CAR Unica Brno

lucen
11. únor 2009

Berušky, radši jsem založila nové, aby nás nestřihly

lukza
6. led 2010

Ahojky holky
Lucifirku strašně moc gratuluji to je supr 🙂

mrkvicka28
6. led 2010

Holky zítra jdu ke svému gyn pro utrogestan a tak jsem si říkal jestli by mi neuděla UTZ,ale nevím jestli tam bude něco vidět když do Unicy jdu až za 11dní.

lucifirek
6. led 2010

Mrkvička uvidíme,všichni typujou holčičku,jen manža kluka. Tak uvidíme,mě je to v podstatně jedno,hlavně že vím,že je v pořádku.

lucifirek
6. led 2010

Holky Luzka,bobul moc děkuju,taky jsem moc ráda. A ted si jdu udělat špenátek,už se na něj těším.

Mrkvička,mě dr. zkoušela po testu dělat utz,ale ještě tam nic vidět nebylo,je to moc brzo,ani na tom z unicy nic moc není,jen taková tečka. Až ted jsem viděla ručičky nožičky,nosánek. No prostě jsem se tam musela tlemit,si musel dr.myslet,že jsem na hlavu,bylo to moc hezké.

mrkvicka28
6. led 2010

Luci já vím,že by to byla jen taková fazolka mě spíš zajíma jestli je jedno nebo dvě a do toho 18 je to ještě dlouho a to čekání je hrozný.

mrkvicka28
6. led 2010

Lukaz tobě dělali UTZ jak jsem se díval v 4tt a byla tam ta malá bublinka?Dělal ti ho tvuj dr. nebo v unice?

lucifirek
6. led 2010

mrkvička to máš pravdu. U mě bohužel nic vidět nebylo,ale třeba ti udělá sám od sebe utz,mě ho taky zkusila sama,ani jsem si o něj neříkala.

mrkvicka28
6. led 2010

Luci ja mám dr v pohodě tak zítra uvidím třeba budu mít štěstí a bude to vidět.

lucifirek
6. led 2010

mrkvička tak určitě to zkuste. 😉

betys
6. led 2010

mrkvicka-myslím že na UTZ toho moc vidět nebude.Když jsembyla naprvním UTZ v Unice tak to taky byla jen aková bublinka.Moje segra byla u naší Dr.na UTZ a byl vidět jen ten váček.Takže si radějipočkej.
Mě dneska ráno krmení zvířátek a odklízení sněhu tak zmohlo že jsem do teď ležela.Asi jak ještě nejsem úplně zdravá tak mi námaha nedělá dobře.Naštěstí uvařeno mám a nádobí mi z linky neuteče 😀

hanulinecka
6. led 2010

Ahojky holčiny po delší době zdravím jsme jěště u tchyně,ale zítra už jedeme domu tady nasněžilo a je krásně

pruběžně jsme dočítala

tak jen gratuluju k uspěšným kontrolám

a já jsme teda alergická na věty typu,že po porodu ty kila pujdou sami 😀 u mě to bihužel tak nebylo přibrala jsme 30 kilo a rok a pul po porodu jsme měla pořá 30 kilo a to jsme zjistila,že to už samo nepujde tak jsme musela sama zatím má po těžkém cvičení dole 13 kilo a plno nahoře a to jsme měla ubrečené miminko a spací jen v kočárku takže skoro celý den na vycházkách s kočárkem

dneska nebo zítra musím zavolat na uniku a objednat se na ten UTZ jsme zvědavá

jinak prcek svatá pravda stím jak jsi psala o strachu,ale je pravda že nejsem taková ta vystresovan mamina hodně jsme se zklidnila,ale to že marečka chodím kontrolovat jestli dýchá tak to jo a dělám to do dnes nebo jestli nemá plštář na hlavě a nedusí se 😔 😉 na to jsme uchyl

mrkvičk o tom baráčku máš pravda máme 2+1 ložnic a pokojíček a už to mám vymyšlený i pro 2 děti větší neplánujeme ani do budoucna raději jsme si koupili chatu ze zahradou tak budeme s dětma trávit většinu času tam co ve městě 😵

já teda ač mě je 32 na cukrovce nebyla takže to povinný asi není a to jsme v těhu přibrala hooodně takže bych byla asi adept......

nevíte jak je to po transferu s aerobikem????neměla bych asi chodit,že??no zkusím se na to zeptat

mrkvičko já teda z uniky z prvního utz mám nádhernou fotku byla jsem 7tt a mám tam krásný embryjko jak je v knížkách s tím ocáskem 😵 škoda že ju tady v PC nemám hodila bych ju do albíčka

jěště k těm dětem já si myslela,že když rok máme nějaký režim,že jsme za vodou,ale to jsme se taky šeredně spletla 😀 to co mareček miloval ted nenávidí jako koupání česáni čištění uši nosu takže u nás to je očistec to že chodil spát v sedm ted ho přemlouvám kolem devátý at spí 😀 je to snima fakt těžká matematika,ale my jsme silý ženský a zvládneme to

jéé holky jěště jak píšete o porodu nemá enu se strachovat fakt to nejde představit já si říkla bude to bolet moooc to bude bolet a pořád dokola myslela jsme že jsme připravená na bolest a ejhle 😀 ono to bolí jěště víc taky se přznám mám strach z porodu na tu bolest 😖 moc jsme to nezvládala a ječela jak siréne 😔 ,ale zase vím,že to musí mít člověk tu bolest jednou za sebou a miminko v náručí 😵

mrkvicka28
6. led 2010

určo zkusím zítra to bude 23 dní od oplození a když připočtu 14 dní od menses tak to vychází na 5tt+2 tak by mohlo být něco vidět.

lukza
6. led 2010

mrkvičko mě ho dělal muj gyndař a ten snímek je ještě pořizovaný než mě měla vynechat MC takže fakt brzo je to vlastně 24den od pohlavního styku.moc ti přeji aby zítra jsi už vyděla na UTZ co chceš.-)))

hanulinecka
6. led 2010

mrkvičko nějaká něco už tam bude,ale fakt asi pidi držíme pěstičky 😵

prcekpet
6. led 2010

hanulinecka - denni rezim po roce 😀 haha, podle naseho maleho bys mohla mit serizene hodinky, ale ted...taky bojujeme se spanim, rostou nam stolicky a to je mazec ☹ asi ho to moc boli, ale nebreci, jen si okusuje vlastni rucicku

holky nebojte se porodu, ja se na porod moc tesila, bolest jsem vubec neresila, jenom jsem chtela videt moje miminko a vysledek, porod trval od 7:30 (praskla voda) a 13:15 byl na svete, tlacila jsem cca od 10hod.. a bolest jsem nemela, bylo to spis jak zarazene prdy, neprijemne, ale prezit se to dalo 😀

prcekpet
6. led 2010

ja byla na UTZ v oficialni den testovani, to bylo 17 dni po ET a byl tam videt gestacni vacek s tim jadyrkem ci jak se to jmenuje, a na Unice za 2 tydny uz bilo krasne srdicko 😀

lnk
6. led 2010

ahoj holky,
po dlouhé době se opět ozývám.
Hanulinecko a Ellajoy, tak jdem holky zase do toho, co? 🙂
já byla na UTZ teď v pondělí, sliznice 7,5 mm, takže v pondělí si mám přijít pro drobečky. jsem zvědavá, jak zvládnou rozmražení.
Jinak jsem byla dost rozčarovaná - nové sestřičky - totálně mimo... Ještě že nemám od posledního KETu tak dlouho a dost si toho pamatuju... 🙂
Trčela jsem tam 2 hodiny, než mi sestavily KET plán, daly léky, pak jsem zjistila, že jiný než mám na KET plánu, tak do lékárny zpět to vyměnit... chjo...
Musela jsem si říct o jehly na Pregnyl, doma jsem pak zjistila, že počty mi vůbec nesedí, no nebudu to ani komentovat...
Na mrazáky vůbec volat nemám, prý se mi sami ozvou až v neděli, jak to s nima vypadá a v kolik mám v pondělí přijít.
No hrůůůůůůůůza, rozčarování bylo obrovské....
Ale to je jedno, na drobečky už se moooooooooooc těším, tak doufám, že to tentokrát už OPRAVDU ale OPRAVDU vyjde!

lnk
6. led 2010

Mrkvičko, jinak mooooooooc gratuluji k těhu. Měla jsi stejné štěstí jako Betys. Holky moc vám to závidím, že vám to vyšlo hned na poprvé a nemusíte se tak trápit jako my ostatní... ☹

lukza
6. led 2010

Ink moc ti přeji aby to vyšlo a věřím že to už tedka výjde.

jimmy1
6. led 2010

Ahojte holky 🙂
tak se hlásím zpátky z kontroly na Obilňáku, dr. se tlaky líbily, průtoky na utz v pořádku, váhový odhad Martínka 3100-3500g 😲 tak snad je to spíš to míň 😀 další kontrola (pokud se něco nevyvrbí a nebudu muset jet hned) je naplánovaná na středu. A protože máme porodní cesty nepřipravený, tak máme předepsaný nechráněný pohlavní styk 😎 po takové době nevím nevím jestli to ještě budeme umět 😀 🤐

Luci, tak to je paráda, že utz vyšel dobře 😵 , krev snad taky. A jsem taky zvědavá jestli to bude holčina nebo kluk, já myslím, že se připojíš do řady k nám, které čekáme raubíře 😉

Mrkvicko, já mám v albu fotečku bublinky jak mi dělal můj gyndr. utz, když jsem si šla pro předpis na léky a to bylo 19 dní po KET 😉

Ink, takže to už máš za chvilku, paráda, bude další těhulka 😉

Jdu se natáhnout, jsem z toho Brna celá uondaná...

lucifirek
6. led 2010

Holky tak už mi volali a vyšlo to 1:2000,tak nevím,říkala,že je to dobrý. ☹ Snad je,přijde mi to nic moc.

Jimmy tak to se na to s manžílkem musíte vrhnout,když je ted doma. 😀 😀 😀 Tak pohlaví zatím nevím,necháme se překvapit třeba později se to ukáže. mě je teda dneska zase zle,ale až jak jsme se vrátili domů.

Ink tak to ti ty zkušenosti nezávidím.Ale musím říct,že z druhého pokusu jsme byli také na rozpacích,nová na recepci,to ještě jde,ale jedna nová na pokojích,taková starší blondýna. Přišlo mi to podruhé takové chaotické,na spoustu věcí zapomínali. No nevím nevim,tak jak mi to na prvním připadalo,že v tom mají systém,tak podruhé....
Při odběru cysty si nevzali vůbec papír na anestezii,tak jsem ho dala sestře až po zákroka a ta se divila,že si ho nikdo nevzal při měření tlaku,ale jak by si ho mohli vzít,když mi ten tlak nezměřili,že jo. Peníze po nás nechtěli,ty jsme museli připomenout sami. No fakt jsem z toho byla na rozpacích.

Ink,hanuli a ellajoy moc vám držím pěstičky,at to vyjde a můžete se přidat k nám. 😉

jimmy1
6. led 2010

Luci, tak i z krve je to super, 1:2000 je paráááda. To můžeš všechny chmury hodit za hlavu.

lucifirek
6. led 2010

No snad jooo. 🙂

mrkvicka28
6. led 2010

jimmy taková malinká bublinka,ale byla tam.

mrkvicka28
6. led 2010

holky tak jsem na zítra moc zvědavá jestli tam bude něco vidět a hlavně jestli je tam jedna bublinka nebo dvě

lucifirek
6. led 2010

Mrkvička,to se ti nedivím. Člověk pořád čeká,jak něco dopadne. Já se na dnešek těšila a pak se začala řehtat,když jsem toho prcka uviděla. Člověk tomu neuvěří,dokud to nevidí. Má to ručičky a nožičky 😀 Prostě super pocit.
Akorát teda od té doby,co jsme přijeli je mi zle od žaludku. špenát jsem vyhodila,i když mi chutnal. Tak si dávám jenom rohlík. Snad mi už zítra vysadí i ten utrogestan,v Unice mi psali brát do dvanáctného týdne a to už jsem.

lukza
6. led 2010

Lcifirku to jsou supr vysledky takže nasad usměv a žádné špatné chmury v hlavě.

lucifirek
6. led 2010

Lukza asi máš pravdu,někomu to prostě vyjde lépe. Ale je to bez nálezu,tak to beru,že je to v pořádku. 😉 Takových je ,co jim triply vyšli blbě a mají zdravé děti. 😉

lnk
7. led 2010

Lukza, Jimmy, Luciferku dík za podporu. Snad tentokrát už opravdu - říká se do třetice všeho dobrého, tak tomu budu věřit. Manžel mi říkal, že tentokrát to určitě vyjde, že je o tom přesvědčen, ale to on byl přesvědčen i když jsme šli na podruhé... 😀

jeany
7. led 2010

Ahoj holky, ani sem nestíhám nakouknout. Jak jsem v práci, tak nestíhám. V práci je to čím dál horší, dokonce jsem se tady s nimi včera pěkně chytla. Přemýšlím, že půjdu ještě zítra a místo středy už v pondělí zajdu k doktorce a vezmu neschopenku. Ještě tu riskuji, že se mi tu něco stane a to bych si vyčítala, potřebuji klid, který tu rozhodně není. 😠

Jdu vás teď dočíst, ať jsem v obraze co je nového.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru