CAR Unica Brno

lucen
11. únor 2009

Berušky, radši jsem založila nové, aby nás nestřihly

pampeliska36
24. únor 2011

@mufinka0 taaaaaaaaaaakze v pondeli jdeme zahajit UTZ a 14.3. to vypada na KETik 😀

mufinka0
24. únor 2011

@pampeliska36 Super!!! Takže březen je Tvůj... 😉 😉 Budu moc držet pěsti!!! V době Tvýho testování už budu doma a bez mandle,..budu sledovat každý den koníka 😀 😀 😀 😀 😀

pampeliska36
24. únor 2011

@mufinka0 a kdy je den D... 21.3.? budu na tebe moooooooooooc myslet berusko!!!

mufinka0
24. únor 2011

@pampeliska36 jj,..v neděli 20.3 nastupuju a v pondělí zákrok,..doufám. Nemá se to dělat při mrše, tak doufám, že zůstane tak pravidelná jako doteď...je to totiž 5 dní před mrchou 😀
Už se těšíš, viď?? Teď si říkám, že bych taky už ráda šla,..ale to je asi tím, že vím že duben padl,..tak proto se mi najednou v hloubi duše tolik chce 😀 😀 😀 Ale květen bych už fakt chtěla jít. ten měsíc mám asi nejraději 😉

pampeliska36
24. únor 2011

@mufinka0 to jsi cela ty 😀 😀 😀 je mi to jasne!!! ja se uz s manzelem MOC tesim... zrovna jsme si to uz rikali, ze si pro toho naseho (tentokrat) holku a kluka pujdeme 🙂 jen se trosku bojim... uz jdu po treti (ikdyz to bude KET)...

mufinka0
24. únor 2011

@pampeliska36 🙂 Úplně Tě chápu!!!!!!!!!!!!! Moje po 3tí už to bude taky 😝 Ale víš co se říká,...do třetice všeho dobrýho... Budeš doma, nebo budeš pracovat???

pampeliska36
24. únor 2011

@mufinka0 planuju si byt po KETu doma... budu urcite tyden doma a pak asi budu pracovat z domu... jeste uvidim, jak se domluvim s kolegyni... 🙂

mufinka0
24. únor 2011

@pampeliska36 🙂 To jo, neměla bys někde lítat!!! Je asi fakt lepší být v klidu,..nevím, taky nad tím pořád špekuluju. 😝 Budeš chodit zamnou na FB a na koníka... 😉 😉 Já v tu dobu budu taky asi na neschopence.

evakim
25. únor 2011

ahoj holky, znate nekoho kdo mel 11den po ET negativni TT (coz znamena, ze pregnyl uz vyprchal), ale nakonec se jeste kolejnice objevily? oficialne mam testovat az v utery, ale to je jen proto, aby nebyl test pozitivni diky pregnylu, ale kdyz uz ted je negativni myslite, ze je jeste nejaka sance? prosim o uprimnost, vim, ze jsem testovala driv nez jsem mela, ale cekala jsem spise urcite pozitivni s tim, ze se treba carky budou pomalu ztracet, ale tento sok me opravdu dostal, vcera a dnes snehobilo

vodni
25. únor 2011

@evakim Ahoj, to je mi líto ☹ Je to těžko říct, někomu naskakují // mnohem později - když se podíváš na rozpětí hladin hCG, je to strašně různý, u někoho i 14.den od početí může být jen 3 mIU/ml, takže tam třeba ani desítkový test nic nezaznamená... viz tabulka (den početí ber den OPU). Ale říct upřímně, jestli jo nebo ne, to prostě nejde, já bych šla na krev, tam už by to bylo jasnější...

evakim
25. únor 2011

@vodni dekuji, na krev jdu v pondeli tak uz to bude definitivni

vodni
25. únor 2011

@evakim Moc bych ti přála, aby to v pondělí vyšlo 😔 ale vím jak ti je, při prvním ivf - i když jsem na to byla připravená a neúspěch víceméně čekala - jsem na test nakonec stejně nevěřícně koukala a nevěřila jsem už dál ničemu 😔 Ale pak jsem se sebrala, a šla do dalšího boje, i když jsem to dřív neplánovala... Jak to máte s dalším postupem vy? Nevím, jestli se nepletu, ale myslím jsi říkala, že jsi byla teď na druhém pokusu? Takže by byl ještě jeden?

evakim
25. únor 2011

@vodni jj na druhem, jenze primar rikal, ze vzhledem k rapidne se zhorsujicim FSH v mem veku ten treti pokus uz by moc nedoporucoval, ze by to spis videl na darovane vajicka, mame toho jednoho mrazacka tak co jsem stihla tak nejak od vcerejska promyslet tak asi bych prvne zkusila tuhle cestu, ja vim, ze pri jednom mrazacku je sance malinka, ale aspon nejaka je a kdyby nevyslo ani tohle tak nevim fakt tedka nedokazu rict co bude

vodni
25. únor 2011

@evakim Hele, mně taky doporučili hned při první konzultaci darovaná vajíčka i darované spermie, o věku nemluvím, svítí mi v profilu, FSH mi letělo nahoru každý měsíc (začala na necelých 10 a poslední pokus už byl přes 15...), u spermiogramu se zhoršovala morfologie (vytáhli jsme ji až před posledním pokusem), a důrazně mi doporučovali dárce... Záleží na tom, jak to máte, my prostě dárce odmítáme, takže jsem šla do rizika to zkoušet sama se sebou, i za cenu vysokých dávek atd. Tak nějak pracovně jsem si to jejich doporučení dárce vysvětlila tím, že jim asi budu kazit průměr úspěšnosti, když se budu pokoušet s naším materiálem, ale nedala jsem se 😉 a velmi rázně a jasně jim řekla, že prostě buď naše nebo žádné a že s riziky i malou šancí jsem srozuměna... Pokud ale o dárci uvažujete, pak je jasné, že ten třetí pokus by asi bylo lepší ušetřit na dárce.. Ale - až po ketíku - co ty víš, třeba ten mrazáček bude zrovna ten nej bojovník 😉

mufinka0
25. únor 2011

@evakim Ahoj, my se sice neznáme, ale chtěla bych ti něco svěřit a možná tě trošku uklidnit. Jsem z jiného CARu a tak jedna holčina měla negativní test 14 den po ET !!!! Z krve pozitivní, ale plod nikde. Pak začala krvácet, tak byla poslána na čištění a tam??? Našli jí plod s bijícím srdíčkem!! 😉 Někde se schovával,..neviděli ho ani v CARu ani u její gynekoložky 🙂 Vylezl až jakoby po tom krvácení 🙂 Tak snad ti to aspoň trošku naděje dodá. 😵 držím pěsti!!!

evakim
26. únor 2011

@mufinka0 děkuji, no uvidíme, dneska test zase nic tak v pondeli to rozhodne krev

jezulicka
26. únor 2011

@evakim Evi vydrž do pondělka, vím, že je to čekání hrozné, ale vyčkej zázraky se dějí.Opravdu se ti to může ukázat až třeba 15den po et...je to ajk u koho...držím ti pěstí pořád na tebe myslím...drž se holka.. 🙄 😎

pampeliska36
26. únor 2011

@evakim ACH JO... vim, ze jsou to proste sileny pocity a vim, ze porad clovek nadejne na neco ceka. preji ti, aby byla krev pozitivni... ale moc pozitivne to nevidim 😨 mozna taky proto, ze jsem si tim prosla, ale jak pisou holky zazraky se deji a taky me uklidnovali, ze v krvi se to muze ukazat 😉 DRZIM PESTICKY!!!

pampeliska36
26. únor 2011

@vodni TO NENI MOZNE..... ty uz tam mas 13.tt 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

vodni
26. únor 2011

@pampeliska36 Ahoj, no jo, svítí tam 13 😀 ale nějak jim to divně ukazuje, dnes bych měla být 12+0 a "AŽ" zítra začít 13tt 😉

evakim
26. únor 2011

@jezulicka @pampeliska36 diky holky, no jo v pondeli se uvidi, kazdy den delam i tak testik a stale nic takze se spise uz pomalu smiruju a vim, ze pozitivni krev je spise nerealna, ale i tak vim ze budu napjata, na druhou stranu si rikam, pokud to nema vyjit tak alespon at to nevyjde takto, minule to nevyslo a jesto to bylo mimodelozni, ktere se tahlo 3mesice, protoze to nemohli najit a v krvi mi to HCG tak litalo v ruznych nizkych intervalech, tak jsme cekali az hladina HCG sama vyklesa a tahlo se to silenym zpusobem

chtela jsem se zeptat, pokud by byla krev negativni nemusim na zadne "revize" atd? a pred KETem se dela jeste nejaka zdlouhava priprava? mame jednoho mrazacka tak bych to chtela zkusit tak za 3mesice

vodni
26. únor 2011

@evakim Pokud je krev negativní, tak nemusíš na nic - já jsem nešla ani po biochemickém... 😔 Je dobré, že to tak berš, člověk musí být připravený na všechno, i když je to moc smutné 😔 Na ket myslím žádná dlouhá příprava není, jen nějaká pauza, myslím i marvelon - ale to ti líp řeknou holky... A teď jsem koukala v jiné diskuzi, že kočka šla na ket taky jen s jedním posledním mrazáčkem, a vyšlo jí 😉

pampeliska36
26. únor 2011

@evakim jak pise vodni..... na KET muzes jit v podstate hnedka... nemusi tam byt ta pauza 3 mesice... jen jedna menstruace, ale to ti vsechno rekne pan doktor. kdyz pujdes rano na krev, tak ti reknou jeste ten den vysledek a jeste ten den si s tebou lekar domluvi zaverecny audit, takze tam ti urcite rekne i o priprave na KET

... ja jsem puvodne mela mit KET v nativnim cyklu, ale nemela jsem pozadovanou vysku sliznice pri kontrole, tak jsem beztak oba dva KETy mela s pripravou pomoci marvelonu a nebo norethisteronu. a je to i pro ne lepsi. presne ti naplanuji KET.

... jojo jak pise vodni... i s jednim lednackem se to muze podarit 🙂

... jinak ten KET je v podstate takovy, ze beres mesic antiko. pak tesne pred nasledujici menstruaci jdes na kontrolu a UTZ a tam ti daji plan KETu a zhruba 14 dni na to, jdes na transfer 🙂

pampeliska36
26. únor 2011

@vodni hele mamino... ty uz budes mit pristi tyden poradnou fotecku, co? 😀 😀 😀 budu drzet moc pesticky!!! 😉

vodni
26. únor 2011

@pampeliska36 jj, hned vám ji sem lupnu 😉 Trochu se ale bojím výsledků, krom věku mám i další rizikový faktor, takže jsem dost napnutá... 😔 Ale musí to přece dopadnout dobře, že jo 😅

pampeliska36
26. únor 2011

@vodni jeeeeeeeee ja se tesim, jak mala holka... clovece ja ani nevim, co muzou byt rizikove faktory 😅 no kazdopadne drzim moc pesticky!!! a neboj, bude vsechno v poradku!!! 😉

vodni
26. únor 2011

@pampeliska36 máš IP

evakim
26. únor 2011

@vodni @pampeliska36 diky diky za info, no ja jdu na krev ke sve doktorce v Ostrave, nepojedu kvuli te krvi az do Brna, tam jim chci pak jen zavolat, ze test je negativni a potvrdim si to krvi, kterou jim nahlasim a hned se zeptam jak to bude s tim KETem, neni to nejak silene daleko ale prece jenom to nejaka vzdalenost je, takze co se bude dat vyresit po telefonu nebo meilu tak by bylo super na kontroly a ultrazvuky to je jasne, ze dorazime🙂 diky za info holky

pampeliska36
27. únor 2011

@evakim aha... to je teda skoda. mne ten zaverecny audit hodne pomohl! ale jak rikam, jeste nehazime flintu do zita a krev treba ukaze, ze je vse OK 🙂 myslim, ze kdyz tam nepojedes, tak oni ti ten protokol o prubehu muzou ASI poslat na mejl... mela jsem pocit, ze to tak delaji, ale to si nejsem zcela jista!!!

ivetule
27. únor 2011

@evakim když tam nepojedeš tak s tebou dělají audit po telefonu a ten protokol ti posílají poštou. Aspon se mnou to tak udělali abych tam nemusela znova. Ale ještě vydrž třeba to nebude potřeba a pojedeš až za 14 dní na potvrzovací UTZ. Držím palečky. Pa 🙂

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru