CAR Unica Brno

lucen
11. únor 2009

Berušky, radši jsem založila nové, aby nás nestřihly

jezulicka
30. lis 2010

@vodni tak mně se to zpozdilo jen asi o 1den..

andinecka
30. lis 2010

@jezulicka
ahoj, tak jsem si dělala ten test a nevím, zda-li jsem dobře udělala. (vlastně vím - špatně) ☹ ☹
Čárka tam byla jen jedna - takže je to asi ještě dost brzo anebo to nevyšlo. ☹ ☹
Měla jsem dát na rady zkušenějších a TEN TEST SI NEDĚLAT 😠 😠 Moje smůla.
Ale třeba v neděli bude líp (anebo hůř - ach jo)

andinecka
30. lis 2010

@jezulicka
Jinak moje sestra se narodila 4. července a její kámoška baletka je narozená 3. 7. Jsou raci a to je úplně úžasný znamení - jsou pro rodinu a jsou moc fajn.

jezulicka
30. lis 2010

@andinecka tak to nevzdávej nic se neděje...vyčkej dál...v neděli to zkus znova...který si den po et?

jezulicka
30. lis 2010

@andinecka počkej rak je od 20.června?

jezulicka
30. lis 2010

@andinecka a ty jsi byla po prvé na ivf?já už si to nějak nepamatuji..

lilllu
30. lis 2010

@andinecka a jakou si pouzila citlivost, a jeste ktery test? Ja pouzila posledne jeden, na kterym nebylo nic a ostatni byly dobry...

andinecka
30. lis 2010

@jezulicka
Rak je od 22.6. - 22.7.
Jinak ET bylo 19.11. a test jsem si měla dělat až 5.12.
Je to moje první ivf

andinecka
30. lis 2010

@lilllu
Ten můj test je - GS Mamatest 10. Píšou, že má vysokou citlivost 10mlU/ml a dá se dělat i během dne.
jaký testy bys mi radila?

jezulicka
30. lis 2010

@andinecka takže jsi 12den po et...a poslední pregnyl si měla ve čtvrtek si říkala?

jezulicka
30. lis 2010

@andinecka určitě ten citlivější 10

jezulicka
30. lis 2010

@andinecka bývá ještě 25 mamatest.

jezulicka
30. lis 2010

@andinecka já bych to teda zkusila znovu ve čtvrtek...to budeš 14 zkusila bych to..ale jaktože máš testit až v neděli to budeš už 17den..nějak pozdě ne?

lilllu
30. lis 2010

@jezulicka no ja mela taky testit az 16 dni po a to jsem nemela zadnej pregnyl po OPU

lilllu
30. lis 2010

@jezulicka kolikaty si mela testovat ty? Jo a jen tak mezi nama ahoj 🙂

@andinecka ahoj 🙂

andinecka
30. lis 2010

@jezulicka
Máš pravdu -12den po et...a poslední pregnyl ve čtvrtek

ten test se jmenuje mamatest 25? Tak to já přítele zkusím vyslat na nákup - uvidím,co donese.
Je matematik na základce a bývá to s ním někdy dost veselý.

Myslíš, že bych měla s dalším testováním počkat až na tu neděli?

lilllu
30. lis 2010

@andinecka mne tady holky doporucili mamatest, driv jsem testovala s 10 a pak na termin s 25.

andinecka
30. lis 2010

@jezulicka
nevím, co si mám o tom myslet - fakt tam mám napsaný 5.12.
Myslíš, že je to pozdě?
Fakt toho lituju, že jsem si ho ráno dělala - ale je mě pořád nějak divně, pálí mě žáha a den po dni se úspěšně zakulacuju. A to mám ještě 11 agolutinů - fuj.

andinecka
30. lis 2010

@lilllu
Ahoj, testit mám až v neděli na Mikuláše 5.12.

jezulicka
30. lis 2010

@lilllu ahojky no já měla oficiálně testit 15den po et a volat hned do unicy,a to jsem píchala pregnyly 3x po 1500 a poprvé jsem testila 11den...taky tou 10

jezulicka
30. lis 2010

@andinecka ale mikulášek je až v pondělí... 😀

jezulicka
30. lis 2010

@andinecka ty tak toho nelituj já to taky zkusila a pak až ob den, a pak už každý den... 😀

jezulicka
30. lis 2010

@andinecka já jsem taky už jak balon už mám 5kg nahoře jsem totálně zavodněná...hrůza břicho jak už ve 4 měsíci..

andinecka
30. lis 2010

@jezulicka
ty pregnyly mám už taky za sebou.
Takže to fakt vidím na mikuláškou nadílku

lilllu
30. lis 2010

@jezulicka ja testila poprve 9 den...pak jsem musela 8 dni cekat do oficialniho testu a pro jistotu jsem testovala taky kazdej den...a ted 3 tydny do utz. A kdovi jestli tam nekdo je vevnitr, to je hruza to cekani 🙂

jezulicka
30. lis 2010

@andinecka tak jak budeš ty chtít...když vydržíš jsi dobrá...já nevydržela a ten 11den po et zkusila ale byla jsem 4den po pregnylu co jsem píchala tak jsem se bála, že je tam ještě on ale pak jsem to zkusila ob den a byla tam a dále pak taky.... 🙂

lilllu
30. lis 2010

@jezulicka tyjo, uz 5 kg? a odkdy to bylo poznat?

jezulicka
30. lis 2010

@lilllu no to ti věřím,,,a ty zase čekáš nějak dlouho na ten utz...já do 14 dní po testu jela do brna na utz,...a ukaž nějaký testík?máš ve fotoblogu?

andinecka
30. lis 2010

@jezulicka
Já jsem se byla dívat zvovu na ten test a ta 2. čárka je teď slabě růžová. Už z toho cvoknu.

jezulicka
30. lis 2010

@lilllu ale já si mylsím, že je to těma i práškama ten utroš hodně zavodnuje to dělá hodně a vypiju za den i 4litry...a který den si ty po et?plete se mi to.. 😀

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru