska jsme koupili 1 těhu rifle a halenku 🙂

jarkabilik
6. bře 2009

luciie tak jak to píše lenulinka je možné že odešlo jen to jedno 😉

luciiiie
6. bře 2009

Ta čárka tam asi je...určitě jo... já s tím taky běhala na denní světle 😀 Zase jsem bulela jak koza, i když vím, že bych neměla a přemlouvala aby to jedno aspoň u mě zůstalo..u maminky.. to je hrozný holky..

lenulinka21
6. bře 2009

Luciiie něco to poradím hlavně NEPLAKEJ!!!!
Ted se uklidni a mysli si že jsi těhule a taky se tak chovej. Jsi určtitě
rozrušená a to není dobré pro tělo. Dej si dobrý čajík a třeba teplou vanu a zkus
myslet na něco jiného. čárka tam je takže klid. zítra netestuj počkej až na pozítří.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru