CAR Unica Brno

lucen
11. únor 2009

Berušky, radši jsem založila nové, aby nás nestřihly

jezulicka
29. lis 2010

@pampeliska36 ty moc nechodím daleko jen procházky tady u nás okolí jsem pořád sama doma tak ted jak je sníh tak se bojím abych někde nespadla to by bylo špatné...takže moc ne...a doma tak lehké práce,jak jsem unavená naztáhnu se a tak pohoda...a kdy ty už půjdeš na nemocenskou?at mám s kým klábosit.... 😀

jezulicka
29. lis 2010

@pampeliska36 doktor sám říkal, at do toho 13tt se šetřím a moc nešmatlu... 😒 tak raději opatrná jsem...

pampeliska36
29. lis 2010

@jezulicka no ja tentokrat na nemocenskou nepujdu... vezmu si jakoze "dovolenou", tj. zavolam, ze mam strevni chripku a budu se lecit doma 😀 muzu pracovat z domu, takze uvidime, jak se to zvladne 🙂

pampeliska36
29. lis 2010

@jezulicka to je rozumne! se setrit se setrit se setrit 😀

jezulicka
29. lis 2010

@pampeliska36 no ale budeš doma a třeba budeš i tady a můžeme kecat ne?? 😲 to máš dobré že můžeš dělat z domů..

pampeliska36
29. lis 2010

@jezulicka jojo to je jasne! 😉

lilllu
29. lis 2010

ahoj holky, me tak dneska boli hlava, ze to snad ani neni mozny. Vyfasovala jsem dalsi leky na unice, aby mne to vyslo az do utz...no a chtela jsem se objednat ke svymu gyn na drivejsi kontrolu, a on ma volno az za tyden a pul. Parada....Takze nejblizsi termin pristi ctvrtek 🙄

jezulicka
29. lis 2010

@lilllu no tak to máš blbý...ale musíš vydržet nic jiného ti nezbývá a kdy jedeš na unicu?

lilllu
29. lis 2010

@jezulicka pristi ctvrtek 🙄 ale dostala jsem strach jak jsme se posledne bavili a sedim doma na zadku, ani se nehybam pomalu...

luciiiie
29. lis 2010

@lilllu to už do toho 9.vydržíš 😉 Utíkej si lehnout a odpočívej. Co ti nakonec dali? prednison i listovku?

lilllu
29. lis 2010

@luciiiie listovku ne, tu sem si mela koupit v nejakych vitaminech a prednison jo. Jeste jsem navic prisla na to, ze mne bude v tu dobu chybet i estrofem, tak jsem dokoupila jeste jedno baleni. Rekla bych, ze az to vsechno vysadim, tak snad dostanu jeste abstak.... 😀

luciiiie
29. lis 2010

@lilllu jéé to jsi mohla říct, že ti bude chybět estrofem, ten mi zbyl doma, mohla jsem ti ho věnovat. To máš pravdu, si pamatuju, jak jsem tenkrát jela z unicy s plnou igelitkou léků 🙂 Ale tak hlavně, když to bylo k něčemu dobrý a jsme v očekávání, ne?
@tevi co ty? jak jsi dopadla? snad vám to nijak neposunuli a Víťulka bude mít za chvilu sourozence 😉

lilllu
29. lis 2010

@luciiiie no zatim jo, ale taky v nejistote az do pristiho tydne. No nic,pretrpim to 🙂 mam chut na krenovou omacku, coz na chvili odvadi me myslenky od toho utz 🙂

jezulicka
29. lis 2010

@luciiiie ahoj luci ty jo ty už to máš za pár už jsi připravená???

luciiiie
29. lis 2010

@jezulicka ahoj 🙂 na to se ani připravit nedá 😖 Ráda bych to už měla za sebou, protože prckovi pohyby už fakt bolí, má tam kluk málo místa, pak dostanu zase strach, tak bych ráda vydržela co nejdýl v celku. Vůbec si porod nedokážu představit, ale budu to muset nějak zvládnout. Nic jiného mi ani nezbyde 😀 Tak snad až to přijde tak půjde vše jak po másle a budem oba v pořádku 😉

tevi
29. lis 2010

@luciiiie Díky za optání. Celkem dobře. Sliznice 10, druhého má přijít menstruace, fásla jsem igelitku s práškama a rovnou i Agolutinem. Akorat Pregnyl mám 5000, což se mi zdá hodně silný. Asi to tak má být. Jinak asi klasika - Prednison + listovka a Estroferm, nebo co...
20.12. transfer. Snad bude lepší počasí než dneska. Cesty tady na severní Moravě hrůza a děs.
Jinak vám všem hezký večer, mám celkem O.K. náladu. Snad to výjde...

luciiiie
29. lis 2010

@jezulicka Ty jsi za chvilku v druhým trimestru, počkej pak to povalí a najednou budeš taky před porodem a budeš mrkat, jak to všechno uteklo 😉

tevi
29. lis 2010

Jinak manža mi slíbil, že Agolutin zvládne píchat sám, ale mám mu na zadek namalovat kolečka 😀 ať ví přesně kde... Tak nevím, jestli se trefím...

jezulicka
29. lis 2010

@luciiiie no kéž by..ted se mi to táhne jak snoplík....a neboj porod zvládneš a šup a bude chlapeček na světě a pak už budeš mít jiné starosti.. 🙂

luciiiie
29. lis 2010

@tevi 20.12. mám termín, heh....to je jasný, že to vyjde - musí, uvidíš 😉 Tak přeju, ať ms dorazí jak má a všechno jde podle rozpisu. Vystýlku máš taky hezkou 😉 Agolutin...ten mi nechybí...kluk jeden olejovej, jsem si nedávno všimla, že mám po něm na zadku pořád takový fleky a to už je taky celkem dlouhá doba co jsme píchali. Tak držím pěsti!

tevi
29. lis 2010

@luciiiie Díky moc. Porodu se neboj! Já to měla tak rychlý, že jsem to ani nestačila moc registrovat. V pět mi píchli vodu, začaly bolesti a o půl osmé byl na světě, takže rychlovka jak blázen... Jak uvidíž chlapečka, hned to z tebe spadne! Je to ten nejkrásnější pocit v životě...

luciiiie
29. lis 2010

@jezulicka ten začátek je takovej táhnoucí, to máš pravdu... až se začne prcek hýbat a budeš o něm vědět, tak je to zas o něčem jiném...teď se člověk bojí, jestli tam vůbec je, viď?

luciiiie
29. lis 2010

@tevi tak to jsi měla rychlovku..závidím 🙂

jezulicka
29. lis 2010

@luciiiie no to máš pravdu protože nevíš zda je tam vše ok když ještě nic necítíš...musíme jen doufat, že je vše ok... 😉

vodni
30. lis 2010

Čau kočky, přeju krásný den! Dnes by podle rozpisu měla dorazit mrcha, ale nepředpokládám, že by se jí dnes chtělo... 😠 Tak, uvidíme...

jezulicka
30. lis 2010

@vodni ahojky tak přeji at ti dojde...že ji to vzkazuji... 😉

vodni
30. lis 2010

@jezulicka 😀 vyřídím, ale je to mrcha mrchovitá, určitě si dá na čas, je mi to jasné 😝

jezulicka
30. lis 2010

@vodni tak tomu pomoz dej si svařené červené vínko,horkou koupel tam vypij to víno a máš to jistý... 😉

vodni
30. lis 2010

@jezulicka to praktikuju od neděle každý den 😀 😀 😀

jezulicka
30. lis 2010

@vodni fakt?to není možné...a nic žádné příznaky?

vodni
30. lis 2010

@jezulicka 😅 no jo no, nic, klasika, mi po vysazení marvelonu přijde vždycky 5-6.den, takže žádné překvápko 😅

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru