CAR Unica Brno

lucen
11. únor 2009

Berušky, radši jsem založila nové, aby nás nestřihly

ami33
7. led 2011

@ivetule no koukám to je rychlost, já se do toho Brna ujezdím...nechcete mi někdo poradit na co se mám furt vymlouvat v práci když to bude pomalu co třetí den něco...chjo

croyance
7. led 2011

@vodni 😎 tak to jsem ráda, že se to jen posouvá, ale doufám, že dorazí na čas! 😀 protože poslouchat se musí 😀 a rozpis je rozpis 😀
@ami33 tak ty dneska poslední Marvelon a v pondělí nahlásíš jestli to jde podle plánu 😅 a já se pak přidám 😉

ami33
7. led 2011

@croyance no já myslím že moje tělo na tu mršku vyloženě čeká, páč nám nevyhovoval termín jet do Brna 22 .12. tak mi protáhli užívání marvelonu o týden, se docela těším, že ho vysadím...se mi zdá, že i nějak hůř teď spím,ale to nemusí být marvelonem

croyance
7. led 2011

@ami33 tak koukám, že ti do toho Vánoce taky zasáhly, nám to taky vycházelo kolem 20. a tak jsme to nechali až na leden, tak doufám, že už žádné protahování nebude 🙂

vodni
7. led 2011

@ami33 Od ultrazvuku máš nárok na nemocenskou. Ale je tam razítko centra, takže to někomu vadí - já si třeba kolem stimulky, když to bylo zapotřebí brávala dovolenou, a jinak jsem se domluvila s obvoďačkou a ta mi pár dní před OPU neschopenku napsala na dva týdny (měla jsem chřipku 😎 ) . U toho posledního jsem při stimulce normálně chodila do práce a od punkce jsem si vzala dovolenou a pak se mi to svezlo s vánocema, kdy máme dovolenou celozávodní. Takže teď jsem na neschopence ani nebyla

ami33
7. led 2011

@croyance No mě by to bylo i jedno,stejně sem měla volno od 15. prosince,ale manžel se dostat z práce 2 dny před vánocema na celej den...nemožné....já to mám s volnem docela v poho...jen nevím na co se vymluvat furt...říkat nic nechci...a právě sem nastoupila po 3 týdnech dovolené a teď budu zase co chvíla otravovat .... musím vymslet nějaký story na pokračování 😒

vodni
7. led 2011

@ami33 ahá, tak to by mohly být nějaké vleklé, avšak nějaké triviální problémy 😉 Obvyklé jsou i "gynekologické zákroky" a následné kontroly 😉

ami33
7. led 2011

@vodni no ono to je jedno jestli si vezmu volno nebo neschopnost, stejně to zaměstavatel platí a dny volna já mám celkem neomezeně, u nás se to nepočítá,ale znám šéfa a vím , že se stejně zeptá kam jedu nebo tak...zvědavej jak stará Blažková

ami33
7. led 2011

@vodni o sem si říkala, že nejlepší je to hodit na zdraví a navíc šéfko je liddský, vždycky mi volno dal...ale taky od svatby čeká kdy budu těhu, tak aby si nedal 2+2 dohromady

vodni
7. led 2011

@ami33 hm, tak to máš dobrý s tím volnem 😕 ale šéfovi přece do toho nic není, chce to teda vymyslet nějakou repliku jak ho odpálkovat, a třeba dá pokoj 😉

vodni
7. led 2011

kočky já teď na chvíli mizím, jdu se s vodníkama trochu prospat 😉

ami33
7. led 2011

@vodni si ani neschopenku brát nechci, pokud to nebude nutné...jen asi mezi OPU a transferem to nebudu hrotit....asi bych zůstala u našich v Olomouci ať nejezdím furt sem a tam...stejně po OPU asi za volant nehrozí

pampeliska36
7. led 2011

@ami33 ja souhlasim s
@vodni vzdycky je horsi kdyby vedel vic, jak ma... 😉 u nas v praci vedeli, ze jsem sla na sve prvni ICSI a nebylo to dobre... hlavne ten navrat... vubec ti lidi neodhadli, co se muzou a nemuzou zeptat... a ze se vubec ptali...?! 😅

ami33
7. led 2011

@vodni jojo jen pěkně odpočívej a nechej se rozmazlovat...pápá 🙂

pampeliska36
7. led 2011

@ami33 uvidis sama, jak to budes zvladat... ale ja rozhodne klidovy rezim doporucuju!!! hlavne od te druhe kontroly ultrazvuku a po OPU ani nemluvim 😉

pampeliska36
7. led 2011

@vodni dobrou 🙂

ami33
7. led 2011

@pampeliska36 no to mi povídej, já už teď lituju, že to ví tchýně...to by mi ani tak nevadilo...ale že to rozkecala po polovině příbuzenstva a není daleká cesta aby se to dozvěděl šéf, to mě trochu vytočilo,ale přestala jsem to řešit...nemíním se zaobírat teď takovýma věcma...s manželem jsme se dohodli, že je nadále nebudeme informovat o ničem , i kdyby se ptali...holt si budou muset počkat až bude nějakej výsledek a to je jasný, že s nějakým rychlým oznamováním to nebude....děsná drbárna ti vesničani.

ami33
7. led 2011

@pampeliska36 nepovídej...od druhého UTZ až do tansferu? ale po tranferu není potřeba být doma ne?

pampeliska36
7. led 2011

@ami33 jak rikas... ono se to vsechno hezky rika, ale co pak, kdyz se neco nepovede, jak ma... to je pak holt o to horsi... ☹

pampeliska36
7. led 2011

@ami33 no ja treba u sveho KETu byla tyden doma... po transferu se doporucuje klidovy rezim... 3 dny urcite a pak na uvazeni 😉 takze ta neschopenka od prvniho ultrazvuku az do vyhodnoceni testu neni tak uplne od veci!!! ja treba byla doma na neschopence. tedka u KETiku jsem byla tyden doma a pak uz jsem chodila do prace... kazdemu na uvazeni. 😉

pampeliska36
7. led 2011

@ami33 no jak psala
@vodni na neschopenku mas narok od sveho PRVNIHO ultrazvuku 😉

ami33
7. led 2011

no právě...a ty řeči potom....tchýně nevěděla lautr nic o ničem...jen to že vyšel špatně spermiogram a už mi jako říkala, však je tu ještě adopce, to fakt bylo povzbudivé, když sem neměla ještě o ničem ani šajnu...za týden přijedu a ona mi říká o nějaký holce od sousedů co taky řešila umělý a že se jim nepovedlo a že ona o tom snima nechce mluvit...strašně se to mu divila...tak abych je ušetřila překvapení a roznášení informací všude možné...na tohle téma se nebavím...max. řeknu jedeme do Brna a to je všechno....asi něco vycítili, protože se vlastně i ptát přestali, což mě vyhovuje.

ami33
7. led 2011

@pampeliska36 ty jo já bych radši do práce, já jezdím do kanclu na pár hodin denně a šlo by se i domluvit, že budu dělat z domu,ale to bych musela nějak rozumě odůvodnit.

pampeliska36
7. led 2011

@ami33 proste uvidis sama podle prubehu 😉 ja mam taky praci, kdy muzu pracovat z domu... takze mi to treba tedka ten tyden vyhovovalo... ale treba po OPU a cekani na ET jsem nebyla schopna... to jsem jen odpocivala - mela jsem 22 vajuch 😀

ami33
7. led 2011

na druhou stranu, zase ta neshcopenka má jednu výhodu, že nemusíš furt něco vysvětlovat v práci, máš neschopenku a je to,ale doma tolik dnů, já to moc nemusím tolik dnů volna.

ami33
7. led 2011

@pampeliska36 to jsem ráda že to vím, sem si to trochu myslela že mezi opu a et už nebudu cestovat kvůli práci a nechám se jenom zavézt do Brna na ET a finito.

pampeliska36
7. led 2011

@ami33 musela by sis najit nejakou cinnost... 😀 ono to strasne utece!!! porad se neco deje. prvni UTZ, druhy UTZ, OPU, ET a nejhorsi je to teda ta doba cekani po ET na ty dve // to je na palicu!!!!!!!!!! 🙂 😅

ami33
7. led 2011

@pampeliska36 od utz do testu? to je skoro měsíc 🙄

mufinka0
7. led 2011

@vodni No, však já si taky už užila svoje první //,..ale jen na pár hodin. To bylo to mimoděložní, takže vím, jak to myslíš, že radějí bílej test, než o ty // přijít. Hej, ale my už o nic nepřijdem, jasný??? 😠 😉 Všechno už bude jen dobrý, musí! 😉 Páč si to tady každá z nás zaslouží. 🙂

mufinka0
7. led 2011

@pampeliska36 Děkuju za vyčerpávající IP 🙂 Nezbývá nic jinýho, než čekat... 🤐 U nás právě NIKDO nevidí absolutně žádný problém,...jen trošku tu spomalenou srážlivost, ale to se prý nedá nijak řešit, není na to žádný lék. Některý dr. dokonce tvrdí, že to není žádná porucha, tak nevím... Těžko říct, co bych chtěla raději,...jestli tohle, nebo kdyby mi něco našli a mohli to vyřešit ku pozitivnímu výsledku.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru