CAR Unica Brno

lucen
11. únor 2009

Berušky, radši jsem založila nové, aby nás nestřihly

lenceslava
15. lis 2010

@raduza2 něco dobrýho,klidně i klasiku.

raduza2
15. lis 2010

@lenceslava tak co znáš ??

lenceslava
15. lis 2010

@raduza2 já už mám napečené vanilkové rohlíčky,pracny,ořechy,jakési moka oválky a linecké.tak něco co ještě nemám,třeba recept na vosí hnízda by se mi šikl

raduza2
15. lis 2010

@lenceslava to mam na vosí hnízda a išlsky znáš \ ty jsou taky skvělý ,jdi najit recept a hodim ti ho do IP

raduza2
15. lis 2010

@lenceslava mas ip

lenceslava
15. lis 2010

@raduza2 děkuju za tipy.

raduza2
15. lis 2010

@lenceslava nemáš zač třeba něco vybereš

lenceslava
15. lis 2010

@raduza2 to určitě,to se neboj

raduza2
15. lis 2010

@lenceslava 😀

jezulicka
16. lis 2010

ahojte holky,zdravím vás jedu za chvilku se konečně podívat po obchodech..musím si koupit nové kalhoty všechny jsou mi už malé ach jo.. 😒 tak snad něco seženu... 🙂 tak se mějte zatím páá 🙂

raduza2
16. lis 2010

@jezulicka ahojky ,to je hezký ,jen si to užij a pak porefruj jestli jsi něco sehnala ,jak tak pozoruji tak to není žádná sranda sehnat něco těhulího 😀

vodni
16. lis 2010

Čau kočule 🙂 Koukám tečkovaná, že ty tvé nákupy jsou jedno velké dobrodrůžo 😀 Nebo spíš stezka odvahy, jestli jde někdo s tebou 😉 Hele a nezkoušelas těhumódu na Svoboďáku? Mají i e-shop http://www.leny.cz/
@lenceslava ty brďo, ty už máš napečíno??? 😕 Tak to vypadám na pěknou ostudu, já to tak nějak obvykle odflákám týden před vánocema 😅 I když tentokrát bych měla začít dřív, když pak budu vyprdávat ty vajaja 😀

vodni
16. lis 2010

a ještě mám koukám uložený tenhle odkaz http://www.freya-shop.cz/

luciiiie
16. lis 2010

Ahoj holky,
já jen k té těhu módě, ono je to fakt na pytel, většina věcí je naprosto příšerných, haleny jak na starý báby....já si kupovala kalhoty v H&M v Olympii, měli tam nějaký akce a koupila jsem je za nějakých 700? Takže si myslím, že jsem natrefila na dobrou cenu... Kalhoty je třeba vyzkoušet, pořád jsem si je chtěla objednat z netu, měla jsem strach a nakonec jsem na živo měla úplně jinou velikost, než jakou jsem předpokládala. Tak přeju hodně štěstí při nákupech 😉

raduza2
16. lis 2010

@vodni tak jsem koukala jen tak ze zvědavosti na ty těhu věci a jsou to teda pálky neuvěřitelný

raduza2
16. lis 2010

@luciiiie ahojky Luci koukám že se ti ty týdny krátí ,držím palečky .... 😉

luciiiie
16. lis 2010

@raduza2 ahoj Radu, děkuju....no ani nemluv...už se mi pomalinku začíná stahovat řiťka strachy....😀 Četla jsem, že ve čtvrtek jdeš na ultrazvuk, přeju hodně folíků 😉

vodni
16. lis 2010

@luciiiie Lucko, fakt, to už je za chvilku 😵 za chvilinku tu bude novej malej občánek 😉

raduza2
16. lis 2010

@luciiiie děkujííí moc ,neboj to zvládneš ,porod sám o sobě je brnkačka 😅

luciiiie
16. lis 2010

@raduza2 ano, je mi to jasný... ten smajlík na konci mluví za vše 😀

raduza2
16. lis 2010

@luciiiie kdy máš přesnej termín ??

luciiiie
16. lis 2010

@raduza2 20.12....

raduza2
16. lis 2010

@luciiiie krásný vánoce ,krásnej dáreček pod stromeček 😉

teckovanaorchidej
16. lis 2010

ahoj holky, koukám, vodni, že jsi dokonale připravená, odkazy a tak.
Já nevím, mám už zkušenost, že je lepší zkusit, něco je mi a je to S a něco M, to jsem vám ještě zatajila, jak jsem vlezla do Teranovy, s tím, že svět oblafnu a vyberu volné oblečení větších velikostí. Blbost. Prostě to musí mít ten těhu střih. Už mě to nějak přestalo bavit, shánění hader a na netu nakupovat si netroufám. Zítra jedeme do Vídně, tak třeba tam něco budou mít.
Luci, ty už budeš brzy na konci těhu, to to uteklo, chm. 🙂 🙂

luciiiie
16. lis 2010

@raduza2 to máš pravdu..uvidíme, jak se bude chtít mimísovi ven. Moc ráda bych měla Štědrý den už s mou "novou" rodinou. 😉 Však počkej, ty budeš mít taky krásnej dárek pod stromek. Dálnici na testu jako prase, uvidíš!

raduza2
16. lis 2010

@luciiiie jasný věřím tomu 😅

raduza2
16. lis 2010

@teckovanaorchidej to se tak někdo má 😀

vodni
16. lis 2010

kočky.... 😀 ... našla jsem pro nás ten večerníček ... 😀... si teď můžeme zpívat "I love eggs" http://www.iloveegg.co.uk/newsite/eggsong_popup...

raduza2
16. lis 2010

@vodni hezkýýý ,ty se asi nudíš že 😀 😀

vodni
16. lis 2010

@raduza2 😀 😀 😀

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru