CAR Unica Brno

lucen
11. únor 2009

Berušky, radši jsem založila nové, aby nás nestřihly

lucifirek
27. říj 2009

Ahoj Jary u nás je také nějak pochmurno a ošklivo,ráno pršelo. 😖 Tak to jsem ráda,že nemusí být v lednici,sice už to mám jedno za sebou,ale člověk si všechno nepamatuje,i když jsem si to myslela,potřebovala jsem se utvrdit.
Jary a odkud je manžel?
Já dokoukala na sama doma,dělali tam jahelník a vypadalo to moc dobře,jako rýžový nákyp,tak to možná udělám. Když je to tak zdravé 😀
Mě je v poslední době z těch zabijačkový produktů blbě. Jediné co jím tak krvavá jelita na pánvi,s bramborem, a salátem z kysaného zelí s cibulí. Ale jitrnice,ovary a pod.nemusím a u toho zabíjení taky ne.

lucifirek
27. říj 2009

ale taková škvarková pomazánka,tou nepohrdnu,s čersrtvím chlebem.
Jinak jeany,včera jsem pekla Vital chleba a je vinikající, je tmavý a je tam spousta zrníček-lněná,slunečnicová

jeany
27. říj 2009

Betys to je opravdu dost zvířátek, to ti nějaký čas zabere než to všechno nakrmíš.

Ahoj Jary, jo Betys mají doma malé zoo. My doma nemáme nic, ani psa. Nemáme hotový plot a manža si nakonec i toho psa rozmyslel, protože by se mu musel věnovat a pořád nemá čas. Já na to nejsem. Mně úplně stačí moje květinky, i tak jich mám už dost. A taky se občas o ně musím postarat. Na jaře je skoro všechny popřesazuji nebo aspoň nahoře vyměním hlínu, vypadá to pak líp.

Ahoj Natálko, tak už půjdeš do Uniky. No já bývala při stimulce dost citlivá a náladová. Jinak se to zvládnout dá, uvidíš, že to nebude tak hrozné. 😉

Ink, dravím tě. Je už líp? Časem to trošku přejde, za chvíli půjdeš na nový ket a snad ti to vyjde. 😉

jeany
27. říj 2009

Luci, tak ten chleba mohl být dobrý. Já si denně do práce beru ten tmavý a pořád je ještě dobrý a zatím se mi neomrzel. 🙂
Já tedy na zabíjačce jím akorát buchty, nemám ráda jelita ani jitrnice ani sádlo a už vůbec ne vnitřnosti nebo játra. Jím pak jedině pečené libové maso. Se mnou to je s jídlem těžší. Jsem vybíravá a zatížená na kuřecí a ostatní maso musí být libové.

jarkabilik
27. říj 2009

lucifirek manžel je od Telče s jedné dědiny,jinak ze zabíjačky která proběhne beze mě mám ráda klobásy,škvarky,jitrnici opečenou s bramborem a zelím když vypadá dobře tlačenka nepohrdnu tu jsem vůbec nikdy nechtěla jíst až od těhu s mou dcerou kdy jsem ji jedla poprvé 😀 jednou za čas mám ráda sádlo s cibulkou 🙂 ale nemusím to stále a pak libové masíčko

jeany
27. říj 2009

Holky dívám se na povlečení. Chtěla bych nějaké flanelové a modré a našla jsem na www.matejovsky-povleceni.cz pěkné. Líbí se mi tam Povlečení Polo modré. Luci co na to říkáš. A jak tak hledám tak jsem našla dobrý dárek pro manžu na www.veratex.cz mají ručníky pro fotbalisty a líbí se mi tam ten tmavě modrý a je to i se jménem, tak téo asi objednám.

lucifirek
27. říj 2009

No Jary,však ono to těm chlapům taky neuškodí,aspoň si uvědomí,že to je také náročná práce.
Jani,já se koukala v neděli do květinky,na tu Alokacii? nebo jak to bylo,ten drak, ani není drahá,tak si ji asi pořídím.
Já musím trošku ty kvítka doma vylepšit. 😉

jarkabilik
27. říj 2009

lucifírek juj hrubka z jedné dědiny 😝

lnk
27. říj 2009

Ahoj Jeany,
jo už je mi fajn. 4 dny jsem probrečela, ale ted už jsem se oklepala a na další KET se těším. Máme štěstí, že je ještě něco zamraženo. Ale asi to necháme až po novým roce, ať trošku oddechnem. 🙂

jarkabilik
27. říj 2009

jeany taky jsem zatížená na modrou 😀 tak to se na ty odkazy juknu i já 😉

jeany
27. říj 2009

Jmenuje se to Alocasia a já jsem za to dala 199,- Není to tak drahé a už jsem to viděla i levnější. Dokonce mamce jsem to kupovala v akci za 149,- i s pěkným květináčem. A ty další to mám např. Zamioaculos, ten už je myslím dražší. Ale nevím přesný název, jak se to píše. Pak je pěkná i Araucaria, ale to mi zdechlo. To ja takový malý stromeček.

jarkabilik
27. říj 2009

lucifirek já dostala gerberku v květináči abych se měla o co starat 😀

lucifirek
27. říj 2009

a taky jsem dneska v aukci našla stojan na kytky,tak si ho zkusím vydražít,stojí dvě stovky s poštovným 😀
Jani on ten chleba z pekárny opravdu hodně dlouho vydrží. 😀 což je super.

jeany
27. říj 2009

Ink, já vždy brečela jen ten den, ale pak jsem byla smutná ještě hodně dlouho. Myslím, že bude fakt lepší, aby jsi byla v pohodě, budou vánoce a po novém roce do toho vlítnete. Já sama věřím, že ten příští rok bude lepší než ty předešlé, už jenom ta čísla 2010. 🙂

lucifirek
27. říj 2009

Jary tak té hrubky jsem si ani nevšimla 😀 😀 😀
Ink tak to jsem ráda,že jsi už plná sil na nový boj. Jsi silná. Obrečely jsme to všechny,ono to pomáhá nejvíc.
😎
Jani dneska kouknu do květinky a chci omrknout i podzimní výzdobu,nebo třeba něco naaranžuju. No já na to starání o kytky moc nejsem,jak jsi psala,zalívám jednou týdně.

lucifirek
27. říj 2009

Jani to polo je hezké,matejovský má super povlečení. Libí se mi i ta bíločerná kombinace. Já jdu do tho města,kouknu na ty kytky,at si udělám radost.

jeany
27. říj 2009

Luci, já jsem zatížená na kvítka, však jich taky mám a snažím se,abych znala i jejich názvy. Dřív jsem vždy prohlašovala, že nejlepší kvítka jsou umělé, protože se dají umýt a jsou pořád pěkné, ale časem jak jsme se přestěhovali do domečku, tak mě to chytlo. Mám v plánu ještě něco občas dokoupit. Jen nerada kupuji drahé, snažím se, aby to nebylo moc peněz, aby mě pak nemrzelo, že to třeba odejde. A taky se mi moc líbí takové zvláštní kvítka. I Kroton je moc pěkný a moc nestojí. Já už mám doma i knížek a kvítkách. Dokonce jsem je i četla. 😀

lnk
27. říj 2009

jo, holky, máte pravdu.
jak jsem se vybrečela, tak se mi hodně ulevilo.
prostě to chtělo jít ven.
budu se těšit na příští rok, taky doufám, že bude o moc lepší než ten letošní
🙂

jarkabilik
27. říj 2009

jeany ještě jsem to neprolítla úplně celé nevíš jestli je tam i na francouzské deky ty větší povlečení?

jarkabilik
27. říj 2009

jeany už jsi si odtud něco objednávala?jaké máš zkušenosti?myslím to povlečení 😉

jarkabilik
27. říj 2009

jeany jo už to tam vidím je to tam 🙂

jeany
27. říj 2009

Jary já mám od Matějovského už 3 povlečení. Jedno se jmenuje Atlantic a pak Moře a jedno už nemají v nabídce. To povlečení Moře je také moc pěkné. Ostatní mám různé, např. bavlnu od jiných výrobců, ale Matějovský má daleko lepší kvalitu. Já si radši připlatím, nekupuji to na chvilku a chci, aby to něco vydrželo a taky se v tom lepší spí. Takže já už jenom Matějovského. 🙂

jeany
27. říj 2009

Už pádím na autobus, tak sem mrknu až z domu. Po cestě ještě musím nakoupit, chci dělat bramborový guláš, dlouho jsem ho nedělala.

jarkabilik
27. říj 2009

jeany jukla jsem i na Matějovského ale tam nemají francouzskou ☹ jedině že bych vybrala povlečení dceři 🙂

elllenka
27. říj 2009

Ahojte,
teda tady se uklízí, no já se pustím zítra do velkého úklidu, měnili jsme obývák tak to mám doma takové přeházené tak tomu musím dát nějaký řád 🙂

Natálko, já ted píchám injekce teda mám za sebou tuším 8sum injekcí, celkem se to dá jen jsem unavená, ale horší je, že jsem šíleně podrážděná všechno mě vytočí :( Včera jsem na manžu vyletěla, ale zasloužil si to, ale jindy bych na něj tak neječela :( Jinak je mi fajn, v práci to zvládám, ale chci zajít příští týden k doktorce a říct si o neschopenku, abych byla vklidu.

lucifirek : Letí to rychle, že? Za chvilku už budeš vědět jak jsou na tom vajíčka a všechno ostatní 🙂 já se už docela těším na ultrazvuk a na punkci, hlavně aby bylo všechno vpořádku 🙂

jeany : Také miluji květiny, mám jich doma spoustu. Ráda si dokupuji nové, ale už mi to manžel zatrhnul, ale už jich mám spoustu 🙂

elllenka
27. říj 2009

Jednou nás všechny potká štěstí a budeme mít mimuško, jen si na to štěstí musíme počkat.

lucifirek
27. říj 2009

ellenka já už to mám za pár,dneska v 23hod. injekce pregnylu a ve čtvrtek hurá na to. Ale už mě zase bolí trošk uv krku. Musím si dát kapky a sprej. Byli jsme s kámoškou nejdřív v čokoládovém obchůdku,pak v číně a pak v čajovně.
Jani já mám taky ráda kvítka,ale jelikož jsem lajdák,tam musím takové nenáročné. 😀 😒

lucifirek
27. říj 2009

A to povlečení,mě se líbí dětská křemílek a vochomůrka a ty žirafi. Já mám ráda krepové povlečení,protože se nemusí žehlit 😀 V tom krepu se mi moc líbí Armani,Bohema,Flop hnědý a tam je i zelená,takže by se mi hodilo do ložnice,Sen,doma mám Noret a to je super.

jarkabilik
27. říj 2009

lucifirek tak to já mám taky ráda krepové že se nemusí žehlit 😀

lucifirek
27. říj 2009

no jo já jsem hroznej lenoch a když se můžu žehlení vyhnout 😀 😀 😀

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru