CAR Unica Brno

lucen
11. únor 2009

Berušky, radši jsem založila nové, aby nás nestřihly

andela01
19. dub 2016

@boba245 držím palečky 🙂

boba245
19. dub 2016

@andela01 dakujem 🙂

erijan
19. dub 2016

@boba245 myslim ze mu mozu vziat tu krv aj v den odberu, opytaj sa na to. A ty chodis do Brna stale sama? Chodis vlakom?

boba245
20. dub 2016

@erijan vdaka za radu 🙂 ....uz to nebudeme menit, ideme v nedelu do BA za priatelmi a v pondelok rano pojdeme do Brna z BA. zatial som bola v Brne sama len raz. staviame dom a dovolenku priatel potrebuje aj na stavbu, tak ak nemusi, nejde so mnou. a ano chodim vlakom a hoc mame auto tak sa mi zda lepsie ist vlakom i ked autom by to bolo asi rychlejsie. ako sa dnes citis ? ty chodis do prace ? alebo si doma.

erijan
20. dub 2016

@boba245 aha chapem, ale ked vam.je lepsie ist vlakom tak jasne... citim.sa normalne,bez zmeny, trochu bolia prsia nic viac, test stale negativny,aj ovu aj tehu, takze uz tomu nedavam velku nadwj. V piatok idem na krv. Netusim co urobim ked to nevyjde, co dalej kam ist na dalsi pokus kedze nemame ziadnych mrazacikov...a ty ako pichanie,v pohode?

boba245
21. dub 2016

@erijan to mi je luto, ze ziadny test neukazuje tehu :( ... no mas este nadej. rozhodovat sa co dalej mas este cas, kym nebudes mat na 100% iste ze to nevyslo. no asi by nebolo dobre menit kliniku. mozno by v Unice vymysleli nieco ine co by pomohlo. tazko povedat, neviem co by som robila ja. ja som v pohode, pichanie ide hladko tak snad nebudu nijake komplikacie.

andela01
21. dub 2016

@erijan @boba245 holky, měla bych dotaz
Určitě máte aktuální ceníky, kolik prosím vychází KET? Ať si nemusím volat. Dekujiiii

boba245
21. dub 2016

@andela01 ahoj. mrkla som na to a KET stoji 7250,- Kc

andela01
21. dub 2016

@boba245 moc diky, jsi zlatá 🙂

boba245
21. dub 2016

@andela01 nemas za co 🙂 ... rado sa stalo 🙂

erijan
21. dub 2016

@andela01 tak uz mas odpoved 😉

jenninka8
21. dub 2016

@erijan ahoj, tak už to máme za sebou. A vzpomněla jsem si na tebe. Dnes jsme byli na transferu a vydrželo nám jen jedno embryo, včera 3 dnes 1, byla jsem z toho dost zaskočena. Ale budeme věřit, že bude to vítězné. Ty buď hlavně v klidu, ještě máš přeci čas na testování. Moc na tebe myslím a držím pěsti.

erijan
21. dub 2016

@jenninka8 dakujem, aj ja na teba myslim 😉 takze ste mali aj vy len edno embryo ako my...tak drzim palce nech sa pekne uhniezdi a budes coskoro tehu 🙂 ja idem zajtra na krv, ale kedze testy su stale biele,uz viem ze to nevyslo ☹ skoda ze nemame mrazacika...

boba245
21. dub 2016

@jenninka8 drzim päste nech sa zadari 🙂

boba245
21. dub 2016

@erijan nevesaj hlavu. este stale je sanca a zazraky sa este deju ;)

andela01
21. dub 2016

@jenninka8 držím palečky 🙂

andela01
21. dub 2016

@erijan zítra budu držet palečky, ať je hcg vysoký 😉

lnk
22. dub 2016

@erijan ahojky, tak jak jsi na tom?

erijan
22. dub 2016

@lnk
@andela01
@boba245 ahojte baby, takze vysldok hcg je negativny. Ako som aj cakala kedze test bol dnes biely.

boba245
22. dub 2016

@erijan to ma mrzi :( . verila som, ze sa vam to konecne podari :( . drzim päste v dalsich krokoch a oddychni si

jenninka8
22. dub 2016

@erijan moc mě to mrzí, myslela jsem na tebe.

lnk
22. dub 2016

@erijan ahojky. tak to je mi opravdu moc líto ☹ myslela jsem na tebe.

lnk
22. dub 2016

@jenninka8 hodně štěstí!

andela01
22. dub 2016

@erijan Nene ☹ tolik jsem na tebe myslela a věřila, že to dobře dopadne

erijan
23. dub 2016

@andela01
@lnk
@boba245
@jenninka8 urcite to budeme este skusat dalej soft cyklami alebo nativnymi, este neviem kde a co a ako,musim si to premysliet a skusat kym sa bude dat...dakujem ze ste na mna mysleli :-*

andela01
23. dub 2016

@erijan moc držím palečky i do budoucna 🙂

lnk
24. dub 2016

@erijan stejně jako
@andela01 držím pěsti, aby to vyšlo v příštím pokusu. nejhorší je to srovnat s psychikou. já ty neúspěchy snášela celkem špatně. jsem typ člověka, který prostě potřebuje mít jistotu v životě a ta nejistota, jestli někdy přijdou děti, nebo zůstaneme sami mě strašně ubíjela. moc moc moc držím pěsti, aby to vyšlo nejen jednou, ale aspoň dvakrát. protože teprve s příchodem druhého dítěte jsem cítila, že to je přesně to, k čemu jsem směřovala celý život a přišlo takové to vnitřní uspokojení a uklidnění, protože dvě děti jsem si přála mít snad od malička 🙂 hodně štěstí!!!

andela01
24. dub 2016

@lnk krásně jsi to napsala 🙂 teď jsem vzpomněla na náš poslední neúspěch 25.11.2013 To jsem říkala, že se mi zhroutil svět, že už to asi nedám, že na to už psychicky nemám. Ale osud je osud a do roka a do dne (25.11.2014) jsem s naším vytouženým, vymodleným pokladem odcházela z porodnice <3 Takže @erijan , Nevzdávejte to. Vím, o čem mluvím 😉 Hodně stesticka. Teď si dejte třeba dovolenou, psychicky se dát do pořádku a zkusit znovu. Miminko si k vám cestu určitě najde 😉

lnk
24. dub 2016

@andela01 jojo, život je nevyzpytatelný 🙂 krásné 🙂

erijan
25. dub 2016

@lnk presne ako si to napisala, ze ako si sa citila sa citim prave aj ja ☹ tie neuspechy jeden za druhym, uz dva roky vkuse riesit zdrav.stav, operacie, endometriozu, IVF a ci vobec niekedy budeme mat dieta je na psychiku neskutocna zataz... my s manzelom sme chceli stale dve deticky, obidvaja mame surodenca a nevedeli sme si predstavit ze by sme mali mat len jedno dieta. A teraz? Dali by sme cokolvek za to aby sme mohli mat aspon jedno jedine... ja si to neviem predstavit nebyt mamkou,nemat nase dieta, neviem sa s tym zmierit. Viem ze nie som jedina, je kopu parov co tymto prechadzaju a niketorym sa podari mozno az nejake 7.IVF... urcite chceme este skusat, kym bude zdravie a moznost. Ja sa bojim tych stimulacii a tazkych hormonov ci nie su nebezpecne na rozvoj inych chorob. Chcela by som vyskusat soft IVF alebo nativ, neviem ci to v Unice robia alebo pojdem skusit do Reprofitu, netusim co dalej. Dakujem za tvoje slova...poplakala som si a ideme dalej.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru