CAR Unica Brno

lucen
11. únor 2009

Berušky, radši jsem založila nové, aby nás nestřihly

lnk
19. dub 2015

@maattes
@iponek ahojte holky, děkuji, že na mě myslíte. já chytla teď od syna potřetí střevní chřipku. tohle těhotenství od samýho začátku stojí za hovno. absolutně mi to nesedlo, od začátku neustále nějaký problém. už se fakt těším, až to bude za mnou a už nikdy více těhotenství!! bych chtěla potkat toho vola, co tvrdí, že těhu je nejkrásnějším obdobím v životě ženy. je to utrpení od začátku do konce... kdyby to bylo první těhu, tak mi to tak nevadí, ale s tím prckem doma to jsou všechno strašné komplikace. snad to zvládnem až do konce a ještě rodit nebudem... ☹

apolla
19. dub 2015

@lnk urcite to zvladnete, zaprahni vic manzela 🙂

iponek
19. dub 2015

@lnk Moc na tebe myslím a doufám, že to vše skončí šťastně 🙂. Co já bych za ten frmol dala , ale to není o mě. Ty hlavně odpočívej ať jste obě v pořádku.

lnk
19. dub 2015

@apolla
@iponek holky dík. manžel funguje o víkendu. přes týden je od rána do večera v práci a jezdí vpodstatě jen na koupání.
já když jsem nemohla otěhotnět, taky jsem si vždycky říkala, na co si ty holky stěžují, co já bych dala za to být těhotná, komplikace nekomplikace. jenže teď jsem ve stejné situaci a naprosto chápu... ☹

maattes
19. dub 2015

@lnk to zvladnes,musis,az se malinka narodi,na vsechno zapomenes 🙂 myslim na vas holky 🙂

andela01
20. dub 2015

@lnk ahojky, tak já se hlásím jako ten vůl 😀 ještě na porodním sále jsem se ptala (ze srandy), jestli by to tak o čtvrt roku nešlo ještě protáhnout 😀 Čekala jsem na to 15 let, než se zadařilo, takže jsem si to užívala se vším všudy. Když jsem zvracela, tak jsem byla "šťastná", protože jsem si připadala FAKT těhotně. Teď se tomu musím smát 😀
Holky, držím vám všem moc palečky, pořád tady nahlížím a čtu si vás. Vše prožívám s váma. My toto vše taky podstoupili a právě dnes má naše krásná vymodlená a vytoužená Terezka 5 měsíců. Ona nám vynahrazuje všechno to čekání, nervy a vše, co právě asi prožíváte vy. Je úžasná, strašně hodný miminko. Ještě nám v Unice zbyli dva sněhuláčci mrazáčci, tak se těšíme, jak si hned příští rok pojedeme pro brášku. Snad k nám bude osud ještě jednou příznivý a toho brášku nám po těch letech čekání a snažení dopřeje.
Mějte se moc krásně a jestli neva, budu dál sem nasisat 😀 a samozřejmě všem držet palce 😉

lnk
20. dub 2015

@andela01 ahojky, no já si tě pamatuju. je to možný, že už máš doma tak velkou holčičku?? 🙂 tak se mějte krásně a hlavně buďte zdravé

andela01
21. dub 2015

@lnk jojo, už je veliká. Připadá mi, že roste před očima 😀 Strašně rychle to všechno utíká 😉 A co ty? Jak je?

lnk
21. dub 2015

@andela01 ahojky, střídavě oblačno. jeden den špiním, druhý den je to OK. střevní chřipka zdá se že zažehnána. už jsem si říkala, že si nakreslím metr a začnu stříhat. už aby to bylo za mnou. tohle těhu fakt protrpím od začátku do konce. syn už sestřičku nenávidí dopředu, když vidí, jak jsem neschopná 😀 no musíme to ještě vydržet. dneska mi kalkulátor ukazuje, že to máme za 100. ale nevěřím, že to tak dlouho ještě vydržíme. zítra zas kontrola v nemocnici, tak uvidíme, jestli se to nezhoršuje. snad ne 🙂

andela01
21. dub 2015

@lnk moc držím palečky, ať je vše ok 🙂 Však ona ti to potom princezna vynahradí 😉

apolla
21. dub 2015

@lnk držím pěsti, ať vše dobře dopadne! To bude určitě to nejhodnější miminko 😉 Tak já mám dnes po ISMT a pozítří transfer. Rozhodli jsme se přenést 2 embryjka. Vkládat nám bude Gogela, už mi dělal dilataci. Je hrozně hodný

lnk
21. dub 2015

@apolla tak na tebe budu pozítří myslet, aby se drobečci pěkně zakousli a pustili se nejdřví za 8 měsíců 🙂

lnk
22. dub 2015

@apolla tak už zítra budeš těhule 🙂 🙂 držím vše co mám! 🙂

apolla
22. dub 2015

@lnk je to fakt úžasné...zítra jsem těhotná...jupíííííííí - jsem objednaná na 10:30 a už máme i jednu morulu dnes - ale jedno se nám opět přestalo vyvíjet, takže teď čekáme sedmerčata 😀

lnk
22. dub 2015

@apolla tak si ten zítřejší krásný den užij 🙂 přeju, aby tam na vás zítra čekala krásná blastocysta 🙂 pak dej vědět 🙂

andela01
23. dub 2015

@apolla taky moooc držím palečky 🙂

apolla
23. dub 2015

@lnk
@andela01 holky,děkuji moc,jsemz toho úplně v zrušena,tesim se jak blecha a věří.,ze to klapne.Od včera se přestaly vyvíjet další 3,takže z 10 zbyly 4,což je krásné číslo.Jsem spokojena.Navíc mám zamražených jeste 8 vajicek, takže jsem v klidu.

andela01
23. dub 2015

@apolla my měli taky 10 krásných a každý den odešlo jedno. Pátý den transferu zbyly 4. Dvě jsme zavedli a dvě zmrazili a máme nádhernou 5ti měsíční holčičku 🙂 Držím palečky 🙂

apolla
23. dub 2015

Tak a jsme doma,tentokrát už ve čtyřech 🙂 byly krásné 2 hatchujici blastocysty a další dvojku jsme nechali zmrazit. Akorát ten příplatek byl celkové dost vysoký.Pres 17000, takze dohromady se vším všudy nás to stalo necelých 40000

iponek
23. dub 2015

@apolla Tak ať se drobecci chytí a nepustí.

lnk
23. dub 2015

@apolla no tak to je krásné, dvě hatchující blastocysty jsou nádhera. tak si užij dvojčátka, snad tě z nich nešvihne 😀

apolla
24. dub 2015

tak už jsou první den u mě. Včera mě pobolíval podbřišek, dnes ráno taky, ale pořádně jsem pila a už je mi líp - asi mám ještě trochu zvětšené vaječníky po té punkci, pitný režim asi budu muset fakt pořádně dodržovat (i když mi to dělá problém, nejsem zvyklá tolik pít, normálně nevypiju ani litr denně). Ale jinak je mi dobře. Jen mě bolí v kříži - asi jsem nějak špatně ležela...

andela01
24. dub 2015

@apolla super, moc držím palečky, ať se mimísci drží a nepustí 🙂 a bolest v kříži je dobrý znamení, taky jsem to měla. Tak tfuj tfuj tfuj - pro štěstí 🙂

lnk
24. dub 2015

@apolla já měla bolest v kříži teď u toho druhého KETu. bylo mi pořád strašná zima a bolelo mě v kříži. tak tfuj tfuj tfuj, aby se ti drobečci krásně zavrtali 🙂

apolla
24. dub 2015

tak já myslím, že je to snad spíš od nějakého blbého spaní, přece nemůžu mít bolesti v kříži hned druhý den po ET....nebo jo?!?!

smekalice
24. dub 2015

ahoj holky, jen vas chci informovat, ze jsem potratila ☹ doufam ze co nejdriv budu zase stimulovat a snad uz se to konecne podari
@apolla drzim palecky at to vyjde 😉

apolla
24. dub 2015

@smekalice to snad ne...tvoje první ivf? Přestalo se vyvíjet?

smekalice
24. dub 2015

@apolla jj, prvni ivf s pgd kvuli pritelove geneticke vade, v pondeli bylo vse v poradku, ale doktor mi dal agolutin ze jsem mela malo progesteronu a od te injekce se vsechno pokazilo, myslim ze kvuli tomu jsem potratila

apolla
24. dub 2015

@smekalice to snad ne, snad by ti nedal něco, co by ti mohlo ublížit. A já píchám agolutin od OPU...

smekalice
24. dub 2015

@apolla je mozny ze to tim nebylo, ale vsechny testy byly ten den v poradku a k veceru zacaly krece a dalsi den v noci uz jsem musela na pohotovost, bohuzel, uvidim kdy mi doktor povoli dalsi pokus, ten uz snad vyjde

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru