CAR Unica Brno

lucen
11. únor 2009

Berušky, radši jsem založila nové, aby nás nestřihly

vodni
9. bře 2011

@misha83 OK. Tu tabulku jsem teď nově dala jen pro "přátele". Přece jen, někdo by to třeba nechtěl veřejně pro všechny...

misha83
9. bře 2011

Super, to je dobrý nápad. Tak jen prosím o tu opravu.

pampeliska36
9. bře 2011

@vodni tady 😎

pampeliska36
9. bře 2011

@misha83 no ja si jdu za 14 dni pro bobanky 🙂

pampeliska36
9. bře 2011

holky tak stazinka, ktera sem taky jednu dobu chodila (uz ma dvojcatka), tak se jim podarilo asi prirozene 😀 😀 😀 ma potvrzeno tehu z krveeeeeeeeeee!!!!!!!!!!! 🙂 🙂 🙂

vodni
9. bře 2011

@pampeliska36 júúúúúúúúúúúú, to je paráda 😉

vodni
9. bře 2011

@misha83 Tak změna data už je hotova 😉

pampeliska36
9. bře 2011

@vodni jééééééééééééééééééééééééééé 🙂 🙂 🙂

pampeliska36
9. bře 2011

@vodni oni ty stranky zase trosku upravili, co? 😅

vodni
9. bře 2011

@pampeliska36 jo, myslíš MK, že jo, během dneška jsem taky koukala že ta horní lišta jak je IP atd. se nějak šoupla, a dole máme obrázek kočárku, ha, ha...

pampeliska36
9. bře 2011

@vodni 😅 😕 😨

vodni
9. bře 2011

@pampeliska36 aspoň, že se ta změna obešla bez sekání koně, to mě tady vždycky dokáže pěkně vytočit 😅

pampeliska36
9. bře 2011

@vodni to jo

vodni
9. bře 2011

Tak se pro dnešek loučím, jdu chystat véču. Pa pa 😵

misha83
9. bře 2011

@pampeliska36 Tak to je budeš mít u sebe dřív!

misha83
9. bře 2011

@vodni Děkuji

drndapetka
9. bře 2011

@vodni ahoj ségra, to mi je jasný, že antagonist je NEJ 😵 když je z něj malej vodník 😉 je to fakt rychlovka, to koukám. No a počítám s ním, protože holt KET je KET, samozřejmě neházím flintu do žita, ale nechávám si i volný zadní vrátka a v případě, že duben nebude plodnej, tak se vrhneme hned na 2IVF, tak se pro jistotu na antagonist ptám, ať mám co nejvíc informací 😉 Mě by spíš zajímalo, jestli při PCOS je dobrej a kolik bych mohla "vyprodukovat" vajíček, když při dlouhým protokolu jsem jich měla 25? Tak o polovinu míň? 😅

Kočky , my odjíždíme v pátek mimo ČR, takže už sem asi nestihnu nakouknout, musím zítra balit, smažit řízky, napéct,....vrátíme se za 10dní, tak se pak ozvu, to už budu mít z Unicy i vyfasované léky a protokol, tak se dojdu pochlubit 😀 Tak se opatrujte a mějte se co nejkrásněji, papa 😵

vodni
10. bře 2011

@drndapetka Ty hele, já nevím, já při antagonistovi vyprodukovala vajec víc než při dlouhým protokolu 😅 V tom ten rozdíl asi není, resp. záleží na stavu pacientky myslím... Přeji pěknou dovolenou, jestli je to dovolená 😉

ami33
10. bře 2011

@drndapetka hezkou dovcu
vodni.....tak jsem byla dnes u dr., doporuceni mi napise, tak jsem rada. Ukazala mi zase srdicko, kazdej den skoro trochu zaspinim, prej je to terminem MS a taky mi tam furt roste ta posledni cysta. Takze snad to za par dni prejde. Taky mam pred dalsi poradnou 2 dny utros polykat, aby si overila, ze ty bilkoviny v moci dela utros. Se mnou si tam jedte uzijou hehe

stazina
10. bře 2011

AHoj Holky,
jen jsem nakoukla a chtěl ajsem podpořit ty , které bojjují s neplodností, ztrácí naději a nevěří na zázraky...
Máme po 1 IVF v Unice už skoro dvoleté kluky, rostou , jak z vody🙂 Do IVF jsem šli kvůli manželovi - dost otřesný spermiogram...a třeba progresivní pohyb 0% a morfologie jen 1%.V říjnu jsme byli na Ketu ,nebyl uspěšný, ptala jsem se dr. na Unice, zda si myslí ,že přece jen by pomohlo , kdyby se manža začal léčit ...prý by to v žádným případě nepomohlo, ba co víc, spremio se podle prognozy mělo zhoršovat...
Po poradě s
@vodni (dííííky 😉 ) jsem manžílkaovi nakoupila vitamíny, ještě jsem investovali do toho udajně zázračného lubrikačního gelu a ejhle.......včera mi doktor potvrdil těhotenství z krve 😀 vím, že je ještě brzo a může se cokoliv stát, ael i tak...podařlo se přirozeněa může se podařit znova!!!
Přeju vám všem , at se brzo dočkáte vytouženého dítěte a to jakkoukoliv cestou 😉 Hodně štěstí!!

stazina
10. bře 2011

@pampeliska36 jééé,koukám, že to pampeliška už práskla 😀 😀 😀

vodni
11. bře 2011

@stazina moooooooooooooooc gratuluji 😵 😵 😵 spermiogram jsme měli hodně podobný - nikdy žádná potvůrka nebyla progresivní a morfologie taky kolem 1%. Ale tak snad opravdu trochu ty vitamíny fungují 😉 Ani nevíš jak jsem za tvou zprávu ráda 😵

pampeliska36
11. bře 2011

@stazina 😀 😀 😀 to vis dobre a krasne zpravicky se rychle sdeluji 😀 😀 😀 doufam, ze ti to nevadi!!! 😉 drzim pesti i nadale!!!

vodni
11. bře 2011

@pampeliska36 Ahoj pampeliško! 😵

pampeliska36
11. bře 2011

BAF!!! 😎

pampeliska36
11. bře 2011

@vodni ahoj vodnicku 😉

vodni
11. bře 2011

@pampeliska36 Mně ti dneska ten vodník nějak trošinku zlobí 🙄 chvilkama mě píchá tak napravo, asi se ta potvůrka zvětšuje a dělá si víc místa 😀 😀 😀

teckovanaorchidej
11. bře 2011

bafffffffffff 😀 😀

pampeliska36
11. bře 2011

@vodni fakt? a kdy se zacinaji citit vlastne pohyby??? ja holka nezkusena nic nevim... 😅

pampeliska36
11. bře 2011

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru