CAR Unica Brno

lucen
11. únor 2009

Berušky, radši jsem založila nové, aby nás nestřihly

ivetule
27. únor 2011

Jinak ahoj holky.
@vodni krásný 13tt. Jen tak dál. Už se těším na fotečku. 🙂

pampeliska36
27. únor 2011

@evakim tak jsem si psala s @ivetule a ji rekli po nepodarenem IVF, ze musi tak jako tak pockat 3 mesice, nez pujde na KET... ale ja jsem mohla jit po jedne menstruaci... takze proste uvidis, co ti reknou 😉 ale jak rikam... JESTE SE UVIDI PO KRVI!!!!!!!!!!

ivetule
27. únor 2011

@pampeliska36 mě potom napadlo jestli to nebylo tím,že jsem měla moc vajíček a hrozil hyperstymulák. ☹ Minule jsme taky museli čekat tři měsíce než jsme mohli na KET. 😉 Aspon si to tělo trošku odpočinulo od těch hormonů.

pampeliska36
27. únor 2011

@ivetule no ja mirne stadium OHSS mela... tak nevim 😨

evakim
27. únor 2011

@ivetule @pampeliska36 diky diky za info, no uvidime co mi reknou, zitra jdu na krev a do Brna budu volat v úterý tak se tam s nima nejak domluvim diky za vsechno🙂

misha83
27. únor 2011

@evakim Je mi to líto, i když pořád si říkám, že třeba... a držím pěsti. No další rozhodování je těžké, sama vím, že rozhodnout se pro darovaná vajíčka není sranda. Určitě bych ten KET ale zkusila...

jezulicka
27. únor 2011

@evakim Evi držím ti na zítra pěstí třeba se ještě usměje štěstí... 😲

evakim
27. únor 2011

@misha83 @jezulicka díky holky, KET urcite zkusime, prece tam toho jednoho prcka nenecham🙂 a mozna to zkusime i jeste jednou z nasich, uvidime jake budou vysledky, ale to budeme resit az po KETu, pokud bychom sli do darovanych tak stejne ne v brzke dobe je to uz takova posledni sance tak asi zkusime vsechny pokusy (uz bohuzel jen jeden) z nasich

jezulicka
27. únor 2011

@evakim budeme na sebe myslet zítra navzájem...já jdu na sono srdíčka tak se taky bojím at je vše v pořádku...

ivetule
27. únor 2011

@jezulicka ahoj držíme taky palečky i s malím aby to bylo všechno v pořádku. Máš novou fotku moc ti to sluší. 🙂

jezulicka
28. únor 2011

@ivetule Ivetko děkuji moc... 🙂

ami33
28. únor 2011

@vodni Ahojda mamino, mě se vede dobře, vše v pohodě, jen to spaní,ale to je furt stejný, doufám, že až vysadím prášky bude to lepší. Utz mě čeká přesně za týden...strašně se to táhne....už se nemůžu dočkat...tento týden musím řešit hadry, nemám co nosit hehe. a jak ty? pohodička? Kdy máš další kontrolu s vodníčkem?

jezulicka
28. únor 2011

@ami33 ahojky tak se ti vede fajn to je dobře..a co nějaké chutě nebo něco se s tebou nemění,?nepocituješ změny?? 😀

vodni
28. únor 2011

@ami33 ahoj, to jsem ráda, že je vše ok 😉 Já jdu ve čtvrtek 😵 už se nemůžu dočkat 😝

vodni
28. únor 2011

@jezulicka jůůů ty už máš 22tt, to je paráda 😵

vodni
28. únor 2011

@evakim S vodníčkem držíme všechny pěsti na dnešní krev!

vodni
28. únor 2011

@ivetule Ahoj Ivetko, já už tu fotečku taky moc chcíííí 😀

ami33
28. únor 2011

@vodni no to čekání co? to nás stejně bude provázet celé těhu 🙂 já sem taky celá netrpělivá, hlavně už chci vysadit některé ty léky. A ve čtvrtek to máš klasický utz jo?
@jezulicka chutě, nevolnosti nebo tak nic, jen mi občas něco děsně smrdí a bývá mi trochu divně dopoledne, ale nic hroznýho, spíš jako by si mi hůř dýchalo, myslím, že to jsou ale léky, už je nechci do sebe cpát.

vodni
28. únor 2011

@ami33 jj, to je mi jasný 😝 Hele, to "je mi divně" jsem měla asi tak celý leden a únor, ale vždycky odpoledne, taky nic hroznýho, jen jsem se kolem žaludku cítila jak po opici 😀 Myslím, že to byla verze "ranní nevolnosti" 😉 Jinak utroš jsem už jsem minulý týden brala jen 1x denně a doberu to myslím zítra... Takže pak už mi zbudou jen vitamínky a železo, co jsem teď dostala...
Ve čt jdu na NT + biochemický screening k vyloučení VVV (Down). Dr. mě dal žádanku na klasický utz v prvním tromestru, ale já si chtěla připlatit i za tohleto...

ami33
28. únor 2011

@vodni No taky si říkám, že je to furt lepší než kdybych byla blinkací hehe 😀 ...aha to je ten specoš utz v 1.trimestru jo? a to asi nemá každý dr. že? to se asi někam jezdí ne? Jinak o víkendu jsme oznámili tchánovcům, že jako to vyšlo a bude mimi pokud bude vše OK a manža chytrej z mých řečí říká prej no už jsme ve 2/3 toho 1. semestru 😀 😀 😀 sem myslela, že mě odvezou,ale aspoň jsem se nasmála no.

vodni
28. únor 2011

@ami33 😀 😀 😀 Jj, je to ten "spešl" utz, mají k tomu certifikát jen někde... Já jdu sem: http://www.prenatal.cz/index.php?id=57

ami33
28. únor 2011

@vodni aha tak to se musím podívat kde to tady dělají u nás.

brusle
28. únor 2011

@ami33 Ahoj, prvotrimestrální screening dělají ve FN Olomouc a nebo taky v soukromé klinice v centru města, ve FN se neplatí nic, ale musí se tam hodně dopředu objednat, hned jak budeš mít na uzv srdíčko, jinak se tam nedostatněš, je tam velký nátřesk. No a v té soukromé klinice berou všechny, stačí si zavolat a dají ti termín, pokud bys chtěla, najdu někde kontakt, stojí to kolem 1500 Kč.
U toho 1. screeningu Ti budou brát krev a zárověň měřit NT a podle toho se zjistí event riziko M. Down. Výsledek je do 2 dnů. Mělo by se to dělat do 13.tt nejpozději.

drndapetka
28. únor 2011

Ahojek, tak mrcha dnes dorazila. Oproti té minulé je aspoň v pohodě, žádný bolesti. Ale co mě teda štve, že už se hodinu nemůžu dovolat na Unicu 🙄 Já už chci vědět co a jak, kdy začnem KET cyklus a na kdy přesně vyjde ET 😵 jsem tak strašně zvědavá 😀

drndapetka
28. únor 2011

Tak už to vím přesně 😀 Dneska první tabletka Marvelonu, 21.3. zahájení KET cyklu, kde vyfasuju protokol a léky, a 11.3. v pondělí si jdu pro hrošíky moje nejmilovanější 😵 Jupíííííí

drndapetka
28. únor 2011

Te'ď jsme normálně došla na jednu pěknou haluz 😕 Den testování po KETu by mi měl vyjít na den, kdy jsme poprvé zjistila , že jsme těhotná 😲 No není tohle vážně dost velká náhoda? 😉

vodni
28. únor 2011

@drndapetka gratulace veliká, tak už chystáš pelíšek pro hrošíčky 😉

drndapetka
28. únor 2011

@vodni já jsme pablb....samozžejmě, že transfer až 11.4. 😀 zase si ten čas nějak urychluju 😀 ale nebylo by špatný kdyby to bylo už te´d v březnu 😀 😅

vodni
28. únor 2011

@drndapetka jasně 😉 Ale už to, že budeš baštit Marvelon bude dobrý - to už budeš vidět, jak ti každý den v platíčku pilule ubývají a rychleji to uteče 😉

drndapetka
28. únor 2011

@vodni už ať to je 😀 prosím tě, a to že beru te´d antibiotika na Marvelon nevadí? 😕 zapoměla jsme se na Unice zeptat

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru