CAR Unica Brno

lucen
11. únor 2009

Berušky, radši jsem založila nové, aby nás nestřihly

hhaanka
13. únor 2009

Lenulinko, díky za optání, cítím se dobře, doufám, že to vydrží. Naše kotě je nějaké hrozně klidné, skoro nekope, poslední týden snad pořád spalo, a až dneska to napravuje. Zatím jsou ty kopance příjemné, aspoň vím, že tam je, a jsem za ně moc ráda. Uvidíme, jak to bude dál. Ty už se na ně taky pomalu připravuj, u dvojek to bývá dřív, kolem 18 tt, já si na ně musela počkat až do konce 20 tt.

Jarko, u tebe je to jiné, když nemáš muže pořád doma, to je jasné. Hlavně, že se aktivně účastní jinak a jezdí s tebou🙂

Lenpes, to je teda síla. Jestli se na těchto stránkách někdo lituje, že nemůže mít hned mimi, tak ať se hodí rychle do klidu, protože většinou jsme na tom tak, že neovolujem a chlapi nemaj hemžilky, ale endiometrioza, to je taková sviňa! Prosím tě, drž se, sedni si na to se svým chlapem, proberte všechny možnosti a varianty, ale tohle rozhodování ti nikdo závidět nebude. Co rodiče, nemohou pomoci finančně? Třeba nemáte půjčku a mohli byste do nějaké jít? Jsou nutné darovaná embrya? Držím moc pěsti, holka naše zlatá!

bajik
13. únor 2009

Dobry večer všem,
Lampes je mi to líto.Ani nevím co napsat.Drž se.

Zuzi na potvrzovaci ultrazvuk objednavají za 14 dní od pozitivního testu.Čeka se na srdíčko.

Všem vám přeju moc síly a věřím že jednouto musí vyjít každé.

lucifirek
14. únor 2009

Dobré ránko,holky.
Tak dneska máme pořád 7 miminek,čtyřbuněčná a 2 pětibuněčná. Zítra kolem 11 paní zase zavolá a na pondělí si domluvíme transfer.

lenulinka21
14. únor 2009

Ahoj holky tak jak se máte při sobotě?My včera byli na tanečkách po dlouhé době
jsme někam vyrazili a bylo vážně super. S manželem jsem si dali i dobrou večeři a taky
se našlo pár odvážlivců, co mě vyzvali k tanci ostatní jak viděli moje břucho velké tak
neměli odvahu 😀 😀
Lucifírku dobré zprávičky, jen tak dále zítra už budou tak 7-8 buněčné a po to se uvidí.
Lenpesku holka sakra to není možný tolik si už s tím vytrpěla ale jelikož si velká bojovnice tak
to jenom tak nevzdáš. jen ty pitomý peníze, co za to chcou je to síla holky to by chtělo ten
sraz a vidět se a popovídat si na vlastní bulvy 🙂

lucifirek
14. únor 2009

Lenuli,tak to věřím,že sis to užila,já už se taky těším,až někam vyrazím. Měsíc jsem nikce nebyla.
No už aby tam mimísci byli.
Lenuli,ten sraz určitě bude,jen jak se udělá trošku lepší počasí,březen,duben by byl nejlepší.

lucifirek
14. únor 2009

Akorát mě teda pořád bolí břicho. Ve dvě ráno jsem si musela vzít poprvé Ibalgin,strašně mě bolel podbřišek. Teď už to je sice dobrý,ale pořád mám nafouklé břicho a když se najím,tak mám křeče. Ale to k tomu asia patří

marci19
14. únor 2009

Luci tak to máš hodně miminek 🙂 ,už ať jen rostou.Jinak obdivuji jakého máš pamatováka,že sis zapamatovala i co jsem měla na sobě a ještě po punkci,klobouk dolu.
Lempes,je mi hrozně líto,že ti to nevyšlo.Chtěla jsem se tě zeptat,v jakém stádiu tu endimetriozu máš,protože já ji mám taky,ale doktor o ní nemluvil,když to poprvé nevyšlo.
Jeany jak se daří?

marci19
14. únor 2009

Luci já jsem měla taky takové problémy,měla jsem taky hrozné křeče,pamatuji si,že mě to chytlo v noci a nemohla jsem se ani pohnout.

lucifirek
14. únor 2009

No zrovna jsem na to totiž myslela,jestli tam je někdo z nás. Jinak by mě to asi ani moc nenapadlo. To břicho k tomu asi patří,jen mě překvapuje,že to jsou křeče od zaludku až dolů,myslela jsem,že mě budou bolet vaječníky a břicho spíš dole. Ale je to asi všechno podrážděný. Dneska už je to zase o trošku lepší.
Tak ať zvládáte injekce,ale vy už jste zkušený,viď. My teď bojujeme s Agolutinem,ale manža to zvládá opravdu bravurně,dokonce mě zadek teď bolí míň po jeho injekci,než od sestřičky. Ale čím víc těch injekcí bude,tím to asi bude horší.

lucifirek
14. únor 2009

Miminek,no z těch 23 moc nezbylo,ale dalo se to čekat. I tak je to dobrý,když vydrží zítřek všechny,tak třeba budou ještě nějaká na zamražení.

lucifirek
14. únor 2009

holky,jen takový dotaz. Kdyby všech 7 vydrželo,tak 2 zavedeme a zbyde jich 5. Pokud budou vhodná na zamražení,co je lepší. Asi zamrazit třeba 2 a 3,než všech 5 najednou? kdyby jedny rozmrazili a nevydrželi,tak můžou rozmrazit ty ostatní ne? A kdybychom měli všech 5 v jedné pipetě,tak kdyby přežilo víc jak 2,tak je budou muset zničit a už nám nic nezbyde,že?

hhaanka
14. únor 2009

Luciferku, osobně si myslím, že ti na výběr ani nedají a dají všech pět do jedné. Když by zamrazili do jedné jenom dvě, tak nemají z čeho vybírat, a většinou se po rozmražení některá přestanou vyvíjet, nebo jsou zpožděná. My měli ve třech pejetách po třech embryích a neptali se nás, jestli nechceme ty počty jinak, respektive informovali nás, že to tak plánují udělat, jestli souhlasíme.
Ale stejně jich máš nějak málo z 23 vajek. Měli jste všechny ICSI nebo polovinu tak a polovinu jinak? To je škoda, ale hlavně, jestli jsou kvalitní, to je nejdůležitější. Takže v pondělí už bude těhulka, to je super.

jeany
14. únor 2009

Ahooooj holky,
Luci, já jsem tak na tebe myslela, že se hned dívám a dočítám, co nového. To je super, že je jich pořád 7. Plně si vybavuji své pocity. V pondělí už budeš určo těhotná. Hlavně po transferu jen odpočívej a nech se od manži obskakovat, aby mimísci měli pohodu při zavrtávání.

Zuzy, to tě obdivuji při tom cvičení. Jsi dobrá. Ale nepřeháněj to. Taky lenoš.

Lenpesku, nezávidím ti tu situaci, ale ty musíš být jistě silná, když už jsi toho tolik prošla. Nevzdávej to, i když vím, že je to asi moc těžké a také hodně finančně náročné. Přeji ti moc a moc dalších sil do boje.

Marci, mám se dobře a užívám naplno krásné sobotní odpoledne. I když venku moc pěkně není, doma je mi moc dobře.

Zdravím těhulky Lenullinku a Hanku. A kde je sloneček, dlouho tu nebyla. Jak se máš?

Já jsem se ted dívala na tv na Madisonské mosty, krásný, ale smutný film. Za chvíli půjdu uvařit kavčo sobě a manžovi a chci k tomu udělat palačinky. Už se na to těším. Mňam.
Za chvíli sem ještě mrknu.
Ten sraz by byl dobrý tak v dubnu, už bude lepší počasí. Moc nas se na vás holky těším.

lenpes
14. únor 2009

Ahojky všichni, chtěla bych všem poděkovat za obrovskou podporu. Hned je to lepší, když si můžu takto s někým psát. Nejhorší pro mě bylo to všem postupně oznamovat, každý se pořád vyptává. Mám nervy jít i v pondělí ke kadeřnici, nedá se to moc zatajit, když něco takového podstupujeme. No rodiče nám pomohli a půjčky taky splácíme doteď. Na tento pokus jsme měli našetřené peníze, co jsme dostali ke svatbě. Já už mám hrůzu z dalšího zklamání, je to pak hrozný se s tím srovnat. O adopci jsme už mluvili, ale já musím být těhotná už kvůli té endometrióze, jinak nevím, jak to řešit. Mám endometriózu 4.stupně, což je nejhorší. A navíc, když jsem viděla ty podmínky adopce a čekací doba je prý taky hrozně dlouho, tak si myslím, že bychom ani neprošli.

lucen
autor
14. únor 2009

Ahojky holky
Lucifirku já měla 7 embyjek a nechala jsem si to zamrazit ve dvou pietách mě se teda ptali jak to chci nechat zamrazit a poradily že je lepší v těch dvou pietách takže po 2 a v druhé po 3 a pokud mužu radit udělej to taky tak já měla aspon tak na 2KETy mě se s těch 3 rozmrazily 2 ,a stěch 2 zustalo jen jedno ale aspon bylo na víc pokusu.protože pokud jsi to necháš zamrazit v jedné a pak jse ti rozmrazí všechny tak ti třeba 3 dají a ty dvě vyhodí protože znova zamrazit už nejdou.
Lenpes furt na tebe myslím jsi statečná holka a je pravdu je hrozné když pak musíš všem říkat jak to dopadlo protože se všeci ptají a litu tě,ale nejhorší je že ty sama víš že tě litují ale stejnak neví o čem mluvíš protože si to nedokážou představit jaké to je já už sem se setkala i stím že mi jedna říkala a proč to všechno děláš vždyt bez dětí to taky jde aspon mužeš cestovat a užívat si ,ale jí se to povídá když to dítě má.

lucifirek
14. únor 2009

Hani,moc jich opravdu nemáme. Ale na posledním ultrazvuku jich bylo 18 a bylo řečeno,že když jich bude 10 tak to bude stačit. Prostě nestihli ty ostatní dorůst. Bylo jich 13 a všechny oplodněny ICSI.
Nic s tím neuděláme. PRostě jich je jen 7 a v pondělí zřejmě ET.
Jeany,budu se válet a odpočívat. Bříško je ještě nafouklé,ale snažím se pít a dostala jsem do sebe nějaký jogurt,tak snad už se to zlepší. A až budu mít mimisky u sebe,tak si na to ani nevzpomenu.

lucen
autor
14. únor 2009

Lucifirku jo a gratujuji a těm 7 to je hezké číslo náš 7 embyjek a já myslím že ti to bude stačit mít 7miminek že jo? 🙂 moc ti přeji aby jsi už Ket nepotřebovala nebo spíš tedka nepotřebovala a měla ho třeba pak až za nějaký ten rok až budou chtít tvoje děti sourozence 😉

zuzuza
14. únor 2009

Ahojky holky, tak jsem dnes taky nakoukla, byli jsme celý den u tchánovců, dnes se nějak necítím:(, má m fakt otřesný břicho, nevím, jestli si to vsugerovávám, jestli ho mám normál tak velký, ale přijde mi, že dneska obuvlášť, jsem jak v 6. měsíci......na nic nějak nemám ani náladu a to jdem večer na tu večeři, nejradši bych zalezla do pelechu, myslíte, že to může být tím puregonem to břicho? jinak zatím nic necítím, myslím jako vaječníky, kdy by mi to mělo začít aspoň popíchávát, abych věděla, že se něco děje??

Lucifirku, ale 7 to je krásný čísílko, no ono je to fakt asi tím, že jsi měla tolik vajec, ale všechny asi nebyly tak kvalitní, jeje ty se taaaak máš, tak ty už budeš v pondělí 3v1.

Ale teda holky, řeknu vám, že já myslela, že hned po pozitivním testu se jde na utz, a ne až za 14 dní, to je teda něco, když se teda jde až za 14 dní a je už srdíčko, to je pak žena v kolikátém týdnu??

Lenpesku, jdu se taky čumnout na podmínky adopce a tak, to mě vážně zajímá ty podmínky......

Jo a dneska ani nemám náladu nějak cvičit:(

lucen
autor
14. únor 2009

Holky jestli mužu k té adopsi známa tedka žádala a musely absolvovat 3x psycho testy i s manželem ale každý vzlášt a byly se podívat u ní doma před měsícem přišlo rozhodnutí a má to schválené a že dítko bude mít tak v roku 2010 že prý tedka rodí silné ročníky a dětí na adopci je víc jak kdysi a žádala o dítko od těch 3 měsícu jednojaké pohlaví a zdravé a naší pleti.

lucifirek
14. únor 2009

LUcen děkuji za radu,taky to tak asi udělám,říkala jsem si,kdyby jich bylo 5 najednou,tak stejně zavedou jen 2 a ostatní by už museli zničit. Což mi přijde škoda. Ale uvidíme,ti je předčasné.
Lucen,tak s tím,že ti někdo řekne,že proč to podstupuješ,že si můžeš užívát. Bohužel to bylo od babičky,která měla 3 děti. Ale dřív to bylo jiný. Byli v jiném stavu ani nevěděli jak. Docela mě to mrzelo. Říkala,že máme ještě počkat,že to třeba někdy dopadne. Ale mě je 27 let a nechci čekat do 35 a pak teprve tohle podstupovat.
Takhle vím,že mám ještě pořád dost času. Bohužel ty lidi si to neuvědomují,když k tomu přišli jak slepý k houslým. A nedokáží si představit,co toje,když ti řeknou,že nebudete mít děti.
A moc mě mrzí,že někdo jako Lenpes má takovou smůlu,moc bych jí to přála,ž si toho prošla tolik. Lenpes,můžu se jen zeptat,když píšeš,že musíš být těhotná kvůli té endometrioze. To se po porodu nějak upraví? Asi se ptám blbě,promiň.

lucifirek
14. únor 2009

Lucenku děkuji,jsi moc hodná. Myslím,že když vydrží těch 7,tak je to hezký.. S tou adopcí je to fakt mazec,ani se mi na to nechce pomyslet. I když s manželem jsme o tom taky mluvili a šli bychom do toho,kdo ví,jestli bychom prošli.
Zuzy jojo v pondělí už budu3v1 a doufám,že to vydrží na 9 měsíců. A k tomu utz,kdybys šla hned v den testu,nebo krve,tak by tam stejně nic vidět nebylo,víš.

lucifirek
14. únor 2009

Zuzy ty vajíčka dorostli až v posledních dnech,takže to nemohli stihnout dorůs. na 1. UTZ jich bylo12ks,na druhém 18 a ten zbytek dorost opravdu v těch 2dnech. Byla jsem spokojená už když jich bylo 18 a dr.říkal,že by jich mohlo být 8-10. A bylo jich víc.

lucen
autor
14. únor 2009

Lucifirku já mám čerstvých 26 a vím že je čas že věk mě zatím netlačí ale je pravda že se snažíme už 3 roky a jak píšeš nemíním čekat do třeba 35 let pak to stejnak třeba nepujde a ejhle najednou mi bude třeba 40 a už bude pozdě.já naštěstí od rodiny mám velkou oporu a je vždycky pro mě hrozné se dívat na ty jejich obliče když jsme říkaly že to nevyšlo ti se totiž už na vnouče třepou a taky nám to moc přejí.ale to asi tady od všech rodiče podporují a těší se že?

zuzuza
14. únor 2009

Ani bublinka by tam lucifirku nebyla videt?A to ani v případě pozitivního testu nevemou krev?

lucen
autor
14. únor 2009

Lucifirku mě tenkrat doktor říkal že jich bude tak 5-6 at nepočítám že bude něco na zmražení a vidíš nakonec jich bylo 12 zralích a měla jsem jich 7 takže bylo i na Ketíky sice neuspěšné ale aspon to mě potěšilo že byly a doufám že příště zase bou aspon tento počet.byla jsem za to vděčná

lucifirek
14. únor 2009

Lucen přesně tak, pak už bude pozdě,já jsem manželovi řekla hned,že na nic čekat nebudu a obvzlášť,když máme tak špatný spermio,to by musela být opravdu spíš náhoda,kdyby se nám to povedlo přirozeně. Naštěstí u většiny známých a rodiny máme podporu. Dneska už se to bere jinak,než dřív. Ale rodice a všichni blízcí nás podporují. Nedávno jsem měla narozeniny a všichni mi přáli,ať nám to hlavně vyjde.

lucen
autor
14. únor 2009

Zuzi na krev mužeš ke svému gyndařovy ale na UTZ by možná bylo něco málo vidět ale nechtějí brát dřív než to má srdičko.ale moje známá co byla taky na IVF v Unice tak jim volala že v den testování má // ale ta druhá je slabší a jestli muže na krev a oni řekly že jo ale že si myslí že stejnak bude pozitivní a jela tak na krev takže po domluvě jde všechno

zuzuza
14. únor 2009

Lucifirku, moje babka má taky ten názor, že co to řeším, že bud to bude nebo nebude, že si mám užívat ...že ona taky čekala leta než přišla do jiného stavu a tehdy že by dědy ani na spermio nedostala, že měli jít a že jí řekl, dej mě pokoj já s tebou nikam nejdu heh.......

Ale jinak celá rodina taky drží pěsti a já doufám, že to pomůže.

Lucifirku, kdy ty jsi začala cítit ty vaječníky po tom puregonu, já dneska píchla 2. injekci a zatím nic🙂

lucifirek
14. únor 2009

když budeš mít pozitivní test,tak ti vezmou krev a zjistí hladinu hcg,ale na utz by nebylo vidět asi vůbecnic.
Lucen,tak aspoň víš,že příště jich bude zase dost. Ty už jsi byla 3x,viď. Já jsem s množstvím spokojená. Člověk nevěděl do čeho jde a jak bude reagovat.

lucen
autor
14. únor 2009

jj Luci já měla narozky v pondělí a taky mě každý přál at se mi hlavně splní a výjde mi co si přeji a všichni víme že miminko

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru