CAR Unica Brno

lucen
11. únor 2009

Berušky, radši jsem založila nové, aby nás nestřihly

boba245
9. dub 2016

@erijan ahojky. tak už to mate za sebou a teraz už len čakať na vytúžené dve \\ a o 9 mesiacov privítate do rodiny nového člena 🙂

lnk
10. dub 2016

@erijan u mě na obě děti zabralo dát si první týden decinku vína. pěkně jsem si navečer sedla a pomaličku vychutnala 🙂 jinak jsem nic nejedla. ani grepy, ani ananas, žádné čaje nepopíjela. spíš si myslím, že to je o tom uvést se do naprosté pohody 🙂 pak to jde samo 🙂 hlavně žádný stres 🙂 držím pěsti!

erijan
10. dub 2016

@lnk a myslis ze je potrebne prve 3 dni len lezat a nic nerobit? Vcera som len pddychovala, sice sme cestovali domov okolo 5 hodin ale v aute som aj lezala aj sedela, potom doma leb oddychovala, dnes tiez len polihujem,ale navarila som rychly obedik, ale v pohode,kym sa mi varila polievka alebo dusilo masko som si sadla a aj lahla...to by nemalo uskodit vsak? Do prace nepojdem 3 dni,si vezmem volno.

erijan
10. dub 2016

@boba245 ano teraz to cakanie nekonecne 😉

lnk
10. dub 2016

@erijan naopak bys ležet neměla. mně říkali v Unice, že mám normálně fungovat, jen se netáhat s těžkýma věcma a lepší normálně chodit, aby se ti krásně prokrvovala děloha

erijan
10. dub 2016

@lnk dobre super 🙂 takze na prechadzku, navarit a fungovat bez dvihania tazkych veci mozem..super dakujem 😉 to som chcela vediet

andela01
10. dub 2016

@erijan přesně jak píše @lnk. Jen nezvedat nic těžkého, jinak žádný velký omezeni. Mně třeba dr.říkal, že nemám ty první tři dny vydávat a toho doporučení jsem se držela 12 měsíců 😀 😀

andela01
10. dub 2016

@erijan oprava vysávat 😀 ne vydávat

lnk
10. dub 2016

@andela01 😀 😀

lnk
10. dub 2016

@erijan a ještě teda nevěšet prádlo nahoru na šňůru..

erijan
10. dub 2016

@andela01
@lnk diky za rady...ja nevysavam ani ked nie som tehotna 😀 len vynimocne, to robi moj manzel 🙂 a mali ste pocas uhniezdenia spinenke alebo nic az pokial ste si urobili tehu test ze ste vedeli ze ste tehotne?

andela01
10. dub 2016

@erijan mě bolelo asi třetí den bříško a v kříži, jakoby se měla dostavit MS. A testila jsem dřív, nevydržela jsem 😀 (viz foto na straně 1404 😀). Špinění přišlo až víc jak po měsíci, ale to bylo asi tím, že odešlo druhý embryjko, který to vzdalo ☹

lnk
10. dub 2016

@erijan já také nešpinila až do testu. ale bohužel u obou dětí jsem hned po testu krvácela ještě předtím, než jsme stihli zajet na potvrzující UTZ.. a stejně jako
@andela01 i já měla MS bolesti a bolesti v kříži, jakoby měla dojít MS, navíc mi bylo i docela zima

erijan
10. dub 2016

@andela01
@lnk a obidve ste mali vklad po predlzenej kultivacii, cize na 5.den?
@andela01 to mi je luto ze druhe odislo ☹ ale mas aspon aspon jedno krasne, ktore bolo silne a vydrzalo cele tehotenstvo 🙂 ake embryjka ti vkladali?

andela01
10. dub 2016

@erijan ano PK 5.den 😉

erijan
10. dub 2016

@lnk ale bolo vsetko potom ok aj ked si zacala krvacat vsak?

andela01
10. dub 2016

@erijan hele, nepátrej, co by kdyby. Prostě to dobře dopadne a hotovo 🙂 posílám těhu virusiky, tak papej, ať je vše jak má : ttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttt

erijan
10. dub 2016

@andela01 krasne testiky 😀

erijan
10. dub 2016

@andela01 dakujem, uz som ich zjedla 😀

lnk
10. dub 2016

@erijan taky jsme měli PK 5 dní. obě těhotenství jsem si poležela, ale dopadlo to dobře. podruhé se nám taky stalo, že jsme dali jedno, které se rozdvojilo a druhé odešlo 🙂

erijan
10. dub 2016

@lnk takze to mohli byt jednovajecne dvojcatka... hlavne ze sa ro podarilo a po jednom sa udrzali 🙂

boba245
11. dub 2016

@erijan ahoj. Ako sa cítiš ?

erijan
11. dub 2016

@boba245 ahoj, normalne, ziadna zmena. Vcera som mala pocit ze citim trosku podbrusko a vajecnik, ale neviem. Akoby som ani nebola na IVF.

erijan
11. dub 2016

@boba245 a ty ako?

erijan
11. dub 2016

@lnk myslela si deci vinka za tyzden alebo kazdy den v tyzdni? 🙂))

lnk
11. dub 2016

@erijan denně. 🙂

boba245
11. dub 2016

@erijan chce to asi len cas. ja práve cestujem vlakom domov z Brna. Neskôr napíšem viac. Z mobilu sa mi zle pise , ale všetko je ok.

erijan
11. dub 2016

@boba245 ok tak stastnu cestu a potom napis u akeho doktora si bola a ake lieky budes mat 😉

boba245
12. dub 2016

@erijan ahojky 🙂 . dakujem 🙂 ... bola som u dr. Stelcla. vsetko ok, nemam tam ziadnu cystu ani nic. skontroloval mi delozní hrdlo (po slovensky to je krcok maternice myslim ) no a ze ho mam krasne priechodne, ze supr :D. lieky mam zatial acidum folicum, prednison a puregon mam pichat po 200 iu. V tej tabulke s rozpisom liekov mam ale aj ine (pred odberom), no nemam vyznacene kedy to budem brat (bez krizikov) . zatial mam len tie, ktore som napisala vyssie. no a v tabulke po odbere mam kriziky pri kyseline listovej (acidum folicum) , estrofem a agolutin . menzes by som mala dostat 17.4 a ak pride tak 19.4 zacinam pichat puregon. ty mas co nove ? ako sa citis ?

erijan
12. dub 2016

@boba245 nooo super takze o chvilu zacnes stimulovat 🙂 takze tebe dali Puregon, a trosku vyssie davky ako mne. Super ze nemas cystu,ani ja som nemala a aj ta kontrola priechodnosti krcka maternice bola aj u mna v poriadku tak super ze ide aj u tebe vsetko ako ma. Ja sa citim normalne,bez zmeny, vcera vecer ma zabolelo na lavej strane ako je vajecnik a tak mi to islo nizsie akoby take akoby impulzy neviem to popisat ale potom to preslo. Dnes uz nic, dokonca ma prsia dnes menej bolia ako doteraz, tak ma to znepokojilo trosku.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru