CAR Unica Brno

lucen
11. únor 2009

Berušky, radši jsem založila nové, aby nás nestřihly

mufinka0
7. led 2011

@ivetule 🙂 Já vím, že máte prcka z KETu, to jsem o Tobě kdysi četla 🙂
Já jsem sem nějakou dobu nechodila, potřebovala jsem si koníka trošku odpočinout 😉 Ale už je mi zase fajn, tak chodím koukat na spolubojovnice, jak se jim daří a tak nějak sbírat odvahu na další boj 🙂
Máš skvělou úrodu 🙂 Taky jsem koukala na Tvýho chlapečka, je rozkošnej a má nááádherný očička 🙂 😵 😵

andinecka
7. led 2011

@ami33
já se pořád vymlouvala na štítnou žlázu (naštěstí viděli všichni v práci jak kynu a věřili mi to) - i teď jim to ještě tvrdím

andinecka
7. led 2011

@jezulicka
ahoj, jak se máš?
Já tě začínám dohánět - od včerejška jsem nabrala 2 kg - mě ten metrák bude fakt hrozit!!!!!!

ivetule
7. led 2011

@mufinka0 ono je pravda,že bolest zůstane ale trošku se otupí a příště už to musí vyjít. Děkuju moc za malího je to naše zlatíčko. 🙂 Úroda je až moc velká docela mě to zmáhá. Ještě je malej nemocnej takže je to složitý.

ivetule
7. led 2011

@andinecka neboj až bude miminko půjdou kila dolů. 🙂

mufinka0
7. led 2011

@ivetule 🙂 🙂 Jasně že jo, určitě. Poplakat si prostě musí každá. Malej je nemocnej?? jejej,..asi nějaká chřipka, co? To je mi líto. Tak ať se Ti brzy uzdraví a Ty ať mu dáš ani ne za rok sourozence 🙂

ami33
7. led 2011

@andinecka tak to já nakynu taky, páč krom toho, že mám v poslední době furt žravou, tak jak jsem přestala kouřit, tak to taky mám furt na něco chuť,ale snažím se ovoce aspoň no...včera jsem vzala útokem poslední cukroví a to ještě na takový chutě nemám nárok no, to je tím nekouřením,ale lepší jídlo jak cígo, no co nějaký kila..pchéé 😀

ivetule
7. led 2011

@mufinka0 děkuju moc doufám,že se nám to podaří všem. Už toho trápení bylo dost a dost. 😅 Musíme tomu prostě věřit. 😀

andinecka
7. led 2011

@ivetule
tak o tom dost pochybuju.
já jen lékama na štítnici nabrala 15 kg během půl roku a kolik naberu ted si raději ani netroufám domyslet.

Jinak malej je nemocnej? Co má - virozu? U nás řádí spálová angína - tak omezuju vycházky, jak to jenom jde.

ivetule
7. led 2011

@andinecka andi malej se nakazil od tatky. Měl vysoký horečky tak dostal antibiotika ,ale je to hrůza vůbec je nechce. ☹

andinecka
7. led 2011

@ami33
jsi úplný básník 😀 😀 😀

já měla 2 ks vánočního cukroví a vůbec mě nechutnalo. Máme ho ještě plno v krabici.
Mě se úplně změnily chutě, sladký mi vůbec nechutná (vše mi chutná tak 2 dny a pak už ne), ale já snad přibírám i z vody 🙂 🙂 🙂

Ty jo, vy jezdíte z takový dálky, my máme Brno za 20 min vlakem.

andinecka
7. led 2011

@ivetule
moje dcera, když byla malá, milovala takový ty ochucený sirupy. ještě ted na to občas vzpomíná.

To je mi líto, máš být v klídku a zatím.....
já když byla posledně na unice, tak jsem byla úplně v šoku, kolik tam bylo maminek s malým dítětem a šlo na další vyšetření k IVF.
Musí to být náročný, když malej se necítí dobře a pak nechce ty léky. Pomáhá ti někdo?

andinecka
7. led 2011

@vodni
ahoj Šípková růženko.
Copak se ti pěkného zdálo?

ami33
7. led 2011

@andinecka no máme to trošku z ruky,ale já nechtěla vybírat podle vzdálenosti....moje dr. se mě zeptala jestli máme vybráno, já ji řekla, že ani nevím kde co je...ale že nejlíp by pro mě byla Olomouc, to mi řekla že nedoporučuje,ale nemluvili jsme konkrétně, že je to tam na dlouho a že mě rozléčí a budu čekat a pak se mi nebudete chtít měnit CAR už atd. na ostatní bližší se vlastně nevyjádřila nijak, prostě mi řekla, že doporučuje Brno a že je to na mě a dala mi letáček....doma jsem koukla na net a řekla si, že doporučení dr. je pro mě více důležité než o pár kiláků míň na dojíždění.

ami33
7. led 2011

ták holky, jdu zobnout poslední Marvelon...juchu....jako teď mě napadlo...může přijít menzes i dřív? neý v pondělí? to snad ne že? mi nikdo neříkal co když dřív...to je asi blbost, mě už asi hrabe, se budím i v noci a furt přemýšlím,jestli jsem si vzala marvelon, dneska poslední se konečně možná vyspím hehe 😀 😀

lnk
7. led 2011

ahoj holky, chtěla jsem se vás zeptat, jestli někdo neznáte hormonální jogu. jestli třeba nevíte, kam by se na to dalo chodit v Brně a nebo jestli není nějaké DVD.
myslím, že by mi to mohlo pomoci na ty mé polycystické vaječníky.
🙂

misha83
7. led 2011

@mufinka0 Budu moc držet pěsti ať to vyjde! Musí to vyjít. Já si taky říkám do třetice všeho dobrého🙂.

misha83
7. led 2011

@ivetule Paráda, tak hurá do toho, přeju hodně štěstí!

misha83
7. led 2011

Jinak k těm neschopenkám, já měla neschopenku od OPU až do testu. A v práci jsem řekla, že jdu na zákrok s močákem, vzhledem k tomu, že já už jednou s tím na operaci byla, tak to nikdo neřešil🙂. Můj přímý šéf ví pravdu, ale nikdo jiný a s ním to je v pohodě, musela jsem mu to říct, páč jsem od něj dostávala různé nabídky na zajímavé pracovní cesty, které jsem v té době odmítala a nechtěla jsem, aby si myslel, že nemám zájem a tak. Kupodivu, on byl hrozně dojatý🙂.

ivetule
8. led 2011

Ahoj holky
@andinecka naštěstí je doma manža tak na to nejsem aspon sama. 😉
@misha83 děkuju snad to skončí dalším prckem. 🙂 U nás v práci to taky věděli.Naštěstí nedělali problémy a taky jsem byla doma od OPU.

hnedka
8. led 2011

🙂

vodni
8. led 2011

Ahoj kočky, dneska nějak stávkujeje? 😅
@ami33 kdybys dostala mrchu dřív tak bys v pondělí zavolala asistentce a dompluvila se s ní. Píchat se má začít třetí den cyklu, takže by to nebyl problém 😉

misha83
8. led 2011

@vodni Jsem v jednom kole, taťka příští týden slaví šedesátku, tak připravuji nějaké srandičky, prezentaci a tak🙂. A odpoledne zase valím na manželův zápas🙂. To počasí je na houby, chtěli jsme jet zítra lyžovat, no uvidíme.

vodni
8. led 2011

@misha83 Ahoj 😉 jj, počasí je fakt strašný - dnes jsem si šla koupit další krabice těhutestů (manža donesl včera jenom jednu 😝) a koukám, co to má být, že v lednu prší 😠 Tak ať ti to jde s přpravami 😉

pampeliska36
8. led 2011

nazdarek kocky 😀 😀 😀 UF!!! to pocasi je SIIIIIIIILENE!!! ja byla trosku utracet... maji neskutecny slevicky 🙂 navic jsem od jeziska dostala poukazku do spodniho pradla, tak jsem to sla hned vyuzit a mam neskutecny kousky za polovicni ceny 🙂 🙂 🙂 no MAM VELKOU RADOST!!!

@vodni zasoby jsou dulezite!!!!!!!!!!!!! to zcela chapu 😉

@misha83 a kam pojedete lyzovat? taky se porad chystame... ale vzhledem k tomu, ze nejsem jeste uplne fit... tak to asi odlozime na pristi vikend 😀

@ivetule mooooooooooooooooc na tebe myslim!!! opatruj se 😉 ja mela 22 vajuch a po OPU to bylo pro me hodne narocne... takze se fakt setri!!! 😉
@lnk hele to tak ti toda vubec neporadim... to jsem snad nikdy nezkousela... ja chodim jen na mojzisovku 😉

pampeliska36
8. led 2011

@vodni jinak ta dnesni carka je teda DOST paradni!!! 😀

vodni
8. led 2011

@pampeliska36 Díky 😵 Já to cestou z lékárny vzala taky přes obchody, v jednom jsem se raději hned zeptala, která velikost riflí je u nich největší (nesnáším různé číslování u různých značek a obchodů 😠 ), no a byly mi malé ☹ teda tak-tak... Fakt nevím, co jako má normální ženská nosit 😠 A to fakt nejsem tlustá 😕 (i když ten břuch po 3 stimulacích trochu nafouklý mám, to je fakt 😖)

ivetule
8. led 2011

@pampeliska36 díky že na mě myslíš. Snad to bude dobrý. Ještě jsem to chytla od manži a malého a začínám prskat. Tak se kulíruju a snad do úterka to bude dobrý. 🙂

ivetule
8. led 2011

@vodni čárka krásná. Vodní ty si myslím taky neměla narkozu a jaký to bylo? Bylo to hodně náročný?

pampeliska36
8. led 2011

@ivetule no hele... ty mas HODNE foliku... o tom ani neuvazuj... bude te i po narkoze bolet brisko... 😉

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru