CAR Unica Brno

lucen
11. únor 2009

Berušky, radši jsem založila nové, aby nás nestřihly

vodni
6. led 2011

@misha83 Dobrý! 😉 my ji tam horkotěžko vytáhli - chudáček manžel se obětoval polykat kde co, jak jsem mu naordinovala 😀

mufinka0
6. led 2011

No tak já se pro dnešek loučím..jdu se natáhnout a číst si. Doufám, že zítra už mi bude líp 😝 😝 😝

misha83
6. led 2011

Tak podrobnější údaje do tabulky:
1. pokus - duben 2010, storno pro nereagující vaječníky
2. ICSI - OPU: 13. 9. 10, ET: 16. 9. 10, TT: 30. 9. 10 negativní
3. ICSI - březen 2010???, nyní divina

misha83
6. led 2011

@mufinka0 Děkujeme. A ty jsi v jaké fázi nyní?

misha83
6. led 2011

@vodni No hlavně, že to stačilo ne? Se dívám, že máš čerstvý pozitivní test. Tak potichounku gratuluji!

vodni
6. led 2011

@misha83 OK, tabulka opravena. No, potichounku... já jsem zatím tuze opatrná...

vodni
6. led 2011

@misha83 Mufinka teď měla chvíli pauzu a na jaře se pustí do KETu

croyance
6. led 2011

@ami33 🙂 no jo, pokud mrška dorazí tak jak má, tak jsem v těsném závěsu za tebou 😀

misha83
6. led 2011

@vodni To chápu, já už raději taky. Do první pokusu jsem šla vyloženě natěšené, že to přeci vyjde no a nakonec jsme tam, kde jsme☹.

vodni
6. led 2011

@misha83 jsi tam kde jsi, kšáááá s takovými... 😎 teď tě přece už za dva měsíce budou čekat embryjka a všechno bude dobrý 😵

vodni
6. led 2011

Kočenky, za chvíli mi dorazí skorotaťka, takže budu muset vymyslet, čím bych ho tak uvítala 😅 Takže se dnes asi už rozloučím, ale zítra jsem tu opět od rána 😉 Musím sice na komplu pracovat, ale ono mi to nedá, abych si MK neotevřela 😝

misha83
6. led 2011

@vodni Jj, jsem věčný optimista, ale to víš, že jsem si to malovala trochu jinak. Každopádně tomu zase věřím, že to prostě musí vyjít🙂.

vodni
6. led 2011

@misha83 😵 😵 😵 😵 😵 to jsme si každá malovaly, no ale život to namíchal jinak, co se dá dělat, jedině se tomu hrdě postavit 😉 Je dobře, že už zase věříš, to je víc jak polovina úspěchu 😉

misha83
6. led 2011

@vodni To je fakt 🙂 .

ivetule
6. led 2011

@vodni no není to nic moc. Břicho už pěkně tlačí. Jo jo zítra na kontrolu a už se dozvíme přesně kdy bude OPU. Tak udělej něco dobrýho skorotatkovi a pa

pampeliska36
6. led 2011

ahojte holky... to jste toho napovidaly... 😨 no predpokladam, ze tedka uz tu nikdo neni ☹ to nevadi... beztak nemam co psat... 😢
tak aspon popreju dobrou noc 😉

pampeliska36
6. led 2011

@vodni jj, u nas je postup presne takovy, ze tedka menstruace, kterou jsem mimochodem dneska dostala 😅 presne podle intstrukci v unice 🙂 pak dalsi menstruaci zacnu brat marvelon a transfer lednacku vypada nekdy v breznu 🙂 to je za tisic let...

ivetule
6. led 2011

@pampeliska36 to tak daleko není neboj. Uteče to jako voda a už půjdeš pro lednáčky. 🙂

ivetule
6. led 2011

@pampeliska36 a jak je už nachlazení přešlo?

ivetule
6. led 2011

@andinecka ahoj jak se cítíš? Už jsi si zvykla na vlasy? 🙂

drndapetka
6. led 2011

Zdraví Vás podnapilý ( malinko ) hroch 😀 😀 😀 😀 Nějak se mi podařilo vypít celou skleničku růžovýho vínečka samotné 😅 😲 No ale na uvolnění to je potřeba, že? 😉 A je to zdravé, že jo? 😀 No nic, půjdu raději už do hajan, jen jsem Vám chtěla říct, že do Unicy jdu až za 14 dní, musela jsem to odložit kvůli manžovi, a chci aby tam byl se mnou, až nám budou sdělovat výsledky...
@vodni Ségra, jak je? 🙂 Doufám, že netrojčíš 😀 Hlavně klídek, nic se neděje 😉

drndapetka
6. led 2011

...myslela jsem celou lahvinku, né skleničku 😀 😀

drndapetka
6. led 2011

@pampeliska36 Kočenko, my budem na jaře bohovat spolu? 😉 Budeme silný spolubojovnice 😵

misha83
7. led 2011

@pampeliska36 Určitě to rychle uteče, mně připadne, že ten čas teď nějak utíká ještě rychleji než vloni 🙂 .

vodni
7. led 2011

Ahoj kočky! Tak zase ta práce z domu... tj. v druhém okně otevřený MK 😉

@drndapetka @pampeliska36 kočky to už máte za chvilinku 😵 A jestli se to povede někomu takovému jako já s manžou, tak se to musí povést snad každému 😉 Akorát to chce ten pekelný čas, vemte si, že jste vlastně na začátku - máte teď KETy, já měla za sebou celý 3 kompletní cykly...
Ségra, doufám, že sis připila i na mé vodníky... Jo a netrojčím, dnes mám zase trochu lepší náladu 😉 (koukni do fotoblogu na dnešní test)

@ivetule moc na tebe myslím a držím od rána pěsti, aby folíci byli ukázkoví 😉

@misha83 přesně tak, já mám rok 2010 spojený v takové jedno velké píchání, pořád jen příprava injekcí, točení kolečkem estrofemu... Létí to fakt hrozně,,, 😅

vodni
7. led 2011

@drndapetka Jéééé, koukám, že jdeš za 14 dní - a nejdeš 19.????? 😎

drndapetka
7. led 2011

@vodni Jdu 20týho 😎

vodni
7. led 2011

@drndapetka Ahoj ségra, a co jinak - pořád v práci? Teď už by mohl být trochu klid ne?

vodni
7. led 2011

@drndapetka A jak dopadla včerejší pijatika? 😝 Růžové mňam 🙂 Na silvestra jsem si dala nealko šampus a byl to pěkný hnus 😖

andinecka
7. led 2011

@ivetule
ahoj, jasně, že jsem si zvykla (taky co jinýho mě zbylo). 🙂 🙂 🙂
Ale vážně, začíná se mi to líbit.
Ty jdeš dnes na Unicu na kontrolu, viď? Tak ať vše dobře dopadne.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru