CAR Unica Brno

lucen
11. únor 2009

Berušky, radši jsem založila nové, aby nás nestřihly

1tralala
5. led 2011

@lenceslava to ti verim,ja mam jeste zatrvrdliny po ket a to sme byli nak po prazdninach,ctu vas od zacatku ale nak si nevybavuju,ty si mela mimodelozni?

lenceslava
5. led 2011

@1tralala jj přesně to jsem měla,do nemo jsem dojela za půl minuty dvanáct.

1tralala
5. led 2011

@lenceslava to je strasny ☹ ale ted to dopadne 😉

lenceslava
5. led 2011

@1tralala no snad jo.

misha83
5. led 2011

Ahoj, můžu se přidat? Taky chodím do kliniky Unica.

pampeliska36
5. led 2011

@misha83 jasne 😉 vitej!!!

pampeliska36
5. led 2011

@lenceslava a kam ze povalite na letni dovolenou??? ja bych se taaaaaaaaaaaak nekde valela u more a to se valim v pelechu s nejakym nachlazenim ☹

pampeliska36
5. led 2011

@rubi15 ja bych asi taky sla do soukr. CARu... ty si to budes platit cele jako samoplatce, ze? (kdyz jsi ze slovenska) no hele... je nejlepsi si to vsechno poradne prostudovat a muzes mit i konzultace ve vice CARech a pak si podle toho vyberes... to je asi nejlepsi. ikdyz ja sama podle sebe vim, ze jsem si nasla prvni CAR a do toho jsem zavolala a sla... dopredu jsem nic nestudovala 😅 pane boze... ja jsem teda pripad... 😅

pampeliska36
5. led 2011

@ami33 uplne jak kdybych videla sama sebe poprve... NEBOJ! ono se to vsechno podda 😉

pampeliska36
5. led 2011

@vodni nemuzu se na tvuj test vynadivat... dam si ho asi jako tapetu na pocitac 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

ami33
6. led 2011

@pampeliska36 no já sem číslo, mám strach abych mi těch 200 UI vystříklo někde do luftu, už jak to budu chystat 😀 😀 a to si mám k tomu koupit nějaký ty dezinfekční polštářky v lékarně asi že?

jezulicka
6. led 2011

@ami33 ahojky tak se chystáš už na píchání?už se těšíš?jo v lékárně si nakoupíš dezinfekci i ty polštářky...a neboj zvládneš v poho..pokud máš puregon ten je v poho a zbytek zvládneš vše ti ukážou v caru....neboj.. 😀

drndapetka
6. led 2011

@raduza2 Ahoj Radunko 🙂 No konečně dokopala, uf 😝 Ale celkem mám furt strach, co z těch testů vylezlo.... 😕

ami33
6. led 2011

@jezulicka no za tejden to vypukne, taky myslím, že ten puregon bude v poho, určo lepší než pak ty injekce a ta dezinfekce je jedno jaká? se v tom nevyznám.

ami33
6. led 2011

jo holky a můžu brát normálně dál magnézko a baby plan a tak? mě se nikdo na nic neptal jestli beru a já se taky neoptala.

jimmy1
6. led 2011

@ami33 já jsem si koupila už hotový dezinfekční polštářky, sice to není nejlevnější, ale bylo to pro mě pohodlný a nějaký mi zbyly, tak je používám i teď, když potřebuju něco vydezinfikovat 😉
tady je odkaz, určo je budou mít běžně v lékárně 😉
http://www.zdravotnicke-potreby.net/detail.php?...

ami33
6. led 2011

@jimmy1 díky za typ...si je určitě koupím, ať to mám komplet nachystaný

andinecka
6. led 2011

@ami33
ahoj, já jsem měla obyčejnou alpu. Řekly mi, že to stačí.

andinecka
6. led 2011

@jezulicka
ahoj,
tak já mám druhý Vánoce - koukám na pohádky a cpu se vánočkou.
Jinak se mě vrátily chutě a vše kromě čokolády a měkkých salámů mi chutná.
Takže to vidím přes metrák ☹ ☹ ☹

vodni
6. led 2011

Ahoj kočky, tak dnes tam čáry pořád jsou 😅

vodni
6. led 2011

@ami33 Ahojj, neboj, puregon ti nevychlejstne, vůbec není zapotřebí ani odstříkávat bubliny nebo tak něco (kapičku před vpichem) - jak píšou v letáku. Prostě jdeš hned na to 😉 Já měla poprvé taky jen alpu, podruhé jsem koupila ty polštářky co Jimmy. Ale nějak je moc v lékárnách neměli. Já třeba párkrát píchala mimo domov, takže to bylo praktičtější. Jinak k těm vitamínům apod., já nebrala nic, jen tu listovku na předpis (od mého gyndra jsem ji měla i v době mezi ivf).
Tak mě napadá, kočky, neměla bych teda něco takového taky konzumovat? 😅

vodni
6. led 2011

@lenceslava ☹ je mi to moc líto ☹ že se vždycky musí sejít ty nepěkné věci tak dohromady ☹ 😠 😒 😖

jezulicka
6. led 2011

@andinecka ahooojky tak to jsem ráda, že se ti chutě vrátili jen papej na co máš chut...co mimi chce..to už je jedno stejně přibereme a budeme metráčci.... 🙂

jezulicka
6. led 2011

@vodni já taky užívám od začátku listovku a pak sem měla calibrum pro první trimestr a ted mám calibrum mami to už je až do konce těhuli i na kojení...a mimo jiné jím ascorutin to musím na cévy a magnesko... 😉 tak jak uznáš za vhodné ale na unice mi řekli at vitamíny jím hlavně kde je listovka... 🙂

jezulicka
6. led 2011

@vodni jinak super k čárce drží se to bude výborné cítím to tak... 😉

vodni
6. led 2011

@jezulicka Díky, uvidíme... 😉 V pondělí si chci zase zajít na krev, abych věděla jak se to tím mým hCG má tentokrát 😉

andinecka
6. led 2011

ahojky
já si koupila na unice vitamíny a doma jsem si přečetla příbalovej leták - byla jsem zvědavá, co vše tam je.
a pak jsem zůstala v šoku, protože tam bylo napsaný, že ty vitamíny ovlivnují účinek léků na tu mou štítnici. takže zatím kromě listovky nejím nic.

@jezulicka
mám radost, že máš radost, že mi chutná. 😀 😀 😀
jinak kdybys viděla mojí kombinaci před chvílí: ředkvičky s mandarinkou.

A PŘEDSTAV SI, ŽE MOJE SESTRA JE NAROZENÁ 4.7.
A 3.7. JE NAROZENÁ JEJÍ KÁMOŠKA - SLAVNÁ BALETKA A CHOREOGRAFKA LUCKA H.

jezulicka
6. led 2011

@andinecka no vidíš jak jsem si dobře vybrala..ono ti raci jsou hodně umělci no přece po mamince ne?? 😀 a máš dobré kombinace já měla ted rajskou polévku a špenát s bramborem mnam...a co máš ty na oběd??? 😉

ivetule
6. led 2011

@vodni furt tam jsou a taky budou dál. Všichni držíme co se dá tak aby to nešlo. 😅

vodni
6. led 2011

@ivetule 😵 😵 😵 a co ty, jak se cítíš? Ta tvá dvacítka folíků už musí být pěkně znát 😉 Na kontrolu jdeš zítra?

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru