CAR Unica Brno

lucen
11. únor 2009

Berušky, radši jsem založila nové, aby nás nestřihly

lnk
15. kvě 2015

@iponek no tak to je skvělá zpráva, tak to už by MS musela proběhnout. tak v pondělí naklusej na HCG a já budu netrpělivě čekat na zprávičku!!! 🙂 strašně moc bych ti to přála...

iponek
16. kvě 2015

Naděje na zázrak je fuč. Ráno test čistý a právě se mi rozjíždí MS ☹ .

lnk
17. kvě 2015

@iponek ale neeee!!!! ☹ to vypadá na biochemické těhu ☹ ☹ a já tak strašně moc doufala... ☹ je mi to moc líto

apolla
17. kvě 2015

@iponek ☹ souhlasím s Ink, asi biochem. Ale malý zázrak asi je i to, že to přirozené těhu bylo, ne? Třeba se ještě zadaří se šťastným koncem, jen to asi bude chvilku trvat. Moc bych ti to přála!!!
holky, jen dotaz - začínám být trochu zmatená, protože už nemám skoro žádné příznaky - přes týden ty ranní nevolnosti byly teda dost zřetelné, prsa na prasknutí a dnes jen citlivější bradavky, sem tam žaludek na vodě, ale do chvilky to přejde. Tak začínám být nervózní, jestli je vše v pořádku...

maattes
17. kvě 2015

@apolla tak s tim ti neporadim,ja nemela a nemam priznaky zadne,ale bud rada,ze ti zacina byt lip 🙂 urcite to nic neni,hlavne nestresovat

@iponek to je mi lito ☹ opravdu ti to preji

apolla
17. kvě 2015

@maattes díky, něco takového jsem asi potřebovala slyšet. Samozřejmě se snažím být v klidu a ujišťovat se, že jsme prostě pokročili do další fáze, miminku je teď líp, jelikož je víkend, tak jsem celý den doma, jen jedna kraťoučká procházka...tak snad to dopadne dobře. Kontrola až 25.5. je to strašně daleko

maattes
17. kvě 2015

@apolla ja taky vzdycky pocitam dny do dalsi kontroly aby mi dr rekla,ze je vsechno v poradku..to uz budes mit porad 🙂 neboj taky stresuju,kdyz mam pobolivani briska,ale pak se vzdycky uklidnim,ze je to delohou,jak se roztahuje 🙂

andela01
17. kvě 2015

@apolla hlavně se nestresuj. Já neměla příznaky vůůůbec žádný. Jen jedinkrát jsem zvracela (ale jen tak malinko), to bylo v 18tt po čištění zubů a měla jsem z toho strašnou radost 😀 Najednou jsem si připadala "opravdu" těhotná. 😀 😀 Takže když příznaky nejsou, neznamená to nic špatného. Hlavně se opravdu nestresovat 😉
@iponek to je mi moc líto ☹

iponek
17. kvě 2015

Holky, co je vlastně biochemické těhotenství? A co to znamená ,dík.

lnk
18. kvě 2015

@iponek ahojky, to je těhotenství, kdy to samo od sebe odejde, že to embryjko je špatné. kolikrát to ani ženy neví, že jsou těhotné, protože to třeba odejde rovnou v termínu s menstruací a pokud si před MS neudělají test, tak to ani nevědí. je to celkem hodně častá záležitost prý. mně se to stalo jednou jedinkrát poprvý a naposled loni v březnu po deseti letech snažení. taky jsem celkem čuměla jak puk, že to vůbec šlo samo, ale odešlo to.

iponek
18. kvě 2015

@lnk Děkuji za vysvětlení . Tak lepší tak než, abych se těšila a později by se zjistilo, že je něco špatně. A co ty a miminko , jak bojujete ?

lnk
18. kvě 2015

@iponek ahojky, tak my se držíme. už jsem 30tt, takže už si říkám, že se může dít cokoli. teď porodily dvě holky, které měly termín týden přede mnou a děti jsou v pořádku, takže už jsem klidná. příští týden vstupuju do osmého měsíce, už je to takové klidnější, i když může se stát cokoli, ale už si to nepřipouštím... 🙂

iponek
18. kvě 2015

@lnk Určitě bude vše jak má být , jste silné 🙂 .

apolla
25. kvě 2015

ahoj, holky, tak jak bojujete?
@iponek
@lnk
@maattes

maattes
25. kvě 2015

@apolla ahoj 🙂 no ja super,vsechno zatim v poradku,miminko krasne roste 🙂 a co ty?jak se citis?

iponek
25. kvě 2015

@apolla Tak já mám zdárně za sebou MS a uvidíme co bude dál. Jinak až na nějaké ty délky to je o.k. A copak ty?

smekalice
25. kvě 2015

@apolla vidim, ze ti to krasne vyslo a cekas miminko, moc gratuluju 🙂 ja jsem ted pred dalsim pokusem, zitra zacinam se stimulaci tak snad nam nejaky bojovnicek zustane po pgd 🙂

lnk
25. kvě 2015

@smekalice ahojky, tak moc moc moc přeji hodně štěstí!

lnk
25. kvě 2015

@apolla ahojky, tak já se teď nacházím v klidné části těhotenství, ale už teda to stojí za prd. malá se nemůže přetočit, takže to hodně bolí, jak se snaží, už nemůžu spát ani v noci. přes den jsem totálně vyřízená, protože mám kluka od rána do večera na starost a začínám být hooodně unavená a to jsem ráda, že ještě neudeřily ty pitomý vedra. myslím, že červen budu přežívat a v červenci zaručeně umřu 😀 😀
a co ty??? jak bojuješ??

apolla
26. kvě 2015

Ahoj,holky!Jsme krásní, ba přímo ukázkový. Osmy týden nám už začal, srdíčko bije o 106. Manžel při tom uronil i slzičku 🙂 fotka bohužel nic moc, ale pozítří snad bude lepší. To jdu už ke své gyn. Dnes ráno ale zase trochu spinim....Prý se to v těchto týdnech může stát, ale i přesto je to fakt blby pocit. Ale pokud prý u toho nejsou křeče nebo nějaký bolesti,tak by to melo byt ok. Ještě mě napadlo: nemůže byt to špinění ze sex.hrátek? Nemilovali jsme se,jen se dráždili a Já mela orgasmus. Omlouvám se za naturalisticky popis. No snad se nic neděje. Ale asi počkáme radši úplně se vším na konec června, do konce I.trimestru. Nestojí to za ty nervy.

apolla
26. kvě 2015

Včerejší utz

apolla
26. kvě 2015

Tak druhý pokus...

lnk
26. kvě 2015

@apolla tak na hrátky zapomeňte úplně. má se vynechat úplně vše, i orgasmus může škodit. tak si dejte chvilku pauzu, ať to zbytečně nedráždíš a špinění se zastaví. jinak zkus brát ascorutin, jestli ti ho nedali, tak si kup v lékárně, ten pomáhá.
krásná fotečka, držte se 🙂

apolla
26. kvě 2015

@lnk brala jsem doteď tolik prášků, že víc už nechci. Pořád beru utrogestan 2-2-2, dobírám estrofem a beru ještě euthyrox a samozřejmě acidum folicum. Ale ještě půjdu do lékárny a koupím si nějaké vitamíny pro budoucí maminky, to mi Gogela doporučil určitě.

smekalice
26. kvě 2015

@lnk dekuju moc 🙂

lnk
26. kvě 2015

@apolla tak jestli pořád ještě bereš utroš, tak ten je taky na krvácení, to by mělo stačit...

apolla
26. kvě 2015

@lnk mam ho brát do konce trimestru

andela01
26. kvě 2015

@apolla mně Gogela taky určitě doporučoval vitamíny pro těhotné, ale kupovat je nemusíš. Já fakt nic nebrala, jen předepsané z Unicy (stejný, jako jsi psala ty) a jez jen víc zeleniny a ovoce. Necpi do sebe zbytečně žádnou chemii 😉

lnk
26. kvě 2015

@apolla
@andela01 tak já vitamíny brala u obou dětí přes zimu. pro obě jsme byli v říjnu, tak abych ty chřipky a podobný nesmysly přežila. ale touhle dobou už jsem vitamíny nikdy nebrala, kupovala jsem si denně čerstvé ovoce a zeleninu. to je myslím mnohem lepší 🙂

lnk
26. kvě 2015

@apolla
@andela01 stejně mi to nepomohlo. nakonec jsem vždy vyfasovala navíc železo a magnesko, a tentokrát jsem stejně celou zimu promarodila. každej měsíc jsem něco chytla. od počátku těhu mám permanentní opary vitamíny nevitamíny, takže tak..

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru