CAR Unica Brno

lucen
11. únor 2009

Berušky, radši jsem založila nové, aby nás nestřihly

betysek
24. zář 2011

@vodni Který den po OPU jsi měla transfer, když jste měli jen 2 embrya?

drndapetka
24. zář 2011

@vodni no jo, už 2.utz, ve středu třetí 😖

@betysek vodni měla vždycky transfer 3.den po OPU.Gratuluju k miminkům, ať se jim daří 🙂 🙂 🙂

mrkvicka28
24. zář 2011

@jimmy1 malej ještě nehodí? Ani za jednu ruku? Nám se dneska Mareček pustil udělala tak dva tři kroky sám ,ale jink chodí za rukui venku.

jimmy1
24. zář 2011

@mrkvicka28 Martínek chodí jen za obě ruce, ale stejně ho musím furt někde tahat. Do schodů, do kočáru, do postýlky, na přebalovák, do jídelní židličky, prostě furt. Ale nějak to budem muset zmáknout, prostě to ty folíky vydrží a hotovo 😉

bobecek79
25. zář 2011

@betysek
@lenceslava holky,tak jak se mají Vaší embryjáčci??? Přeji Vám,atˇ jsou moooc silní............... 🙂 🙂

vodni
25. zář 2011

@betysek My to měli tak, že jeden den OPU, pak dva dny nic, a další den ET. Přidala jsem ti práva do fotoblogu, tak mrkni - měla jsem to tak vždy, všechny tři pokusy (u prvního jsme měli jen 1 embryo, u druhého a třetího 2 embrya).
Koukám, drnda tě už poinformovala jak to s námi bylo 😉 😝

bobecek79
25. zář 2011

@vodni vodni měla jsi nějaké příznaky hned po embryotransféru??? Já jsem dneska 4 den a zatím vše v klidu.....žádné známky..nic...

bobecek79
25. zář 2011

@vodni jen včera jsem byla nafouknutá,ale to byl hrášek,měli jsme ho k obědu... 😉

vodni
25. zář 2011

@bobecek79 Ne ne, neměla, já neměla příznaky celé těhu 😀 Tj. žádné zvracení ani nevolnosti, a dost dlouho žádné břicho (kromě toho mého původního špekového..), žádné chutě... prostě vůbec nic 😉 Až asi od 7. měsíce problémy s pánví (nakonec mi v porodce potvrdili větší rozvolnění stydké kosti, takže to bylo od toho)

vodni
25. zář 2011

@bobecek79 jj, to bude ten hrášek 😀

bobecek79
25. zář 2011

@vodni a testovala jsi přesně kdy jsi měla,nebo dřív???

vodni
25. zář 2011

@bobecek79 přesně když jsem měla (16-17.den), a nerada - nejraději bych testovala později nebo vůbec 😝 Raději jsem šla na krev

betysek
25. zář 2011

@bobecek79 Pořád se drží všechny 4. Tak uvidíme. Prý mají předběžně naplánovaný transfer na úterý, jen kdyby náhodou vydrželo víc než 2, tak ve středu. Uvidíme zítra.

bobecek79
25. zář 2011

@betysek jsou to malinký šikulky 🙂 🙂 ,uvidíš,že vydrží.Já nemám taky nic v mrazáčku.Budu se bát a testovat asi až jak mám 5.10,nevím jestli si troufnu dřív... 😒

betysek
25. zář 2011

@bobecek79 Myslím, že je to lepší, testovat se, až když máš. Myslím, že je o dost horší, vidět na testu //, když to zkusíš dřív, a pak to zkusíš v termínu a nic. Aspoň když to beru podle sebe. Já bych to klidně zkoušela o pár dní později, než mi řeknou, nemám ráda falešné naděje. 😉 A hlavně máš Pregnyl, jestli se nepletu. Tak že ten Ti může taky test ovlivnit, když ho uděláš dřív.

bobecek79
25. zář 2011

@betysek jj,pregnyl poslední píchám zítra. Nebudu to štěstí pokoušet a test neudělám rozhodně dřív než mám........ 😀.

drndapetka
25. zář 2011

Ahojek,
tak já se zatím držím, sice se mi spouští rýma a kýchám,bolí trochu hlava ale snad to překonám.
Manžel je dnes v práci, má službu, slíbil mi, že bude ležet, doufám, že se zítra vrátí už zdravej. Ráno vypadal ještě hrozně ☹

@betysek miminka se krásně drží, tak ať se tak kultivují dál 😉
@bobecek79 holky, jste statečné, že budete testovat v termínu, já bych to nedala 😀
@lenceslava a co je s Tebou Leni? je vše o.k.? 😕

bobecek79
25. zář 2011

@drndapetka ahooj dneska je tady nějaké mrtvo... 😕 . Dneska odpoledne mám pocit jako bych měla dostat MS,nějak mě pobolívá v podbříšku a nohy.......(modlím se aby to bylo to druhé). 😝

betysek
25. zář 2011

@bobecek79 neboj, asi se zahnizduji, treba se chytli obe, to pry poboliva vic 😉

drndapetka
25. zář 2011

@bobecek79 bolesti jako na MS jsou o.k. to jsme měla taky 😉

lenceslava
25. zář 2011

Ahoj.Byli jsem pryč,ale už jsem tu.Tak dneska byli pořád tři,Všechny 6B. transfer je zítra.

bobecek79
25. zář 2011

@drndapetka
@betysek tak věřím,že máte pravdu a 5.10 tam budou // čárečky... 🙂 .

bobecek79
25. zář 2011

@lenceslava přeji Ti na zítra hodně štěstíčka a atˇ se embryjáčkům u maminky v bříšku líbíííí 🙂 🙂 🙂 .

ivetule
25. zář 2011

@lenceslava ahoj tak držíme palečky na zítra. A hlavbně za chvilku krásný //. 🙂

lenceslava
25. zář 2011

děkuju moc. snad vydrží všechny aby jsme to jedno mohli zmrazit.

drndapetka
25. zář 2011

@lenceslava hurááá, já měla strach, že se něco děje 😒 no uffff......takže jdete zítra na to? tak tfuj tfuj tfuj 😉
doufám, že se transferu taky dočkám, pořád se o mě pokouší nějaký bacil 😠 , tak polehávám 😝

lenceslava
25. zář 2011

@drndapetka nebůůj. bude to dobrý. folíky dorostou a bacili ustoupí. Mě teda pomohl ten celaskon jak jsi mi doporučovala,za dva dny jsem byla dobrá.

drndapetka
25. zář 2011

@lenceslava celaskon do sebe sypu už 14 dní. Byla bych dobrá, kdyby ten můj nepadl. Prská mi tady na všechny směry, v noci kašle, dáví se, já nemůžu spát,..... 🙄

lenceslava
25. zář 2011

@drndapetka jejda jejda. pošli ho někam na vyléčení.At se v klidu můžeš kurýrovat.A byl u doktora?

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru