CAR Unica Brno

lucen
11. únor 2009

Berušky, radši jsem založila nové, aby nás nestřihly

lnk
8. dub 2016

@erijan tak moc držím pěstičky 🙂

andela01
8. dub 2016

@erijan já být tebou, tak v tom tak moc nepátrám 😉 Embryjka se vyvíjí a pokračují, to je to nejhlavnější. Prostě věř, že to bude dobrý a ono bude 🙂 My čekali 15 let a vyšlo to 😀

erijan
8. dub 2016

@andela01 ja viem, len ma vystrasila kamoska ze jej sa zastavilo jedno den pred vkladom...tak preto ma to vystrasilo ze aj take sa moze stat...preto som chcela vediet ako ste mali vy. To su nervy no co narobim 🙂

boba245
8. dub 2016

@erijan tak ako pise andela01 radsej po tom nepatraj a mysli len na to, ze mate 2 krasne embryjka ktore sa vyvijaju a zajtra jedno (ci obe? ) vlozite. proste to ber ako hotovu vec a na zle veci nemysli. len na pozitivne a krasne veci a tiez na to, ze o cca 10 dni si najdes krasne 2 ciarky na teste a ze o 9 mesiacov sa vam narodi/a krasne babatko (alebo 2) ;)

erijan
8. dub 2016

@boba245 dobre 😉 tak drzte baby palce zajtraaaa 🙂 primar mi odporucal vkladat len jedno vzhladom k mojmu zdravotnemu stavu a ze som stihlejsia, ze keby bola moznost dvojcat tak by to bolo rizikovejsie,tak neviek,som zvedava co zajtra povedia.

boba245
8. dub 2016

@erijan jasneeee, zajtra na teba silno myslime a drzime päste 🙂 .... ja som zase naopak silnejsia tak som zvedava co odporucia nam :D ... ale ja mam zase po laparoskopii z pred 2 rokov jazvu na stene maternice tak asi nam to tiez neodporucia kedze je ta stena oslabena. uvidime. drz sa a daj potom vediet ako ste dopadli 🙂

erijan
8. dub 2016

@boba245 ano dam vediet a dakujem 🙂 no ved uvidis co povedia vam,uz sa ri ro krati 🙂

erijan
8. dub 2016

@lnk
@andela01 dievcata este mi poradte prosim co mi treba na vklad...povedali mi len ze nemam mat na sebe parfem.ko je to s mocovym mechurom? Ma byt plny alebo nemusi? V inych centrach chcu aby bol plny.

andela01
8. dub 2016

@erijan moc držím palce, myslím na tebe 😉 a kdyžtak budete mít jedno na zamražení 😉 Tak tfuj tfuj tfuj, zítra se dobře vyspinkej a hlavně nám dej vědět 🙂

andela01
8. dub 2016

@erijan tak to fakt nevím s tím močovým měchýřem, to už si bohužel nepamatuju -;)

erijan
8. dub 2016

@andela01 nooo pojdem spat uz okolo 20:00 lebo startujeme okolo 3:15-3:30 kedze sme zdaleka ale co to dospim po ceste 😉 takze zajtra bude vzruso 🙂 tesim sa

lnk
8. dub 2016

@erijan
@andela01 tak močový měchýř má být plný. to si pamatuju naprosto přesně. já jsem učůránek, tak jsem z toho vždy měla strach, jak to vydržím 😀 😀

lnk
8. dub 2016

@erijan jinak myslím kromě parfému ani nebýt namalovaná, ale tím už si moc nejsem jistá

andela01
8. dub 2016

@lnk no vidíš, každou pytlovinu si pamatuju a takový důležitý věci zapomenu 😀

erijan
8. dub 2016

@lnk dakujem 🙂 fiiijha nic take mi nehovorili co sa tyka toho ze nebyt namalovana a mat plny mocovy mechur...no som zvedavaaaa ako to bude zajtra 🙂

boba245
9. dub 2016

@erijan myslím na vas uz od 4tej ,tak nech to dnes dopadne na výbornú ;). ja práve cestujem vlakom do BA a som zvedavá na pondelok.

erijan
9. dub 2016

@boba245 my sme startovali o 3:30 🙂
@andela01
@lnk takze baby dopadlo to tak ze sme mali dnes uz len jedno a to mi vlozili. Tesime ze mame jedneho bojovnika, ze je najlepsej kvality, hatch.blast. Ackovej kvality, tak uz len nech sa pekne zaveta a ostane v brusku 9.mes. 🙂 dakujem ze ste na mna mysleli

lnk
9. dub 2016

@erijan super. krásná zprávička 🙂 tak teď výborný obídek a decinku červeného vínečka a za dva týdny na testu // 🙂

erijan
9. dub 2016

@lnk obedik sme uz dali, este to vinko 😀 a to mozem? Vcera som si dala ku veceru na prekrvenie sliznice 😉 tebe vkladali ake emvryjko vies?

andela01
9. dub 2016

@erijan super zprávičky, moc gratuluji a těším se na // 🙂. Kdo dělal transfer? Taky primář?

erijan
9. dub 2016

@andela01 nie, iny doktor Matěna, taky mlady, tak snad to spravil ako mal a najdem si // 🙂 budeme verit ze embryjko bolo ukazkove uz len nech sa uhniezdi poriadne...je to jedina nadej, kedze mrazaciky nemame.

lnk
9. dub 2016

@erijan jasný, vínko si dej 🙂 já měla kompaktovanou moruli

andela01
9. dub 2016

@erijan p.doktora neznám, taky nový 😉 hlavně buď v klidu a ono to vyjde 😉

erijan
9. dub 2016

@lnk
@andela01 dakujem baby 😉 a viete mi nieco poradit co zvysi sance na uhniezdenie?

andela01
9. dub 2016

@erijan já třeba jedla grepy (to je prý dobrý), ale říká se, že i papat feferonky (ale to bych nedala)

erijan
9. dub 2016

@andela01 dakujem 🙂 skusim tie grepy, feferonky nedam ale aspon pikantne jedlo mozno 😉

andela01
9. dub 2016

@erijan tak třeba holky si drobily feferonky do každého jídla 😉 Já moc ostry nemusím, tak jsem jedla ty grepy a myslím ještě čerstvý ananas 😉

andela01
9. dub 2016

@erijan a myslim i vínko se říká, ale to taky nic pro mě, to jsem nikdy nepolkla, pro mě bleee

erijan
9. dub 2016

@andela01 an ananas som pocula aj ja, dnes som si dala z konzervy, musime kupit zajtra cerstvy 🙂 vinko si sem tam dam cervene Pereg ribezlove,ale teraz mi to je take ze ci to skor neuskodi,neviem 🙂

andela01
9. dub 2016

@erijan když to nebude litr vína, tak určitě neuškodí 😀 😀

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru