CAR Unica Brno

lucen
11. únor 2009

Berušky, radši jsem založila nové, aby nás nestřihly

lnk
6. únor 2012

@jimmy1 tak to je supeeer!!! 🙂

lnk
6. únor 2012

@betysek tak moc držím pěstičky, aby to dobře dopadlo

ivetule
6. únor 2012

@jimmy1 krása moc a moc gratulujeme. Tak bude krásný páreček to je krása. 🙂

ivetule
6. únor 2012

@betysek budeme držet palečky at je to všechno v pořádku. 🙂

andinecka
8. únor 2012

Ve středu jedeme za sestřičkou Deniskou a Maruškou ( pracovaly v Unice) - už se táááák těším. 🙂

kiru
9. únor 2012

hmmm-ty byly dobrý,škoda,že odešly,ale teď jsou tam taky super sestřičky,nikdo se tam nemračí a lítaj jak namydlený🙂)))))

lenkahrib
11. únor 2012

ahojte holky...narazila jsme na tuto diskusi náhodou....taky jsme absolvovali umělko na Unice a musím teda vysmeknout poklonu. Veškerý personál - sestřičky i doktoři / nás měl na starost pan Frgala a musím teda říct, že fakt super člověk /, prostředí, přístup, jednání, vstřícnost, poskytování informací - prostě tohle všechno od nás má jednu obrovitánskou 1 !!!!!!! My absolvovali ICSI a asi máme z pekla štěstí, protože se zadařilo hnedka napoprvé...teď jsme v 11. týdnu ....nechali jsme dát dvě embryjka, jedno se chytlo, tak jsme docela koukali, když jsme si 5.ledna rozbalili trochu opožděně Vánoční dáreček.....určitě budu Unicu všude doporučovat!!!!! a ne kvůli tomu, že nám se zadařilo napoprvé, ale právě kvůli té vysoké profesionalitě lidí, kteří tam pracují...

lnk
21. únor 2012

ahojte holky,
je tu teď jaksi dlouho ticho a nic se neděje. tak snad jste všichni v pořádku a daří se vám
🙂

betysek
22. únor 2012

@lnk Já jen občas nakouknu, ale taky sleduju, že asi není nic nového. Já jsem to minulý týden trochu přehnala s vycházkou s Eli a se psem a začala jsem trochu špinit. Naštěstí jsem ten den byla objednaná do poradny. Doktor mě pořádně prohlédl a říkal, že to vše vypadá v pořádku. Že je to asi po té námaze. Ještě jsem začala pěkně kašlat, tak jsem měla pěkný strach, aby se to nerozjelo ještě víc, ale nasadila jsem klidový režim a za 3 dny už to vypadalo dobře. No, budu se muset víc šetřit, což je se skoro 4 letým torpédem a psem, skoro nemožné. Ale lepší se šetřit, než pak jít ležet do nemocnice. ☹

lnk
22. únor 2012

@betysek ach jeje, dávej na sebe pozor maminko!! chápu, že to je s prckem složité, ale člověk má strach, aby nemusel do nemocnice... tak se opatruj a odpočívej a kurýruj se, ať jsi zdravá 🙂
my jedeme v pondělí do prenatalu, začíná být ve mě malá dušička, aby bylo vše v pořádku.... včera jsem byla na gyndě, tak i tripltesty vyšly dobře, tak po této stránce snad to bude v pořádku, ale strach teda mám docela veliký, už aby to bylo za náma... a taky se snad konečně dozvíme, co to vlastně čekáme... 🙂

dazour
23. únor 2012

Ahojky holky,tak už se k vám přidávám,včera jsme byli po čtyřech letech v Unice a začínáme s přípravou na ket,zatím jsem dostala Utrogestan a vzali mě krev na štítnou ...a když to bude v pořádku,tak příští úterý jedem na zahájení ostatních léků a injekcí.Máme tři v mrazáčku,tak doufáme že tam bude nějakej statečný kdo přežije a uchytí se 🙂

lnk
23. únor 2012

@dazour ahoj, tak ti přeju hodně moc štěstíčka 🙂 ať mrazáčci zabojují 🙂

betysek
24. únor 2012

@lnk Držím pěsti na pondělí. Určitě to dopadne dobře a bude vše, jak má být. 😉 Já jdu příští čtvrtek na testy na těhotenskou cukrovku, tak jsem zvědavá, jak dopadnu. S Eli to bylo v pohodě, ale tentokrát mě nějak víc honí mlsná a kolikrát neodolám. Tak že i víc přibírám než při prvním těhu, ale doufám, že víc než 15 kg to nebude. S Eli jsem přibrala 12 kg a měla jsem to dole i dalšími 2 kg během měsíce po porodu.

lnk
24. únor 2012

@betysek děkuji 🙂 snad to bude v pořádku, docela by se mi ulevilo, tak jsem moc zvědavá...
no já mám na sladký hroznou chuť, zblajznu na posezení pytlík sušenek nebo gumovejch medvídků... ale zatím jsem teda přibrala od začátku 3 kg, takže doktorka mi říkala, že s tím nemá problém, tak se cukrovky taky bojím, ale snad mě to nepostihne, bez sladkýho bych umřela... 🙂

lnk
24. únor 2012

holky, chtěla jsem se vás zeptat, řeším, jaké si koupit auto, abych byla s mimčem pojízdná a vlezl se mi tam i kočár. v čem jezdíte vy? písnite mi klidně do IP
díky

jimmy1
27. únor 2012

Ahojte holky 🙂 zdravím po delší době.
@lnk Tak jak dneska v prenatalu?? My jdeme ve středu 😉
S autem neporadím, my žádný nemáme 😎 taxi nám dělá děda, když něco potřebujeme a ten má Roomster 😵
Já 14 dní po plodovce trochu zakrvácela, tak jsme si udělali v neděli v 20:30h výlet na Obilňák 😝 ale všechno bylo v pořádku 😵
@betysek cukrovky se taky bojím... už jen pomyšlení na ten test ve mě vyvolává krůpěje potu a husí kůži 😀 brr, ale zvládnem to 😉
@ivetule a jak ty zvládáš?
@dazour tak ať se zadaří 😵
@lucifirek jak to vypadá s váma??

ivetule
27. únor 2012

@jimmy1 Ahojky ted už to snad bude dobrý. měli jsme problémy s placentou,ale už se to naštěstí uklidnilo. Cukrovka nás čeká v příští poradně taky se moc netěším. My ještě nevíme co čekáme snad tenhle pátek. Tobě to krásně vyšlo páreček. A krásný jméno taky jsme ho měli napsaný poprvý. Jaký máš vycházky? Nám dal dvě hodimy dopoledne a tři odpoledne.

ivetule
27. únor 2012

@lnk Ahoj tak doufám,že dneska samé dobré zprávy. 🙂

ivetule
27. únor 2012

@dazour moc držíme palečky aby se podařilo a čekali jste druhé. 🙂

jimmy1
27. únor 2012

@ivetule vycházky mám 3 hodiny dopolko a 3 hodiny odpolko, 6 hodin denně je maximální možné ☹ chjo, docela rozdíl oproti těm neomezeným z minulého těhu 😎 Já jsem je měla namyšlený už dopředu tak, aby mi to vyhovovalo kvůli Martínkovi a jeho "režimu" 😉 ale zatím stejně chodíme víceméně jen dopoledne, mám toho tak akorát plný brejle 😝
V pase nemáš napsaný termín porodu a já si ho nepamatuju 🤐 tak mi to prosím připomeň (kdyžtak do IP, kdybys nechtěla veřejně, díky).

lnk
27. únor 2012

@jimmy1
@ivetule
ahoj holky, tak dneska v prenatalu jsme dopadli perfektně. všecko je v pořádku, jak má být. Jen drobeček byl trošku nespolupracující, takže jsme tam byli docela dlouho, ale paní doktorka byla důsledná a prošla úplně všecko, všecko nám ukázala, jak prcka, tak i kontrolovala plodovku, umístění placenty, jestli jsou volné porodní cesty, byla jsem spokojená moc. 🙂
no a už teda konečně víme, co to bude, i když já už nějakou dobu to podezření měla... 🙂
budem se těšit na kluka 🙂
U nás to tedy zatím vypadá dobře. po tom počátečním nevalným rozjezdu zdá se, že se všecko uklidnilo a zatím to postupuje jak má...
takže držím pěsti i vám dvěma, abyste tento týden dobře dopadly 🙂

lnk
27. únor 2012

holky, chtěla jsem se vás zeptat, jaké máte doma kočárky 🙂 ať načerpám inspiračku 🙂

dazour
27. únor 2012

Ahojky moc všem děkuji a též držím palce.Chtěla jsem se zeptat zda dávájí nechopenku v Unice už od začátku zahájení a nebo až po transféru? 😉

lnk
27. únor 2012

@dazour ahoj, tuším, že to bylo až po transferu

dazour
27. únor 2012

jo dík,vím že posledně jsem musela na dilataci děložního hrdla a pak mě šíleně bolelo břicho,, tak jsem dostala neschopenku,tak zítra se rozhodně zda mě to půjde líp po porodu proštouchnou a nebo budu muset ve středu na dilataci ☹

jimmy1
27. únor 2012

@dazour pokud jsi rodila přirozeně, tak určitě s dilatací problém nebude 😉 Držím pěsti 😵

dazour
27. únor 2012

Jé, kéž by to by byla paráda,kdybych na to už nemusela,říkali že to může bejt po porodu dobrý a nebo taky že tam můžou bíž srůsty,tak se nechám překvapit 😒

ivetule
27. únor 2012

@jimmy1 mám to zamknutý ,ale ted už by jsi to měla vidět. Máš pravdu mě to taky bohatě stačí. ty vycházky. Odpoledne už toho mám plný kecky. Kor jak začalo být líp tak Milda chce i odpoledne a to jsem ráda,když usne a jdu ležet taky. 🙂

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru