CAR Unica Brno

lucen
11. únor 2009

Berušky, radši jsem založila nové, aby nás nestřihly

mrkvicka28
10. lis 2009

Betys, tak prasát z Olbramovic míváme docela často je to kousek . Kubšice osobně neznám ,ale je to od nás tak 30km já bydlím v Budkovicích (Ivančice- Budkovice). Ale myslím že k vám na prasátka jezdí muj kolega Vít Čepera neznáš ho?

betys
10. lis 2009

mrkvicka-neznám.Ale znám Budkovice,měla jsem tam příbuzné.Ale už umřeli.
Nechci to zakřiknout ale vypadá to že hlava už nebolí.Ještě se uvidí.Už by bylo na čase. 😠

jeany
10. lis 2009

Luci, já tu čtu až dnes. Doma hned na to mrknu a napíši ti co tam je o 11 dnu oplodnění. Luci, já občas taky cítím bříško tak někde uprostřed. myslím, že to tak má být, že mimi o sobě dává vědět, tím, že se roztahuje v břišní dutině. Máš to těžké, zkus vydržet v klidu as tatínkem si promluv, že ti to takto ještě ztěžuje. Vysvětli mu, že teď musíš být v klidu. Moc na tebe myslím. Musí ti to vyjít!!!!!! 😉

Já už jen 5 dní a jedeme na testy. Jsem ráda, že se to už blíží. Vždyť poslední utz jsem měla 19.10. a to je už strašně dlouho. Potřebuji vědět, jestli je mimi v pořádku. Ale cítím se dobře, tak snad je.

Ellnko, no a ty už máš zítra svůj první utz, jak přijedeš z Brna nahlas výsledek. Určitě to bude v pořádku. 😉

Zdravím všechny ostatní..................

jeany
10. lis 2009

Betys, tak to je fajn, že je ti lépe. Já ani nevěděla, že se třeba 1 ibalgin může. No zatím jsem to nepotřebovala. Jak se cítíš? Už ti nebývá špatně? Já mám po ránu nějaký velký hlad a až se najím, tak je mi líp.

mrkvicka28
10. lis 2009

Betys to je moc dobře že tě nebolí hlava člověk je vždycky uplně nepoužitelný když ho bolí hlava. Budkovice jsou taková malá dědinka,my jsem se sem přsitěhovali před pěti lety. Takže spravujeme baráček alespon se člověk nenudí.Divala jsem se že máš na votce dva hafany co je to za plemeno?

lucifirek
10. lis 2009

Ahoj holky,já teprve vstávala.
Jani to nevadí,písneš mi to odpoledne, Těším se až se budu moct taky dívat jak miminko,nebo miminka rostou. Je to těžké a den ode dne horší. Když jsem doma,tak na mamku stejně pořád myslím. ALe včera večer jsem ležela a měla ruce na břiše a prosila miminka,at tam zůstanou. U tebe v bříšku si už miminko vytváří hezky pohodlí a místečko. 😉 a hezky roste. A chápu,že potřebuješ vědět,že je mimi v pořádku. To je logické. A už to utíká.
Betys to je dobře,že je ti mnohem lépe.

betys
10. lis 2009

jeany-já jsem takyměla strach si ibalgin vzít.Ale užjsem to nemohla vydržet a našla jsem to na netu.Tak snad jsem nic nepokazila.Hlad taky mívám.Jím menší dávky ale zato skoro pořád 😀
mrkvicka-máme doma zlaté retrívry,2 fenky.A ještě 2 voříšky.Fotka je stará,teď už štěňata narostla.
luci-břícho je cítit jak se formuje děloha,já jsem cítila jakoby menstruační bolesti dlouho.Určitě to bude dobrý.Jen škoda že si to nemůžeš užívat v klidu,když máš takové trápení. ☹

lucifirek
10. lis 2009

Ahoj betys,tak snad se tam bobánci opravdu uhnizdují 😉 podobné bolesti jsem měla i minulea nebyla jsem těhu.
Ale opravdu se těšíme moc a moc. Ted bylo takových prblémů,že by to pro nás bylo sluníčko naděje. Ještě že mám takového manžela. Pokaždé mě podrží.

jeany
10. lis 2009

Luci, tak jsi se aspoň vyspala, ne? Mně se dnes ráno strašně nechtělo vstávat, manža mě opatrně budí a říkal mi, ať ještě vydržím, že zanedlouho budu doma. Už, aby to bylo. Někdy se cítím unavená a ospalá. Musím to tu ještě chvíli vydržet.
Holky, co jste doma, tak si to užívejte.
Betys který den ti chodí peníze za neschopenku? Chodí to včas? Já jsem dnes četla na netu, že nemocenské se často opožďují.

lucifirek
10. lis 2009

Ano Jani spala jsem docela dobře,zdáli se mi sice zase nějaké hnusné sny,ale spala jsem jinak dlouho. Taktak manža má pravdu,za chvíli tě nebude muset vůbec budit. Já se teda většinou snažím vstávat dřív,ale dneska jsem si poležela. Uvidíš,za chvíli je půl listopadu a bude to brzo za tebou. A pak jen hezké přípravy,nakupování,zařizování.
Těším se ,až tu budeme mít všechny mimi a budeme řešit maminkovské problémy.

lucifirek
10. lis 2009

je deset a já se stále válím v posteli. ☹ jdu si dát spršku,ta mi pomůže. a zapálím si aromalampu,mám to ráda.

betys
10. lis 2009

jeany-mě zatím přišly jen jednou a to 20.Sestra u Dr.mi říkala že záleží pod kterou sociálku spadáš.Mě to přišlo včas ale slyšela jsem v okolí že to chodí později.Takže uvidím za týden.
Jinak Tě obdivuju že zvládáš chodit dopráce.Já bych asi nevstala.
Už cítím že mi není dobře v riflích-tlačí mě na pupík.Tak se podívám po jiném modelu.Na těhu kalhoty se mi zdá ještě čas.Manžel naznal že můžu chodit v teplákách-ale těch si na doma užiju dost.

lucifirek
10. lis 2009

betys však si klidně už kup těhotenské,bude ti v nich pohodlnějí. Já si koupila dvoje ryfle a jedny se tak vytahují a jsou v pase tak větši,že je budu moct nosit i v těhu,tak do pátého měsíce 😀

jimmy1
10. lis 2009

Ahoj holky 🙂
tak my dneska pokračujeme v pracovním tempu, manžel zrovna umývá okna 🙂 je to moje zlatíčko, pomáhá seč může 🙂
Sice u toho teď zrovna brblá, že mu to nejde podle jeho představ a radši by s tím praštil, ale věřím, že to dotáhne do zdárného konce 😉
Objednávali jsme dneska postýlku a povlečení a peřinky a tak, tak doufám, že to brzy přijde a budeme pokračovat a zařizování 😵 Skříň bysme měli mít příští týden...

Včera jsme nakonec šli spát až v jedenáct, to už jsem byla řááádně utahaná, takhle dlouho jsem už dááávno neponocovala 😀 a ve 3 ráno budíček a do půl čtvrté měl Martínek tělocvik v bříšku a vůůůbec ho nezajímalo, že je maminka ještě unavená a chce spinkat 😝

Betys já nosím těhu kalhoty od screeningu na Veveří, takže od 13tt pořád, normální kalhoty mi byly dost nepohodlné ☹ a na těch těhu ani nejde poznat, že jsou to těhu, pokud nemáš kraťoulinký tričko 😉

Luci, jen si s prďolkama pěkně povídej, já taky, když mě nikdo neviděl, jsem měla a mívám doteď "hovory H" s bříškem 😉

No nic, půjdu vařit obídek, ať jsem taky aspoň k něčemu užitečná, když už jinak jsem téměř nepoužitelná 😀 Dneska bude koprová mlíková polívka a rizoto se sýrem, už se na to těším 🙂

lucifirek
10. lis 2009

Jimmy ahojky,ty máš teda super manžu,že umývá okna,to bych se bavila,kdybych viděla toho mého umývat. Já jsem si teprve dneska rozdělal ten balík ze včerejška. Stojan na kytky jsem složila,je menší,než jsem myslela,ale je dobrej.
manža to určitě šikovnej,to je teda opravdu šikulka,takový kutitel. Jé a až vám přijde postýlka a ty věcičky,to bude ještě větší radost. 😉 Martínek už se taky těší do postýlky a pokojíčku. 😉
Snažím se s bobíkama mluvit každý den a snad jsem jim nijak neuškodila. Jdu si uvařit porkovou polívku,většinou tak dělám cibulačku,ale mám tu porek,tak dneska bude z porku.
To si maža pošmákne,rizoto máme taky moc rádi.

jeany
10. lis 2009

Holky, já nosím zatím pořád bokové rifle a myslím, že je dlouho nosit budu. Jsou pod bříškoa nosím k nim i pásek. těhu kalhoty si pak asi koupím. Sestra mi donesla svoje, jenže jsou béžové a zvonové a mě se to nelíbí. Budu si pak kupovat rifle, ale bez laclu, jen s tím těhotenským rozšířeným pasem. myslím, že jedny kalhoty mi budou stačit.
Jimmy, tvůj manža je šikulka.

jarkabilik
10. lis 2009

ahojky zdravím všechny a přeji hezký den

lucifirek
10. lis 2009

Já si asi budu potom kupovat kalhoty,jedny mi půjčí ségra,ale ta je takový huběnour,že bych se do nich stejně nevešla. Tak sibudu kupovat svoje. To mi stačí,možná ještě jedny,,aby byli na převlečení. A na doma mi budou stačit tepláky 😀

betys
10. lis 2009

jeany-mě už právě tlačí i bokové rifle.A navíc je mi teď pořád chladno tak potřebuju mít něco přes záda.Těhu kalhoty už mám dvoje.Byla to výhodná koupě na mimiaukci.Za 120 kč.Jedny jsou od Litexu,černý sportovní,druhý jsou trochuspolečencký taky černý.Obojemají ten vysoký pás.Ještě jsem dostala nějaký od kamošky ale ty byly příšerný tak jsem je poslala do charity.

jeany
10. lis 2009

Luci napsala jsem ti to do IP.
Betys, tak to jsi měla výhodnou koupi. Já se první mrknu do dětského obchodu u nás, nabízí tam i použité věci, kočárky a tak, tak se tam zeptám na těhu kalhoty. Nechce se mi do toho vrážet dost peněz. Já ty moje rifle můžu mít dlouho.
Ahoj Jary. 🙂

elllenka
10. lis 2009

betys : Jsem ráda, že tě hlava přestala bolet.

jeany: Určitě dám vědět, už mám docela obavu. Nějak mě začalo bolet břicho jako při MS a trochu špiním, tak mám obavu, že vajíčka odejdou dřív než dojde k punkci ☹

jimmy1 : Ty jsi teda pracant, ale měla by ses šetřit, ale budete to mít moc pěkné. Já jsem umývala okna před měsícem a teď už nebudu :(

Luci: Je super, že jsi se prospala, spánek léčí 😉

jimmy1
10. lis 2009

Jejda Ellenka, já teda jsem fakt pracant 😀 😀 😀 jsem tady spíš oprdelkovávala a jen uvařila oběd 😉 jsem unavená i z nicnedělání ☹ docela mě to těhotenství zmáhá...

Ale naštěstí zatím aspoň ten tlak se drží kolem 120-130/80-88 při jednom prášku denně, tak zatím další přidávat nebudu.

Manžel se teď chytá za hlavu, že domyl okna a za chvíli začalo pršet 😀 Ale konečně to tady trochu vypadá, kytky taky dostaly sprchu a záclony voní čistotou 🙂

Lucifirek, těhu kalhoty jsou potřeba aspoň dvoje, jedny jsem měla pár týdnů a občas jsem měla domáka, protože byly vypraný mokrý a neměla jsem co na sebe krom tepláků 😠 od tý doby co mám dvoje, tak je to pohodička 😉

elllenka
10. lis 2009

jimmy1 : pokaždé když umívám okna tak druhý den prší, takže tím se už nezabívám, kolega mi říkal že vůbec nemusím umývat okna 😀 Jenom odpočívej až se malé narodí tak už moc odpočívat nebudeš.

Já bych také chtěla vybírat těhotenské oblečení a oblečky pro mimi 😉

lucifirek
10. lis 2009

Já už jsem taky doma z výýletu,koupila jsem si tričko,fialovo bílo proužkované,s kulatým výstřihem a ve výstřihu nařasené s dlouhým rukávem a je i trochu delší,aby se tam vešel ten můj pupík 😎 😵

mrkvicka28
10. lis 2009

Holky taky se chystám na mytí oken,měla jsem to v plánu tento týden,ale vzhledem k tomu že jsme já i malej nemocní tak se to odsouvá. Tak budu doufat, že to zvládnu příští týden. I když podle počasí by mělo být o víkendu až 15 stupnu což je na mytí oken ideal. Taky mám naplánováno spoustu věcí,ale nevím jestli to stihnu.
Ale jak říka muj mažel práce neuteče nemá nožičky.

elllenka
11. lis 2009

Krásné ránko, tak za chvilku vyjíždím jsem zvědavá co se dozvím 🙂

jeany
11. lis 2009

Ellenko, držím palce. 😉
U nás všechny okna poprvé umývala dcera. jen jsem po ní musela znovu umýt francouzské okno, to bylo strašně šmouhovaté. Toto okno musím dělat jen stěrkou, jinak je to hrozné, nedá se to doleštit hadrem, dělá to pak šmouhy a jak zasvítí sluníčko, je na tom všechno vidět. Na ostatních oknem jsou záclony, tak to neřeším, šmouha sem, šmouha tam. 🙂

lnk
11. lis 2009

ahoj ellenko, drzim pesticky, at je vse OK.

betys
11. lis 2009

Dobré ráno.
ellenko držím palce ať je pěkná úrodička 😉

lucifirek
11. lis 2009

Elenka tak držím pěsti,at vajíčka hezky rostou. 😉
Dobré ránko Jani, tak já okna ještě neumyla a už asi ani neumyju. Uvidíme,ale ted není nějak čas. Ale zase tak mocto neřeším.
Tady zase pod mrakem a prší,no hnus,dneska pojedu ve vycházkách na chvíli za kamarádkou.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru