CAR Unica Brno

lucen
11. únor 2009

Berušky, radši jsem založila nové, aby nás nestřihly

hanulkasa
9. kvě 2016

@andela01 na nativ musí být prý pravidelný cyklus a to já po IVF teď nemám, hormony dělají svoje a já nechtěla čekat než se to srovná. Driv jsem mela cyklus pravidelny. Měli jsme jít až v červnu, ale vyšli nám vstříc. V červnu chystáme svatbu a já nechtěla čekat až na červenec.

erijan
9. kvě 2016

@boba245 neviem ake vysetrenie myslis hm...my sme absolvovali zakladne genet.vysetrenie, u mna vysetrenie na protilatky voci spermiam a protilatky voci placente plodu. To bolo vsetko ok.

andela01
9. kvě 2016

@hanulkasa já zatím taky žádná pravidelnost, ale ještě kojim. Tak se to pak snad upraví. Děkuji 🙂

hanulkasa
9. kvě 2016

@andela01, já myslím že doktoři ti poradí nejlepší řešení. 😉 Doktor mi řekl že bychom to mohli zkusit nativ, ale je to náročnější co se týče návštěv.

lnk
9. kvě 2016

@andela01
@hanulkasa kdysi jsme také absolvovali jeden KET v nativu. přitom MS máme nepravidelnou celý život a myslím, že těch návštěv taky nebylo víc než u KETu s hormony. takže vidím, že stále se to mění a co bylo včera není dnes 🙂 každopádně nám nativ nevyšel. obě děti máme z KETu po hormonech. holky, moc vám držím pěsti!!!

hanulkasa
9. kvě 2016

Děkuji moc @ink, jsem natesena 😀

andela01
9. kvě 2016

@hanulkasa no a kolikrát jste tam Teda museli dojet?

hanulkasa
9. kvě 2016

@andela01 Jednou kontrola před začátkem (což bylo myslím 20.den cyklu), jestli je vše ok(domluvit se a léky jsem dostala) Pak 12. den kontrola sliznice a v pátek si jedeme pro zmrzlinky.

andela01
9. kvě 2016

@hanulkasa super, takže tak 3-4 návštěvy. Diky

andela01
9. kvě 2016

@hanulkasa a cena je těch 7,2? Omlouvám se za tolik dotazů, ale ať vím, co nás čeká 😉

janaplt
9. kvě 2016

Dievčatá nemáte niekto cenník pls?

boba245
9. kvě 2016

@erijan aha, tak to bolo to co som myslela. a toto vysetrenie vam dopadlo asi dobre, ked ste sli do IVF. ktovie v com to je, ze sa vam nedari. ja nad tym radsej ani nerozmyslam co vsetko sa moze aj u nas stat, lebo toto je nase prve IVF a ak by som nad tym rozmyslala asi by som to len zhorsila kedze ja veci az prilis rozpytvavam a potom som z toho v strese.

hanulkasa
9. kvě 2016

Jj, s léky cca 9500 tis @andela01 😊

andela01
9. kvě 2016

@janaplt zkus cinknout do CARu 😉

andela01
9. kvě 2016

@hanulkasa díky, doufám, že nám to vyjde 😉 je to lepší částka než další pokus 😉

hanulkasa
9. kvě 2016

No to každopádně @andela01 👍kolik máte zamrazeno?

andela01
9. kvě 2016

@hanulkasa dva sněhuláčky 😉

boba245
10. kvě 2016

@janaplt ahoj. ja mam cennik. co potrebujes zistit ?

erijan
11. kvě 2016

@janaplt ano aj ja mam cennik, napis co chces vediet...

erijan
12. kvě 2016

@boba245 ahoj, ako sa citis? Skusala si uz nejaky test? 🙂

boba245
12. kvě 2016

@erijan ahoj 🙂. citim sa dobre. prve dni som citila take slabe pichanie aj tlaky v bruchu, tak hadam je to dobre znamenie. vcera aj dnes som to citila uz menej. od ET mam len 6 dni tak je este skoro testovat a dnes som aj brala poslednu injekciu pregnylu tak isto by bol skresleny. pri upratovani som dnes nasla ovu testy, mam ich este dost vela tak mozno cez vikend skusim zo zvedavosti spravit . ale na tehu test si este netrufam. a ty ako ? zistila si nieco o tych soft cykloch ? alebo ze co dalej ?

erijan
13. kvě 2016

@boba245 ahojky...vcera si brala poslednu inj.Pregnylu? To ako? Ty si si pichala viac inj.Pregnylu,nie len jednu pred odberom vajicok?

erijan
13. kvě 2016

@boba245 no zistila som len tolko, ze v Unica.mi nedoporucuju soft cyklus, dokonca mi napisali ze najjednoduchsie by bolo dat darcovske vajicka kvoli komplikovanejsiu odberu vajicok, co sa mi nepaci,lebo sa mi stale podarilo odobrat nejake vajicka...a aj preto lebo inde na to nevidia dovod,tak som z nich sklamana. Bola som sa poradit v Ke,tak dr mi odporuca klasicke IVF s vysokymi davkami hormonov a nechape preco mi v Brne dali take nizke ked predchadzajuce ivf mebolo uspesne s takymi davkami. V Reprofite mi naopak doporucuju ze by som mala skusit IVF soft. Tak teraz neviem co urobit.

boba245
13. kvě 2016

@erijan mala som 1500 jendnotiek. pred odberom vajicok som mala jednu davku 5000 jednotiek. teraz som mala den pred ET 1500, v pondelok tiez 1500 a poslednu som pichala vcera. netusim preco mi naordinovali tolko krat.
je zvlastne, ze ti odporucili darcovske vajicka ked si mala aj svoje. nepytala si sa ich na dovod ? ze preco si myslia, ze darcovske su lepsie ? mozno brali do uvahy aj vysledky vasich zakladnych genetickych vysetreni, vysetrenie na protilatky voci spermiam a protilatok voci placente plodu. inac si to neviem vysvetlit, ale tak niesom dr. tak je to len take hadanie.
neviem ako by som sa rozhodla ja, ale skor ako v KE by som sa rozhodla skusit ten Reprofit. predsalen viac chval som citala na nich a urcite maju aj vacsie skusenosti. zelam vela stastia pri volbe kliniky a nech sa vam to konecne podari.

erijan
13. kvě 2016

@boba245 my mame vysledky genetickych vysetreni a na protilatky vsetky v poriadku. Povedali to preto ze je tazsi odber kvoli zrastom...a pritom sa uz 3x podarilo odobrat a teraz z oboch vajecnikov takze to je pre mna slaby dovod, a ja predsa vajicka mam, AMH mam dobre, takze urcite nie je dovod ist do darcovskych, dalsi 3 lekari mi povedali ze to nemam robit,ze mam svoje vajicka treba skusat s nimi. Nechapem preco si pichala tolko Pregnylu, to som este nepocula...

lnk
13. kvě 2016

@erijan šla bych do toho softu v reprofitu. jedna holčina, co se jí nedařilo v unice na to taky šla do reprofitu a mají už dvě děti - svoje.

@boba245 já si taky píchala tolik pregnylu. nevím proč.

boba245
13. kvě 2016

@erijan tak potom neni o com a skusala by som so svojimi. a zvlast ked sa teraz podarilo odobrat aj z toho druheho vajecnika. ja by som mozno este uvazovala o nejakych rozsiahlejsich genetickych vysetreniach. v KE take vraj robia. neviem ci tam ste boli na tie zakladne vysetrenie.

boba245
13. kvě 2016

@lnk to je super, ze to tej zene vyslo v Reprofite 🙂
a co sa tyka pregnylu nebudem ani patrat preco je ho tolko, hlavne nech sa podari 🙂

misha83
13. kvě 2016

@erijan pletu se do diskuze, ale predevsim bych doporucila zmenit CAR. Mam s Unicou velmi spatne zkusenosti a pokud chces, napis mi sz. Podobny postup, spatne nastaveni davkovani, odmitnuti minimalek a tvrzeni, ze mam zuzene delozni hrdlo a proto jsou komplikovane transfery. Na jine klinice bylo najednou vse jinak 😉. Hodne stesti.

erijan
13. kvě 2016

@lnk ahojky, ano? No tak dalsi pripad a ako tak citam je ich dost vela...na SK mi tvrdia ze s endometriozou nie je vhodny soft ale pritom baby co chodia do Reprofitu maju aj endometriozu...tu na SK mi radia len silne davky hormonov a v Reprofite v pohode aj soft...je to zvlastne. A o Unice sa uz nevyjadrujem, ten ich postoj ma sklamal. Viem ze sme tazsi pripad, mam zrasty a endometriozu, ale kolko parov chodi na IVF co su zdravi... a vela bab ma zo 4 oplodnenych do 5.dna len 1 ukazkovu blastocystu a nenukaju im hned darovane vajicka...zvlastne no.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru