CAR Unica Brno

lucen
11. únor 2009

Berušky, radši jsem založila nové, aby nás nestřihly

jarkabilik
11. kvě 2009

yummick kdypak máš jet na ultrazvuk do Brna 🙂 at to doplním do tabulky

zuzuza
11. kvě 2009

No holky, kde je ta ivculka, taky jsem napjata, jestli ji to taky vyjde, tak to bude mazec, dve tehule po ketu....

jarkabilik
11. kvě 2009

luciiie taky jsem ted prolítala znovu řádky jestli tu byla ivulka a jestli dala vědět co a jak 🙂

jarkabilik
11. kvě 2009

zuzuza hodně bych si přála kdyby byla ted smršt těhulek 😉 už by jsme si to tady po těch neúspěších zasloužili 🙂

zuzuza
11. kvě 2009

No to si piš jary, že zasloužily, a je jaro, takové pěkné počasí na těhulkování jak dělané:(

luciiiie
11. kvě 2009

Zuzi ale yummick nemela ket,ne? Ona měla přece vajíčka od dárkyně....čerstvý 😀

zuzuza
11. kvě 2009

ajaja tak to já nevímmmmmmm, hlava děravá, no jo, to je jiná, tak z čerstvých to je něco jiného, ale stejně pozitivního🙂

jarkabilik
11. kvě 2009

😀 zuzuza tak to máš pravdu počasíčko by tomu taky mohlo pomoci když jsme příznivě naladěny 🙂

zuzuza
11. kvě 2009

No přesně jary, jenže když si to tam vemu, ten čas tak strašně rychle letí, teď za chvíli je tady zase konec května, pak pár měsíců tepla a pak zase ta hnusná dlouhá zima, br, když si na to vzpomenu, ale to jaro, léto, to je nádhera🙂, ještě tak být těhu a poěkně si to doma-venku užívat🙂

irminka
11. kvě 2009

zuzy, já asi budu chodit do práce, po ETu si vezmu 2 dny dovču a potom uvidím. Jedině, kdyby byl test pozitivní a bylo mně zle jak koňovi, tak bych šla marodit. Já v práci nedělám nic těžkého, tak bych to snad ustála, ale jak píšu, nevím co se vybrví

zuzuza
11. kvě 2009

No jasně irminko, tak uvidíš, já třeba po ketu nakonec taky budu doma jen týden, to se uvidí ještě, jak to vše bude až budu mít ket nebo po něm..

irminka
11. kvě 2009

to víš, že by se mně líbilo být v létě hezky doma u bazenku, ale vše se uvidí

zuzuza
11. kvě 2009

Holky, tak kde je ta ivculka teda sakryš, já jsem tak napjatá!

yummick
11. kvě 2009

Ahoj holky, moc děkuju za gratulace, jsem dnes úplně mimo radostí a už teď se bojím toho, co by se zase mohlo stát. Ach jo!
Na ultrazvuk jsem objednaná 25. května. Když jsem ráno volala na kliniku, vzala to sestřička Zuzka a hned tu radostnou zprávu sdělovala ostatním sestřičky - začaly v pozadí všechny jásat, úplně mě to rozhodilo, takže jsem se rozbrečela - prostě magor.
Jinak jsem dnes byla u gyndařky pro prášky - místo Agolutinu Utrogestan(zavádět do pochvy), pokračuji s Estrofemem, Prednisonem a kyselinou listovou. Utrogestan má nějaký výpadek ve výrobě, tak pokud ho někomu předepíšou, hodně štěstí - já oběhala 4 lékárny a už jsem myslela, že budu muset do Brna. Nakonec se mi ho podařilo sehnat, ale bude až zítra, tak doufám, že nebude vadit, když si ještě dnes a zítra píchnu Agolutin, co mi zbyl.
Zůstávám na neschopence ještě do ultrazvuku, ale gyndařka mi řekla, že pokud vyloženě nebudu chtít do práce, tak po IVF nechávají automaticky doma po celou dobu těhotenství. Já doma budu, sice má práce není těžká fyzicky, ale psychicky určitě, nebudu riskovat vůbec nic, když už mám tak úspěšně našlápnuto.
Jo, a abyste se naladily ještě pozitivněji, tak moje kolegyně mi zrovna minulý týden říkala, že její gyndařka má teď u sebe 3!!! (slovy tři) těhotný z Uniky. Takže ono se daří, jen o tom nevíme.
Ivule, co ty, babo jedna, necháváš nás čekat. Držím všechny palce a jsem kvůli tomu paralyzovaná.

luciiiie
11. kvě 2009

já chcu taky!!!!!!!!!!!! 😀 😀 😀 😀 😀 😀

zuzuza
11. kvě 2009

Luci, já chci taky a yumick budeme zvědavé na tvůj prvý uzv a pěkně si to užííívej!!!!!!

lukza
11. kvě 2009

Ahojky holky
Yumick moc moc gratuluji a přeji at se mimi drží pevně a ty se opatruj 😉
Ivule tobě držím pěstičky

lopka
11. kvě 2009

Ahoj holky

moc a moc Vam gratuluji k novym uspechum

zuzuza
11. kvě 2009

Lopko, ahojky, ty jsi nám slibovala nějaké překvapení tak kdepak ho máme🙂?

lopka
11. kvě 2009

Ahoj holky
mrknete do pasu a do alba.Info pisnu pozdeji 🙂

luciiiie
11. kvě 2009

Lopíííí????? co to znamená???? vy jste si adoptovali takovou prdelku nebo jak to máme chápat??

lukza
11. kvě 2009

Ahojky Lopi tak jsem stoho taky jelen ale je nádherná prostě rozkošná moc ti k Adelce gratuluji 🙂

luciiiie
11. kvě 2009

je kráááááááááááááásnááááá Lopi..mi to úplně nahnalo slžičky...je fakt sladká 🙂

lopka
11. kvě 2009

No holky nebudu Vas napinat 😉 Sly jsme do otevrene adopce ,znate biologicke rodice a oni znaji nas. Zname docela dost maminku nasi Adelky.Vsechno se to udalo asi pred 3 mesicema,zacaly jsme zjistovat zda to vubec jde atd.Je to na dlouhe vypraveni.
Ale kazdopadne byla jsem u porodu a s Adelkou potom v nemocnici a od patku jsme jiz doma.Je to uzasny ,reknu Vam,neni tu rozdil mezi tim jestli jsem ji porodila nebo ne.Je to proste nase holcicka 😵 😵 😵 Jmeno jsme si vybraly sami, a ted nas jeste ceka par jednani u soudu ,ale mame skvele pravniky a verim,ze bude vse ok.
Musim bezet myslim,ze ma neco v plince 😀

luciiiie
11. kvě 2009

Lopi...tak blahopřeju...maminóóóóó 🙂

lukza
11. kvě 2009

Lopi tak to je užasné a jak píšeš je jedno jestli jsi jí porodila nebo né ale je už vaše budu moc držet pěstičky at veškeré papírování máte v pohodě a Adelka vám roste jako s vody 🙂 🙂 🙂

jimmy1
11. kvě 2009

Lopi blahopřeju 🙂 ať vám Adélka dělá jen samé radosti 🙂

vladis
11. kvě 2009

lopi ta vaše maličká je nádherná držím pěsti at to papírování dobre dopadne to je teda prekvapení 🙂

lopka
11. kvě 2009

Mam radost ,ze se Vam nase prekvapeni libilo 🙂 😉Chtela jsem ti jenom rict,vase prani se splni a je jedno jakkoliv a nekdy to prijde v momente kdy to nejmin cekate 🙂 😉
Jako v nasem pripade 🙂 Drzte se a bojujte 🙂 😉 Myslime na Vas 🙂 😉

jeany
11. kvě 2009

Ahoj holky, schválně sem ještě koukám co Ivule, ale ještě nenapsala. Snad to není proto, že by nebyla pozitivní zprávička. Moc jí přeji, aby i jí to vyšlo. To jsme holky napnuté, co? Ivulko, snad je vše dobré. Napiš nám a opatruj se.

Jinak zdravím Lopku. Lopi to je krásná zprávička, že už doma máte miminko. Nezáleží na tom, že jsi ji neporodila, záleží na tom jak ji vychováte. Moc a moc ti gratuluji k takovému úspěchu a přeji, aby vše přes soud dobře a rychle vyšlo. Teď jsi moc šťastná, že. Je dobře, že se to někdy i takhle vyřeší. Přeji ti ať ti malá Adélka dělá jen samou radost. A piš nám jak roste a přibírá.

Ahoooj ostatní, teď jdu ještě pryč, ale večer sem zase mrknu.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru