CAR Unica Brno

lucen
11. únor 2009

Berušky, radši jsem založila nové, aby nás nestřihly

misha83
17. dub 2011

@durma Paráda, tak ať vyberou toho nej a pořádně se zakousne🙂.
@drndapetka No vidíš, já Ti to říkala, že nebude pořád hodný🙂. My dnes taky byli na procházce, i když jen na chvilku a byla jsem z toho dost unavená. Mně se zas udělalo hrozně zle, tak jsem se taky lekla, ale pak dobrý.

misha83
17. dub 2011

@drndapetka Jéé holky, jak já vám ty vajucha závidím ☹ .

drndapetka
17. dub 2011

@misha83 já jsem po cestě zpátky zas byla unavená jak kdyby do mě napíchali morfin 😀 holt čerstvý vzduch mě unavil 🙂

durma
17. dub 2011

@drndapetka Minule jsem měla 17 vajíček a oplodňovali jich metodou ICSI 8.Pátý den jich zbylo 4 - jedno se zavedlo a tři zmarzila.Na KET se rozmrazila všechna a zůstala dvě,která se zaváděla.Když se to vezme,tak to bylo 50 na 50.Teď to při PICSI vypada mnohem lépe.Z jedenácti je jich "zatím" devět.Já jim věřím. 🙂

drndapetka
17. dub 2011

@durma a o kolik je to PCSI dražší než ICSI?

durma
17. dub 2011

@drndapetka K ICSI připočítáš kolem 3.000 Kč.

drndapetka
17. dub 2011

@durma vyštrachala jsem papíry jak jsem to měla já.....metodou ICSI oplodněno 12, uchytlo se 8, klasicky se mi v misce oplodnilo z 10ti 5, takže první den jsem jich měla 13, druhý den taky 13, třetí den taky 13, čtvrtý den 11, a na pátý den při ET jsme jich měla jen 5 😒 Prostě ten poslední den to všechno pozdechalo 😔

drndapetka
17. dub 2011

@durma a v čem se to PCSI liší od ICSI? a pro koho to doporučují? my máme třeba horší morfologii (28%), bylo by to i pro nás?

durma
17. dub 2011

@drndapetka To bylo teda smutný 😖 Já to minule měla tak,že odcházela postupně.Uvidíme zítra.

durma
17. dub 2011

@drndapetka Tak to mi máme morfologii 2% ☹

durma
17. dub 2011

@drndapetka PICSI je jako ICSI,ale s tím,že embryolog nevybírá sám spermie.Spermie se totiž dávají na speciální misku s gelem,na který se přichytí "nejlepší" spermie.

misha83
17. dub 2011

@durma @drndapetka My máme morfologii 5, jenže vzhledem k tomu, že není do čeho ty spermie napíchnout, tak je to stejně fuk☹ . Ale to je mi teď fuk, protože už to přeci nebudeme muset řešit, když se teď zadaří🙂. Ty jo, už nevím, jestli tím optimismem chci přesvědčit sama sebe nebo co 😀 .

drndapetka
17. dub 2011

@durma aha, tak to pro nás asi není.....no snad to zvládneme s tímto broučkem , kterej ani nevím jestli je po ICSI a nebo je to ten jeden z těch 5ti, co se nám na misce oplodnil sál 🙂

durma
17. dub 2011

@misha83 Určitě se zadaří,protože je jaro a všechno pučí a rodí se mláďátka .... 🙂

misha83
17. dub 2011

@drndapetka Určitě to zvládnete s hrošíkem bojovníkem 🙂 .

misha83
17. dub 2011

@durma Bylo by to krásný...

drndapetka
17. dub 2011

@misha83
@durma no a my pak budeme všechny taky pěkně pučet až k prasknutí a na Vánoce budeme pěkně rodit 😀

durma
17. dub 2011

@drndapetka Tak to si zase naše spermie těch vajíček vůbec nevšímají.Ještě že existuje metoda ICSI a PICSI 😀

durma
17. dub 2011

@drndapetka To budou ty dárečky pod stromečkem 😀

durma
17. dub 2011

@drndapetka
@misha83 Jdu za sousedkou na píchanec Agolutinu. 😕

misha83
17. dub 2011

@durma Byl by to ten nejrkrásnější dáreček...

misha83
17. dub 2011

@misha83 teda dárečci 🙂

drndapetka
17. dub 2011

@durma
@misha83 no a jak koukám, tak jste obě brńandy, takže nás nemine ani "drandění" s kočárkama na Prýglu 😀

durma
17. dub 2011

@drndapetka já jsem kousek od Brna (asi 25km) 😒

misha83
17. dub 2011

@durma @drndapetka Jéé, to by bylo super, mohly bychom se sejít🙂. My na Prygl chodíme celkem často, i tam můžeme drandit s kočárkem, ale zatím ne se svým☹.

drndapetka
18. dub 2011

Dobré ranko, tak hlásím dneska 5tý den po KET 😉 No utíká to fakt pomalu, ale co nadělám....

Jinak se musím ráno vždy hned nasnídat, když to neudělám, tak mi je šoufl, už mě ten Pregnyl v těle začíná točit 😠 A to ještě zítra píchám jeden 😝

misha83
18. dub 2011

@drndapetka Ahojky, krásná fotka 😉 . No já píchala Pregnyl naposled v pátek, tak nevím jestli ho dnes ještě v sobě mám v nějakém větším množství, ale šoufl mi je i po snídani.

drndapetka
18. dub 2011

@misha83 tak to já po snídani jdu zase spát, to jídlo mě unavuje 🙂 taky netuším jak dlouho může být Pregnyl 1500 v těle, ale snad tak 6 dní max.

drndapetka
18. dub 2011

@misha83 a ty už jsi dneska 9tý den po ET?

misha83
18. dub 2011

@drndapetka jj, dneska už 9. den po ET a měla jsem 5-ti denní embryjka. Utíká to celkem.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru