CAR Unica Brno

lucen
11. únor 2009

Berušky, radši jsem založila nové, aby nás nestřihly

iponek
9. dub 2015

@lnk Jú, to je krásná zpráva . Hlavně se holky moc opatrujte.

andela01
9. dub 2015

@lnk jůůů, to je krásný. Holky, držte se 😉 Posílám vám srdíčko

apolla
9. dub 2015

@lnk nadhera, držím pesticky,at to obě v klidu zvladnete.
Ještě jsem se vas chtěla zeptat: ted si picham jen puregon,v úterý jdu na první kontrolu a tam mi dají ještě další injekce? Jak dlouho jste stimulovaly?

lnk
9. dub 2015

@apolla díky. to už ti neřeknu. já stimulovala někdy v roce 2008 a už si to fakt nepamatuju... ☹

andela01
9. dub 2015

@apolla jestli můžu něco napsat, tak já byla vloni. Píchala jsem si pouze Puregon. Pak jsem dostala injekci (název už si nevzpomenu), která se píchla asi 2 dny před punkcí a potom jsem dostala injekce, které jsem si píchala 14 dnů po transferu. Nedostala jsem to vše najednou. Při kontrolách mi to dávali zvlášť 🙂

apolla
10. dub 2015

@andela01 děkuji moc!!!!

iponek
10. dub 2015

Dobré ráno holky, tak já už sedim v čekárně na odběr krve , ale moc to nadějně nevidím. Ráno TT bílý a to už jsem dnes 13 po ET. Pokud se dějí zázraky tak prosím ať ten zázrak se děje dnes u nás. Krásný den.

maattes
10. dub 2015

@lnk ahoj kočko blahopřeji k holčičce,mám velkou radost a neboj malá je bojovnice,takže všechno dopadne jak má 🙂 myslím na Vás holky 🙂

@apolla no a na tebe taky myslím 🙂 budu ti držet palečky,jo a v uterý ti ještě píchnou dávku puregonu a cetrotide a myslím menopur a pak nafasuješ asi 3 injekce na doma,co si pamatuju já 🙂

smekalice
10. dub 2015

@iponek držím pěsti 😉

apolla
10. dub 2015

@maattes díky moc - něco takového mám právě v tom rozpisu zaškrtnuté, ale píchám jen puregon, tak jsem si říkala, proč jsou tam 3 a já píchám jen jednu. A Cetrotide a menopur jsou taky malé jehličky?
@iponek myslím na tebe a držím pěsti, zázraky se dějí, proč by se nemohl stát i tentokrát. A kdy budou výsledky?

iponek
10. dub 2015

@apolla prý až kolem jedné.

apolla
10. dub 2015

@iponek no už jsem nedočkavá...ale ty asi víc

iponek
10. dub 2015

@apolla Strašně mě bolí břicho, jak jsem nervózní.

lnk
10. dub 2015

@iponek tak doufám, že to dobře dopadlo!!!

iponek
10. dub 2015

@lnk Tak u nás se zázrak nekoná .Nevím co na to říct. Nabídli mi minimální stimulaci a tak nevím jestli do toho jít. Všem co na mě mysleli děkuji.

lnk
10. dub 2015

@iponek tak to je mi strašně moc líto... já to mu tááák věřila... ☹ ☹ ☹

iponek
10. dub 2015

@lnk Já ani nemluvím . Jsem na dně.

lnk
10. dub 2015

@iponek mrzí mě, že nemáte žádnýho mrazáčka ☹ a co ta minimálka? to už není hrazené pojištovnou a museli byste to platit, nebo jak to je?

iponek
10. dub 2015

@lnk Nabídli mi jí, že by to vyšlo cca 15000,-Kč . Ale nevím co to obnáší ?

maattes
10. dub 2015

@apolla to už nejsou malé jehličky 😀 ale to zvládneš,ja u toho vždycky dělala půlhodinové scény a pak to nic nebylo 🙂

lnk
10. dub 2015

@iponek podle mě je to kratší ta stimulace a není tolik léků...

apolla
10. dub 2015

@iponek a já jsem tak věřila...

apolla
13. dub 2015

Ahoj,holky,zitra jdu na prvni kontrolunpri stimulaci. Jak to u vas pak pokracovalo? Za jak dlouho jste pak sly na opu?

lnk
13. dub 2015

@apolla tak tfuj tfuj tfuj, at to zítra dobře dopadne a vajucha řádně rostou 🙂

apolla
13. dub 2015

@lnk díky.Hrozné se tesim,jsem zvědavá,jestli se třeba dozvim už termín transferu. To by bylo super...

lnk
14. dub 2015

@apolla myslím, že jo, že už ti řeknou

apolla
14. dub 2015

Holky,tak jsem na cestě do našeho milovaného CARu. Jsem zvědavá,plna očekávání a vůbec si nepřipouští,ze by to mohlo dopadnout nějak zle. Po Velikonocích bude určité dost vajec,ne? 😀

iponek
14. dub 2015

Dej pak vědět jak to s tebou vypadá.

lnk
14. dub 2015

@apolla jsem zvědavá, kolik jich bude 🙂

apolla
14. dub 2015

Holky,jsem uplne nadšená,lip to snad a i dopadnout nemohlo. Mám celkem 24 folikulu po cca 18mm,takze v sobotu ráno už punkce!!! Tím pádem příští víme d jsem tehotna!!! Sliznice nádherných 8mm, asi opět díky kontryhelu. Piju ho poctivě. Byla jsem tak šťastná,ze se mi při zapínání kalhot utrhl knoflík,pan primář mi hned řekl,ze to je dobře,to znamená prý štěstí 😀 no nevím,co dodat...jsem nadšená 😵

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru