CAR Unica Brno

lucen
11. únor 2009

Berušky, radši jsem založila nové, aby nás nestřihly

lenceslava
12. lis 2010

@vodni jj rok je v p..... a h.... z toho. 😖

vodni
12. lis 2010

@lenceslava já když si to tak nějak vybavuju, tak mi letošní rok splývá v jeden dlouhej pokus... 😖 No, raděj nemyslet. Hlavně, že ještě věřím na Ježíška 😉

lenceslava
12. lis 2010

@vodni jasný.Aspon že jsi mi připoměla že bych měla napsat dopis. 😀

vodni
12. lis 2010

@lenceslava samo, já už ho mám pár let předepsanej - potvora ho za oknem každoročně zapomněl a pak to tak dopadlo 😉

lenceslava
12. lis 2010

@vodni no teda děs.já si tam letos připíšu ještě mixér 😉

drndapetka
12. lis 2010

@vodni Ségraaaaa, mě písni, že jdeme na KET v dubnu 2011 😀 Už se mi po Tobě stýskalo 😵

Jinak ahooooj všichni 🙂 Musela jsem rychle nakuknout a ohlásit se, že jsem o.k. 😉 Přestěhovaná, unavená, ale spokojená 😵 A nová postel už byla pokřtěná 😀 😀 😀 Čekám na mrchu a začne snaženíčko "na přírodno" 😀

drndapetka
12. lis 2010

A taky poslušně hlásím, že mi přibyl rok navíc 😝 Máte se tu dobře snad....nebo ne? 🙂 Mě je krásně....dnes měsíc od revize, dušička zahojena ( z povrchu ) a připravená na další dobré i zlé chvíle.....miminko teď neřeším, užívám nového domova 😵 Snažit se budeme jen aby se neřeklo 😀

lenceslava
13. lis 2010

@drndapetka ahojky.Gratuluju ke všemu.A je dobře že už Nám je dobře.Ted už bude jenom líp. 😉

raduza2
13. lis 2010

Dobré ráno kočky

jezulicka
14. lis 2010

ahojte holky, přeji vám pěknou neděli... 🙂

vodni
14. lis 2010

@drndapetka séééégra ahooooooooooooooooj! Už jsem se tě nemohla dočkat 😵 😵 😵 Super, že už jste v bytečku, to je hnedle pěkných radostí, viď, Přeji krásné zabydlování a duben tu bude cobydup 😉

vodni
14. lis 2010

Jé, koukám včera byla asi stávka 😕 nemám co dočítat 😀

raduza2
14. lis 2010

@vodni jo jo včera se stávkovalo o 106 😀 😀

teckovanaorchidej
14. lis 2010

héééj kde jste všichni? 😕 😕

jezulicka
14. lis 2010

@teckovanaorchidej tady je totál mrtvo co?,ahojky 😉

petulka64
14. lis 2010

Ahojte, koukám že přípravy na ježíška už začali 🙂.

Chtěla bych se zeptat, jestli některá z Vás co chodíte na unicu nemáte zkušenosti s dárkyní. Máme s přítelem za sebou 2 IVF, které bohužel dopadli víc než špatně a tak přemýšlíme, zda změnit CAR a vyzkoušet to v unice.

Napište mi klidně na IP.
Díky Peťule

raduza2
14. lis 2010

Holky jste tu někdo ??

raduza2
15. lis 2010

Ahojky
tak jak vidím ,bobřík mlčení pokračuje 😀 😀 😀 😀

vodni
15. lis 2010

@raduza2 já jsem dnes celý den na příjmu, nebudu stávkovat 😉 Radúzko, už se ti tam klubou 😉

raduza2
15. lis 2010

@vodni ahojky kočko ,no teda tady to psolední dobou hoooodně vázne 😀

raduza2
15. lis 2010

@vodni jj klubou ,ted ještě záleží v jaké kvalitě 😖

vodni
15. lis 2010

@petulka64 Ahoj Peťule, víc než špatně ☹ to mě mrzí... Já sama mám teď taky před 3.IVF a první i druhý "pokus" dopadl jak dopadl, ale beru to tak, že se vždy aspoň něco povedlo (první - 1 vajíčko, 1 embryo, negativní test, druhé - 3 vajíčka, 2 embrya, biochemické těhotenství...). Já mám vyší FSH a manža má spermiogram hodně zlý (0,5% morfotologii, 4,5 koncentraci, pohyb jen pomalý...). Ale do dárců nejdeme - věřím na ten třetí pokus 😉 S dárkyní tedy zkušenost nemám a doufám v to, že nebudu 😎 S unicou jsme spokojení. Nějaké info najdeš na https://www.modrykonik.cz/fotoblog/carunicabrno/

vodni
15. lis 2010

@raduza2 vidím to na pěkné klubko 8 folíků o skvělé kvalitě 😉

raduza2
15. lis 2010

@vodni necháme se překvapit ,mě budou stačit i 2 jen aby byli dobrý 😀

vodni
15. lis 2010

@raduza2 jasan, ty dva budou úžasné kvalitky, a zbytek se postupně taky dotáhne, uvidíš - vem si mé minulé, s tímletím protokolem jsem měla 400% zlepšení 😀 😀 😀

teckovanaorchidej
15. lis 2010

ahoj holky, tak jsem dnes chtěla kupovat těhu hadry a místo toho hlídám kluka. Leží a spí, bolí ho břicho až je zpocený, asi větry nebo sned ne apendix, chjo ☹ ☹

vodni
15. lis 2010

@raduza2 Musíš folíkům věřit a fandit jim, aby se jim dobře rostlo!!!!! 😵 😵 😵 Já už tu skáču s třepetalkama jako americký roztleskávačky, snad se to k těm tvým folíčkům donese 😀

vodni
15. lis 2010

@teckovanaorchidej ty jo, snad ne ☹ ona teď celkem řádí jakás blicí chřipka nebo co...

vodni
15. lis 2010

@teckovanaorchidej tuze pěkné těhu kousky jsem viděla na http://www.happymum.cz/

teckovanaorchidej
15. lis 2010

@vodni no to ne, neblije má bolesti, udělala jsem mu fenyklový čaj a dala Espumisan, je to snad trochu lepší, chjo.
radu ať máš pořádný foly a tobě vodni ať už to hodně rychle uteče

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru