CAR Unica Brno

lucen
11. únor 2009

Berušky, radši jsem založila nové, aby nás nestřihly

raduza2
25. říj 2010

@7bambulik9 aha ,no jak už jsem ti psala tfuj,tfuj,tfuj, 😅

7bambulik9
25. říj 2010

@raduza2 😀 dakujem. len neviem či to Preimplantační genetická diagnostika - PGD je to čo hľadám. Malo by ísť o nejaké vyšetrenie, ktoré trvá cca 2-3mesiace a povedia na koľko percent môžu mať deti. A až potom sa ide na cyklus

raduza2
25. říj 2010

@7bambulik9 nejedná se o teda o klasické genetické vyčetření na geniticko-imunologickém ,to by odpivídalo to trvá cca 1-2 měsíce záleží na tom co by ti nebo vám dělali .Jen vím že u chlapa to dělají automaticky kvuli špatnýmu SPG

7bambulik9
25. říj 2010

@raduza2 ahaaa no múdra si to žienka. no takže na poslednej návšteve si vypýtam kartu. Snáď mi ju dajú. Lebo viem, že mi brali krv a robili nejaké vyšetrenie kvôli potratom a to bolo ok. chyba môjho centra je, že so mnou komunikujú hlavne sestričky a nedávajú žiadne informácie. O oprsklosti a nervozite ani nehovorím.

raduza2
25. říj 2010

@7bambulik9 ty jo tak to je teda mazec ,mysím to chování .Pokud ti nebudou chtít dát kartu ,tak musí udělat aspoň opis ,nebo jak se to jmenuje 😅

raduza2
25. říj 2010

@7bambulik9 co se týká komunikace v Unice si nemůžu stěžovat ,jsem tam velice spokojená

pampeliska36
25. říj 2010

@7bambulik9 aha tak PGD je myslim hodne drahe vysetreni. slysela jsem, ze se dela... ale asi k tomu musi mit duvod

jezulicka
26. říj 2010

ahoojte holky.... 😉 tak dnes to vypadá opět , že bude škaredě sice neprší ale je to hnus...no hold dušičkové počasí... 😲

ilaunica
26. říj 2010

@jezulicka tak ja jich tolik nemam zatim ☹ , ale zadek me boli to jo ... dnes to bylo ale fajn ...mozna protoze pichame v 5 rano a ja u toho jeste spim 🙂 jinak test si mam delat 8.11. , ale pokud je tu sance driv tak to stejnak zkusim asi nez pujdu zpet do prace a to tak 3.11. rano 🙂 jsem to ale holka nedockava co ?

jezulicka
26. říj 2010

no však to je normální...která holka to nezkusí dříve?všechny..já to taky testla už 11den..tak to zkus jsem zvědavá...takže dnes jsi který den??
😉

raduza2
26. říj 2010

Ahojky holky ,u nás je to s počasím úplně stejně 😠

ilaunica
26. říj 2010

@jezulicka takze v nedeli jsem mela transfer ... muzu tedy pocitat 3 den

ilaunica
26. říj 2010

@raduza2 pocasi se da , aspon neprsi .....

jezulicka
26. říj 2010

@ilaunica no tak to jsi 3den... 🙂

mrkvicka28
26. říj 2010

Ahoj holky zdravím všechny snažilky a moc vám všem držím palečky. Četla jsem si vaší debatu o dělání testu a jak koukám jsme všechny stejné já si dělala testík už 9 den po transféru.

nali1
26. říj 2010

ahoj,volala jsem si do Unici na výsledky testu krve a dozvěděla jsem se,že mám mírně zvýšený prolaktin.Dr. Fr. tam není,takže to vím jen od sestry.
@raduza2 Tobě dopadly výsledky jak?

kveta
26. říj 2010

@7bambulik9 PGD zachytáva iba najčastejšie genetické poruchy a menšie mutácie napr. v podobe náhle rozdvojenej jedny vetvy DNA v jednom páre chromozómov nezachytí.. a znižuje šance na otehotnenie.. ak sa teda bavíme o PGD embrií...

raduza2
26. říj 2010

@nali1 no já měla výsledky jakžtakž v normě FSH jsem měla jen o něco zvýšený

nali1
26. říj 2010

@raduza2 já mluvila jen s tou sestrou.Minule jsem měla FSH asi kolem 12,a teď mi říkala že je to vše v pořádku jen
ten prolaktin,takže jsem z toho jelen.Zase si říkám,že by mi volali,kdyby něco.Tak si vyber. 😉

teckovanaorchidej
26. říj 2010

ahoj holky, zdravím, ve fotoblogu obrázek, jsme v pořádku 🙂 🙂 🙂

raduza2
26. říj 2010

@nali1 taky si mylsám že by ti zavolali kdyby to bylo nějaký alarmující .A v jaké jsi ted vůbec fázi ?? 😀 mám v tom zmatek

nali1
26. říj 2010

@raduza2 moc sem nechodím,časově nestíhám,ale 4.11. začínám stimulaci

raduza2
26. říj 2010

@nali1 je je tak to ve stejný den jako já 😀

raduza2
26. říj 2010

@teckovanaorchidej 😉 😅

nali1
26. říj 2010

@raduza2 jejda,tak to nám pěkně vychází,předpokládám,že antag.kr.protokol, 😀 A ke komu jdeš na zahájení?

raduza2
26. říj 2010

@nali1 jasny ze krátkej no tak já doufám že k dr. frg .,ale je to asi jedno 😀

raduza2
26. říj 2010

@nali1 a ty jsi ke komu ??

7bambulik9
26. říj 2010

@kveta hoj...práveže neviem o aké genetické vyšetrenie ide. len viem, že po troch neúspešných IVF na Slovensku, bola jedna kočka v Brne na nejakých genetických testoch na ktoré čakala nejaký ten mesiac až dva a potom jej povedali aké je vysoké percento že majú šancu otehotnieť. Vyšlo to na cca 90% a potom išla na IVF cyklus a ostala na prvý raz tehotná.

ilaunica
26. říj 2010

@mrkvicka28 Ahoj ... jsem rada , ze nejsem jedina tak nedockava .. jinak moc gratuluji k mimineckam jsou uzasni 🙂

ilaunica
26. říj 2010

Nevim jak u vas , ale tady na Olomoucku nakonec sviti i slunicko !!!!

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru