CAR Unica Brno

lucen
11. únor 2009

Berušky, radši jsem založila nové, aby nás nestřihly

kac3nka
29. bře 2011

@pampeliska36 Ahoj, já mám dneska 3tí 🙂

vodni
29. bře 2011

@kac3nka Tak tobě taky 😉

kac3nka
29. bře 2011

@vodni Děkuji, no ale zatím to moc neutíká 😕

vodni
29. bře 2011

@kac3nka Naprosto tě chápu 😉 Ale počkej, až budeš čekat od || do utz, to se vleče ještě víc 😝 Zato potom to začne odsejpat nějak moc rychle 😀

kac3nka
29. bře 2011

@vodni To věřím, ale po testu už je aspoň trochu jasněji 😉 Hlavně se těším, až se zbavím těch injekcí, už si nemůžu pořádně sednout 😖

pampeliska36
29. bře 2011

@vodni dekuji jsi hodna... ta cekarna vuuuuuuuuuuuubec neutikaaaaaaaaa ☹

pampeliska36
29. bře 2011

@kac3nka jeeeee ty mas pulku toho myho cekani 😉 je to des co?

vodni
29. bře 2011

@kac3nka já jsem teda úchyl, já jsem s s agouškem loučila moc nerada 😅

pampeliska36
29. bře 2011

@vodni protoze se clovek boji... 😅

kac3nka
29. bře 2011

@pampeliska36 je to hrůůůza, hlavně, že ten čas normálně tak letí a teď nic...vleče se to...
@vodni tak to nechápu 😅 mi se Agouš připomíná každým pohybem zadku a to mě ještě čeká tolik dávek, pomoooc ☹ 😅

pampeliska36
29. bře 2011

@kac3nka jojo to je ten nas "milacek" agousek 😅 😅 😅

kac3nka
29. bře 2011

@pampeliska36 a včera do mě vůbec nechtěl...

vodni
29. bře 2011

Kočky moje, já vám tak strašně přeju ty || fakt 😵 Když vás tu tak čtu jak pícháte agouš, tak úplně vidím jak jsme s tím vždycky ráno s manželem začínali den, úplně zase slzím dojetím 😅

kac3nka
29. bře 2011

@vodni jsi moc hodná 😉 To my s tím den končíme, ráno akorát Pregnyl. Ale věřím, že zpětně na to budu s láskou vzpomínat 😅

pampeliska36
29. bře 2011

@vodni
@kac3nka ja s agousem taky koncim den 🙂

vodni
29. bře 2011

@kac3nka @pampeliska36 Něco vám s vodníčkem posíláme 😉

vodni
29. bře 2011

@kac3nka @pampeliska36 ještě jednoho, abyste se nehádaly 😉

kac3nka
29. bře 2011

@vodni Jééé, děkujííí 🙂 🙂 Já jsem před chvílí prošla kolem zrcadla a zdá se mi, že mám větší břicho než při stimulce, fůůůj 😨

teckovanaorchidej
29. bře 2011

ahojky, jů, to jsou nádherní ptáci,
holky, ať vám ta čekárna příjemně ubíhá, jj je to vopruz, když se ten čas vleče a někdy zase letí jako vítr
Gábinka má 2140g, A JE POŘÁD NAŠIKMO ☹ ☹ ☹ , jinak v pořádku a za týden zase KO

vodni
29. bře 2011

@teckovanaorchidej je, já myslela, že už se začala otáčet... ☹

vodni
29. bře 2011

@kac3nka a máš už po obědě? 😀 😀 😀 Ale ne, dělám si srandu... To může být i těma lékama, co bereš teď myslím... Já měla po tom svým biochemickým (když už bylo po všem) takovej blbej zážitek - měla jsem bříško taky takový nafouklý, až mě paní pustila sednout a ještě přes celý bus zahalekala "maminko pojďte se posadit, přece s bříškem nemůžete stát" ☹ Tehdy jsem se nezmohla ani na slovo, jen poděkovala, sedla si, a na další zastávce vystoupila ☹ Takže to může být, že máš bříško trochu větší. Jinak dnes jsem nějak zápasila s nětěhu kalhotama, tak jsem změřila a mám přes bříško +4cm 😉

pampeliska36
29. bře 2011

@vodni ty jsi zlaticko... i ja dekuji 😀

pampeliska36
29. bře 2011

@teckovanaorchidej taky jsem myslela, ze uz ma tu spravnou polohu 🙂 a ono nic... tak to by vypadalo na cisare?

kac3nka
29. bře 2011

@vodni No vidíš, já jsem se dívala po obědě, to bude asi ono 😀 Je mi jasné, že to může být i těma práškama, ale tentokrát doufám, že nesplasknu a břicho bude jenom růst 😉
Tak to je smutný zážitek, to bych byla taky hodně smutná....

vodni
29. bře 2011

@pampeliska36 císaře bude mít orchidejka tak jako tak...

vodni
29. bře 2011

@kac3nka to je jasná věc, že už bude jen růst a růst, až všechny doženeme našeho mamuta v čele (orchidejku) 😉

pampeliska36
29. bře 2011

@vodni jo ahaaaaaaa 😉 ja jsem zase neco propasla... 😅

teckovanaorchidej
29. bře 2011

jj bude tak jako tak, mám už dva za sebou a teď bude třetí, jinak to nejde, nebo možná by to šlo, ale s velkými riziky

misha83
29. bře 2011

Ahojky holky, tak mně to naštěstí zatím utíká, do transferu týden a něco. Ale je mi jasný, že pak se to povleče!

vodni
29. bře 2011

@misha83 Ahoj Miško, ti ptáci nahoře tady na stránce už se k tobě taky chystají 😉

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru