CAR Unica Brno

lucen
11. únor 2009

Berušky, radši jsem založila nové, aby nás nestřihly

andinecka
22. lis 2010

@lenceslava
ne, ne, já ti psala sáho dlouhý mail na seznam.

pampeliska36
22. lis 2010

holky ma byt ten agolutin v lednicce?

andinecka
22. lis 2010

@pampeliska36
agolutin ne (jsou to olejové injekce), jen pregnyl. Jinak přeji výdrž při aplikování injekcí. Já už začala druhé balení agolutinu a mám za sebou 2x pregnyl. Se mnou tam chodila jedna paní a ona injekce nechtěla a měla místo nich tablety Utrogestan

andinecka
22. lis 2010

@vodni
Ahoj, já pro tebe taky něco složila

Už je to pár dní,
co znám jednu dívku,
co si říká Vodní.
Jsem ráda, že ji znám,
do oblíbených si ji dám.
A tak čekám na netu,
na tu dívku, právě tu.

pampeliska36
22. lis 2010

@andinecka no ja jsem pri IVF ke konci z agolutinu mela alergickou reakci, tak uvidime, jak to budu snaset tentokrat... ale dekuji za info! 😉

luciiiie
22. lis 2010

@raduza2 Rady na zítra přeju hodně štěstí...pak dej vědět 😉

raduza2
22. lis 2010

@andinecka hele druhá básnířka 😀

raduza2
22. lis 2010

@luciiiie Luciii děkuju a určitě písnu at je to tak nebo tak 😉

jezulicka
23. lis 2010

dobré ráno holky, a raduzko tobě hooodně štěstí a pak jistě dáš vědět... 😉

vodni
23. lis 2010

@andinecka júúúú, díky 🙂 super 😵
Kočky ráno jsem si kolem 9 psala s Radúzkou, napínali je, ještě kolem čtvrt nebyla na pokojíčku 😒 Moc moc na ni myslím, slíbila dát hend hlášení, budu zas naptajá jako trenky 😀

vodni
23. lis 2010

no jo, adminům se asi nelíbila moje fotka z profilu, že mi ji smázli, musím dát nějakou zepředu 😎

vodni
23. lis 2010

čekám, že u této se jim nebude líbit chybějící pusa 😎

andinecka
23. lis 2010

@vodni
ahoj, fotka se líbit určitě bude - my s Pampeliškou máme taky pěknou 🙂
Jinak jsem se chtěla zeptat, mě připadá, že po agolutinu zase přibírám (vím, že je to olejová injekce), ach jo.

andinecka
23. lis 2010

@vodni
Co jsi za znamení? Já jsem ryba 🙂

jezulicka
23. lis 2010

@andinecka ahojky andy jen se přidávám do diskuze já jsem taky ryba a jsi v lednu nebo v únoru?

jezulicka
23. lis 2010

@andinecka a ten agolutin z toho se moc nepřibírá počkej až přejdeš na utrogestan to je horší to budeš jak balon.. 😀

andinecka
23. lis 2010

@vodni
holky, můžete mi poradit? Já jsem v noci prochladla, a ke všemu mě začíná bolet bříško. Drobí mě zima, ale jinak než když mám chřipku, nevíte, co dělat????

andinecka
23. lis 2010

@jezulicka
já jsem únorová ryba (říká ti něcö Vítězný únor,,,), 😉 ale ty jsi mladá, to si nemůžeš pamatovat. 🙂 😉

jinak ty mi chceš říct, že tím agolutinem to nekončí? ☹ ☹
Já v noci nemůžu usnout, špatně se mi leží, jsem celá rozpíchaná (staršný slovo )🙂
A to má ještě 3 krabičky a budu si ho píchat až do 4.12. tak si mám udělat test a uvidí se.

vodni
23. lis 2010

@andinecka ahoj, já nepřibírala, myslím je to spíš takové psychické... A taky - člověk se šetří, moc nehýve, takže kyne 😝 Já jsem měla po stimulkách takové "nafouklé" břicho. Jinak jsem za obě přibrala jen asi 3 kg, ale je to tím, že jsem se moc šetřila 😉
S agolutinem je to tak, že asi po týdnu se poměrně často dostavuje alergická reakce - svědění, a to parádní. Taky občas kožní reakce. Já teda vydržela, neškrábala a po pár dnech jsem to zvládla. Na utroš jsem přejít nechtěla. Ale kočky si raději měnily agolutin za utrogestan.
Co popisuješ nemusí být chřipka, ale příznaky těhu 😉 Ono se často píše, že to bývá podobné... 😉 Ale neměla bys mít horečku, to by bylo pro embryjko špatné! Takže pij teplé čajíky a z postele nevylízej 😉
Znamená nepovím, já jsem tu inkognito 😎

jezulicka
23. lis 2010

@andinecka tak ten byl v rozmezí 17-25únor ne?

jezulicka
23. lis 2010

@vodni no s tím utrošem jsem píchala 28 injekcí a pak už po utz řekli že to není už ted nutné stačí bohatě ten utroš...tak já nevím... 😲

jezulicka
23. lis 2010

@vodni a ty jsi předtím užívala ten utroš?mně říkali i na gyndě že on hodně zavodňuje takže jsi jak balon a přibereš jen z toho... 😒

jezulicka
23. lis 2010

@andinecka a na to jak se cítíš je fakt nejlepší teplé čajíky s citronem, ležet, nechodit ven,odpočívat...to bývají takové někdy příznaky.... 🙂

andinecka
23. lis 2010

@jezulicka
šikulka. 25.

andinecka
23. lis 2010

@jezulicka
mě byla v noci strašná zima, nejdříve jsem nemohla usnout díky agolutinu (mám úžasnou zdravušku, která mi ho chodí denně píchat k nám) a pak, kdyyž už to na spánek vypadalo,mě probudila bolest v kolenech - chlad a zima. Už z toho asi cvoknu, a to jsem doma jen pár dní (6!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!) Teď chodím po bytě jako sněhulák, a teplo pořád nikde.

andinecka
23. lis 2010

@vodni
příznaky za tak málo dní? já jsem si vsugerovala snad všechny. Ale ta zima je nepříjemná

andinecka
23. lis 2010

@jezulicka
takže odcházím do postele ☹ . Přeji vám pěkný den

jezulicka
23. lis 2010

@andinecka pěkně se vylež...a zatop si pořádně... 😀

vodni
23. lis 2010

@jezulicka ano, stačí bohatě, resp. ono je to stejná látka, a měla by se brát do 12tt. Většinou se teda nahrazuje utrošem, ale já ho z určitých důvodů nehctěla, takže já osobně jsem píchala až do konce mých // agolutin...

vodni
23. lis 2010

@andinecka 😀 příznaky nesleduj, vím, že je to těžké, ale ono je to všechno tak strašně individuální, že hledat v kdejakém píchnutí příznak je cesta do pekel 😝 Jsem tě jen chtěla uklidnit, že nemusí jít vůbec o chřipku 😉 Halvně zůstaň v postýlce, pij čajíky a hlaď bříško 🙂

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru