CAR Unica Brno

lucen
11. únor 2009

Berušky, radši jsem založila nové, aby nás nestřihly

lukza
22. dub 2010

Ahojky holky

Betys já mám doma 4pleny happy jak ty kody chceš já to vubec nezbýrám ani o tom nevím takže nevím jde ty kody jsou nebo co a jak 😒 kdyžtak pisni do IP

jinak všem přeji krásný u nás slunečný den my jdeme zítra na neurologii a doufám že dopadne vše dobře tak držte pěstičky prosím

jeany
22. dub 2010

Betys, dobře. Já mám zatím koupeny pleny jen od Pampers. Když bych něco měla od Happy, pošlu ti to.
Lukzo, budu držet palce, pak písni.
Já jdu žehlit, ne že by se mi nějak moc chtělo, ale vyžehlit se to musí. 😀

lucifirek
22. dub 2010

jani taky jsem na tom tak,mám tuuž plný koš,tak budu taky asi žehlit. Ted jsem trošku odpočinula.

prcekpet
22. dub 2010

ahoj holky,

uz sem nechodim, nemam cas a za dalsi uz vam nemuzu nijak pomoct (i kdybych moc rada), protokoly / leky / diagnozy a pristupy se meni a nestiham tento rozsahly problem neplodnosti sledovat. Snazilkam preji hodne stesti a pevne nervy! 🙂

Kveta tady popisovala "psychicky teror" v jednom bratislavskem CAR, jen co jsem letmo precetla, tak delate do same, jen trochu jinak, mam na mysli "tehule"...resite tady problemy, ktere s touto diskuzi nemaji co spolecneho a trapite holky snazilky. ☹ Trochu ohleduplnosti a citlivosti by vazne neskodilo. Tato diskuze byla zalozena, aby se snazilky navzajem podporovaly a resily problemy neplodnosti, vymenovaly si zkusenosti / rady a zajimavosti....to jen na pripomenuti....

mejte se fajn a zamyslete se nad tim 😉

kveta
22. dub 2010

Čo keby sme založili tému Tehule z Unicy?

luccatko
23. dub 2010

dobré ráno 🙂 jeany masajku jsem četla taky,ale ten film mě už po těch knížkách nenadchl.mám pořádnou rýmu,takže zubař nehrozí,možná ty zuby zlobí zkrz to nachlazení,no uvidím potom,ale i tak k zubaři musím.jinak je vše v pohodě,nevolnosti jsou pryč...konečně.na kontrolu jdu ted 29.4.bude mi brát tu krev,tak jsem zvědavá.Kveta možná by jsme měly založit nové téma.

lucifirek
23. dub 2010

luccatko snad rýma brzo prejde. 😉
Já 😉 zase dneska budu doma,protože když jsem doma zavřená,tak nemám takovou rýmu.

betys
23. dub 2010

luci-určitě si kup ten Claritin.Mě docela pomáhá.Mě by nepomohlo jen být doma zavřená.Přímo před domem máme palouk s rozkvtelýma břízama.
prcekpet-když já jsem byla snažilka tak mi tady těhulky nevadily.Aspoň člověk vidí že má cenu to podstupovat a že se fakt může zadařit.
Kdyby jste teda některá tu novou diskusi založili tak dejte vědět. 😉

mrkvicka28
23. dub 2010

Holky tak mě zase přepadl nějaký bacil, škrábe mě v krku a rýma jako trám třeští mi hlava no protě fuj. Manža mi ted dovezls stopangin a tabletky na cucání. tal sand to brzo zabere.
S tou diskuzí tak jak píše BEtys taky když jsme byli ve snažení tak mi těhulky nevadily spíš se člověk těšil až je dožene. Člověk viděl tu naději že to prostě jde. 🙂

lucifirek
23. dub 2010

betys máš pravdu,taky mi těhulky nevadili,akorát ted je nás tu víc,než těch snažilek.
Mrkvička to mě mrzí,tak odpočívej a snaž se to vyležet,určitě to brzo přejde.
😉

bobbule09
23. dub 2010

Ahojky holky 🙂
prcekpet má v něčem pravdu. Mě sice holky těhulky nevadí, ale od té doby, co jsou tu skoro samé těhule,tak sem ani žádné snažilky nechodí. Aspoň žádné nové určitě ne.
Prostě máte už jiné starosti, než holky, které se teprve o mimi snaží a někomu to třeba může vadit. Prostě samé těhule (až na pár vyjímek) sem moc do kategorie neplodnost nějak nezapadá 😀
Snad jsem se vás nějak nedotkla, ale je to jen můj názor. Já vás mám ráda pořád a všechny 😀 😀

natalka28
23. dub 2010

Holky, tak jsem založila nové téma, v kategorii "těhotenství" s názvem "Těhulky - CAR Unica Brno". Sem můžeme nakukovat, kdyby nějaká snažilka potřebovala poradit! Snad se nezlobíte!

betys
23. dub 2010

mrkvicka-určitě si pořiď Bioparox.Ten se může a zabírá.A je bez předpisu
bobu-jenže všechny jsme si tou neplodností prošly.A snažilek opravdu nějak nepřibývá.Myslíš že to je tím že se jim sem prostě nechce psát?

lucifirek
23. dub 2010

ok tak těhulky budeme chodit na novou diskuzy

natalka28
23. dub 2010

Souhlasím s Luckou a Betys jsem odpověděla do nové diskuze!

Pokud bude v mých silách, ráda poradím všem snažilkám - mám všechno napsané a docela živě v paměti!🙂

elllenka
23. dub 2010

Mě nevadí, že je tu spousta těhulek, popravdě jsem i ráda, protože vím, čím jsme si museli projít a dává mi to naději. Je to pro mě lepší, ale chápu, že to někomu může být nepříjemné 😉

bobbule09
23. dub 2010

betys, já nevím, čím to je, ale dřív to tady jinak žilo. Skoro všechny jste stimulovaly nebo čekali na embrya nebo na výsledek těhu testu a teď se tu řeší spíš těhotenské problémy, značky plenek apod. To asi snažilky zrovna moc nezajímá, prožívají něco jiného. 😵

natalka28
23. dub 2010

Úplně souhlasím s Bobbul, neříkám, že by sem těhulky neměly chodit, ale zmiňované značky plenek by se opravdu mohly řešit v jiné diskuzy!

natalka28
23. dub 2010

Betys, schválně jsem se koukla na příspěvky v době, kdy jsem měla z umělýho hlavu jak balón a opravdu se mluvilo o něčem jiném, koukni třeba na stranu 237! Tato diskuze je pro SNAŽILKY, které jsou v CAR Unica! Možná to bereš jinak, ale Prcekpet má pravdu!

bobbule09
23. dub 2010

natalko, jenže ony už tady skoro žádné snažilky nejsou. Všechny už se dosnažily a teď už jenom těhulkovatí, což jim strašně moc přeju a taky závidím 😵
Teď už jsem tu zůstala asi jen já 😨

natalka28
23. dub 2010

A nebo jsou, ale nejdou sem🙂 Mně je jedno kam za Váma budu chodit, ale nechci nikoho deprimovat nebo psychicky terorovat jak řekla Prcekpet!🙂

betys
23. dub 2010

natalka-ale ono by se mluvilo o něčem jiném,ale když tady nikdo na stimulce není nebo o sobě aspoň nedává moc vědět.Trošku to vypadá jako že když někomu vyjde pozitivní test tak už sem nepatří.To mě docela mrzí. ☹

natalka28
23. dub 2010

Jo, tak to mě taky. Podle mně sem patříme všechny, kdo byl na Unice a i ty, ktrým se podařilo pak přirozeně, ale jak vidíš, tak někomu to vadí! Já nevím, nechám to na vás🙂

betys
23. dub 2010

natalka-přesně tak,to je jako kdyby jsme se my po umělým nechtěli kamarádit s přirozenýma těhulkama.Ale mě je to taky jedno.Klidně se stěhuju.Stejně nevím kolik budu mít času na psaní a dočítání.
A hlavně si vzpomínám jak jsem každou další těhulku obrečela-ale radostí a jak jsem sledovala kdo bude rodit a myslela na ně a pak okukovala mimča na fotkách.Podle mě je to takový přirozený vývoj.Snažíš se otěhotnět,pak se to někomu podaří a pak rodí a atd.atd.... 😉

lucifirek
23. dub 2010

jestli si dobře pamatuju,tak když jsem stimulovala poprvé i podruhé,tak tu byyly těhzlky, hanka,terezka, pak Jimmy,betys,Jeany. A to já ještě nebyla těhu. A nikdy mi to nevadilo.

lukza
23. dub 2010

Ahojky holky jdu vám v rychlosti říct že na neurologii jsme dopadly dobře musíme teda cvičit vojtovu skrz to že dlouho ležel KP a má následky že točí hlavičku na jedné straně k tělu ale UTZ mozku na VVV dopadl dobře takže syndrom co nás doktorka strašila je vyloučený jen musíme absolvovat tu rehabku ale to je uplně maličkoct podle toho s čeho jsme měly strach

lucifirek
23. dub 2010

lukzi to mám radost,že je malý v pořádku. Vojtovku zvládnete. 😉

mrkvicka28
23. dub 2010

Ok holky tak se asi přetěhujem jdu sivás nají v nové, 🙂

lukza
23. dub 2010

Lucifirku děkuji prosím jestli se budete stěhovat tak mě dejte info kde vás najde nerada bych o vás přišla jen nevím jak budu patřit když nejsem snažilka ani těhule.

lucen
autor
23. dub 2010

holky a nejde přejmenovat diskuze že bych přidala snažilky těhulky a maminky aby to někomu nevadilo

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru