CAR Unica Brno

lucen
11. únor 2009

Berušky, radši jsem založila nové, aby nás nestřihly

vodni
7. led 2011

@mufinka0 doktorka to neeee 😝 ale mi to tak říkal můj gyndr, zrazoval mě právě od stimulky přes vánoce, že jsou všichni nemocní a k tomu ten prednison... Ale já si to nedala vymluvit 😀 a dobře jsem udělala 😵 Nicméně, pořád se snažiím být v klidu a spíš při zemi... Přece jen pitomé nachlazení v tuhletu dobu... 😔 Na utz jdu aaaaaaažžžžžžž 19.

andinecka
7. led 2011

@vodni
ahojky,
co jsi mi to poslala za dlouhej mailík? 😀 😀 😀
Jinak mi děvče děláš radost 😝 😝

Já radost ze sebe nemám - jak jsem doma, tak už nevím, co mám vařit,.
například ted k obědu jsem měla celej citron. Fuj. Miminu se to navíc nějak nelíbí.
Ale vážně - vařím hovězí polévku ze stoleté krávy a ne a ne uvařit do měkka 🙂 🙂

mufinka0
7. led 2011

@vodni jj,..to je taky důvod proč jsem na zimu moc nechtěla nic podnikat. Ale pravda,..hlavně že jsem si potřebovala odpočinout. Jasně žes udělala moc dobře a to, že jsi z toho neměla moc dobrý pocit, to bylo jistě znamení. Ono když člověk s něčím až tolik nepočítá, tak většinou se výsledek v dobré obrátí. A tak to bude jistě i u Tebe! 😉 Stejně jsi statečňačka, jako blázen!!! 😵 😎 😎

ivetule
7. led 2011

Ahoj holky tak už jsem tady. Dneska mi už zjistili na pravý straně 12 a na levý straně 14. Největší velikost je 17. Už mi horomony stopli. Bojí se aby nebyl hyperstimulák. Tak snad ne. OPU v úterý a transfér v neděli.

pampeliska36
7. led 2011

@mufinka0 ahoj nadi 😉 ja si myslim, ze jsem tentokrat nemocna kvuli tomu prednisonu 😖 snizena imunita... a kolem me byli VSICHNI nemocni ☹

ivetule
7. led 2011

@vodni teda to je krásná dálnice jen tak dál. 😀

pampeliska36
7. led 2011

@ivetule teeeeeeeeeeeeeeeeda 🙂 no to jsou mi teda zpravicky!!! 😉

mufinka0
7. led 2011

@pampeliska36 🙂 ahojky. jj,...je mi to jasný. Pracuješ s lidma a to je svinstvo. Já jen že jsem už několikrát za tuto zimu četla, že jsi nachcípaná. 🙂 Já jsem byla včera a jsem i dnes doma. Bylo mi včera tak zle od žaludku že jsem myslela že je po mě! Dneska ráno taky, ale teď už je to lepší. Já totiž včera dostala mrchu a jsem celkově taková jak opilá,..tak to bude jistě k tomu. Chjooo. 😒 😒

pampeliska36
7. led 2011

@andinecka ja si upeklo krkovicku (temer libova) na kmine a cesneku, k tomu bramburky a na panvicce mrkvicky bonduel na masle 😝

pampeliska36
7. led 2011

@mufinka0 ja takyyyyyyyyyyyyyyyyyyy... mame to stejne 😀

mufinka0
7. led 2011

@ivetule 🙂 🙂 Sice se ještě neznáme, ale gratuluju též k úrodičce 🙂 🙂 🙂

mufinka0
7. led 2011

@pampeliska36 😀 😀 Fakt?? Tak to je mazec... Já ji teď 2x dostala přesně na den 27. Ale oba měsíce, co byla mrška tak pravidelná, tak mi není moc dobře. No asi se mi nějak vyrovnávají ty hormony.

pampeliska36
7. led 2011

@mufinka0 😀 😀 😀 tak to budeme mit ted na knop stejne 😉 ty moje oporo 🙂 😵 😵 😵 😀

vodni
7. led 2011

@andinecka Ha, já chtěla text starých mailů umazat a nějak jsem asi nedojela na konec 😉

pampeliska36
7. led 2011

@ivetule no ja mela mirne stadium s 22 vajuchama... doporucovali mi HODNE pit!!! a pak jsem dostala jednu kapacku a to mi taky pomohlo... vsechno ti reknou pri OPU... a k tomu dostanes jeste takovy papir, kde je to podrobne rozepsano co a jak a doktor te jeste pouci... neboj! bude to dobre... hlavne HODNE pit 😉

pampeliska36
7. led 2011

@mufinka0 tak doufam, ze to s tim zaludkem nebude nic moc vazneho!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

vodni
7. led 2011

@ivetule wow, super, tak to už je chvilinka 🙂 a budeš taky v čekárně 😉

pampeliska36
7. led 2011

ja uz mam po obede 😀 mam vysaty cely byt, umytou hlavu 😀 zachod a koupelka v cajchu a ted jdu povesit prvni pracku 🙂 UF!!! a asi pujdu teda zehlit ☹

andinecka
7. led 2011

@pampeliska36

mňam, hned bych si taky dala
Ale úplně nejvíc bych si dala rýžový nákyp nebo žemlovku - už jsem to stráááášně dlouho nejedla, ale bohužel to chutná jenom mě, takže si nechám zajít chuť 😠 😠

ten prednison je mrcha - já po něm byla celá opuchlá a protože vím, že snižuje imunitu a já pracuju s dětma - volila jsem neschopenku.
Už by ta zima mohla skončit

mufinka0
7. led 2011

@pampeliska36 😀 asi jo, teda pokud nepůjdeš o měsíc dřív.. Já jsem počítala s tím, že buď začnu stimulovat koncem března, aby byl transfer začátkem dubna, nebo cca v polovině dubna a transfer by byl až koncem dubna. Ty začneš brát Marvelon kdy??

vodni
7. led 2011

@andinecka jéééééé, já teď žemlovku právě dojedla 😝

pampeliska36
7. led 2011

@mufinka0 tak to vypada, ze budes o mesic pozdeji 😉 ja zacinam brat marvelon pristi menstraci 😉

andinecka
7. led 2011

@ivetule
gratuluju - to je rychlost 🙂 🙂

andinecka
7. led 2011

@vodni
chci takyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyy 😝 😝

vodni
7. led 2011

@mufinka0 mufi, v dubnu půjde na ket drnda 😉 sama v tom určitě nebudeš 🙂

Jinak, mně prednison nedělal vůbec nic - žádné opuchávání, přibírání cokoliv. Ono to asi svinstvo je, ale zase - když to pomůže, tak do sebe budu ládovat cokoliv 😀

vodni
7. led 2011

@andinecka cha, cha, už jsem ji poslala k vodníkům 😝

mufinka0
7. led 2011

@pampeliska36 No, byla jsem u doktora předevčírem a dal mi nějaký prášky (Helicid) na to moje pálení žáhy,..má to více účinků. Ale dneska je mi už líp. Teďka dá se říct se mi jen trochu pomotává hlava, ale jinak mi zle není. Myslím si, že i ta nevolnost byla od ms, protože minulý měsíc mi bylo taky pekelně zle. 😝

andinecka
7. led 2011

@vodni
lakomče - ale což, vodníčkům ji přeji.

kdo ji dělal - ty? anebo ji donesla mamka?

vodni
7. led 2011

@andinecka no jááááá 😎

mufinka0
7. led 2011

@pampeliska36
@vodni
jj vím, že Peťule se chystá na duben 🙂 No aspoň v tom nebudu sama 😀 Ikdyž třebas se rozhodnu jít už o měsíc dřív,..koncem toho března,..tak by nám to mělo vycházet nějak stejně. Ale oni Ti asi trošku posunou MS tím Marvelonem, co?? 😒

vodni
7. led 2011

@mufinka0 já nevím, jak je to s ketem... myslím pampeliška nejdřív před ketem marvouše neměla ne @pampeliska36 ? Ale co, budete tu prostě čárkovatět všechny v jedné vlně, den sem, den tam 😉

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru