CAR Unica Brno

lucen
11. únor 2009

Berušky, radši jsem založila nové, aby nás nestřihly

andinecka
7. led 2011

ahoj, přeji všem pěkný den.
Dávejte na sebe pozor, venku to příšerně klouže.

vodni
7. led 2011

@andinecka Ahoj Andi!

lena5
7. led 2011

ahoj vodní nakukuji a vidím,že máš // to je super zpráva.a tak jsi tomu nevěřila. 😀 já při posledním pokusu taky nevěřila,dokonce jsem ani neležela a dělala vše jako obvykle a podařilo se a dokonce dvě 😀 sice mě hodně trápí-hodně silné nevolnosti+celodení zvracení ale přesto to stojí za to.držím pěsti at tam jsou apon 2 😀 a hlavně at je vše v pořádku.

vodni
7. led 2011

@lena5 Ahoj a díky. Dneska čára pěkně ztmavla 😵 Zatím mi nic moc není, jen občasné pobolívání bříška, takový divný pocit od žaludku (ale nezvracím), občas se cítím jako kdyby na mě něco lezlo, jako bych měla teplotu nebo tak, ale nemám ji a za chvíli už mi zase nic není 😝.
Stačí mi jedno, ale hlavně ať tam zůstane a je v pořádku 😉 Je to zvláštní, tomuhle pokusu jsem fakt věřila nejmíň, a on mi to ten prcek pořád dokazoval, že mu věřit mám 😉 Doufám, že v tom bude pokračovat 😵

pampeliska36
7. led 2011

ahojte holky... tak dneska jsem to UZ zabalila a sla jsem domu drive... 🙂 takze jdu prat a zehlit a uklizet. jsem jeste nachcipana ☹ ale co se da delat... musim nejak fungovat 🙂 vecer mam sraz s kamoskou... mela narozeniny, takze ji jdu poprat 😀

pampeliska36
7. led 2011

@vodni to je uplna PARADA!!! 😉

pampeliska36
7. led 2011

@drndapetka jojo 🙂 ja to vidim tak na brezen 😀 teda pokud budou vysledky za 3 tydny v poradku. vzali mi jeste krev, jestli nemam protilatky na spermie nebo co... to bych pak musela brat prednison tak pul roku, nez by jsme se pustili do nejake dalsi "akce" 😒

pampeliska36
7. led 2011

@ivetule no clovece nemuzu se z toho porad dostat, ale je to uz o MNOHEM lepsi!!! 😀 a co ty? rostou? rostou? 😉

vodni
7. led 2011

@pampeliska36 Však počkej, za tři měsíce (a kousek) budu obdivovat tvou dálnici já 😉

pampeliska36
7. led 2011

@vodni optimisto 😀

vodni
7. led 2011

@pampeliska36 Hele, a co takhle prednison teď nevysazovat - vždyť to bys ho tak nějak pak brala skoro půl roku, ne? Neptala ses?

pampeliska36
7. led 2011

@vodni no pan primar rikal, ze mam vsechno vysadit, ze to tak ma 1% zenskych... tak nevim! nechap to konovi... ten ma vetsi hlavu 😀 a priznam se... to me ani nenapadlo

pampeliska36
7. led 2011

@vodni pocitam vzdycky s tou lepsi variantou nez s tou horsi... 😅

vodni
7. led 2011

@pampeliska36 jj, pan primář ví co dělá - teda nechci říct, že on je ten kůň 😀 ale určitě ví, proč ti to vysazoval...

misha83
7. led 2011

@vodni To je krásná čára, přímo dálnice!!! 🙂

vodni
7. led 2011

😵 😵 😵 akorát mám doma už jen jeden test, to zase bude manžel nadšenej, až ho pošlu do lékárny 😀 Nějak nechápe, proč musím testit KAŽDÝ den 😝

croyance
7. led 2011

@vodni 🙂 koukala jsem na fotku 😵 super, krásně zesílila 😵

vodni
7. led 2011

@croyance 😵 Ty máš zítra poslední marvelon viď? Pak už to taky pofrčí 😉

mufinka0
7. led 2011

@misha83 ahojky 🙂 No já jsem po 2 IVF, na jaře bych chtěla zkusit KET, máme v Repro ještě 4 mrazáčky. Snad to přežijí všechny, ale tak byly výborné kvality,tak snad ano 🙂 Doufám, že když to 2x nevyšlo s čerstvýma, tak že to vyjde aspoň s mrazáčkama. 😉

ami33
7. led 2011

@vodni hele mažovi řekni, ať si zvyká, teď frčí testy, za chvilku budou frčet okurky a zavináče, holt furt bude pro něco lítat 😀 😀

mufinka0
7. led 2011

@vodni ahóóój, to je dálnice jako pr...!!!! To je super 🙂 Poprvý jsi tolik silnou neměla, že? myslím, že to bylo o něco slabší a pak už jen slábla.. ☹ ☹ Holka, ale teď už to vypadá krááásně! Jasně že musíš testit každý den!! 😉 😉 Tady budu sledovat (doufám), jak mi to sílí... 😀 😀

ami33
7. led 2011

@vodni jo my s croyance jsme za sebou, na stimulaci začínala den po mě, já beru dnes poslední marvelon ..ona zejtra...hele jukala jsem na tabulku...můžeš to u mě přepsat na ICSI?

vodni
7. led 2011

@ami33 To on brble jen tak naoko, myslím, že to udělá moc rád 😉
Tak teď čekat na mrchu viď? Mě vždycky dorazila 5. den (ale naplánovali mi ji dřív), ale u tohoto posledního měla zpoždění - až 6. den. Nic se ale nedělo, prostě jsem to nahlásila, oni mi na mail poslali nový rozpis a upravila se data.
Tabulku opravím.

mufinka0
7. led 2011

@pampeliska36 ahojky 🙂 Ty jsi nějak často nemocná, co?? 😕 😕 Papat vitamínky, pít teplý čajíček a pořádně se oblíkat 😉 😉 No, možná nám ten KETík vyjde tak nějak stejně 🙂 To by bylo fajn,..taková opora. 😵 😵 😵 😵 😵

croyance
7. led 2011

@vodni 😉 jo jo pofrčí 🙂 ami33 mě bude vždycky dopředu informovat na co se mám připravit 😀 bude takový můj průzkumník 😅 , viď @ami33 😨

vodni
7. led 2011

@mufinka0 JJ, minule nebyla tak silná, a to jsem začala testovat až 18. den po ET (teď mi to dali na 15. den). A tehdy byla několik dní stejná a pak začala mizet 😔 (na těch fotkách z 2.IVF je to už takový ne moc znatelný, i když taky trochu - společně jsem je vyfotila až to bylo přeschlé a vybledlé 😝)

mufinka0
7. led 2011

@vodni 🙂 Ale teď sílí... 🙂 🙂 Mám radost! 😵 😵 Kdy jdeš na krev???? V pondělí, viď? A na Unicu, nebo ke svému dr.?

vodni
7. led 2011

@mufinka0 on je ten prednison potvorstvo, protože oslabuje imunitu, takže to pampelka může mít i teď kvůli tomu... Já se během stimulky a i teď snažila co nejmíň chodit mezi lidi, být co nejvíc v teploučku na domácím kanapíčku, a hooodně teple se oblíkat 😉,

vodni
7. led 2011

@mufinka0 jj, půjdu zase v pondělí a zase stejně jako jsem šla ve středu, takže na unicu doufám dorazím až na ultrazvuk...

mufinka0
7. led 2011

@vodni jj,..to asi ano 🙂 Koukám z Tebe už je hotová doktorka 😉 😉 😉 😉 Já jsem se taky bála, že budu nemocná, ale naštěstí jsem vždycky stimulovala v relativně teplém počasí. 🙂 Na UTZ bys měla jít kdy??

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru