CAR Unica Brno

lucen
11. únor 2009

Berušky, radši jsem založila nové, aby nás nestřihly

bobbule09
2. únor 2010

Lukzy,veliká gratulace k Lukáškovi,ať vám pěkně roste 🙂
Ellajoy,moc mě to mrzí. U nás taky žádná velká chyba nebyla a i tak se nezadařilo. A s věkem bohužel nic udělat nemůžem,ale pár roků dolů by určitě pomohlo 🙂
Prosím tě,kolik vážíš,že bys chtěla shodit 20 kg? Zas tolik nepřeháněj 😀

lucifirek
2. únor 2010

ahoj holky,přeji krásné dopoledne. 😉

ellajoy
2. únor 2010

Hezké dopoledne 🙂

Lukzo, moc gratuluju.

Bobbule, nepřeháním, vážně to chceš vědět?....100 kg 😝 😝 😝 ....ale pravda je, že na to nevypadám a málokdo mě to věří....když jsem vážila před těhotenstvím 80 kg vypadala jsem docela štíhle a nosila i minisukně....já mám snad vevnitř závaží, nebo co 😨

ellajoy
2. únor 2010

...jo a moje kamarádka, která váží cca 130-140 kg podstupovala 2x IVF a pokaždé se zadařilo, jednou dvojčata, která teda bohužel v polovině těhotenství potratila a jednou klučík, který je velký jako můj...takže na váze asi záleží jak kdy a jak u koho...u nás prostě jiný důvod nejde vymyslet, kromě špatného spermia...jenže i když je špatné, embrya se vyvíjí dobře...

Bobbule, ty jsi byla jednou? A mrazáčci žádní nezbyli?

ratatooy
2. únor 2010

Ahojky tak se hlásím po transferu.dostali jsme jednu hatchujici blastocystu a jedeme domů.docela hezky zážitek ale já byla tak vynervena že jsem ho skoro celý probulela

bobbule09
2. únor 2010

Ellajoy,byla jsem jednou a mražáčky nemáme žádné ☹ Nezůstal nám žádný v takové kvalitě,aby se dal zmrazit. Takže mi zbývá všechno podstoupit znova,ale na to nemám finance 😠
S tou váhou je to zvláštní. Někdo vypadá tlustě a váží málo a někdo vypadá štíhle a váží hodně. Třeba máš těžké kosti 😀 To já mám taky 😵 ,ale teď mě už týden bolí žaludek a skoro nic nejím,takže nějaké to kilčo třeba ubyde 😝 Na cvičení jsem mooooc líná 😀

ellajoy
2. únor 2010

Ratatooy, jednu?? ...je to super, větší vývojové stádium nemůže být 😉 A mražáčci zbyli?

bobbule09
2. únor 2010

ratatooy,tak gratuluju 🙂 Máte jen jednoho mimíska? To jste chtěli nebo jste víc neměli?

ellajoy
2. únor 2010

...nám při prvním pokusu taky nic nezbylo, ale bylo to jedno, když se zadařilo...teď sice zbylo na jeden KET, ale nic z toho 😒 , na další pokus taky nemáme zatím finance.

natalka28
2. únor 2010

Holky, kdy se může jít na KET? Po kolika přirozených MS? A to pak zase beru antikoncepci atd.? Díky

lucifirek
2. únor 2010

Natalka po třecch měsících můžeš na další pokus.

ellajoy
2. únor 2010

Natalko, nestraš!!! Ještě jsi ani netestovala po ET a chceš jít na KET? Dostaneš na zadek 😀 😀
Můžeš jít po třech proběhlých menstruacích, přičemž krvácení po neúspěšném ET se nepočítá. Antiko nebereš, jenom jedeš kolem 11 DC na UZ kontrolu sliznice a tam se dozvíš vše potřebné, pokud je to O.K., kolem 20 DC jedeš na transfer, dál se píchá Agolutin, Pregnyl a užívá Estrofem.

bobbule09
2. únor 2010

Natalko,vždyť ty máš testovat až příští týden,ne? Určitě budeš těhule a nebudeš to potřebovat vědět 🙂

bobbule09
2. únor 2010

Holky,když mě trochu bolí a jakoby tlačí vaječníky,může to být ovulka? Já jsem ji neměla několik let a nevím,jaké to je 😀 Dneska jsem 15 DC.

ratatooy
2. únor 2010

Ano to jsme chtěli jen jedno nechceme dvojčata.zbyli nám pět embryjek a čtyři jsme si nechali zamrazit do dvou kontejnerku nebo co to je.

bobbule09
2. únor 2010

Tak to máte super. I kdyby to náhodou nevyšlo,tak máte na další dva pokusy 🙂 Ale vám to určitě výjde,moc vám to přeju 😵

betys
2. únor 2010

Holky s tou váhou-moje kamarádka má 120 kg.Otěhotněla přirozeně 2x pokaždé v termínu který si vybrala.Měla už předem namyšlené kdyby se měli děti narodit.Dceru rodila přesně na svoje 30té narozeniny.Syna má o 2 roky později.Tomu říkám spravedlnost.A její partner váží tak 70 kilo.Zajímavý pár 😀

lucifirek
2. únor 2010

Tak ta váha může mít vliv,ale prostě jak u koho. Prostě příroda si to zařídí,jak se jí chce.Já taky pře ivf zhubla. Ale ted to neřeším,myslím,že se nepřejídám a necpu sladkým a nezdravým.A s vahou ted nic nenadělám.

jeany
2. únor 2010

Ahojky
Lukzo, mooooc velká gratulace k chlapečkovi, jméno Lukášek se mi moc líbí, synovec se tak jmenuje. Hlavně ať jste oba v pořádku. Už se těším na fotečky. Bylo to tedy rychle, myslím jsi to měla naplánováno kolem 8.9-.2., že a malý už je na světě. Kdy tě pustili z porodnice, dnes?

jeany
2. únor 2010

Jary, je to krásný pocit čekat na miminko. Kope každou chvíli, aspoň vím, že je v pořádku. Už se chystám do praní a chci si to vyžehlit a naskládat do skříňky. Už jsem si našla na netu seznam potřebných věcí, co je potřeba pro miminko a už budu dokupovat co mi chybí. Chci to mít nachystáno do 7 měsíce, aby se mi to nestalo jako předtím u dcerky. To jsem tenkrát neměla nachystáno skoro nic. Co ty jak se vede?

Bobule, třeba máš ovulku a může se podařit i přirozeně. 😉

jimmy1
2. únor 2010

Ahoooooooojjj 😵 😵 😵
Tak jsme doma. Zatím je to hektický, nějak nic nestíháme, zkusím vás dočíst pozdějc, jen jsem zaregistrovala, že Hanulinečce se povedlo, gratuluju. A Lukze se Lukášek narodil ve stejný den, jako nám Martínek 🙂

Všechny moc zdravím, máme moc práce, ahoj...

mrkvicka28
2. únor 2010

Jimmy tak to je super že už jste doma tak se pěkně zžívejte

betys
2. únor 2010

jimmy-zdravím.Užívej si miminka a nezapomeň přidávat fotky.Ať Ti můžem toho chlapáka okukovat 😀

jeany
2. únor 2010

Jimmy ahoj. Tak už jste také doma. Až budeš mít víc času, pak nám doufám napíšeš co a jak. Už se těším na nové fotky Martínka.
Tak to je dobré, i ty i Lukza máte děti ve stejný den.

Betys, třeba se nám to také povede, že se děti narodí ve stejný den. 😀 Já mám první termín 26.5 a druhý 10.5 a ty to máš mezi 15.5 . Tak jsem zvědavá jak to bude. 😀

betys
2. únor 2010

jeany-uvidíme.Nne jednu stranu už se těším až bude prcek venku a budu na něj vidět,ale na druhou stranu si říkám jen ať tam zůstane a pořádně naroste 😀
Trápí mě kašel.Chudák prcek musí mít pěkný otřesy.Kromě léků se cpu česnekem a cibulí.na noc si zkusím namazat prsa jezevčím sádlem.Snad to brzo ustoupí protože je to fakt hodně nepříjemné jak se kašlem namáhá břicho 😠

caki1
2. únor 2010

Holky, je to fuk kdy si pichate agolutin, jetsli rano nebo vecer, prosim??
Zacinam si jej zitra pichat a radeji bych chtela rano, myslite ze je to mozny?

Diky moc za rychlou odpoved

ratatooy
2. únor 2010

Mi ho pichame večer ale někdo ho dával i ráno.ale radši se zeptej nám to vysloveně řekli že večer.

betys
3. únor 2010

caki-já mám taky pocit že spíš odpoledne nebo večer.zavolej si do Unici.

luccatko
3. únor 2010

caki nám řekl,že je to jedno jen to musí být vždy ve stejnou dobu...my pícháme ráno,kvůli manželově práci

luccatko
3. únor 2010

tak jsem nevydržela a testla a máme //...raduji se jen tichounce,protože minule nám vše při ultrazvuku skončilo,tak snad už to tak nebude

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru