CAR Unica Brno

lucen
11. únor 2009

Berušky, radši jsem založila nové, aby nás nestřihly

misha83
21. dub 2011

@kac3nka 5000 mám za sebou už dávno, byla to 1500. Ach jo, no já nevím, jenže bych měla mít určitě už pozitivní i test 20, no zítra jdu na tu krev a uvidím.

durma
21. dub 2011

@misha83 ahoj!Tak to je určitě druhá čárka.Test 20 bych zkusila až za dva dny.Držím palec 😉

drndapetka
21. dub 2011

@misha83 já bych to taky už na pregnylovku neviděla....bývají ty čárky slabší....je mi jasný, že ve skutečnosti to bude čára jako p... 😉 zkus zítra nebo za 2 dny, uvidíš že se neztratí, je to na dobré cestě 😵

drndapetka
21. dub 2011

@misha83 když vložíš tu fotku do albíčka, tak bude vodět líp, v těch diskuzích je ta fotečka malinká

misha83
21. dub 2011

@drndapetka @durma Holky děkuji za podporu, no já s tím vůbec zkušenosti nemám☹. Prostě dneska ráno jsem vstala s pocitem, že ten test udělám, manžel to schválil a bylo. No a tak myslíte, že mám jít zítra na tu krev, asi to ráno zkusím znovu a uvidím.

drndapetka
21. dub 2011

@misha83 jj, bež, já 11.den po ET užbtaky byla na krvi, to už bude krásně poznat z hodnot hCG

misha83
21. dub 2011

@drndapetka Tak já tam zítra zajdu, stejně za to nic nedám. A kolik by ta hodnota měla být? Se omlouvám, jestli se na něco ptám jak blbec, ale já i na ten test hleděla jak pako, páč jsem nevěděla jak taková čárka vypadá a kde přesně vyleze🙂.

durma
21. dub 2011

@misha83 teď je hlavně důležité,aby čárka sílila 🙂

teckovanaorchidej
21. dub 2011

@misha83 jejda, no to vypadá zatím moc dobře 🙂 🙂
koukni ke mě do fotoblogu, najdeš tam hodnoty hCG a foto testů

drndapetka
21. dub 2011

@misha83 to záleží na tělu, každá jsme jiná, hlavně to nesrovnávej v tabulkách! Já ji měla 11.den po ET 189, čekala jsem jedno mimi, ale můžeš mít i klidně víc-dvojčátka, nebo i mín, to ještě neznamená, že je něco blbě. Důležizé je pak srovnat dvě hodnoty tak po 3-5 dnech

misha83
21. dub 2011

@durma Jj, zítra testnu a uvidím. Tohle stejně nijak neovlivním, manžel je zlatíčko, tak mě hrozně drží. A já panice propadám až při úplně jasném neg. výsledku.

Musím se odreagovat, je zelený čtvrtek, tak alespoň udělám výborný špenát🙂.

jezulicka
21. dub 2011

@teckovanaorchidej ahojky prosím tě ty jsi měla taky kašel v těhu?co je na to dobré?kašlu mám rýmu a nevím co na to můžu?bojím se at malé neuškodím nebo ještě neporodím 😠 😒

vodni
21. dub 2011

@misha83 No míšo, tohleto NENÍ duch 😎 😎 😎 😎 😎

misha83
21. dub 2011

@vodni Není, ale myslíš, že je možné, abych v takovémto stádiu měla pozitivní jen 10 test?

teckovanaorchidej
21. dub 2011

@jezulicka ahojky, já měla atb, už nevím jaké, nějakou penicilicínovou nebo cefalosporinovou řadu, pak jakékoliv kapky, kde není kodein a kortikoidy na dýchání, protože už to vypadalo jako astma. Asi po třech týdnech , možná víc jsem byla OK.

vodni
21. dub 2011

@misha83 Sice Drnda píše nesrovnávej s tabulkami, ale když mrkneš na to šílené rozpěti, tak by tě to mohlo uklidnit 😉 U někoho holt vylízá hCG pomaleji... 😉 Taky bych šla na krev (asi bych šla už dnes 😝 ) a testovat až za dva dny (den po dni to není moc dobré, protože se čára většinou nemění)
Od početí (=OPU):
- 7 dní (1. týden) = 0 - 5
- 14 dní = 3 - 426
- 21 dní = 18 - 7,340

vodni
21. dub 2011

@teckovanaorchidej @jezulicka Kočky, ty vaše třicítky v profilu 😵 😵 😵

teckovanaorchidej
21. dub 2011

@vodni zlato, klid taky bude u tebe, neboj.
Mě včera zatrhli brát hořčík, že děloha se po porodu pak špatně svinuje a už mě tvrdne břicho, ta opička tam zase vyvádí, doufám, že ještě týden vydrží.....

misha83
21. dub 2011

@vodni No jenže v laborce mi řekli, že berou jen do devíti, což jsem nestihla ☹ . Do zítřka to ale vydržím.

vodni
21. dub 2011

@misha83 Na poliklinice na zahradníkové je to kdykoliv, výsledek do dvou hodin 😉 Nebo ty nejsi z Brna?

misha83
21. dub 2011

@vodni A jo, já totiž volala na dobrák, mám to blízko, tak byla nepříjemná a poslala mě na bratislavskou, tak jsem volala tam. Vidíš, tak já tam zkusím zavolat! To mám taky blízko.

vodni
21. dub 2011

@teckovanaorchidej Jj, jak koukám na to vlastní neuvěřitelné číslo, tak je mi jasné, že je to tady v cuku letu 😉 Taky jsem četla jsem, že kolem 32tt hořčík většina vysazuje...

drndapetka
21. dub 2011

@vodni kde je zahradníkova? 😕 já jsem totiž taková brńačka-nebrňačka 😀

teckovanaorchidej
21. dub 2011

@misha83 jů, bude odběr, vodni popichuje 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😅 😅

vodni
21. dub 2011

@misha83 Nevolej, prostě tam zajeď 😎 V přízemí pár schodků a pak dveře napravo (je tam cedule). U okýnka řekneš, že bys sis chtěla nechat vzít krev na test hCG jako samoplátce. Udělají hned a dají ti telefon (nebo si řeknou o tvůj mail) a za dvě ho´dky máš jasno 😉 Stojí to kolem 200,-
Úplně si pamatuju, jak mi tozhle před nedávnem psala orchidejka 😀 😀 😀

drndapetka
21. dub 2011

Holky, nic.....já jdu ven na čerstvý vzduch, je mi od včera blbě od žaludku, tak se jdu vyvětrat.....mám i průjem a v žaludku mi skučí žáby, nevím co blbýho jsem zase snědla 😒

Držím všem pěstičky, pevně nervičky a přeji krásný jarní den plný sluníčka 😵

teckovanaorchidej
21. dub 2011

@misha83 poslyš, řekni jim, že jsi samoplátce, to by jim mělo být fuk, kdy přijdeš, ta analýza netrvá dlouho a stejně to zaplatíš

teckovanaorchidej
21. dub 2011

@vodni 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

misha83
21. dub 2011

@vodni Tak jsem tam volala a říkali, že nejlepší je mezi 8-10, že kolem sedmé se moc čeká. No každopádně to už taky nestíhám, každopádně zítra půjdu tam.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru