CAR Unica Brno

lucen
11. únor 2009

Berušky, radši jsem založila nové, aby nás nestřihly

jezulicka
12. pro 2010

@1tralala to špinění je normální píšou že to může být až do 12tt...a může to být taky z toho, že se tam udělá hematom...bud v klidu... 😉

andinecka
12. pro 2010

ahoj holky,
tak já mám docela špatnou náladu.
☹ Začalo se projevovat nějaký pálení - je to dost nepříjemný, mám strach, že jsem někde chytla zánět , ale nevím z čeho, já se tak hlídám. takže, kdo ví, co to z toho bude.
Jinak pokud jsem počítala dobře, tak mám jít do 7tt, chudák mimíšek si teda se mnou užívá ☹ ☹

jezulicka
12. pro 2010

@andinecka hele klid, umývej se intimním mýdlem nejlepší je lactacyd,a uvidíš kdyby se ti to zhoršilo tak běž na gyndu a on ti určitě něco dá....je plno prostředků pro těhotné... 😲

kveta
13. pro 2010

@andinecka Choď na gyndu rovno, nech má mimíšek pokojné prostredie..

lucifirek
13. pro 2010

@andinecka jak píšou holky,umývej se laktacydem,tem je takový osvědčený. A nemusí to být zánět,můžou to být kvasinky. Omez sladké,to to svědění ještě zhoršuje. Jez hodně jogurty a pro jistotu si k dr. skoč. Tím rozhodně nic nezkazíš 🙂 😉

andinecka
13. pro 2010

@jezulicka
jé, ty tam máš úžasnou fotku 🙂 🙂
Jinak je to pořád stejný, takže zítra asi vyrazím do Brna. ☹

@ Květo a Luciferku díky za rady 😝
Sladký nejím, vůbec mě nechutná, když nad tím nak přemýšlím, tak mě už nechutná skoro nic. Ba naopak jsem dala dolů 2 kg.

pampeliska36
13. pro 2010

ahojte holky 😀
uz jsme doma 🙂 mame zavedena dve embryjka 🙂 obe dve jeste stadiove poskocila... takze blasticka a hatchujici blasticka 😀
testovani vychazi na 30.12.
drzte vsechny pesticky, co mate i nemate 😉 🙂

pampeliska36
13. pro 2010

... jdu odpocivat... caj, kniha, pelisek, je tam ziiiiiiiima jak blazen!!! 😎

jezulicka
13. pro 2010

@pampeliska36 jéééé tak to moooc gratuluji a hezky odpočívej at se pěkně mimiška zabydlují.... 😉

jezulicka
13. pro 2010

@andinecka jé ty se teda máš že si zhubla...a to nemáš chut vůbec na nic?nějaké speciální chutě??co jsi nejedla třeba předtím a ted ano...

andinecka
13. pro 2010

@pampeliska36
jé, to je supeeeeer 🙂
tak si hajni do postýlky a odpočívej

andinecka
13. pro 2010

@jezulicka
já tam ted volala, zítra tam můj doktor není - prý jsem asi prochlazená. Já doma chodím jako sněhulák, ven nechodím vůbec - tak by mě zajímalo, kde jsem se mohla prostudit.
Mám volat za hoďku. Pak ti napíšu, co mi řekli.

Jinak jak si se ptala na ty chutě - já spoustu let držela hafo diet a díky nim mě přestalo dost věcí chutnat, ale teď je to snad ještě horší. Nejraději bych nejedla nic, připadá mě, že to jídlo má divný chutě a tak to raději nejím. Připadám si jako ve folmu Křidýlko nebo stehýnku - kde Funes taky mohl jíst co chtěl a chuť žádná.

vodni
13. pro 2010

@pampeliska36 Ahoj pampelko! Tak ty už jsi v čekárně 😵 Moc ty samuraje pozdravuju! 😉

vodni
13. pro 2010

Jinak ahoj kočky, jsem tu jen na skok. Vaječníky mi dávají celkem zabrat, takže se asi ukážu až zítra s těmi zprávami jak to s vodníky vypadá... Už aby to bylo za mnou 😝

luciiiie
13. pro 2010

@pampeliska36 Ahoj maminko 😵 Tak přeju hodně štěstí, aby se mimísci zakousli...pořádně je opatruj 😵

ivetule
13. pro 2010

@pampeliska36 tak at se miminka drží. hezky odpočívej. To bude dvojnásobná oslava na silvestra. 🙂

ivetule
13. pro 2010

@vodni zítra budeme držet všechno co se dá. 🙂 Dneska radši odpočívej. Zítra ti to cestování bude bohatě stačit. 😉

ivetule
13. pro 2010

@jezulicka krásná fotka. Moc ti to sluší. 😅

raduza2
13. pro 2010

Ahojte všichni
@pampeliska36 juuu a je z tebe mamina ,tak přeji at se zakousnou a pustí se až za 9 měsíců 😉

@vodni na zítra držím palečky

pampeliska36
13. pro 2010

@vodni kocko! zitra na tebe moooooooooooc myslim!!!!!!!! at jsou tam!!! 😉 moc ti to preju!!!!

pampeliska36
13. pro 2010

holky vseeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeem dekuju mocinky 😀 😀 😀

vodni
13. pro 2010

Kočky taky moc děkuju, všem 😉

pampeliska36
13. pro 2010

@luciiiie dekuju moc 😉 a preji vsechno NEJ k dnesnimu svatecku 🙂

luciiiie
13. pro 2010

@pampeliska36 děkujííí a @vodni Tobě kočko na zítra držím pěsti 😉

vodni
13. pro 2010

@luciiiie Jééé, tak to já se taky přidávám s přáním! 😵
A koukám 40tt, tak to už jsi ve střehu viď 😉 Pro jistotu ti tedy už teď 😝 přeji rychlý bezproblémový porod, krásné vánoce s new-born Ježíškem a vše nej do nového roku 😀
A taky díky 😵

raduza2
13. pro 2010

@luciiiie vše nej k jmeninám a hlavně bezproblémový porod 😉

luciiiie
13. pro 2010

@vodni
@raduza2 holky děkuju vám....Vám přeju hodně štěstí v boji 😉

andinecka
13. pro 2010

@luciiiie
všechno nejlepší k svátku.
Já mám doma taky Lucinku a narodila se nám na vá 🙂 noce.

teckovanaorchidej
13. pro 2010

ahoj holky,
pampeliško, gratuluji k miminám, ať rostou klíčí pučí zrají dělí se a přepisují bezchybné genetické informace až do 40 tg 😀 😀 😀 😀
vodni, holka drž se, ty dva až tři folíky tam určo budou, tlusťoučký, zraloučký žádostivý mrskající se spermie 😅 😅
maminy andi a jezuli, pěkně vám ty týdny a dny přibývají
radu, čau jak je?

luciiiie
13. pro 2010

@andinecka díky 😉 Tak to má holka taky všechno pěkně pohromadě 🙂

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru