CAR Unica Brno

lucen
11. únor 2009

Berušky, radši jsem založila nové, aby nás nestřihly

sblanch
6. lis 2011

děkuju všem - zítra se to definitivně potvrdí. No co, život jde dál, musí!
Všem co našly // držím pěsti, aby to dotáhly do vítězného konce v porodnici 🙂 Snad onu instituci taky jednou budeme potřebovat...

lenceslava
7. lis 2011

@sblanch Ahoj. Beru mrzí mě to.A moc. ale i když to opravdu zní blbě tak i na tomhle si člověk musí najít něco pozitivního.Já třeba říkám že si aspon můžu dát svoje minovaný vínečko,že v létě zase pojedeme k moři,že budem moct od jara jezdit na kole,a když to hodně dobře půjde ta si koupím skůtra. 🙂 Člověk prostě musí přes všechno zlý pozitivně myslet.

lnk
7. lis 2011

@sblanch poslala jsem ti IP..

jimmy1
7. lis 2011

@sblanch tak jak?? nestal se náhodou zázrak??
@ink jak se cítíš??

Já jedu zítra ráno na Unicu na krev, chci vědět hodnotu HCG 😉 a taky si tam nechám předepsat další agolutin, aby mi to vyšlo aspoň do UTZ. Mám už poslední 2 injekce a ke svému gynďoušovi nemám šanci se takhle narychlo dostat. Máme tam být už v 7, to bude mazec vstávání s Martínkem 😝 Ale zpátky pak pojedeme s tátou, přijede do Brna po noční a bude 3 dny doma 😵

sblanch
7. lis 2011

Zázrak se nestal... Jestli si pamatuju dobře tak hCG bylo něco okolo 2 - takže nic. A kvalita vajíček asi špatná, byl to šok, doporučují nám jít do vajíčka dárkyně. Zatím to nezvládám, vůbec mě tahle možnost nenapadla. Uvidíme, v plánu mám obvolat Obi a zeptat se na podrobné výsledky předchozích pokusů a vytřískat z nich celou dokumentaci, ne blbý výpis, který mě dali už 2x, pak napsat endokrynoložce, co si myslí o vlivu mého nedostatku hormonů na kvalitu vajíček a asi obejít další centrum - možná v Praze. Takže nudit se nebudeme.
Ale momentálně si jdu schrupnout, pak se psem ven a hlavně prát prát prát, mám toho kupu, některé věci peru v ruce a za ten měsíc se mi to nashromáždilo. Takže nudit se nebudu 😀
A zítra hurá do práce 😉
Děkuju všem za podporu, těm co našly // přeju, ať malé bez problému donosí a těm co nenašli, aby měly příště více štěstí
Blanka

sblanch
7. lis 2011

A nebojte, pozitiva taky vidím, chci začít víc cvičit, učit se jazyky, cestovat, naplánovat Silvestr atd atd atd 🙂 Dnes jsem si udělala radost, koupila jsem si dvoje oční stíny a novou angličtinu - ne že bych jich měla málo 🙂

jimmy1
7. lis 2011

@sblanch ☹ škoda ☹ tak naber sílu a uvidíš jak dál... Přeju ti, ať to všechno dobře zvládneš 😉 a ať se příště zadaří!

ivetule
7. lis 2011

@sblanch škoda ☹ moc jsem ti ještě držela palečky. Hlavně si ted dělej radosti a nabírej sílu. Moc ti budu držet palečky at příště se podaří. 🙂

ivetule
7. lis 2011

@jimmy1 no teda budete pěkně ranní ptáčata zítra. Tak hlavně štastnou cestu. 🙂 Budeš to mít zase veselejší když přijede tatka. Nám snad přijede na víkend. Už ted se nemůžeme dočkat.

lnk
7. lis 2011

@jimmy1 ahoj, no dneska nic moc, zdá se mi, že začínám trošku pošpinovat, pokud teda utroš nezačal barvit, ale obávám se, že asi ne 😠
tak uvidím zítra, jak to bude vypadat. dneska jsem se snažila raději spíše polehávat a nic nedělat, nasadila jsem si klidovej režim 🙂
tak zítra at ti to dobře dopadne, já jsem taky přemýšlela, že bych si zajela na krev, ale nechtělo se mi vláčet se šedesát km tam a pak šedesát zpátky jen kvůli pěti minutám, kdy mi vezmou krev... je to holt trošku z ruky...

jimmy1
7. lis 2011

@ink tak my to máme jen cca 30 km 😉 a navíc je děda suprovej a ráno nám aspoň tam udělá taxíka 😵 pak bude muset fofrem zpátky, protože jim budou měnit okna, ale to my už pak zvládnem... hlavně že nebudem muset jet už o půl šestý busem 😎
To špinění... bývá u spousty těhulek a nemusí nic špatného znanemat. Tak ať je to tak i u tebe 😉 klidovým režimem nci nezkazíš, tak pěkně odpočívej 😉
Jo a na krev můžeš do jakékoliv laboratoře jako samoplátce.

betysek
7. lis 2011

@lnk Myslím, že by ti vzal krev i tvůj gynekolog, kdyby jsi za ním šla, nebo ne? Nebo tu někdo psal, že asi za 200 Kč ti zjistí hcg i bez doporučení tam, kde ten rozbor normálně dělají, tak že asi v nějakých laboratořích na poliklinikách.

lnk
7. lis 2011

@jimmy1
@betysek
holky dík za rady, ale říkám si, že ty dva týdny to nějak musím vydržet a pak - buď to bude, nebo to nebude, stejně to neovlivním...

jimmy1
8. lis 2011

Ahoj holky, tak HCG je 275 a na UTZ máme přijet 25.11. v 8:30 🙂 je to super, to má zrovna i táta volno, tak pojedem celá rodinka 😵

lnk
8. lis 2011

@jimmy1 tak to jsou hezké zprávičky 🙂
jinak já stále špiním, tak jsem volala na Unicu, mám ležet, nic nedělat a v případě masivního krvácení vyrazit do nemocnice, ach jo ☹ tak jsem netušila, že budu muset hodit nohy nahoru od samého počátku, ještě že jsem doma a nemusím řešit zaměstnání... člověk fakt nikdy neví, co přijde... tak odpočívám a vůbec to není špatný 😀

jimmy1
8. lis 2011

@ink s tím špiněním je to blbý, ale často to nic neznamená 😉 a ještě máš bolesti?? Mě občas dloubne tuhle, občas támhle a jsem unavenoučká 😎 měla bych jít vařit a místo toho tady dřepím u PC 😝 asi budem až se kluci vzbudí jíst jen pečivo 😝

lnk
8. lis 2011

@jimmy1 jj, bolesti mám stále, ale už ne tak moc velký jako dřív, spíš mi to připadne, že se zmenšují a je jich míň, každopádně, jednou mě bolí vpravo, jednou vlevo, jednou uprostřed, vždycky takové dloubnutí nebo křeč, tak snad to bude dobré 🙂
no já jsem taková rozpačitá z toho špinění, tak spíš nemám na nic náladu, nechce se mi nic dělat, nic mě nebaví 🙂

jimmy1
9. lis 2011

@ink v poradně Dr. Kouckého jsem našla info, že špiní cca 20% těhotných 😉 ale vím jaké to je... v těhu s Martínkem jsem furt lítala na wc a prohlížela toaleťák jestli je to OK... Podstatné je, aby to bylo špinění a ne jasná čerstvá krev.
@ivetule a co ty?? jak se cítíš??

lnk
9. lis 2011

@jimmy1 🙂 tak přesně to jsem dělala 🙂 měla jsem strach, co se děje, ale ležela jsem teď ty dva dny a zdá se, že dobré. včera odpoledne už špinění přestalo a dneska taky dobré, tak snad bude pokoj, ale jak píšeš, já o tom špinění četla taky, tak jsem se uklidnila, že v tom nejsem sama, ale tak je to takové nepříjemné, protože pro mě je to první těhotenství, navíc tak vymodlené, že prostě červíček pochybností tam je... 🙂

ivetule, taky jsem se chtěla zeptat, jak ty se cítíš? příští pátek už jdeš na ultrazvuk 🙂

lucifirek
9. lis 2011

HOlky teda trošku wánn to těhulkowání záwídínn 😉 sannozřeinně w dobrénn 🙂 Doufánn,že se také brzy dočkánne. Už od wíkendu nekoiínne wůbec a ie to w pohodě.

lnk
9. lis 2011

@lucifirek neboj, taky se dočkáš 🙂

betysek
9. lis 2011

@lnk Určitě to už bude v pohodě. Držím palečky. Já měla v prvním těhu šílený zážitek s krvácením. Byla jsem asi v 15tt, tak jsem si říkala, že to snad není možné, myslela jsem, že když jsem přečkala 12tt, tak to bude v pohodě. Po chvílce přemýšlení jsme odjeli na OBI. Udělali UTZ a prý vše v pohodě. Řekla jsem jim, že jsem dost zvracela a prý to mohlo být z toho, jak se namáhaly svaly. Byla jsem úplně hotová. Tam jsme jeli taxíkem a říkala jsem si, že když mi vlasně nic není, tak pojedeme zpět městskou. Auto jsme neměli a najdi nějakého známého hodinu před půlnocí na Silvestra, který tě bude moct někam odvézt. Jenže jsem trpěla na dost nízký tlak, tak že jsem se na zastávce několikrát složila. Kolemjdoucí si museli myslet, že jsem asi opilá. Stalo se to Silvestra. Večer jsme odjížděli od manželových rodičů, kde se právě chystalo občerstvení na večer - domácí klobásky a pod. A já jsem ty kobásky nemohla ani cítit, a tak jsem několikrát zvracela. Natahovaly mě i výpary při vaření, cigaretový kouř a pod. Teď mám žaludek jak na vodě skoro celý den - po vysazení Utrouše je to trochu leps¨ší, ale pořád nic moc.

ivetule
9. lis 2011

@jimmy1
@lnk ahoj holky. já chvilkama jsem úplně hotová. Jsem hrozně utahaná a ten náš malej se na chvilku nezastaví. O víkendu to bylo nejhorší než jsem si asi zvykla na ten utroš. Ted už je to trošku lepší. A ano příští pátek už jedu na utz. Tak snad to bude v pořádku. 🙂

ivetule
9. lis 2011

@lnk neboj bohužel krvácení je v těhotenství hodně. Já u Mildy začala špinit přesně den po potvrzovacím utz. Ve středu mi řekli,že je to v pohodě a ve čtvrtek jsem jela na pohotovost a skončila jsem na týden v nemocnici. Naštěstí potom už to bylo dobrý. 🙂

ivetule
9. lis 2011

@betysek ty už jsi jak daleko ,že už nebereš utroš?

ivetule
9. lis 2011

@lucifirek neboj už se ti to blíží a za chvilku budeš taky. 🙂 Vydrž.

lnk
9. lis 2011

@betysek
@ivetule
@jimmy1
holky, díky moc za podporu, já jsem už prolistovala internet tam i zpátky a fakt jsem zjistila, že špinění v těhu je v podstatě běžná věc a dokonce některé špiní celých 9 měsíců - ufff, tak snad mezi ně nezapadnu 🙂
tak hlavně, aby bylo vše v pořádku a utz ukázal krásné srdíčko 🙂

lnk
9. lis 2011

@betysek tak to jsi holka teda měla silvestra, to ti teda povim 🙂

lnk
9. lis 2011

@jimmy1
@betysek
@ivetule no jo no holky, vy jste všecky už maminy, tak narozdíl ode mě si moc neodpočinete
já jsem občas tak vyřízená, že jsem ráda, že si můžu jít lehnout 🙂
taky jsem si říkala, že mít doma už jedno dítě, tak takovej přepych si nemůžu dovolit 🙂

lnk
9. lis 2011

@betysek kdy se vysazuje utroš?

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru