CAR Unica Brno

lucen
11. únor 2009

Berušky, radši jsem založila nové, aby nás nestřihly

lnk
4. črc 2012

ahojte holky,
tak jsem byla dnes na kontrole v porodnici, pry se to hezky chystá, takže pokud neporodím, tak v pondělí mám dojet na příjem 🙂 tak jsem zvědavá kdy to přijde 🙂
mějte se krásně a já se pak ozvu

luciiiie
5. črc 2012

@lnk pořád nakukuju jestli už....drž se ;) Ať jde vše jak po másle a dej vědět 🙂 těším se....

jimmy1
5. črc 2012

Ahojte tety Unicanky 😉 mela jsem se narodit az v utery planovanou sekci, ale mam svou hlavu a rozhodla jsem se, ze vykouknu uz dneska! Narodila jsem se za 4,5hodiny od prvni bolesti spontanne zahlavim 😵 dneska ve 3:30
Mamka je za to na sebe pysna (i kdyz zastupovana jak ponozka 🤐) Tata to nestihl, byl v praci na nocni.

bobecek79
5. črc 2012

@jimmy1 Jimmy přijmi od nás s miminkama v bříšku velikánskou gratulaci. Atˇjste obě zdraví a miminko dělá jen a jen radost. Já dneska byla u švagrové,tak jsem si přivezla dva plné pytle oblečků a byla na mě úplně husí kůže,když jse viděla to pidi oblečení.......
Ještě jednou blahopřeji k narození dcerky....

lnk
6. črc 2012

@jimmy1 jee, tak jste mě nakonec předběhli 🙂 tak mooooc gratuluji, to teda byl fofr 🙂 mějte se krásně, hlavně ať jste obě zdravé a v pohodě 🙂

@luciiiie já jsem stále dva v jednom 🙂 ale dneska si chci nachystat postýlku, tak třebas potom 😉 pořád všichni vykládají, jak se rodí, když jsou bouřky, tak pořád nějakou očekávám a stále žádná nepřišla. říkala jsem manželovi, že asi pojedem rodit do čech, tam mají kupu bouřek a hlavně o 10 stupňů míň než je tady 🙂

@bobecek79 tak si hezky začni chystat výbavičku - no já jsem taky trošku zpanikařila, když jsem chystala manželovi oblečky do porodnice, co mi přiveze až budeme odcházet. se mi to všecko zdálo být jakýsi malý 🙂

bobecek79
6. črc 2012

@lnk jj,už pomaličku začínám. Budu si oblečky třídit a začnu prát a po neděli konečně nakupovat.
Kažým dnem na Tebe myslím,mamčo opatruj se a drž se!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

betysek
6. črc 2012

@jimmy1 Moc gratuluju. Ať je Klárka zdravá, pěkně roste a dělá mamce a taťkovi jen samou radost. 😉

betysek
6. črc 2012

@bobecek79
@lnk
Nebojte holky. 😉 Naštěstí mimčo roste hodně rychle, tak že pidi oblečky nebudete dlouho potřebovat. My už se do dupaček, v kterých jsme přijely z porodnice, nevejdeme. 😀 Julča roste jak z vody (teda spíš z mléka).

bobecek79
6. črc 2012

@betysek to je dobře,že rostete. Posíláme Julince pohlazení po tvářičce!!!

lucifirek
6. črc 2012

@jimmy1 moc gratuluje. Tak Klárka si postavila hlavu 🙂
Ale hlavní je,že jste obě v pořádku. 🙂 At vám maličká dělá samou radost 🙂

lucifirek
6. črc 2012

a ted na řadě @lnk 🙂

ivetule
6. črc 2012

@jimmy1 moc a moc gratulujeme a hlavně zdravíčko 🙂

lnk
7. črc 2012

@betysek no já jsme právě zpanikařila, že když čekáme takovýho chlapa, tak že mu to všecko musí být zaručeně malý, ale tak když se podívám na to svoje břicho, tak tam přece nemůže být slon 😉 no uvidíme 🙂

@lucifirek dneska se nám vrací děda z dovolené a my mu slíbili, že na něho počkáme, tak zítra už bychom mohli jet 😉

pampeliska36
7. črc 2012

@jimmy1 moc gratuluji k holcicce a at jste obe v poradku a zdrave 😉

kveta
7. črc 2012

@jimmy1 Gratulujem.. vela zdravia a stastia Vam obom prajem..

mrkvicka28
7. črc 2012

@jimmy1 jé tak to moc gratulujem no je vidt že to bude tvrdohlavá holčička. Tak hlavně zdravíčko.

lnk
8. črc 2012

ahojte holky,
tak stále jsem 2 v 1, tak uvidím zítra v porodnici na kontrole, co mi řeknou 🙂

bobecek79
8. črc 2012

@lnk tak to bude určitě holčička,strojí se.... 🙂 Myslíme na Vás a držíme palečky,pa,pa 🙂

bobecek79
8. črc 2012

@ivetule
@jimmy1
@betysek
@lnk
Ty jo... 😕 holky a ještě každým dnem přivede Ink na svět miminko a pak už jsem na řadě já. To utíká.....snad to zvládnu....
Všem miminkům posílají naše dvojčátka v bříšku pohlazení po tvářičce. Mamky mějte se pěkně....

lnk
8. črc 2012

@bobecek79 kdepak, je to kluk a ve středu na ultrazvuku jsem se i zasmála, pan doktor ho prohlížel a říká: chlapečku, chlapečku, ty teda ale nejsi žádný malý chlapeček, ty jsi pořádný chlap... ve středu měl cca 3,7-3,8 kg, takže už bych fakt chtěla, aby šel ven, nebo ho nevytlačím... ☹
taky ti držím pěstičky, ať to s miminkama zvládneš, co nejdýl to půjde, tak vydrž holka 🙂 uvidíš, jak strašně rychle to uteče. mně to od 20 tt nabralo takovou rychlost, že jsem se nestačila divit 🙂

bobecek79
8. črc 2012

@lnk moc moc moc děkuji,ale hlavně atˇ Vy dva to zvládnete. Určitě to máš už na spadnutí,už se těším v týdnu na zprávičku,že jste se rozrostli o jednoho člena rodiny a jste v pořádku. Držíme palečky a že jich máme..... 🙂 🙂
Ty horka Ti asi taky moc nepřidávají,ale ještě chviličku a miminko bude na světě....

betysek
8. črc 2012

@lnk Ten odhad váhy podle ultrazvuku není moc přesný. Mně doktor týden před porodem říkal, že bude mít 3,9 kg a 4 dny před porodem jsme uz byli u jiného doktora skoro na 4 kg. Oba říkali, že ultrazvuk tu váhu zjišťuje +- 0,5 kg. Julča měla nakonec 3,55 kg. 😉 Taky jsem se děsila, jak vytlačím 4 kg dítě. 😉

bobecek79
15. črc 2012

@lnk Kdo ví,co dělá naše Ink???? Doufám,že má miminko už v uzlíčku u sebe a jsou všichni v pořádku. Ink,myslím na Tebe......

ivetule
15. črc 2012

Taky furt nakukuju. Doufám,že už spolu s maminkou a hlavně v pořádku. 🙂

betysek
15. črc 2012

taky pořád nakukuju, jestli už Ink napsala, že jsou v pořádku doma. Tak snad už se brzy ozve. 😉

jezulicka
17. črc 2012

@ivetule moooc gratuluji a hlavně hodně zdravíčka...

jezulicka
17. črc 2012

@jimmy1 moooc gratulujeme a přejeme malé hoodně zdravíčka .... 🙂

ivetule
17. črc 2012

@jezulicka děkuju moc a jakpak se máte vy? 🙂

jezulicka
17. črc 2012

my celkem fajn malá už stojí obchází kolem stolu, v postýlce lítá ..čekám kdy se spustí sama a už to začne...
a jak vy??co malý,jaký si měla porod?ani jsem nevěděla že už je malý na světě?a šla jsi v termínu?

alenkova
17. črc 2012

Dobry den,
mam dotaz,
jsem 10 den po ET dvou 8mibunecnych embriek.
Vcera se mi stalo neco s cim si nevim rady.

V noci asi o pul 1 me probudila hrozna bolest briska. Jako pri ms ale horsi. Nemohla sem se ani pohnout. Potom sem sla na zachod, na velkou a bolest asi po 4 minutach odeznela,

CHtela bych se zeptat ma nekdo podobnou zkusenost? Stalo se to uz nekomu? Mam si delat starosti o miminka? Dekuji za odpovedi

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru