CAR Unica Brno

lucen
11. únor 2009

Berušky, radši jsem založila nové, aby nás nestřihly

lnk
19. čer 2015

@mastalka no to je náááádherááá 🙂 to je krásný překvápko 🙂 tak dvojčátka jsem zatím ještě nikdy neviděla na fotečce, tak konečně vím, jak to vypadá 😀 já měla miminko a vedle jen černou prázdnou dutinku, pozůstatek po druhém... 🙂

mastalka
23. čer 2015

Ahoj holky, chtěla bych se zeptat je možné, že mě není špatně?Jsem 7+5, čekáme dvojčátka a mě bolí akorát hlava a prsa a jsem utahaná.Ale vůbec se mě nechce zvracet.To je divný ne?Není něco špatně?Měla jste to nějáká taky tak??

lnk
23. čer 2015

@mastalka je to normální a buď za to ráda... 😀 já zvracela šestnáct týdnů v kuse a fakt není o co stát 😀 kamarádka je teď těhotná a kromě toho, že jde častěji na záchod čůrat by to ani nevěděla, není jí absolutně vůbec nic od začátku těhu a to je teď 14tt... tak si to užij, že se ti ty nepříjemnosti vyhly..

andela01
23. čer 2015

@mastalka buď ráda, že ti nic není 🙂 Mně taky nic nebylo, jen trochu ze začátku tlak v prsou, jinak nic a dnes je tu se mnou už sedmiměsíční holčička 😉

andela01
24. čer 2015

@lnk ahojky, tak jak to zvládáš, jdeš do fináááále 😉

lnk
24. čer 2015

@andela01 no upřímně už to moc nezvládám. dneska ráno jsem vyjela na syna. nervy mám v kýblu. jsem strašně unavená, už týden je mi blbě, všecko mě příšerně bolí, sotva lezu, potřebovala bych si aspo%n jeden den lehnout do postele a odpočívat. místo toho od rána do večera mám kluka na krku, přes den už rok nespí, pořád mu vymýšlet nějaký program, je to náročný. doma se nudí, je zpruzený, chodí od ničeho k ničemu a když někde trajdáme, tak je to zas dost vyčerpávající pro mě. po neděli zas hlásí vlnu veder, jupí jou, už se těším. no musím vydržet ještě dva týdny, pak už je to donošenec, tak začnu plet zahrádku a dělat vše pro to, abych to trápení ukončila 🙂 ale ještě dva týdny musím nějak vydržet... ☹ a co ty? je terinka hodná?? 🙂

andela01
24. čer 2015

@lnk jůů, tak to mě mrzí, že si to moc neužíváš. Ale dva týdny budou fuč, než se naděješ. To já ještě na porodním sále přemlouvala, zda by to nešlo tak o čtvrt roku ještě prodloužit 😀 A to jsem byla plná vody, nateklá, +30kg navrch, ale tuuuze spokojená 😉 A Terinka? Ta je milionová. Je neuvěřitelně hodná. Večer jde spinkat v 19,30, v 5hod se probudí, nakojím a chrupkáme dál. Vstáváme tak mezi 10-11hod. Ve 12hod obědvá (v půl roce jsme začali příkrmy) a ve 12,30 si mne očka a jde spinkat. Pak ještě spinká venku v kočárku a večer už zase šup šup do postýlky. Je to andílek. Vynahrazuje nám to předlouhý čekání na ni. A nejraději bych už šla pro brášku, ale necháme to na příští rok, ať si tu princezničku pořádně užiji 🙂

lnk
24. čer 2015

@andela01 booože, zlatý dítě 😀 tak já u prvního s porodem taky nespěchala, spíš jsem chtěla, aby tam ještě zůstal 😀 ale s tím druhým dítětem je to o moc náročnější.. my to měli tak, že syn spal do 5 nebo 5:30, ale pak už teda neusnul ani náhodou, takže budíček brzo, přes den toho taky nijak moc nenaspal, tak půlhodinku a finito, takže já měla nespavce. u nás se začlo spát asi od dvou let plynule od 8 do 6. to beru jako výhru 😀 takže věřím, že si to užíváš 🙂 záááávidím 🙂

andela01
24. čer 2015

@lnk děkujiii. Ale určitě těch 15 let trápení se, čekání a zkoušení za to stálo 🙂 Jen si moc moc přeju, aby se nám podařil ještě bráška. Máme 2 mrazáčky sněhuláčky, tak doufám doufám 😉 A vůbec bych se nezlobila za dvojčátka. Byla bych přešťastná. Terezka měla mít taky sourozence, ale ten to vzdal hodně brzy. Ale naštěstí ona byla pořádná bojovnice 🙂 Byl to už třetí pokus ☹ Můžu se zeptat, na kolik tě vyšel KET finančně? Už jsem se možná ptala, ale nejsem si jistá. Děkuji

lnk
25. čer 2015

@andela01 tak to bych ti moc přála,aby se sourozenec zadařil. nám po synovi taky zůstali jen jedni mrazáčci a podařila se sestřička. 🙂 KET byl nějak kolem 5 tis., což už nebylo tak hrozné..

andela01
25. čer 2015

@lnk tak to už není vůbec hrozný, to je zívačka 😀 Oproti tomu, co jsme už investovali, tak pakatel 😉 Děkuji 😉 Tak to je nádherný, že z jednoho mrazáčka se takhle krásně zadařilo. To je super 🙂 A ještě ke všemu budete mít páreček 🙂 Snad to tak bude i u nás, ale domluvili jsme se, že na to vlítneme po novým roce 😀 A vy se holky držte, stříhejte metr a moc moc držím palečky a myslím na vás 😲

pjja
25. čer 2015

ahoj hoky, můžu se jen zeptat - máte některá zkušenost na této klinice s darovanými vajíčky? jaké a kolik vás to stálo - jako samoplátce i přes pojišťovnu, děkuji moc za jakoukoli info

apolla
26. čer 2015

@mastalka to je nádhera! Gratuluji!!

apolla
26. čer 2015

@andela01
@lnk holky, krásně se ty hezké zprávy čtou. Ink, doufám, že ti to uběhne co nejrychleji a už budeš mít jen těšení s miminkem.

@pjja to bohužel nemám

andela01
26. čer 2015

@apolla však neboj, uteče to jako voda a budeš chovat 🙂 Moc držím palečky, ať jde vše hladce. Myslím na tebe i mimi v bříšku 😉

mastalka
26. čer 2015

@apolla Moc ti děkuji a co ty jak se cítíš?

lnk
28. čer 2015

tak nám včera v červencovkách umřelo miminko týden před porodem. chce se mi brečet. proč je život občas taková neskutečná svině?? jsou věci, které člověk prostě nepochopí.. ☹

andela01
28. čer 2015

@lnk pane bože, to je hrozný ☹ no já jsem v loňských prosincovkách a tam nám bohužel taky umřelo miminko na syndrom náhlého úmrtí dva dny po porodu - je to katastrofa, jaká svině někdy život dokáže být ☹

lnk
29. čer 2015

@andela01 jojo, jsou to sice jen málo časté záležitosti, ale prostě se to stává a člověka to strašně srazí na kolena. sice se neznáme osobně, ale devět měsíců spolu vzájemně probíráme těhotenství, těšíme se na miminka, vzájemně se podporujeme a když už máš všechno nachystané, víš, že každým dnem se ti miminečko narodí a do toho najednou prásk a všechno v háji? přitom všechno bylo bez problémů, ještě ve čtvrtek byla na kontrole a všechno jak má být a najednou za dva dny miminko v bříšku mrtvé?? to prostě fakt nechápu ☹ jsou to strašné jobovky a vůbec si tu hrůzu nedokážu představit. si říkám, že ještě chvilku musím vydržet, ať už to máme za sebou...

andela01
29. čer 2015

@lnk je to hrozný. Já to v tom prosinci strašně obrečela, jakoby se mě to nějak osobně týkalo. Ale je to prostě osud. A viš co? Tato maminka znovu otěhotněla, na 80% čeká zase chlapečka a měla na den stejný termín!!! Nevěděla, jestli z toho má mít radost či se obávat, ale pak jí na screeningu posunuli termín o jeden den a byla neskutečně šťastná. Moc se radujeme všechny maminy s ní a mooooc držíme palečky. Na tebe myslím, držím taky určitě palečky a vše bude dobré. Vím, že je to hrozný, když se něco takovýho stane, ale musíš jít dál a hlavně si nic takovýho nepřipouštět!!! 😉

lnk
29. čer 2015

@andela01 jojo, já z toho byla včera špatná celý den. doufám, že se jim to taky podaří co nejdříve. bylo to jejich první miminko... teď je čeká hodně špatné období a snad se z toho dostanou co nejdříve...

apolla
29. čer 2015

@mastalka teď už je mi líp, nevolnosti ustupují. Nejhorší to bylo v 10.-11.tt. Ve čtvrtek se dozvíme, copak mám v bříšku, jestli čerta nebo čertici.
@lnk to je fakt šílené ☹ nespravedlivé ☹

lnk
29. čer 2015

@apolla tak ve čtvrtek na tebe budu myslet. jsem zvědavá, co to bude 🙂 kamarádka jde v pátek, tak na ni jsem taky zvědavá 🙂
jak píšeš, je to nespravedlivé. život dokáže být občas pěkná svině ☹

andela01
30. čer 2015

@apolla tak to jsem zvědavá, co se ti v bříško skrývá 😉 My si to říct nenechali, bylo to překvápko 🙂

lnk
2. črc 2015

@apolla tak co??? co tam je???? 🙂

apolla
2. črc 2015

ještě nevíme, ráno jsem byla jen na klasické prohlídce utz, vše v pořádku. Co to bude se dozvíme večer v 17:40 na screeningu. Ale...Ptala jsem se dr, jestli teda mi fakt večer na screeningu řekne, jestli je to holka nebo kluk a ona mi řekla, že si myslí, že už to zahlédla teď, ale večer mi to potvrdí. Tak jsem jí řekla, že manžel by si přál holčičku, ale myslí, že to bude kluk. Celá moje rodina říká, že budu mít holku, navíc v naší rodině jsou jen holky, tak bych měla držet basu, a ona na to: "No to nevím...uvidíme večer!" Ta mně nasadila teda brouka do hlavy. Tak pořád přemýšlím - co tím myslela, co je vidět jasněji - pindík nebo kávové zrno?

lnk
2. črc 2015

@apolla tak co to tedy je?? 🙂

apolla
2. črc 2015

Holky, čekáme chlapečka. Screening dopadl na jedničku, ted jen počkat na výsledky z krve.

apolla
3. črc 2015

jsem hrozně šťastná. Sice nebudu zdobit princeznu hezkými čelenkami, jak jsem se těšila, ale nevadí. Na chlapečka se těším moc

lnk
3. črc 2015

@apolla tak to je supr zpráva 🙂 já naopak byla z kluka nadšená. z holčičky mám teď trošku obavu, ale snad to nějak dáme 🙂

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru