CAR Unica Brno

lucen
11. únor 2009

Berušky, radši jsem založila nové, aby nás nestřihly

ilona_mat
19. únor 2014

@doko A chodíš dál do UNICA nebo už ke svému gynekologovi?

doko
19. únor 2014

@ilona_mat já mám svého gynekologa tam- mají tam i normální gynekologickou ambulanci 🙂 ale když jsme měli plánovaný pohlavní styk, tak se chodilo v případě pozitivního testu ke své dr. 😉 ale ty jdeš na utz ještě k nim,ne?

ilona_mat
19. únor 2014

@doko jj, k nim

hancami9
19. únor 2014

@ilona_mat jj, taky jsem byla az na ten 8tt, ale zjistili , ze je to mimodelozni, takze to bylo celkem napjate, aby vejcovod nepraskl, takze ted po KET pokud budou // si zajdu driv jen na potvrzeni, ze je ulozeno pekne v deloze, at se ty nervy uz neopakuji, jinak hoodne stesti🙂

ilona_mat
19. únor 2014

@hancami9 Myslíš, že kdybych šla ke svému gynekologovi, tak by to bylo dobré, že by jen zkontroloval to mimoděložní? Nebo se mám ještě objednat na UNICA? Snad ti KET dopadne líp.

tevi
20. únor 2014
tevi
20. únor 2014

Ta mrňavoučká bublinka uprostred rozhodne neni mimodelozni. Vim, ze jeste nemuzu jasat, ale je taaaaaaaaam!

doko
20. únor 2014

@tevi super, moc se mi ulevilo 🙂 tak jen tak dále, ať se Tobě i miminku daří 😉

jimmy1
20. únor 2014

@tevi to je skvělá zpráva, že to není mimoděložní!!! tak ať se mrňousek pěkně snaží!! kéž by to klaplo 😉 držím vám pěsti 😎

tevi
20. únor 2014

Holky dekuju. Ani nevite, jak se mi oddychlo. Ta cysta sice boli, ale nic hrozneho. Hlavne, aby to bylo ok.

vanushka
20. únor 2014

@tevi Jeziiiis, super !!!! Som ti hovorila ze s tehu 🙂 🙂 🙂 Jeeej tesim sa spolu s tebou 🙂

hancami9
20. únor 2014

@ilona_mat já prostě po té poslední zkušenosti, pujdu dřív - buď do Unicy nebo ke své Dr., Dr. Štelc s tím souhlasí, hlavně abych byla klidnější🙂 minule to bylo na hraně - srdíčko normálně pracovalo, takže už to bylo vcelku velké na vejcovod - ale já neměla žádné bolesti, tak nikoho nenapadlo, že by mohlo být něco špatně a pak jsme museli kvaltovat do nemocnice. Takže pro jistotu a klid půjdu dřív🙂

hancami9
20. únor 2014

@tevi tak to je krásná zpráva!!! držím palce, ať vše dobře pokračuje🙂)

ilona_mat
24. únor 2014

@hancami9 Nazdar, tak to máš dobrého doktora, můj gynekolog mě chce vidět, až mě propustí UNICA, Nebo pokud bych začala krvácet. Jinak k němu chodit nemám. Takže ti závidím. 🙂 Ale myslím, že to dopadne dobře. Snad! 😉

ivetule
24. únor 2014

@tevi Ahoj moc a moc gratuluju super zprávička. At se prcek daří a je to všechno v pořádku 🙂

ivetule
24. únor 2014

@jimmy1 Ahoj jari jak se daří a co děti? My už máme 5.let a Míša rok a 7 měsíců. Hrozně to letí 😉

tevi
3. bře 2014

Zitra jdeme na srdicko...

vanushka
3. bře 2014

@tevi WAUUU ako ten čas letí. drzim van palce.

vanushka
3. bře 2014

mal niekto take ze nedostal ms pokial sa bral agolutin a estrofem? 4 dni mi mešká ms a testy su negatívne... nerozumiem nicomu uz...

clarinula
3. bře 2014

Dobrý den, jmenuji se Klára Tomešová, jsem studentkou porodní asistence na Vysoké škole zdravotnické o. p. s., Duškova 7, Praha 5. Ráda bych Vás požádala o vyplnění dotazníku, který mi bude sloužit jako podklad k průzkumu v bakalářské práci na téma Vývoj asistované reprodukce.Je jedno, kdy jste asistovanou reprodukci podstoupili. Předem děkuji za pomoc.
https://docs.google.com/forms/d/13JJfXN9GoNjjLk...

vanushka
3. bře 2014

@lenkaskrapko ako sa dari ? uz si mala punkciu ?

lenkaskrapko
4. bře 2014

ano měla, ale nedopadlo to dobře ☹
@vanushka

vanushka
4. bře 2014

@lenkaskrapko ahoj, dnes som bola na krvi, je to negativne ☹ tiez to nedopadlo dobre ☹ ☹ ☹
to je nase 4. IVF..... je to tazke...

lenkaskrapko
4. bře 2014

@vanushka to věřím, že je ti to všechno moc líto. Nepřipouštěj si žádný smutek a hlavu vzhůru

tevi
4. bře 2014

Srdicko bije jako zvonecek. Kralicek muj malinkaty. Tolik povyrostla bublinka moje! Az mi slzicky ukaply.

vodni
4. bře 2014

@tevi náhodou jsem sem zabrousila - moc gratuluji!!!

vodni
4. bře 2014

@lnk
1.ICSI: Dr. F - nevyšlo
2. ICSI: Dr. O - nevyšlo
3. ICSI: Dr. G - vyšlo

ivetule
4. bře 2014

@tevi to je krásná zpráva tak jen tak dál 🙂

vanushka
5. bře 2014

@lenkaskrapko a vsetci ostatne chcem sa spytat ci neviete kedy dojde ms po vysadeni liekov ? neberiem uz agolutin ani estrofem a kedy asi bude ms ? dakujem

lnk
9. bře 2014

@tevi velká gratulace 🙂 krásná zpráva 🙂

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru