CAR Unica Brno

lucen
11. únor 2009

Berušky, radši jsem založila nové, aby nás nestřihly

jimmy1
4. lis 2011

Dobré ráno všem 🙂
@ink @lenceslava tak já teda přiznávám barvu 😎 je to tak, jsou tam // 😵
manžel svolil, abych vám to prozradila 😉
zkouším to od středy a jelikož dneska jsem 5.den po pregnylu, tak už si myslím, že je tam opravdu maluje naše mimi 😵
@sblanch a jak ty??

vodni
4. lis 2011

@lnk gratulujeme 😉 😵 😵 😵

vodni
4. lis 2011

@jimmy1 😵 😵 😵 to je paráda 😉

kac3nka
4. lis 2011

@jimmy1 Jé, tak to moc držím palce aby // vydržely 🙂

sblanch
4. lis 2011

@jimmy1 jéééé! No teda - to je úplně zelená vlna úspěšných těhu testů 🙂 Gratuluju!!! A držím pěsti, ať // jenom sílí a všechno je v pořádku 😉
No - jen se bojím, abych to nepřetrhla... Zatím jsem netestila, asi to nechám na tu neděli. Včera ráno jsem to už vzdávala, byla jsem na dně - protože se objevilo to špinění, ale bylo to drobné - ťuk, ťuk, od té doby nic, tak nevím. Naděje stále žije, ale pokud to nedopadne, tak to bude jenom horší... To jsem celá já - pesimista...

lnk
4. lis 2011

@jimmy1 jupííííííí, já to tušila už včera, jak jsi se vytáčela, když jsem se tě ptala, jestli testíš, bylo to jasné 😉 je to super, mám moc velkou radost 🙂

lnk
4. lis 2011

@sblanch nebuj, já taky špinila jen ten jeden jedinej den, od tý doby je to dobrý 🙂 dneska poslední agouš a od zítra utroš 🙂

lnk
4. lis 2011

@sblanch na neděli ti budu držet pěstičky i na nohách! 🙂

jezulicka
4. lis 2011

@jimmy1 tak to moc gratuluji at to jde tak nadále,,,, 🙂

jimmy1
4. lis 2011

@vodni @kac3nka @sblanch @lnk @jezulicka hoky díky 😵 já jsem prostě vždycky testila brzy a moc obdivuju ty, který to fakt nechají až na oficiální termín, to bych nezvládla 🙂
@sblanch taky držím všechno co mám, ať i ty najdeš ty vytoužené //.

lenceslava
4. lis 2011

@jimmy1 já to věděla.moc gratuluju.

ivetule
4. lis 2011

@jimmy1 moc a moc gratulujeme. To je krása jak se tady daří. 🙂

ivetule
4. lis 2011

@sblanch na neděli držíme všechno co jde i s malím. 😀

sblanch
4. lis 2011

@lnk @jimmy1 @ivetule Děkuju moc za podporu 🙂 Nevím nevím, jak to do neděle vydržím... Nervy napnuté. Ale odvahu testnout dřív asi nemám.

lnk
4. lis 2011

@sblanch 🙂 vydrž, já to taky vydržela, a pak to stálo za to! myslím na tebe, kráááásnou neděli 🙂

luciiiie
4. lis 2011

@jimmy1 GRATULUJEMÉÉÉ!!!!!!!! to je krása...držímě všechno co můžeme, ať je všechno v pořádku a Marťulka má sourozence...jupíííí 🙂 🙂 🙂

bobecek79
4. lis 2011

.................všem Vám moooooc gratuluji k vytouženým // 🙂 🙂 a atˇ štěstíčko trvá do doby než na Vás vykoukne vytoužený uzlíček!!!!!!!!!!!!!!!!! Opatrujte se. 😉

betysek
5. lis 2011

@jimmy1 Moc gratuluju!!! Super! 😉

jimmy1
5. lis 2011

Ahoj holky 🙂
ještě jednou díky všem, kdo na nás myslí 😵
@sblanch tak jáááák?? Jsi trpělivá a čekáš na oficiální termín?? Moc držíme pěsti!
Já začínám řešit jak to uděláme dál, kam půjdu pro další agolutin, mám jen do středy, ale chci píchat dál. Můj gyndr. mi to v minulém těhu rozmluvil a za 2 dny jsem skončila v nemocnici, tak tentokrát na tom trvám 😝 i když teda mám zadek jako řešeto 😖 chci ještě aspoň 2 balení agouše! Tak zkusím v pondělí asi zavolat na gyndu a když tam neuspěju, tak asi v úterý zajedu na Unicu.

lucifirek
5. lis 2011

@jimmy1 teda nnánn radost,že se tu daří.🙂Ieště,že ty doktory nnánne. A doufánn,že se taky budu nnoct brzy přidat. Dneska w noci uplně poslední koiení,tak ted ienonn čekat.Iinak týden isnne na sunaru a uplně w pohodě.

sblanch
5. lis 2011

@jimmy1 statečně odolávám 🙂 Ale spíš bych to nazvala zbabělostí - bojím, kolik čárek zítra bude...
A to ti gynekolog místo alolutinu předepsal utrogestan? Myslíš, že agouš je kvalitnější? A s čím jsi vlastně konkrétně skončila v té nemocnici? Promiň, já dřív na tyhle stránky nenavštěvovala.

jimmy1
5. lis 2011

@sblanch já měla tenkrát místo agolutinu předepsanej duphaston, protože utrogestan měl zrovna výpadek ve výrobě a nebyl k sehnání ☹ možná že s utrogestanem by to bylo lepší, ale kdo ví... Já jsem začla 2 dny po vysazení agolutinu masivně krvácet, padaly ze mě kusy jako při hooodně silné MS 😕 Byla jsem přesvědčená, že jsem potratila 🤐 ale na UTZ v nemocnici se ukázalo blikající srdíčko 😵 tak jsem si tam týden poležela, krvácení a pak špinění přestalo a pustili mě domů. Jsem přesvědčená, že to bylo tím poklesem hormonů.
Agouš není kvalitnější, ale tím, že je to injekce, tak máš jistotu, že se správně vstřebá 😉

ivetule
5. lis 2011

@sblanch tak na zítra tfuj tfuj. Očekávám další dobrý zprávy. 😀

jimmy1
6. lis 2011

Dobré ráno holky 🙂
@sblanch tfuj tfuj, držím pěsti, ať sem za chvíli napíšeš pozitivní zprávičku 😵

ivetule
6. lis 2011

Dobré ráno taky už netrpělivě nakukuju na tu dobrou zprávu.

sblanch
6. lis 2011

Hmmmmmmm.......... Pozitivní moc není - na jednom testu jen / druhý pro jistotu nezafungoval vůbec. Takže zítra krev... Prý podle sestry to ještě není ztraceno, ale už tomu vůbec nevěřím. Už jsem to obulela a momentálně snad dobrý, ale mám takovou blbou náladu - jednu chvíli se směju a pak brečím...
Tak mě to mrzí, že jsem tu zelenou vlnu přetrhla...
Děkuju všem za palečky - snad příště. Někdy si ale říkám, že se toho nedočkáme, už jsme toho podstoupili tolik, a taky nevím, jestli na to budu příště mít odvahu a chuť. Taky jsme začali uvažovat o adopci - jestli bychom teda prošli sítem...

jimmy1
6. lis 2011

@sblanch ☹ je mi to líto ☹ ta krev to zítra rozlouskne definitivně. Moc dobře vím jak ti je, otupí to jen čas 😕

sblanch
6. lis 2011

@jimmy1 někdy ani ten čas ne... Ale aspoň máme jasno v tom, že můžeme plánovat silvestr 😉 - člověk si na tom musí najít nějaká pozitiva

ivetule
6. lis 2011

@sblanch je mi to moc líto 😖 tolik jsem ti to přála.

durma
6. lis 2011

@sblanch 😢 😢 😢

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru