CAR Unica Brno

lucen
11. únor 2009

Berušky, radši jsem založila nové, aby nás nestřihly

luciiiie
26. lis 2010

@vodni takový ptákoviny....za chvilku tam budeš platit i za vzduch, kterej vydýcháš na chodbě 😅

vodni
26. lis 2010

@andinecka 😀

vodni
26. lis 2010

@luciiiie no, takovej nápad čekám každou chvíli 😉

vodni
26. lis 2010

@jezulicka Jezulko, a jak to teď vlastně máš? Co tě v nejbližší době čeká? Myslím teda kromě hlazení bříška 😉

andinecka
26. lis 2010

@jezulicka
panejo, to jsou teda vyhlídky. ☹
Když jsem čekal Lucinku, nic takovýho jsem neznala. (ale to už bylo v minulým století 🙂 😉

raduza2
26. lis 2010

Ahojky kočule ,ted jsme dorazila od doktorů,takže vás jdu jen pozdravit a musím něco dělat uvařit a podobně 😝 .

andinecka
26. lis 2010

Dívaly jste se na včerejší prostřeno???? 😲
Jak tam vařila polévku ze sáčku a guláš z konzerv?
Mě se to tedka vybavilo - Luciš má chut na Francouzskou polévku - taky ze sáčku 🙂

andinecka
26. lis 2010

@raduza2
Ahoj Radůzko, přeji pěkný den

raduza2
26. lis 2010

@andinecka ahojky to víš že jsme se dívala a byl to teda mazec asi bych potom chodila kanálama ,ale jinak klobouk dolů musela to mít doře dochucený když to nepoznali.

raduza2
26. lis 2010

@andinecka tobě taky 😉

jezulicka
26. lis 2010

@vodni no ted jen čekám a čekám příští pátek jdu na poradnu na utz a uvidíme doufám, že bude vše ok a pak uvidím co se bude dít dál... 😉

pampeliska36
26. lis 2010

@raduza2 ahoj rady... tak jak jsi dopadla? nejake zavery jsou? 😉

pampeliska36
26. lis 2010

nazdarek holky... mate se? 🙂

lilllu
26. lis 2010

Ahoj holky, jak vas tak posloucham nebo presneji receno jezulicku 🙂 , tak lituju ze nesedim doma na nemocenske.... Nejradeji bych to zapichla a sla domu odpocivat. Jsem komplet unavena...

jezulicka
26. lis 2010

@lilllu čauki, no tak to zapíchni a poj d za námi..a ty máš ivf už za sebou?

lilllu
26. lis 2010

@jezulicka no, za sebou. Mam jit na kontrolni ultrazvuk 9.12., prijde mne ze se do te doby asi zblaznim 🙂 od testu skoro 3 tydny cekat... Kdyz nepocitam drivejsi testovani, to by to byly tydny 4 😀

jezulicka
26. lis 2010

@lilllu takže sis dělala už test a máš to pozitivní tak super..

jezulicka
26. lis 2010

@lilllu to znám to čekání je nejhorší...a jak se jinak cítíš?? 😉

lilllu
26. lis 2010

@jezulicka no vsechno docela dobry, az je mne to podezrely, jestli je to ok... Akorat se mne chce strasne porad spat. Ale uplne neskutecne. Driv jsem chodila kolem pulnoci, ted chodim se slepicema 🙂 Nenudis se jak si doma? Ja bych se asi teda taky zabavila, ale nevim jestli to neutika jeste pomaleji a taky asi moc nemuzes ven, ze?

jezulicka
26. lis 2010

@lilllu ne nemůžu moc ven doporučili mi jen denně 20min procházky zatím...a ty nejsi na nemocenské?přece po ivf je to rizikové ne?

lilllu
26. lis 2010

@jezulicka No nejsem na nemocenske. Pry kdyz nemam stres a netaham tezky veci, tak to nevadi. Tady jsou vsechny holky na nemocenske?

jezulicka
26. lis 2010

@lilllu a příznaky kromě únavy už jiné nemáš?

lilllu
26. lis 2010

@jezulicka a jeste jak si mi ted rekla, ze mas jen 20 minut, tak si vazne nejsem jista, j estli bych nemela sedet doma na zadku...

jezulicka
26. lis 2010

@lilllu no tak zatím jsem tu těhotná jen já a teckovanáorchiedej a my jsme doma...ale stresy v práci to má asi každý ne?ty ne?

lilllu
26. lis 2010

@jezulicka min tyden jsem byla radeji i na krvi, abych se uklidnila trosku. A nemuzu citit sladky, ktery mne predtim chutnalo. Posledne mne manza chtel dat cokoladu a to jsem myslela, ze pobezim do koupelny. Co ty?

jezulicka
26. lis 2010

@lilllu no tak to si taky myslím je lepší být doma v klidu, kdykoli si lehneš pospíš to je ted důležité...a ne se honit v práci...to bych nedala únava,blbě,a pobolívá mě v zádech bych ani nedojela do práce cesta mi trvá hodinu...

jezulicka
26. lis 2010

@lilllu no tak já měla to samo čokoládu vůbec jogurty nic...ani vidět jen sem jedla a to moc kyselé zelí a řepu to sem valila ale v tom 7tt už sem se otočila a už mám chut i na sladké a jogurty...ale občas je mi ještě šoufl od žaludku...

lilllu
26. lis 2010

@jezulicka mne moc spatne neni, a zeli primo miluju a nejen kyseli. Proste zavislost na zelnych salatech 🙂 V kolikatym tydnu jsi byla na utz kontrole na unice?

jezulicka
26. lis 2010

@lilllu my jsme byli v 6tt

jezulicka
26. lis 2010

@lilllu a ty jsi teda ted v kolikátém týdnu?

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru